Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
28. okt 2009

Ahoj, vítej mezi květnovkama 😉 Myslím, že tohle období si musíme užít, že je to jediné období, když ženská nějaká ta kila navíc neřeší 😀 😀 😀

coko.joko
28. okt 2009

Ahojda blanko,to mas pravdu,ale nema se to prehanet 😀 i kdyz si nekdy pripadam,ze jim za 10lidi 😀

blanka.k
28. okt 2009

to je fakt, že se taky toršku hlídám , protožeže skoro po 2 měsících mám chuť do jídla 😅

nikkka
28. okt 2009

caute...
ja mam zase pocit, ze mi schudli nohy..alebo sa mi nohavice natiahli... 🙂
a teda na vahe som pribrala od kedy som sa vydala...davno su tie casy ked som mavala 50kg..

doli1
28. okt 2009

holky já už konečně mám půl kila nahoru.dne jsem se vážila.strašně žeru cukroví hlavně lízátka

blanka.k
28. okt 2009

já co jsem začal chodit s M., tak se mi ta váha pohybuje od těch 44 do 65kg. 😅 podle zdravotních problémů, dietu kvůli hubnutí jsem v životě nedržela 😉 Ale stejně když dojdeme na ples či sraz, tak mi nikdo nevěří, že mám o 15kg víc než na gymplu 😅 mě se to vždycky většinou nějak nahromadí v prsou, takže zbytek těla nevypadá tak mohutně 😀 😀 😀 😀

coko.joko
28. okt 2009

Tak to ja holky mam docela problem....od 7mesice me bylo hrozne zle a do 9 mesice jsem nic nesnedla a kdyz jo,tak to slo ven a tak jsem hodne dala dolu a ted uz jim vse a nemuzu pribrat...ale ono to prijde za chvilku a hlavne,az to nebudu cekat. 😉

coko.joko
28. okt 2009

blanko,tak to mas kam schovat do prsou 😉 to me se to rozleje vsude po tele,kdyz priberu 😀

doli1
28. okt 2009

mě se zas všechno ukladá na stehnách co zrovna nevypadá dobře.já měla dobrou postavu do těch 17 potom HA a to jsem začala ženštit.pak když jsem lítala na place a makala 12h tak to bylo super to byla postavička no a svatba dítě a vše je v pr... ale mám v plánu odrodit a něco stim dělat.

doli1
28. okt 2009

prsa tak to máš skvělí to má manža rodost když přibereš 😀

coko.joko
28. okt 2009

doli,tak to ja mam taky v planu neco pak delat,abych vypadala porad mlade 😀 a byla pekna mamina 😉 ale bude to asi tezky davat pak ty kila dolu

doli1
28. okt 2009

kolem malého budeš dost lítat tak něco jde dolů.řekla bych že těch 5kg vždy zůstane nahoře.já si stále říkala proč se honit když za chvíli bude další bylo by zbytečné se dřít zbytečně.no a ta chvíle se trochu protáhla ale ted už další nebude tak po kojení mohu jít do toho.

coko.joko
28. okt 2009

to je fakt s prckem se asi pak clovek nezastavi...no jsem na to,ale zvedava 😀 ale uz se tesim na toho naseho smudlu....

blanka.k
28. okt 2009

Já si vždycky myslela, že se manžovi líbí velká prsa, znáte ty chlapské řeči, když někde byla nějaká fotka modelky se silikonama, atd... a jak jsem břibrala, tak z něj vylezlo, že se mu to vlastně moc nelíbí, ale nechtěl bby abych hubla, protože u mě přibírání = že je mi dobře a jsem zdravá a až mi zas bude zle, aspoň budu mít co hubnout... 😅 Já samo přibírám všude, ale nějak na těch prsou je to nejvíc vidět. A když hubnu, tak prvně taky na prsou, a to pak taky vypadám, že jsem zhubla víc než ve skutečnnosti, ty prsa dělají docela dost. 😅 No, sice pupík moc nemám na klsické těhu fotky ,ale chci mít fotky, když ještě prsa i zbytek těla relativně drží tvar, atd., mám obavu, co mi naroste 😅

doli1
28. okt 2009

šimi byl pohodové dítě které se najedlo,vykakalo a 3h spalo a stále dokola 3 měsíce tak jsem přibrala víc než v těhu 😅 za to ted si to vynahrazuje.od tří měsíců kdy se začal točit a poznávat svět tak je to trochu víc aktivní dítě ale aspon se nenudíme.

mayocka
28. okt 2009

doli aj mne chutia lizatka ako som tehotna 😀 neviem si pomoct ale mam na ne chut akosi casto ani nie tak na cukriky ako na lizatka 😀 manzel sa smeje ze len mlaskam s lizatkom v ustach 😀

coko.joko
28. okt 2009

jo doli a to teprve zacne....bracha ma syna a je fakt hodne hyperaktivni a to se neda,kolikrat bych ho vzala a pretrhla 😀 tak si porad rikam,doufam,ze nebudu mit ja takove mimi 😉

doli1
28. okt 2009

mayocka ty máš fajn že se ti směje jen manža ale jak já vytáhnu lízátko tak mi ho hned bere synátor a to je řev on ho chce a já ho chci taky tak se musíme střídat 😀 citím se trochu blbě že beru dítěti cukroví ale nějak si nemohu pomoct.zrovna dojídám o které jsme se museli dělit ráno.já si nakoupila takové ty poutové velké.schválně jestli pak bude mít stejné pohlaví miminek.

coko já mám trochu štěstí že šimi neni ještě k tomu všemu tvrdohlavej.kolem druhého roku to bylo nejhorší to jsem i brečela co to máme za dítě a ted už je docela pohoda ale kámoška má holčičku a ta je k tomu ještě tvrdohlavá a pěkná herečka.té se jenom doktneš a ona řve jak kdyby si ju vraždila a to je potom na mašlu ale vůbec to nejde ovlivnit

coko.joko
28. okt 2009

doli,to bud rada...ze Simi je v pohode....chudak kamaradka..to pak je asi zahul co???
no ja jsem hrozne zvedava na to nase mimi....protoze ja jsem taky nekdy hodne palicata 😀 a manzel naopak moc hodny..... 😉

blanka.k
28. okt 2009

nehorší je, že člověk se snaží vychovávat dítě jak nejlíp umí a stejně když na něj přijde nějaké to období vzdoru atd., tak s tím nic moc nenadělá. 😅 Musí čekart, že ho to brzy přejde. Známá teď tak se 3letým klukem bojuje, když vždycky vypráví jak je z toho nešťatsná, tak se děsím toho, co když nás to potká taky...já jsme takový nerváček, tak asi skončím u Chocholouška. 😀
Teď jsem zsjitila, že za hodinu a půl dávají moje nejoblíbenější pohádku a naším milovaným Bouzovem...Jasněnku, to si zase pobrečím 😀

doli1
28. okt 2009

no záhul to je.někdy přijdou na prochajdu a ona jí prořve celou procházku a spustí kvůli maličkostem a to je fakt na nerva.já jsem taky pěkný nerváček a nemám moc trpělivosti takže šimi to často schytá ale počitání do tří zabírá.vše pak fakčí jak má.povzbuzení je že jsou i velmi hodné děti
u nás je to taky tak manža moc hodný a já ta tvrdohlavá a aktivní.hodně často v šimi vidim sebe.když pomyslim na pubertu tak mě stavají vlasy hrůzou co nás ještě čeká.zas si říkám že třeba to druhé bude trochu hodnější po tátovi.ikdyž to bude asi pěkný rozmazleneček

mayocka
28. okt 2009

je to inak sranda doli ako sa stara a pyta sa ma ci ich mam dost nakupenych tych lizatiek 😀
inak s tym synom to mas dost blbo tak ked spi tak si pocmulaj 😉 alebo nakup viacej vsak on ajtak cele este nezje ci ano? povedz ze sa musi so surodencom uz odteraz zacat delit 😠 nech si zvyka 😝

ja som este nikdy nejedavala tak casto (myslim ze kazdy den) chlieb alebo rozky s lekvarom,uvazujem nad tym ze asi preto to jem lebo ma to zasyti inak ma uz nebavi stale jest a stale cosi ine a rozmyslat co si dam ale je pravda ze naraz mi nechuti ale tak ako by sa aj spravne malo - teda po castiach ale vie to unavit ked som hladna a este musim rozmyslat co idem jest 😢 uz to ani sranda nie je lebo mimi je stale hladne a mna to aj unavuje papat 🙄

blanka.k
28. okt 2009

Mě s epřed chvílí vrátil M. z nákupu. Vyšel po poledni (MHD, protože nemáme auto), že zajede do Teska pro čersvého lososa, že mi ho udělá na páře. Prý je měli zrovna v kaci, tak byli vyprodaný, tak šel do InterSparu atam čerstvý ryby nevedou, jen mražený, tak jel na druhou stranu Brna do druhého Tesca a tam to samý 😅 Přišel a jak je kliďas, tak jen zahulákal, že dnes bude rizoto se sójou a je v kuchyni. A asi ho to fakt naštvalo, že po asi čtvrt hodině zjistil, že ty hrnce sice nachystal, ale nezpnul sporák 😅 mě je ho chudáka tak líto, se snažil nám navařit, a prd 😅 Moc hucť na to jídlo nemám, ale dnes to do sebe nacpu, kdybych měla prasknout, ať má raadost, že to nevařil zbytečně 😅

doli1
28. okt 2009

blani tak to fakt musíš sněst
mayocka když by měl každé své tak by mám to ani nechutnalo 😀 tak se aspon učí dělit a střídat.
ještě jsem chtěla napsat že hodně kámošek a jajích partnerů mi řeklo že by chtěli mít takového syna jak je šimi.právě svojí aktivitou se ničeho ani nikoho nebojí.vždy někam dolítne začne se bavit,vše vykecá a ted chce vidět na co se co použivá a chlapi ho v tu ranu žerou 😀 😀 😀

blanka.k
28. okt 2009

Doli - tak to je super dítko 😉 Já teď do sebe docpala oběd a snažím se nehýbat 😅

doli1
28. okt 2009

ted už je to super ale ten druhý rok byl krizoví.
já stále bojuji s kuchyní,když jsem udělala ledničku tak jsem udělala i kachličky no a když jsou kachličky tak dělám i skřínky a bude vánoční úklid 😀
jen ti chlapi už by se mohli vrátit stoho výletu.už se bez nich nudim

zdenkapo
28. okt 2009

Blani,taky koukáme na Jasněnku 😉

Holky asi je brzo,ale v Globusu mají akci do konce roku,když jim na pokladně předložíte kupon Huggies,který mívají u těch plínek na regálech,tak za Huggies 1 Newborn(2-5kg) 28ks zaplatíte o 50,-Kč méně- stojí kolem 150,-Kč,takže 1/3 ceny dolu. Sice kupujeme spíš Pampersky,ale možná si taky dvoje koupíme,ze začátku má mimčo obrovskou spotřebu. Koneckonců,když už kupujeme věcičky,tak proč ne plenky,že? 😀

aktaka
28. okt 2009

ahoj holky. gratuluji k negativnim screeningum a pindikum 🙂 Blani,zahlidla jsem,ze te trapi kycle. ja mela to stejne hned na zacatku tehu,pak to preslo a ted me boli jen pri dlouhe chuzi. pry je to normalni...

bondy1
28. okt 2009

Ahojte maminky, blahoželám k výsledkom - dnes sme mali poradňu, mimi skákalo a snažilo sa ochutnať si ručičku - minulú poradńu spalo, tak som sa tešila z akcie 🙂 - termín na nT skríning mali až 13.11. - budem v 13tt +6, čo je vraj hraničný termín pre tento skríning ale utešujem sa, že jahodka je od začiatku cca o 3 dni mladšia ako oficiálny termín, tak snáď to nebude márne. Ako to vlastne prebieha ? Treba prísť na lačno ? A sono robia cez bruško ?

bondy1
28. okt 2009

Dočítala som si Vás spätne, Blanka - bolesť bedrového kĺbu, nič príjemné 😒 snáď to bola len náhoda, a už sa nezopakuje, Doli1 - blahoželáme k chlapčiatku 🙂 pomaličky sa to vyjasnieva, snáď do Vianoc budeme vedieť všetky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre