Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
3. apr 2010

Jak moc před porodem začíná klesat břicho? Se mi zdá, že ho mám čím dál tím níž

eliz
3. apr 2010

Ahojte hoky,můžu se k vám přidat? 😉 kdysi na začátku diskuze jsem párkrát něco písla,ale pak mě pohltil čas 😀 Teď jsem prozkoumávala nového koníka a narazila na vás 😉 Koukala jsem,že jste pěkné kecalky,tak snad budu taky stíhat 😀
Aadus říká se že tak měsíc před porodem-mě moje mamka říká,že ho mám nízko už pár týdnů 😅

aaadus
3. apr 2010

eliz klidně se přidej 🙂 Měsíc před porodem jo? Aha, jsem myslela, že může klesat i dřív.

eliz
3. apr 2010

No já nevím,ono se to tak říká,ale čert tomu věř 😀

eliz
3. apr 2010

Chjo,chtěla jsem upravit nějaký fotky,ale nějak mi došla fantazie 😅 Manža odjel ráno před 7 (taky vám chlapi pracujou i o víkendu 😠 ?)a vrátí se až někdy v 10 večer(jede si ještě do Pardubek na hokej),tak jsme s dcerkou jako vždy slaměnky-no a samo,že má dneska zlobivou 😠 ,tak se jí jdu věnovat-plácnu se na gauč a budem malovat 😀

aaadus
3. apr 2010

eliz manžel taky pracuje o víkendu, doma bývá jenom v neděli. Se toho úplně děsím, až se malý narodí jak budu vyvádět, že není doma.

bramburka
3. apr 2010

Eliz, bud v klidu, Jirkovi hrozili ze dnes bude muset do Děčína, to padlo, takže jede zítra do jihlavy.

eliz
3. apr 2010

No však já taky vyvádím,jen mi to není nic platný 😀 Přes zimu byl skoro dva měsíce doma,tak to bylo super-si říkám,že¨jsme si to mimi měli "naplánovat" na zimu 😀 Jen co mi poporostl pupík a začla jsem pohekávat,jak je mi zle,tak začal chodit 6x týdně do práce 😀 Chlapi jedny hromový,ale zas ještě že je máme,že jo 😵 Šmarjá Babica něco peče-jdu baštit-přepadl mě hlad 😝 😀

aaadus
3. apr 2010

eliz tak to jsme na tom stejně. Mě to je taky prd platné, když mě to chytne a začnu mu vyčítat, že není doma.

blanka.k
3. apr 2010

Adus - myslím, že na klesání už máme pomalu nárok.
Můj M. naštěstí dělá jen v týdnu a většinou mu stačí být těch 8 hod. v práci, a pak třeba se připojí doma přes nějakou videokonferenci třeba v 9 večer a vyřeší to takto. Hlavně nechal práce v Bratislavě, takže ho mám večer doma a nemusím se strachovat, jestli se mi pozdě večer vrátí a nevybouře se utahaný někde na D2. Když jsme bydleli v Praze, tak jezdil domů jen ve středu na otočku, jinak tam spal, ale pak jsem šli do Brna a když nás doma vykradli a docela to bylo v naší čtvrti o hubu, tak jezdil každý den domů, abych se nebála. Pokud nedělal do noci, to občas přespával tam. takže jsem happy, že ho mám teď už pořád po ruce. 😉

zdenkapo
3. apr 2010

boty kupuju se žirafkou,jednou jsem už v zoufalství koupila sandály od Bati a od Deichmanna ty lacinější- nebyl to Elephanten a byl to děs... měli jsme Fare,Béďa obuv,V.obuv.... prostě co se nám líbilo a co mu bylo... jenže jak má tu 26,tak ty měli akorát jedny a navís nízké a červené... no tak nevim... ještě mrknem v té lékárně ve středu na Santé a uvidim,jinak asi taky risknu z netu...

máte teda nějaké osvědčené stránky na ty botičky?

Adus
klesání břicha nic neznamená,jako,že bys brzo porodila... u každého to je jinak....

blanka.k
3. apr 2010

Bude ze mě vdova, protože asi toho mýho zaškrtím 😖 😠 😠 Dnes jsem jak fretka lítala po baráku a fakt poctivě vše drhla... muž si dojede večer domů, protože sio byl zajezdit na dráze s autem, hodí jedno autíčko na dálk.ovládání do umyvadla, druhý do předsíně na zem,...ok, tak jsem vydrhla zem i koupelku znovu... za 20 min má přijít návštěva a on v jednom pokoji začal ty auta stříkat lakem, a smrad je všude... prý si otevři okno, to se vyvětrá. Když mu říkám, proč to nestříká venku...je tam prý zima. A teď tam stejně sedí v triku a zas cosi na autíčku kutí. To, že měl jiná auta a věci k nim v obýváku uklidit (aby aspoň při návštěvě nebyly na konfer.stolku a jídelním 😝 )... to taky zapomněl 😖 Ach jo, a furt mi všichni říkají, že dobře , že mám doma takovýho hračičku...prý kdo si hraje nezlobí. Jdu mu asi ty věcinaházet do postele 😅 Pělný večer 😉

bramburka
3. apr 2010

Blani, ano, znám to ach jako přizabít je asi málo 😀

xxx.klarka
3. apr 2010

Holky, vůbec nestíhám a nedočítát, nemám na to čas ani chuť. Dneska mě pěkně bolí záda a to jsem skoro nic neudělala, máma s drahým vymalovali obývák 😵 tchýně umyla okno a topení, takže okna mám komplet, topení taky. Miláček zítra ríno domaluje chodbu a po obědě tam začneme stěhovat komody, pračku, nějáký skříně, at se to hýbe. 🙂 😵 V úterý pojedeme vybrat linku a hnedka dovezeme, tak by se mohla dát ve středu dohromady a začít tam lifrovat zbytek. Mám radost že to tak krásně jde, jen kdyby mě tolik neboleli ty záda, to je děsný ☹ ☹ ☹

eliz
3. apr 2010

no jo no,holt jsou ty chlapi někdy na zabití 😉 To máš Blanko teda fajn,že je manža takhle doma,kor po tom co byl dost pryč-to bych se asi zbláznila-sousedka tady má dvouletou dcerku a manžel jezdí s kamionem do ciziny,takže je s bídou doma 2 dny v týdnu,jinak je celou dobu na vše sama(a to mají docela velký dům)-to já bych se asi zbláznila strachy-stačí mi,že vím,že manžel večer dorazí a jsem klidnější 😵

doli1
3. apr 2010

manža když nedělá svoje zaměstnání tak v sobotu makají v lese takže doma moc neni 😖 až bude malí tak kvůli tomu budu dost šílet pamatuji si jak jsem šílela u šimona a to jsem měla po ruce rodiče tak tu budu sama s dvoumi dětmi.já se taky doma bojim sama přes den ne ale večer.spíše duchů než že by měl někdo přijít
eliz já se na tebe pamatuji podle fotek s albíčka

bramburka
3. apr 2010

Klárko, chapu, nekdy taky nemam naladu na nic. Ale zase je super, jak ti rodina pomuze, to ja vubec neznam. Tchyně mi nepomohla ani jednou, ted vyzehlila zbytek plin, protoze jsem rekla, že uz nemuzu a vypinam zehlicku (sedela u nas na navsteve na gauči)- mam doma jeste bordel, fakt porad prach, prtoze porad se něco vrtá, dnes delal Jirka na zachode strop a to jeste neni vymalovaný, loznice se mela delat zitra (mame tam jen postel a skrin) - potrebujeme police, obrazy, prostě to dovrtat, protože aby uz se to dalo poradně umejt. No a lezu po podlaze sama a švagrové mě vytáčejí tím, že mi akorát píšou, kde všude jezdí po výletech. Hlavně e jsme oboum pomáhali přistěhování maximálně! já drhla byt a Jirka makal a stěhoval a to ani nebyly těhotné. Ani jedna se nenabídla. Jsem z toho smutná, zvlášt když si vzpomenu, že když se narodila Xenuška, tak mi pomohla uklidit máma ☹ já jí pohřbím v těhotenství, vše je pro mě těžký a je ani nenapadne mi pomoc. Když jsem vybuchla před tchýní, tak jediný, co mi na to řekla, bylo, no kdyby jste to s mámou věděli, tak si další mimino nepořizujete, tak to jsem šla málem do kolen. Místo pomoci mi vše vyčetla.

Sorry za depku ...

xxx.klarka
3. apr 2010

brambur, vím, máš to těžký. Moc mě to mrzí. ☹ Od nich to je hnusný, vy jim takto pomáhali a oni nejsou schopný se ani optat. Hnus. Já furt děkuju že mám takovou suprovou tchýni.

bramburka
3. apr 2010

nejhorší je holky, že ona prostě strašně pomáhá té druhé švagrové. Mě nbylo dobře, hlídání by se šiklo, ona mi ho odmítla a já se pak dozvěděla, že to proto, že šla hlídat té druhé švagrové, aby ona mohla jít na spining, fakt na rozbrečení.

Ale nejsem na to sama, JIrka je super, a můj táta je taky super hlídací (s uklidem holt nepomuze, je mu 64 a má 130 kg), takže to jde, ale ta tchyně mi pije krev.

bramburka
3. apr 2010

nechtěla jsem si tak stěžovat, nějak to na mě padlo, opravdu mám lepší zázemí než kdokoliv jinej. Ale nejak mě naprdla tcyhne, páč místo aby přijela nám pomoc tak volá Jirkovi aby jí jel on s něčím pomoci (má ještě 2 syny, jeden z nich je sám a bez závazků a druhý se závazky, ale ne měsíc před porodem) - prej Jirka že je nejšikovnější, jako ona asi prostě nechápe, že jako máme co dělat!!! no nic.

xxx.klarka
3. apr 2010

brambur, na takovou tchýni bych taky měla nervy. Úplně Tě chápu.☹

zuzana0409
3. apr 2010

ahojte chcem sa spytat....uz asi od obeda mam take bolesti ako pred menstruaciou alebo pocas nieje to silne ale ...... 😒 😒 chcem sa spytat ci je to vazne alebo nie ..ci to ma aj niektora z vas diky ☹ ☹

doli1
3. apr 2010

brambur tchýně někdy umí pěkně štvát a švagrovky jsou taky na prd.řekla bych že vždy v rodině je nějaká rodinky(pardon) blbců co pro věechny něco udělají ale jim pak nikdo nepomůže.my tak děláme švagrovi taxika.jezdí ze škole pozde mezi 9-10večer a k nám se musí 2km pěšky a přitom stačí v brně počkat 30min než jede bus co k nám navazuje nebo to jít prostě pěšky je to kousek.ale on nemůže zas tak jednou volá a já mu řikám opovaž se pro něho jet tak se vymluvil že pil na to stejný se vymluvil tchán tak šel pěcha protože dalšim bratrum se bál zavolat(musel by poslouchat jejich keci)a pak jsme tu v 9 poslouchali jak je celá rodina ožralců 😒 kdyby nebylo jiný východisko tak by se pro něho jezdilo ale že nemůže počkat chvíli v brně tak to nechápe nikdo prostě jen využívá.někteří lidi jsou takoví
tchýně mě ráno taky štvala.šimi šli na výlet tak jsem si poslechla jak má strašnou rýmu a kašle,potom mi říká,vem ho nasluníčko,dej ho vysmrkat-vůbec rýmu neměl,ty mu nedáš rukavice,co sirup měl holky 15 min než přišla švagrová a jeli tak jsem tam jak blbec pendlovala protože furt ji něco nebylo milí.potom jsem už odsekávala protože mě nebavilo lítat furt do baráku,vyzouvat a nazouvat boty už neni jen tak.jinak někdy má tchýně i super náladu to ju zas nemphu jen hanit
jen jsem tim chtěla říct že v tom nejsi sama já bych mohla psát romány co se v této rodince děje

doli1
3. apr 2010

zuzka jedině zkusit teplou vanu ta ti řekne co to je.bud to přestane nebo se to začne stupnovat.

zuzana0409
3. apr 2010

ved mam este cas...... 😕 este musim aspon tyzden vydrzat...hrozi mi predcasny porod preto sa pytam ☹ ☹

doli1
3. apr 2010

pokud se ti to od oběda nezesiluje tak můůže jít o poslíčky ale taky nemusí.to nikdo neví.zkusit vanu a uvidíš.pokud to bude stejný nebo horší tak bych jela do porodky.

bramburka
3. apr 2010

Zuzi, myslim, ze uz by se nic hroznyho nestalo, jsi v 36. tydnu, ale nicmene dej si horkou sprchu a uvidis, zda to prejde a pocitej minuty mezi tvrdnutím. budou to poslíčci. uvidis.

Doli 🙂 no jo, snad radei at nam nikdo nepomaha 🙂

mishah
3. apr 2010

Ahoj holky, nestíhám dočítat ani psát...včera jsme byli navštívit manželovu tetu v Karlových Varech, dneska pro změnu ZOO..

Doufám,že se daří všem mimískům v bříškách i venku dobře 😉

zdeni: http://www.detskeboticky.cz/ Teda,ale do 3 let jsou asi větší velikosti,ne??Lukášek má teď jarní botky Pegres vel.25...ale ono asi záleží na té stélce..

zuzka: taky myslím,že ta teplá voda-bud to přejde nebo ne ..můžou to být poslíčci

brambur.tchýně no comment...

zuzana0409
3. apr 2010

a co su to posličci???pytam sa ako blbá 😀

doli1
3. apr 2010

brambu já už se naučila pomáhat ale v určité normě a hlavně nic za to nečekat ani od nich nic nečekat.chce to pevné nervy a držim pěstičky aby jsi to zvládla.řikám si že ještě chvíli do porodu a pak už bude líp,nebode taková únava,lepší pohyblivost atd

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre