Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
1. apr 2010

luci já bych asi neplašila....a ten temešváryho roztok už se nedá koupit v lékárně nebo zdrav.potřebách:?

andelka
1. apr 2010

lucik: jo, to jsem měla taky, jak jsem vstala po delší době , tak na gaťkách loužička 😅 Tak jsme přeléčili kvasinky a od té doby to nemám.
arcik: no, to bude asi i jediná možnost, holit by se manžel asi bál.
Temesvary by se měl dát koupit v lékárně. Nebo vzít tu vložku a dojet do porodky, ať to tam kápnou.

lucik...
1. apr 2010

u nás v lékárně to nikde nevedou a čuměj na mě jak na blázna co to po nich chci 😀 No já v noci vložku neměla, dala sem si jí ráno že kdyžtak zajedu k Dr., ona ho tam má taky, jenže od té doby sucho takže nemam s čim tam jet 😅

arcik
1. apr 2010

Andel myslim že málokterej chlap se nebojí oholit ženskou ...já mám třeba nemocniční holítk aa ty nejsou nijak chráněný mřížkou a tim mě manža holit odmítá...ale krémik mu problém nedělá.....ba naopak je to občas docela komický....

arcik
1. apr 2010

luci tak to plodovka nebude neboj.....je to asi jenom výtok to je normálka ......asi se ti zdálo něco moooc hezkýho 😀

arcik
1. apr 2010

holky dubnovky už roděj v plnym proudu..... 🙂

andelka
1. apr 2010

lucik: Tak to bude dobrý.

arcik: Tak to bude asi komedie, před porodem 😀 Budu na to muset manžela předem připravit, že to po něm budu chtít 😅

andelka
1. apr 2010

Jé, dneska už je vlastně 1. dubna - to to letí 🙂 No tak to už dubnovky rodit můžou.

antynka1
1. apr 2010

Tak to mě manža holil i před těhotenstvím, takže u mě žádný problém 🙂

adelka89
1. apr 2010

dobre rano.
Dubnovky uz rodi 🙂 uz mame 13 miminek 😵 😵 😵

antynka1
1. apr 2010

13? Tak to je paráda, to už je hezký čísílko 🙂

arcik
1. apr 2010

Andel no připrav ho na to dostatečně aby to rozdejchal... 😀 chudák...ale třeba se mu to bude líbit..

arcik
1. apr 2010

Adel a Poupe??to je naše Ústecká...je celá?

dezyre
1. apr 2010

Dobré ráno holky...
Luci neboj asi to nebude nic závažnýho.. já to mám už od začátku, že mám vlhký kalhotky jakobych se počůrala.. no teď se mi do toho "vodového" výtoku přidalo cosi bílého, ale moc to neřeším. Jak už jsme tady psali, nic mě nebolí, nesvědí, doktor si při kontrole taky nikdy ničeho nevšimnul, co by bylo v nepořádku, tak to ani moc neřeším. Jedna moje kámoška mě říkala, když jsem byla ještě na úplným začátku: "Počkej ty výtoky" 😀 😀 Takže já bez intimky ani rana. Dokonce si ji dávám už i na noc 😉
Anděl: zkus se spíš po holení namazat kalciovkou 😉 je super, nedám na ni dopustit. Než jsem byla těhotná chodila jsem na depilaci spodku (jsem totiž hrozně pohodlná se holit a ta depilace vydrží tak dlouho, že i tu bolest přežiju 😀 😀 😀 ) a vždycky jsem kosmetičce řekla, že bych to chtěla natřít kalciovkou a nikdy mi kůže nezarudla nebo chloupky nezarůstaly. Ono je jasný, že po tom holení ty chloupky jsou ostřejší, ale člověk si na to zvykne 😉 Popravdě já musím být taky imrvére oholená jinak se necítím. Sice teď to trochu flákám, pač si tam nevidím, poslepu mě to rozčiluje a zrcátko se mi v koupelně zapocuje 😀 😀

adelka89
1. apr 2010

luci opravdu jak rikaji holky, asi to spis nic nebude... ja jsem tak vcera mela taky pocit, ze mi neco odteklo, ale roztok to nepotvrdill, takze klidek, moc muze odchazet i samovolne, staci ze se prcek nejak blbe pretoci nebo neco a ani o te trosce nemusis vedet.

kitty123
1. apr 2010

Já bych chtěla jít na trvalé odstranění ochlupení laserem, abych měla klid napořád.

kitty123
1. apr 2010

Tak my vyrazíme ven na procházku, je nádherně, tak toho musíme využít. Zatím se mějte

lucik...
1. apr 2010

děkuji holky 😵
adel a ty máš ten roztok doma? Proč v praze se nedá koupit 😅 😀 😀 😀

andelka
1. apr 2010

dezyre: Aha, kalciovka je dobrý nápad taky. Ach jo, takové starosti před porodem 🙄

arcik: No, nevím jak bude nadšený, ale pro mě to snad udělá 😅

adelka89
1. apr 2010

holky ja uz bych klidne taky rodila, ale ten nas chlapak si v tom brisku posledni dny poradne uziva, uz jsem ho skoro necitila, ale vcera se zase vyradil, neustale sebou mlel a pak jsem mela v noci zase posliky. Manzel byl na srazu s firmou, nechtel tam jit, ale ja jsem ho nakonec premluvila, protoze to bylo mozna naposled co si mohl s klukama nekam vyjit v klidu a mne v noci potka toto 😅 tak jsem to rychle zaspala 🙂

zdenkapo
1. apr 2010

Ahoj holky

tak se hlásím.... včera jsem byla po 4. NA KONTROLE NA echo a konečně dr. viděl vše co potřeboval- hlavně teda aortální oblouk i s průtoky,takže vše je ok....

zíta ráno jdu zase ke své gyn. na CTG +UTZ a příští týden středa a pátek do porodky na CTG +UTZ...

moc jsem tedy nedočítala,ale

Dudlík
si nechám vysterilizovat až v porodce....

Holení a klyzma
je v pohodé klistýr,nejmenší zlo... holim se běžně,takže mě ani nedoholovali při prvním porodu...

Adelko
tak už budem na řadě ne?

Arcik
ty si z Ústí a budeš tam rodit? v Děčíně od 19. malujou,tak bude Ústecká našlapaná,tak doufám,že to do 18.stihnu

adelka89
1. apr 2010

luci sehnal mi ho manzel o vikendu, protoze mi odesla ta zatka tak jsme se bali abysme to potom poznali.
Ale taky musel objet cele Brno. Zkousela jsi lekarnu v Porodnici?

adelka89
1. apr 2010

zdeni jj, taky bych to tak videla 🙂

arcik
1. apr 2010

Zdeni jojo jsem z Ústí a mam to kousek od porodky....tak jestli se ti podaří rodit v Ústí tak dej vědět zajdu za tebou omrknout Aničku 😀

zdenkapo
1. apr 2010

Adelka
taky už bych šla,mám už problém i dýl chodit...

Arcik
tak to doufám,že stihnu porodit v Děčíně,až do Ústí by se mi nechtělo 😒

dezyre
1. apr 2010

A hned jak odrodí Zdeňula a Adelka bych mohla jít taky na řadu a nezlobila bych se ani kdybych vás předběhla 😝 😝 😝 😝

antynka1
1. apr 2010

Ještě jste zapoměly na Bibi - ta má termín jako první 🙂

lucik...
1. apr 2010

adel u své porodky jsem to nezkoušela protože to mám 30min autem a nechce se mi tam jet zbytečně... Zkoušela jsem lékárnu u porodnice v Praze a tam neměli..

arcik
1. apr 2010

Zdeni uvidíš no....i když tady v Ústí to taky neni špatný 😉
holky kam spěcháte s těma porodama??si to užívejte.,..já už to mám naposled taksi to vychutnávám 😢

zdenkapo
1. apr 2010

Dez
😀 to rozhodnou ty naši mrňouskové,kdy se podívají ven..... teda u mě ještě může rozhoudnout dr.,ale určitě bude Anička chytrá holčička a narodí se aspoň tak,abysme porodily v Děčíně...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre