Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
1. apr 2010

naro ale zase budeš mít starost o dvě děti a tak... já myslim že to bude dobrý 😉 Všechny moje kamarádky se kojením dostali takřka hned na původní váhu, ne-li míň...

helko tak to je chvilenka, na to že se malý narodil ve 34tt 😉

zdenkapo
1. apr 2010

Helka
hlavně že jste oba v pořádku a už v klidu doma...

Lucik
v taky doufám,ale radši pak koupim,když to Aničku bude trápit, smí se až od 2.měsíce,tak kdyžtak vyšlu manžu...

bramburka
1. apr 2010

tak jsem nastoupila na materskou dneska 🙂

vavenka
1. apr 2010

Helka gratulujem k prepusteniu z nemocnice, maly je nadherny 🙂

bramburka
1. apr 2010

holky prej mi jkamoska rikala, strasne trpeli na prdíky, ze ani Sab, ani BabyCalm ale nejakej Lefax, Lefox? ted nevim resne, ze prej byl super

bramburka
1. apr 2010

jo tak Lefax je to, no to kupte.

bibi13
1. apr 2010

helka, malý je uuuuuuužasnyyyy...

lucik...
1. apr 2010

brambu a to se smí už od narození?

antynka1
1. apr 2010

A Helko, jaký byl porod, vše pohodě?

michalag
autor
1. apr 2010

helka, ked vsade je krasnucky 🙂 😵 a naozaj mal krasne miery nato ze je skor 🙂

lucik...
1. apr 2010

jo taky mě zajímá jaký byl porod 😵 😵 😵

bramburka
1. apr 2010

píšou od 3 měsíců, ale po 3. měsíci většina kolik sama přejde, jak se děti sami víc hejbou, tak si prostě uleví. Upřímně, nám nejvíc zabírala rektální trubička na kraj zadečku (lze i teploměrem) a to byl výbuch a okamžitej klid. Sam Simplex je taky myslim od 3. mesicu, ale predepisuje se driv, asi se tim vyrobce jen chrání. Ona to měla od malinka. Myslim na babycalm taky pisou pro jistotu od 3. mesicu, ale to ted nevim jistě. Takže my koupime zase trubičku a pak prostě odříhávat během kojení. My to měli stížené refluxem, jak psala Nara, to u nas neslo, po jídle musela byt pul hodiny ve svisle poloze. Takže lehnout a nechat kopat nožičkama nešlo, protože okamžitě blinkala obloukem.

michalag
autor
1. apr 2010
helka1
1. apr 2010

antynka porod bol dost dramaticky, resp. vsetko co tomu predbiehalo, lebo som sa rano zobudila na to ze som mokra, pravdepodobne odtiekla plod.voda a aj som dost krvacala, lebo som mala nizko ulozenu placentu, tak som s manzelom zabalila len to nevyhnutne a isli do nemocnice, tam ma napojili na monitor, aby zistili ako je na tom Samko, potom rychlo na utz ze ako to tam vnutri vyzera, no a ked videli, ze maly je vlastne dost velky tak sa rozhodli ukoncit tehotenstvo...
Rodila som v celkovej narkoze sekciou, takze porod som prespala, k malemu som sa dostala na nasledujuci den po sekcii.

nikkka
1. apr 2010

a co je to ten reflux?

zdenkapo
1. apr 2010

Lucik,nic není od narození ani sab simlex... ten babycalm od ukončeného 1. m+síce,tak ten koupím a je jen přírodní

Lefax
toto- http://www.lekarna.cz/lefax-1x50ml-suspenze/ taky není čistě přírodní a děto do 3 měsíců ho nesmí,takže pro nás celkem k ničemu

antynka1
1. apr 2010

Helka - tak hlavně, že to dobře dopadlo i když to byli určitě pořádný nervy....

lucik...
1. apr 2010

helko tak hlavně že to dobře dopadlo 😵

brambu no manžel měl jako malej taky reflux a byl 3 měsíce v nemocnici napojenej na kapačky a prý je dost pravděpodobný že to malá zdědí po něm tak jsem na to zvědavá 😔 Ale prý nutrilon vyrábí nějaké "zhušťovadlo" které se má dávat na lžíčce před kojením a že tomu dost pomůže

helka1
1. apr 2010

michaela, pekny album a to som zatial porodila len ja ? Je super, ze sa vsetky tak drzite !
nika reflux je vracanie sa stravy naspat do ust, ked babo v sebe neudrzi potravu.

nara
1. apr 2010

Bram, my jsme taky po papání hned neblbli. Plínu jsme měnili před a pak třeba až 1,5 h po jídle tak to šlo. Ale vím, když jsme to teď říkala kamarádce, tak se bála malou nechat svlečenou, aby nenastydla. Já jsem byla od začátku děsně nezodpovědná 😀 a to bylo první dítě, nechci to vidět teď....

bibi13
1. apr 2010

no helka, ja by som si asi myslela, že som sa pocikala.. 😒

nikkka
1. apr 2010

aha aj som si myslela ze to je to vracanie stravvy...mne to dnes pomaly mysli..

lucik...
1. apr 2010

no bibi já bych si to taky asi myslela...

bramburka
1. apr 2010

holky je to stejny jako Sab Simplex...))Babycalm jsme meli, ale nepomahal vubec...

nara
1. apr 2010

Holky, já nevím jestli to mám psát. Ale bratrancovi se v neděli narodilo miminko a včera ho transportovali vrtulníkem do Prahy na operaci. Má nějakou kýlu v jícnu a nemůžu polykat. Tak jsme z toho teď všichni docela mimo. Děs, že to zjistili až třetí den, že nejí a nepije. Zatím nevím, jak to dopadlo.

helka1
1. apr 2010

bibi vsak som si myslela ze som pocikana, este som to aj povedala manzelovi a on pokrutil hlavou ze nie som ... lebo sa pozrel pod perinou...a tam velky flak od krvi ☹ , on to povedal tak kludne a mna az z postele nadvihlo 😅

bibi13
1. apr 2010

no lucik, ty by si mohla aspon plachtu pokropit tou vodičkou...

lucik...
1. apr 2010

helka aha.. tak to musel být šok 😔

naro to je strašný 😕 Snad bude maličký v pořádku 😔

nara
1. apr 2010

Helka, hlavně, že už je porod za tebou 😉

lucik...
1. apr 2010

bibi no a proto jsem už v klidu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre