Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

miska1981
14. apr 2010

arcik mala si ho aj pri prvom?

arcik
14. apr 2010

Luci jojo na šití určitě a pak i na to po tom....já byla jak Jura a to mě šili jak záplatu na pytel 😉

lucik...
14. apr 2010

jak na potom, po porodu už nic nebolí ne 😀 😀 😀

arcik
14. apr 2010

miska ano měla 2 dávky...k porodu mi nezabral ale po něm lahodaaaaa 😉

arcik
14. apr 2010

Luci ojojoj ale bolí celej člověk,ale pipna po šití asi nejvíc,já hned poporodu seděla v tureckym sedu,mohl ajsem kojit v sedě,fakt pohoda

lucik...
14. apr 2010

arci 😀 😀 😀

arcik
14. apr 2010

Luci 😉 😉 😉 😉

miska1981
14. apr 2010

a nemala si nejake priznaky po nej? napr. silne bolesti hlavy, bolesti chrbta a klbov, mohla si vstat z postele?

arcik
14. apr 2010

miska byla sjem úplně v pohodě,myslim si že epidurálu se bát nemusíš aplikuje ho denodenně zkušenej anesteziolog a věř mi že ví co dělá...

lucik...
14. apr 2010

misko souhlasím s arci... Samozřejmě se může stát že to píchne blbě a bude tě pak bolet hlava nebo tak něco, ale na to nesmím myslet.. To je jak kdybys nechodila ven protože tě může přejet auto nebo tak... Já neznám nikoho kdo by měl po epidurálu nějaké problémy a že ho měla spoooousta kamarádek.

zdenkapo
14. apr 2010

Arcik
fakt? vždyť je super skladný tak mě to teda překvapuje-to přední kolečko se překlopí dopředu- mi máme Opel Astra hatchback,tak to by neměl být problém...

po Epidurálu bych určo měla všechny vedlejší účinky a furt bych zvracela jak se znám,tyhle věci mi nedělaj dobře,třeba po anestezii celkové jsem vyřízená

zdenkapo
14. apr 2010

ještě

miska1981
14. apr 2010

tak super, ale asi na kazdeho to inak posobi a bojim sa, ze by to malo ucinky na mna ako na zdenku ☹

a mozno budem tak revat od bolesti, ze budem prosit o pichnutie....

dezyre
14. apr 2010

Holky tak já ještě vůbec nejsem rozhodnutá jestli si ho nechám píchnout nebo ne.. Vůbec si nedokážu představit jaká bolest bude ten porod a jaký by to bylo s epiduralem. Každopádně to prvně zkusím bez a pak se uvidí 😉
Asi jsem měla malinkýho poslíčka 😀 začalo mě jemně bolet břicho a rozhodně to nevyústilo průjmem, poprvéééé 😀 😀 Jo a trochu mě bolí záda..
Jinak jak jsem psala, že manžel dnes odjíždí, tak nakonec nejeli, zase to nakombinovali s jeho tatíkem jinak. Do Německa poprvé jedou v úterý, středa, potom další týden budou točit 4 fúry do Ostravy, což bude jedna fúra na celý den a pak znovu asi ten další týden na dva dny do Německa.. Holky já už se vidím, jak se trefuju s porodem zrovna když nebude doma a já budu rodit sama a do porodnice mě poveze tchýně a manžel nebude první kdo malýho uvidí, teda kromě mě.. 😔 Nakonec si ten porod budu muset naplánovat až někdy po termínu, aby to náš tatínek stihl.. 🙄

lucik...
14. apr 2010

misko je to možný no.. Já byla dvakrát po celkový narkóze a ani jednou jsem pak neměla sebemenší problém - jakon nevolnost, bolest hlavy apod., tak možná i proto se nebojím 😵

zdenkapo
14. apr 2010

miska
já jsem taky chtěla už cokoliv na bolest,jenže stejnak ty bolesti se pořádně rozjedou až když už si víc otevřená a to už epidurál nedaj,tak to bylo u mě,že mi nedali nic...

lucik...
14. apr 2010

dezy tak já taky 100% nevím jestli si ho nechám, ale u příjmu nahlásím že ho chci, aby mi stihli udělat ty krevní testy a pak popřípadě mi ho dát a ne aby pak řekli že už to nejde, že mi nestihnou udělat ty testy

gabap
14. apr 2010

cau pri veceru 🙂

tak ja urcite bez epiduralu 😉

dezyre
14. apr 2010

Já se asi rozhodnu taky až tam.. podle toho jak to bude probíhat..
Teda malej je teď nějak nezvykle čilej... pořád se tam mele .. Možná ani nemám poslíčky a bolí mě dole břicho akorát z toho jak mi tam drcá 😀 Prvně škytal, pak bouchal ručičkama a teď zase přišly na řadu nožky a tělíčko...

aaadus
14. apr 2010

dezy to bych nedala být takhle furt sama, bych z nervů porodila 😅

dezyre
14. apr 2010

Aduš však už se z toho nervuju dopředu.. Nedokážu si představit, že mě to chytne třeba když bude zrovna přes noc v tom Německu a já budu volat tchýni jestli mě odveze do porodky.. To bych se raději odvezla sama, kdyby mě jen praskla voda bez bolestí .. 😅

dezyre
14. apr 2010

A to už vůbec nemluvím o tom, že tam budu celou dobu sama...

aaadus
14. apr 2010

dezy mě stačilo, když byl teď v sobotu v Čechách na otočku. Jsem měla celé odpoledne poslíčky a večer jsem myslela umřu jak mě to už bolelo. Ale snad Staníček počká na tatínka 🙂

mikulka
14. apr 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen jsem viděla, že se bavíte o epidurálu. Já rodila 13 hodin a byla rozhodnutá, že si ho nedám.
Nakonec jsem si ho dala a byla to obrovská úleva!!! A stihli jsme to dobře, malý byl pak venku za dvě hodiny od epidurálu. 😉
Já ho prostě u 1. dítěte doporučuju, pokud by to bylo fakt nesnesitelné. Ale já mám nízký práh bolestivosti.
Blbý je, že mně pak po porodu bolela dost záda a to bylo z toho epidurálu, je to dost časté.
Ale i tak bych neměnila. 😉

dezyre: určitě se neodvážej do porodky sama, mohlo by se ti udělat blbě a tak, je to riziko.

dezyre
14. apr 2010

No já doufám, jinak to ani nejde 😀 Blbý je, že holt oni prodávají materiál podle toho jak se vyvine burza.. a ono teď ceny hezky stouply, tak to prostě nasmlouvali.. jen je blbej čas teď 😠

dezyre
14. apr 2010

Ahoj Miku, já rozhodně proti epidurálu nejsem. Uvidím jak bude ten porod probíhat. Pokud budu mít bolesti x hodin tak si ho taky nechám dát.. ale snad to půjde rychle 😀 Budu doufat..
Já vím, že odvézt se sama do porodky je blbost 😉 Přece jen to máme 15 km, kdyby to bylo jen 5.., krom toho jedu lesem a pustinou.. Jenže mi vstávají vlasy hrůzou, když mě tchýně říkala, že jí mám kdykoliv zavolat (to jsem ráda, je moc hodná), že mě bude u toho držet za ruku.. No mít tchýni u porodu, po tom jsem fakt nikdy netoužila..

lolita.9991
14. apr 2010

akurat som sa docitala ze v augovych snazilkach uz mam eprve babo,v 37tt a malinka ma 2300g,a to som este dnes hovorila,ze je este predomnou,
dnes som mala take bolesti v podbrusku aj nohy ma boleli ako pri kramoch

aaadus
14. apr 2010

dezy a to fakt nejde zařídit, aby tam manžel nemusel a jel místo něj někdo jiný?

iivet
14. apr 2010

dezyre: tak predstava, ze bych mela tchyni u porodu me desi vic nez porod samotny 🙂 Nemas tam treba nejakou kamosku? Sama urcite nejezdi. V nejhorsim pripade by sis zavolala rychlou.

dezyre
14. apr 2010

Aduš bohužel nejde. Jede se svým taťkem a jeho taťka je takovej zvláštní patron, že málokoho vedle sebe v náklaďáku snese a ještě k tomu málokomu svěří řízení.. Vlastně ten náklaďák řídí s ním jen manžel. A sám jet taky nemůže, protože by se ta cesta jednomu šoférovi protáhla, kvůli povinným přestávkám.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre