Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
16. apr 2010

Ahojte 🙂

idem sa vám trošku posťažovať...už tretí deň mám hnačku, akože nie takú úplne fest, že len voda tečie, ale nie je to normálna stolica a ešte k tomu ma pekne bolí celý spodok, začalo to tak pred cca 3 týždňami ale len na jednej strane, ale teraz ma to tam bolí celé, mám pocit akoby ma tam niekto poriadne nakopal 😅 🤐 občas si hovorím, že by som bola aj rada keby sa maličký už narodil, ale zasa na druhej strane, radšej nech tam pekne vydrží až do termínu, tak ako si to prírodia zariadila...

vy sa ako máte?

a vééééééééééééľká gratulácia k novému miminku, už sa to tu pekne rozbehlo.

a zdenka ešte nerodí?

aaadus
16. apr 2010

dezy 5 jablek za večer, z toho bych se tak akorát posrala 😀 Mě chutnají akorát takový ty zelené jablka nebo čerstvě utržené ze stromu
Tak jo, dneska nevařím. Manželovi udělám masovou pomazánku a já si zajdu na meníčko jako vždy když jdu na nákup

babara
16. apr 2010

adus, ja mela vcera testoviny s brokolici, mkur.masem a syrtovou omackou. Taky miluju Dobre napady od Maggi, znas?

dezyre
16. apr 2010

Blani tak to taky není žádná výhra když je manžel od rána do večera v práci co? .. Já jsem toho svýho ukecala alespoň na to, že když hodlá být do sedmi v práci, že alespoň sobotní odpoledne a neděli bude mít volno..

babara
16. apr 2010

blani, dokud prcek nebeha, tak je to idealni chodit na jidlo ven, kor v lete ;)

zuzu, jestli se necistis pred porodem??

xxx.klarka
16. apr 2010

Marti, tak to jsem taky zvědavá co Ti řeknou 🙂

zzuzul, tak to vůbec nezávidím.

Holky a mě bolí spodek jak kdybych celou noc sexovala, hrozné.

aktaka
16. apr 2010

tak já valím na ten dlabanec, moc toho nepopište, kdo to má pak číst 😀

jo a co jsem těhu, tak jablka nemusím vůbec. jen v případě největší nouze, když mám chuť na ovoce a není nic jiného

aaadus
16. apr 2010

babar mě ty sáčkové věci moc nechutnají. V 1. trimestru jsem se jich mohla užrat - polívek do hrnečku a těch čínských, ale teď mi to nejede. A taky manžel nemá rád smetanové věci a ty já zase miluju. Takže tak no
dezy to máme úplně stejné s těma chlapama

blanka.k
16. apr 2010

Dez - tak to naštětsí M. je o víkendeech doma, ale přes týden chodí tak nejdřív v 7 z práce, a kolikrát má během týdne ještě nějaký schůzky, protože chodí na radnici do nějaké komise, je v růcných organizacích atd....a volby se blíží, že 😀 Ale zas ráno spí do čtvrt na 10 😀
A asi mě TREFÍÍÍÍÍÍ! Právě jsem se dozvěděla, že moje gyn. od 1.5. pracuje jinde v soukr.centru, návštěva 200,- atd. To mi jako chtěl říct kdy? Naštětstí k ní chodí sestřenka, dnes u ní byla, tak dostala info, jak to bude dál....

zzuzullka
16. apr 2010

babara, to je práve ten problém, že neviem ako sa mám cítiť pred pôrodom 😅 včera mi gyndr povedal, že už som dosť pripravená na pôrod keď mi vyšetroval krčok maternice, CS neviem koľko mám, lebo to som nebola v normálnej poradni ale v rizikovej a tam mi to nepíše, ale min. týždeň som mala CS3. a ešte mám občas pocit akoby sa malý tlačil von- ani neviem ako to mám popísať, ale chvíľami zacítim ako sa tam niekde akoby tlačí a také trošku zaštípanie kúsok nad lonovou kosťou...ach jo...mi prvorodičky vôbec ani nevieme čo máme čakať...veď ja to tušim ani nepoznám keď začnem fakt rodiť 😀

xxx.klarka
16. apr 2010

Já už teda snížila dávku Mg jen na 3 tbl. denně. 🙂 Tak jsem zvědavá v pondělí v poradně a na monitoru co mi poví. Schválně se jí zeptám jak to vypadá na porod. 😀

dezyre
16. apr 2010

Kláry aby tam nebyli takový vtipálci jak můj doktor, když jsem se ho zeptala jak to vypadá na porod, tak mi povídal, že to bude kolem 20.září 😀

babara
16. apr 2010

Myslim, ze ten muj vcera maleho taky moc necitil, smatral tam hodne vysoko... :( no uvidime za tyden, pak uz budu chodit asi 2xtydne, pristi nedeli mam termin ;)

xxx.klarka
16. apr 2010

dezyre, hehe, uvidim co mi řekne ta moje 😀

zdenkapo
16. apr 2010

Zuzu
nerodim,čekám 😉
ani neřešim,zda strávim narozky v porodce,hlavně ať je Anička už venku a zdravá v pořádku....

lucik...
16. apr 2010

Ahoj holky 🙂

Gratuluju k Lukáškovy a Leontýnce držím moc palečky, určitě už to má za sebou, tak snad bude brzy fit po CS 😵

blanka.k
16. apr 2010

Tak příští týden jdu naposledy ke své mudr. na současnou adresu, s M. jsem se rozhodli, že pak přejdu s ní do soukromého centra, nebudu muset třeba přes 2 hod. čekat, dostnu se tam i s kočárkem a mám to 100m od zastávky MHD 😉

lucik...
16. apr 2010

blani tak vidíš, to budeš mít lepší 😉 A na gyndu se kromě těhu zase tak často nechodí 😵 Já platím u té mé 700kč ročně a to tam jdu dvakrát za rok 😠 Ale chci jí změnit.. Až pojedu v úterý do poradny k dr. z porodnice tak se zeptám jestli nepřibíraj.. Ovšem tam mě taky pobavila jejich cedulka na zdi.. Měli tam napsáno co kolik stojí a nejvíc mě upoutalo: určení pohlaví plodu - 500 kč 😀

antynka1
16. apr 2010

Krásné ráno holky,
Lienka - moc gratuluji!
Leontýnko - ať to máš brzy za sebou a bez problémů!!!!

blanka.k
16. apr 2010

Lucik - tak to jsou také dobré ceny 😅 Já jsem na gyndě tak 4x ročně, tak to se dá...stejnak za vše nadstand. se platí i teď (jednor.zrcadla, UZ fotka,...), takže co 😵 Ještě se tam poptám, na kolik by vyšlo oční a kdyžtak si tam zapltím nějaký ten jejich balíček.
Jak jsem tu včera házela odkaz, jak v Praze řádí nějaká stř.chřipka, tak jsem se asi přes net nakazila 😀 😀 Jsem nějaká ko, bolí mě klouby, snažím se v sobě udržet kousek rohlíku, o břichu nemluvím... mít teď kontrakce, tak to asi nepoznám 😀 😀

lucik...
16. apr 2010

blani tak zalehni ať si brzo fit 😵

vavenka
16. apr 2010

Ahojte,

Jeej Lienka gratulujem ku krasnemu chlapcekovi 🙂
Zajtra Leonynka... Noo uz sa to rozbieha, parada 🙂 🙂

lucik...
16. apr 2010

vavenka leontynka dneska ne.. To byla informace ze včera, tuším 😕 😅

dezyre
16. apr 2010

Jo jo, já taky myslím, že Leontynka jde dnes, že to tady psali holky včera kolem jedenácté 😉
Tak a já mám konečně poklizeno, tak jdu prolítnout vanou a udělat ze sebe člověka a mizím ven..
Holky, četli jste toto?
http://www.blesk.cz/clanek/servis-cestovani/134...
Máme na květen pěkné vyhlídky co? .. Abych teda nakoupila ještě nějaký teplejší oblečení, když bude furt pršet 😀

blanka.k
16. apr 2010

Lucik - já z pelechu ještě nevylezla... akorát spurt na WC a dělat si čaje 😉 (fuuuuj, nemám ráda černý čaj 😝 )
Dezy - včera ve zprácách říkali, jak nás to neohrozí, dnes na ČT2 ráno ve zprávách říkali, jak Ruzyně zavře, a pak i celý provoz nad ČR... 😨

vavenka
16. apr 2010

Tak dnes, ok 🙂 ved to je uz v podstate jedno 😉
Joj uz im aj trochu zavidim 🙂 Inak lienkyn chlapec celkom pekne miery mal, nie? 😉

blanka.k
16. apr 2010

Já myslím, že závidíme každá. 🤐 🤐

bramburka
16. apr 2010

co varite na vikend, nemam inspiraci!!!

antynka1
16. apr 2010

O víkendu bud slaměná vdova- takže to vidím na namazaný rohlík 🙂 ALe dneska asi udělám rizoto 🙂

arcik
16. apr 2010

Brambu já budu jen s holkou talže naši to jistěj ale co ty vařej to nevim...jinak pro chlapa udělám smaženej květák

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre