Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
16. nov 2009

marmar1 teda takové krásné očička.Sebastiánek se vám vážně povedl

blanka.k
16. nov 2009

dobrou noc a krásné sny všem 😉

A něco pro pobavení na závěr:

celibát
Manželé chtějí vstoupit do sekty a podmínkou je, že měsíc před vstupem nesmějí mít sex.
Přijdou na vstupní pohovor a ptají se manžela, jestli to vydržel.
"No to víte, první týden to šlo, druhý bylo utrpení a třetí už vyloženě peklo.
Potom se žena natahovala pro plechovku fazolí, ta jí upadla na zem a jak se pro ní ohýbala,já to nevydržel a ........"
"No jo, to už ale k nám nemůžete vstoupit.."
"Copak k vám, ale do Kauflandu už taky ne..." 😀

monika.c
16. nov 2009

tak ja som toto tehu nejaka cela prechorena,najprv stale zvraciam,teraz je to uz lepsie,ale vecerne nevolnosti mam stale,minuly tyzden chytim nejaku crevnu virozu a teraz ma od nedele tak priserne hlava boli,ze ja uz fakt neviem,co sa to so mnou toto tehu robi.chcela som si zobrat paralen a paralen nikde,iba ibuprofen,tak som si zobrala aspon Lukyho panadol sirup,ktory mi to trochu utisil.ked pridem do lekarne tu v uk a poviem im,ze som tehotna a potrebujem lieky napr.na bolest hlavy alebo zvracanie,iba ma poslu k dr. a povedia,viete,to tehotne nemozu a som vybavena,uz mi tu ten system ide niekedy poriadne na nervy,so vsetkym aby som behala k dr.,ktory vam aj tak niekedy nepomoze iba povie to iste,co v lekarni. ☹ no ja len dufam,ze pomaly mi tieto neduhy prejdu a ja si budem uzivat tehu.ozaj a pohyby uz citim aj ja,je to super,ked sa mi tam len tak prevaluje z boka na bok a ja to citim 🙂

klaarka22
17. nov 2009

Ahoj kočenky,
jak se máte??co mimoušci nezlobí vás??

kočky chci se zeptat nejezdíte některá z vás do Polska??potřebovakla bych vědět kolik tam stojí na český prachy balík hugghiesek maxi pack ale ne ty classic nýbrž ty s medvídkem Pú...sím sím o info poku víte...děkujuuuu

petia1
17. nov 2009

klaarka22 ahoj a neskúšala si pozrieť na internete na nejakej stránke? ak ti mám povedať ja si myslím že určite budu lacnejšie ako na slovensku ale oproti CZ neviem chodíme do polska nakupovať rôzne veci a su lacné

doli1
17. nov 2009

ahojky tady je mlha že by se dala krájet 😀
spinkala jsem až do ted konečně jednou vyspaná.

aaadus
17. nov 2009

dobré ráno,
po dlouhé době jsem si dnes ráno povídala se záchodem, ach jo ☹ a snídám suchý rohlík a heřmánkový čaj

bibi13
17. nov 2009

dobré ranko prajem..

doli1
17. nov 2009

aaadus teda už by mohl byt klídeček ne?

zdenkapo
17. nov 2009

tak holky nebesa nad postýlku už jsem psala že určo ne- neschválila ani pediatrička ani dětská neuroložka,dítě se zatim otáčí a patně se mu vyvíjí svaly,pak prach atd.

velikost dle sona- nespolehlivé- malý měl mít 47cm a 2700g a narozený v 39tt měl 51cm a 3200g

velikosti 56 po troše,radši 62, když jsou delší dupajdy,tak nasadíte takové ty látkové bačkurky

zapínání u body u krčku nej na patentky,knoflík bych se bála,že utrhne a takové to volné co se dává přes sebe je nanic,protože se to rozjíždí a mimi má holé kolem krku,ale zase záleží jak které a která firma

mantinel určo ano tam kde je zeď u postýlky

aaadus
17. nov 2009

doli já už si taky myslela že bude klid, ale nějak rychle jsem vstala a bylo to
zdeni každý výrobce má 56 jinak velkou, některý úplně pidi a jiný jako 62. teď jsem koupile v marks a spencer body velikost 1 měsíc a je to jako newborn

doli1
17. nov 2009

zdenčo bevili jsme se o povlečení na postýlku jestli s knoflíkama nebo za zipi
jak je vám už dobře nebo ještě stále nachlazený?

zdenkapo
17. nov 2009

aaadus,no právě,proto jsem psala,že záleží na výrobci,ale neboj po nějaké době už velikost tak nějak odhadneš 😉

aaadus
17. nov 2009

zdeni už se vcelku začínám orientovat. nejhezčí oblečení mají v tescu a za dobré ceny

zdenkapo
17. nov 2009

doli tak mi máme teda to i to,takže si myslim,že je to fuk, na zapínání povlečení nesejde,spíš je důležitější materiál.... budem ted kupovat Tomáškovi velké peřiny a jedině jak máme mi BOhemia Medico,dají se vyvařit na 95°C,takže super
no tak malej vyváz zatim v poho,měl je jeden den rýmu,já mám furt rámu,tak beru jitrocelový sirup a mořskou vodu sprej do nosu a manža také rýmu,tak snad to brzy přejde a nebude nic horšího 😖

doli1
17. nov 2009

holky kdy se jde na pátý měsíc těhu?

zdenkapo
17. nov 2009

aaadus jj,v tescu maj celkem hezké věci,ale mi nic nekupujem,máme spoustu věci po TOmáškovi a pak začnem kupovat až budem vědět co to je..

doli,někdo to má v albu tu tabulku s týdnama a měsícema,nevim,zda Blanka? ale snad tam bylo od 18 tt nebo 17 +5

aaadus
17. nov 2009

zdeni já věci nemám po kom dědit, musím vše nakoupit nové. ne že by v rodině nebyly mimina, ale nějak spolu neudržujeme kontakty (naštěstí)

zdenkapo
17. nov 2009

adus no mi taky nedědíme,taky jsme kupovali vše nové na Tomáška,ale až budeš mít druhé mimi,tak taky budeš mít spostu věcí po prvním 😉

doli tak ty tabulky má v albíčku michalag

zdenkapo
17. nov 2009

dávaj Princ a Večernice na Nově,příjemné zpestření svátku

aaadus
17. nov 2009

zdeni jj, na druhé už nic kupovat nebudu pokud se narodí ve stejném termínu jako první. taky se dívám na pohádku a baštím meruňky co mi tchýně včera poslala

zdenkapo
17. nov 2009

adus 😀 tak to jsem si taky řikala,že nebudu nic na druhé kupovat,ale to nedodržím- chci monitor dechu,lehátko-měli jsme na první půjčené,tak koupíme je to supr, pak sterilizítor do mikrovlnky,je třeba nové podložky na přebalovcí pult,nový kolotoč nad postýlku a nové bavlněné pleny tak 50ks,nějaký oblečky,natož,když to bude holčička,rychlozavinovačku Emitex do autosedačky letní verzi a spoustu dalších věcí

doli1
17. nov 2009

já tu pohádku moc nemusí byvá moc často.chtěla jsem si pustit popelku a zjistila jsem že ji na dvd nemáme ☹ už mám vyžehlený jeden koš.

aaadus
17. nov 2009

zdeni je mi jasné,kdyby druhé byla holčička že nakoupím něco růžového,teď se mi daří nakupovat vše modré a bílé 😀 a co to je ta rychlozavinovačka do autosedačky? po takových věcech jsem se ještě nedívala a nemám přehled k čemu je to dobré

jalinka
17. nov 2009

..ahojte,som tu nova..niekto z Košic?

zzuzullka
17. nov 2009

ahoj jalinka, vitam medzi nami 🙂 ako sa ti tehulkuje?

jalinka
17. nov 2009

dakujem pekne..zatial dobre..ani neviem ze som tehu 🙂)

zzuzullka
17. nov 2009

tak to bud rada ze nievies co su to rozhovory so zachodovou misou a podobne 😀 ja som sice mala taky rozhovor len raz ale stacilo mi a nevolnosti teda strasne 😠

jalinka
17. nov 2009

no uz teraz nie, ale tiez som mala take nevolnosti....hlavne, ked som mala skoro rano vstavat..ale uz je to dobre..a ty sa ako teraz citis, vsetko je v poriadku?

zzuzullka
17. nov 2009

teraz uz sa zacinam citit lepsie lebo mi tie nevolnosti uz trochu ustupuju konecne 🙂 o tyzden idem na krv kvoli vyvoj.vadam tak snad bude vsetko v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre