Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
7. apr 2010

adus: No právě, já mám ty Happy Bella a to by se mi hodila právě půlka, tak fajn, rozdělím to 🙂
Já mám s těma papučema právě problém, skoro do ničeho nevlezu, mám širší nohu a vysoký nárt, ty z Ikea jsem zkoušela a nesedly. Tak řeším, jestli mám ještě někde shánět, moc se mi nechce něco objíždět 😖 Ale do centra pojedu, tak mrknu v tom Pantalonu nebo u ťamanů. Žabky mi nesedí vůbec. Ach jo, to jsou starostě.

simi.w
7. apr 2010

adus, kde máš fotku ? ještě před chvíli tu byla ? 😀

simi.w
7. apr 2010

jaké přezůvky z Ikea ?

andelka
7. apr 2010

greeri: No právě o té sprše jsem uvažovala, že by bylo dobré tam nelézt naboso.

simi: Děkuji, já se tam právě zítra chystám (byla jsem včera ale zapomněla jsem na to 😅 ), asi bych vzala ty bílé teda.

andelka
7. apr 2010

simi: Adus měla na mysli asi ty z Family clubu, měli různobarevné - jenže když jsem je zkoušela, tak byly moc dlouhé a úzké.

aaadus
7. apr 2010

simi mi ju admini asi zase smazali. Bože, ty jejich pravidla jsou na ..... V Ikea mají levné gumové botky 😉

simi.w
7. apr 2010

jo, díky holky, musím na ty botky kouknout

adus, ty máš smůlu, asi jsi byla moc zdaleka 😅

simi.w
7. apr 2010

andelka, do sprchy teda naboso fakt raději ne 😖

zdenkapo
7. apr 2010

Vladko
no já jsem doma pořád.... ☹

Andelka
taky beru jen pár plenek,manža pak donese.... ubrousky mám ze začátku Pampers Sensitiv zase a potom Linteo z GLobusu na tu jejich kartičku Mimi klubu vyjdou když je akce na 28Kč 80ks.... nebo z DM na kuponky
po porvní zkušenosti s přezouváním beru jen jedny přezuvky a to celogumové

vladkaz1
7. apr 2010

zdenka prepac som si ta nevsimla ,nestiham citat do zadu neni mi ani dobre ,idem si lahnut .... 🙂 myslim na vas

blanka.k
7. apr 2010

Zamilovana - magnesium 2 naráz je v pohodě, já o víkendu měla 8 denně, akorát ty Mg+B6 se mají brát jen 2 denně max., kvůli tomu vit.B6, tím se dá předávkovat, což se mi bohužel stalo kolem20tt, ale jinak se toho Mg neboj. 😉 Myslím, že do 15 tvrdnutí denně se to bere úplně ok, mě už to břoch o štve, teď mi ztvdlo za půl hodiny asi 5x ☹
Do poordky mám chlupaté teplé papučky a do sprchy žabky, co jsem si koupila asi 2 dny před objevením // na dovču k moři, tak aspoň nějak je využiju. A chlap bude mít klas. zdravotní pantofle co nosí doma. 😉

blanka.k
7. apr 2010

jo a plínky beru balík 42ks, a ubrousky po těch asi 80ks.

andelka
7. apr 2010

Ach jo, ještě chlap - ten můj doma papuče nenosí 😕 do prčic já snad nebudu nikdy nachystaná ☹
Děkuju všem za rady 🙂

zdenkapo
7. apr 2010

Vladko
nic se neděje,tak jdi odpočívat hezky 😉

zamilovana
7. apr 2010

blanka, a nevadí ze som ich zobrala naraz? A ako si prišla na to že si sa s tým predávkovala?

zdenkapo
7. apr 2010

Andelko
taky manžovi přibal něci k zakousnutí a pití,kdyby nemohl odbíhat....

andelka
7. apr 2010

zdenka: jo jo, to mám na seznamu - jídlo a pití - i pro mě. Ale to spíš něco malého, zato chlapovi něco pořádného, kdybychom tam byli dlouho - a třeba večer nebo v noci bufet nefunguje.

andelka
7. apr 2010

Nemyslím kastrol s gulášem 😀 , ale třeba sendviče - ty se stihnou před odjezdem do porodky.

aaadus
7. apr 2010

simi máš mail

zdenkapo
7. apr 2010

Andelko
no,radši mu tam hoď nějakou sušenku,pro případ,že byste si na ty sendviče nezpomněli 😉

simi.w
7. apr 2010

adus, díky moc, večer to načtu 😎

andelka
7. apr 2010

zdenka: No tak to každopádně, ať pak ještě neujídá mně, že jo? 😀

zdenkapo
7. apr 2010

Andelka
no právě ať ti zbyde na dobu po porodu,než ti dají najíst, u nás se nesmí při porodu nic jíst

andelka
7. apr 2010

U nás může, ale jen trošku - piškotky, banán, jogurt. Ale je fakt, že po porodu prý bývá hlad a co když se zrovna trefím do doby, kdy bude jídlo ještě daleko, že? 😅

blanka.k
7. apr 2010

Zamilovana - měla jsem velké bolesti rukou, jsem myslela, že mám nějaký zánět žil, prootže pohyb na to vliv neměl a nevěděla jsem co mě tak bolí...tak jsem po asi 2 dnech šla k obvodní a ona se mě hned ptala, jeslti nejím těhu vitamíny, tak jsem říkala, že mám jíst 8Mg B6 na tvrdnutí břicha, a ona, že jí to bylo hned jasné, že to je tím vit.B6, že on taky působí na ty stahy dělohy, ale zároveň na ostatní svaly, kterým třeba nic není a to pak dělá tuto neplechu... ale neboj, já to do sebe rvala pár dní 8 denně než se to projevilo 😅 takže teď už jím obyč.Mg 6-8 denně a nic mi není 😉
Andel- já mám taky v tašce různé sušenky, piškoty, čokoládu a 2 flašku nebublinkové vody 😉 (tady se teda může při porodu jíst a pít dle libosti)

blanka.k
7. apr 2010

holky, me napadlo, nemohla jsem mít to zhoršení poslíčků a tvrdnutí atd. z pití toho maliníku? 😅 Já o pila asi 3x předtím, teda vždycky jen 1 šálek, tak třeba jeslti to nemohlo mít vliv 😅
Jo a dá se koupit kondomy a ten lubrikant klasicky v lékárně? Asi jo, že? Když tam nebudu moc narváno, tak bych asi nakoupila tam, právě jsem zas dostala poukázky do lékárny, tak bych za ně nakouila ten olej na masáž hráze apk ty věci k epi-nu. A když tam bude hafo chlapů, tak t alékárna je v Tesku, tak skočím tam 😉

zdenkapo
7. apr 2010

tak já jsem při porodu těch kapaček strašně zvracela,takže jsem ani neměla na jídlo chuŤ a při převozu na pokoj šestinedělí jsem tam měla nachystané nudle s mákem- to jsem teda moc nejedla- fakt strava v porodnici pro kojící matky,tak mi musel manža často vozit jídlo po přečtení jídelního lístku 😠

leta
7. apr 2010

ahojte kocky, som tu po dlhsom case a pozeram, ze niektore z nas uz maju drobcekov, tak srdecne gratulujem a prajem vela vela zdravicka maminkam aj drobcekom

lienka1076
7. apr 2010

Ahojky kočky bibi moc gratulujééééém 🙂 a tíško závidím. Ja idem zajtra na poradňu.

Kočky chcem sa spýtať, ja mám v poslednom čase taký hnusný zápachajúci výtok až je to nepríjemné. Dosť to zapácha a rozčuluje ma to ☹ . Je to normálne???? Zajtra sa na to opýtam aj doktorky.
No a v poslednom čase ma každý deň bolí brucho ako pred menštruáciou a to je tiež v poho????? ☹ ☹ . Pre mňa je všetko nové, bo bábo ešte nemám. 🙂

aaadus
7. apr 2010

blanka tak zkus přestat pít maliník a uvidíš jestli to bude to samé nebo lepší. Já s pitím maliníku nezaznamenala žádné změny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre