Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
15. apr 2010

děkuju za podporu.... snad nebude tak velká,ale k těm 4 kilům asi mít bude,ale co,hlavně ať je zdravá...
akorát teda k tomu další komplikace,že vypadá,že budu rodit bůhví kde,poněvadž sám dr. mi dnes říkal,že je to problém,protože první vozí porody do té krajské porodky,co jsem chtěla a že ta je hned plná,tak že pak se obvolávaj ty vzdálenější porodky a i hodinu cesty,tak jsem zvědavá....

aktaka
15. apr 2010

zdeni, dobře, že je malá v pořádku, ale jak holky, taky už bych ti přála, aby byla na světě

nikkka
15. apr 2010

no vladka bola som v aute..ale predvcerom som ta v Lidli videla, ale nebola som si ista ci si to ty...tak som len manzelovi posuskala ze si to asi ty.. 🙂

michalag
autor
15. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majovky2010/... .... ak nahodou tt nesedia tak mi napiste, robila som to len odhadom

aaadus dakujeme, je to o drzku, maly by bol rad v skolke ale ☹ 😒 ... ak bude mat v pondelok vysledky dobre a v utorok nam na krcnom nepovie ze je to horsie tak v stredu by som ho dala do skolky to by sme sa uz hadam mohli z toho dostat 😅
a navyse nemam skoro nic pozehlene pre malicku lebo stale sa spolu hrame a ked sa nehrame tak som rada ze si aspon na par minut lahnem ci navarim, upracem ... a este aj byt no uz mam toho plne zuby 😝 , ale vonku je teraz skarede takze to nam az tak nevadi viac by ma to stvalo keby bolo pekne a my by sme museli trcat doma

antynka1
15. apr 2010

Michalag - šikulka 🙂 A držím palce, ať se Samík brzy uzdraví 🙂

vladkaz1
15. apr 2010

Nika jasne bola som v lidli teraz som tyzden sama tak len labzujem ... hihi a co som ina nez na foto? 😀 😀 😀 objemnejsia co?

vladkaz1
15. apr 2010

tak som aj ja teba videla ty si bola taka malicka??????
alebo som este jednu tehulku videla a muz mal okuliare....

mishah
15. apr 2010

..teda to jsou fakt proměny pokojíků k nezaplacení....malého bych teda na tak vysokou postel určitě ve dvou letech nedala.... 😝

michal: at je Samík brzy zdravý,docela se vám to už vleče dlouho,ne?

zdeni: teda to je fakt pech s tou porodkou..ale pořád si myslím,že se ti ten porod rozjede sám (osobně si teda myslím,že ej to mnohem lepší, než mít vyvolávačku..)

xxx.klarka
15. apr 2010

michal, 🙂 taky přeju at už je Samík brzo zdraví.

lucik...
15. apr 2010

zdeni nezoufej, pořád máš ještě pár dní čas než tu porodku zavřou... Třeba se to rozjede do té doby samo, moc ti to přeju 😵 😵 😵

nikkka
15. apr 2010

ano moj muz ma okuliare a je vysoky a tmavy...tak som taka malicka pri nom, ale som asi aj nizsia ako ty..

lucik...
15. apr 2010

holky co ta matpaj.. 😕 Jela někam nebo ne...?

aaadus
15. apr 2010

lucik už se neozvala, snad jsme jí nevystrašily

mishah
15. apr 2010

aduš:myslím,že jsem to o té holčičce viděla dneska ráno,asi to opakovali...no,mazec...chudák malá ☹ akorát jsem to viděla až ta od půlky, jak vypočítávali,na kolik to měsíčně přijde(snad 7 tisíc...)..já jsem měla taky ekzém jako dítě, musela jsem chodit do školky s ovázanýma rukama, právě abych to neškrábala+jen bavlna..naštěstí se to samo upravilo, ve škole už to bylo v pohodě 😉

vladkaz1
15. apr 2010

jaaaj tak viem vyberali ste si syr nejaky ze????? jezis ty si taka drobunka ozaj pri nom a brusenko mas malicke ....

lucik...
15. apr 2010

jo já to včera viděla... Chuděrka fakt ☹ ☹ ☹

Holky já mám dneska návaly jak v přechodu 😀 Se zbláznim 😀 A pořád lítám na záchod na velkou 😀 Zítra má můj brácha narozky tak doufám, že mu Viktorka nechce dát originální dárek 😅 😀

nikkka
15. apr 2010

ano pri syroch sme boli..tak drobunka asi len vyzeram..ale to brucho sa aj mne zda take male,ale ved staci..este porastie..

sonita
15. apr 2010

ahojte všimli ste si že máme bábätká ? 🙂 2chlapci 1dievčatko zase 2chlapci a 1dievčatko to možno nasledujú chlapci. 😉 No tak tie čo čakajú chlapcou do pozoru 😀 😀 😀

lucik...
15. apr 2010

soni hmm, takže musim čekat na 2 kluky jo.. Jeee... A pak mě předběhne zdenka.. Takže nic nooo 😀

sonita
15. apr 2010

doli-gratulejemmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 aj môj mm pred 11 rokmi zmeškal pôrod no a teraz nevie či by tam chcel byť ☹

sonita
15. apr 2010

lucik -hej ja ťa dúfam ešte teraz nepredbehnem lebo ja chcem v máji rodiť tak si počkám trošku ešte 😀 😀 😀

lucik...
15. apr 2010

soni já chci 1.5. jako spoooousta holek tady 😀 Sem zvědavá které to vyjde 😀 😀 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

lucik... , mě 😀

antynka1
15. apr 2010

Jen si to holky hezky naplánujte 😀

lucik...
15. apr 2010

klári všem samozřejmě 😀 😀 😀

aaadus
15. apr 2010

mishah, lucik to bylo hrozné, jak plakala. Ale na konci už vypadala spokojeně. No ale ty ceny těch potravin, které pro ní musí kupovat to je síla teda. Jako kdyby za to mohla, že je takto nemocná

lucik ještě né, ještě má Viky času 🙂

lucik...
15. apr 2010

vždycky když se mě někdo ptá "tak kdy to bude" tak odpovídám "až se mi bude chtít" 😀 To byste měli vidět jak všichni čuměj 😀 😀 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

lucik 😅 😅 dneska jsem poprvé zkusila epino 😀

lucik...
15. apr 2010

aaadus já vím, ona si počká na 1.5. 😀 😀 😀

lucik...
15. apr 2010

klári a co 😀 😀 😀 Já ho zkusila jednou a ten večer mě manžel vezl 😀 Tak mi to zakázal používat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre