Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
23. nov 2009

klarka děkuji, jsem dnes šťastná jak malé děco
michalag ten první 🙂

jsem se dnes byla podívat za holkama v práci a že se tam zdržím tak hodinku, nakonec jsem tam byla hodinky 4 😀 , ale parádně jsme zdrbly, to mi fakt chybí 😀

aaadus
23. nov 2009

m.c. já to taky riskla si objednat rifle z netu a vyšlo to 😀 přinejhorším jim je vrátíš když ti nebudou sedět

blanka.k
23. nov 2009

Aadus - postel byla u nás doma, jedna z mála věcí, kterou jsme chtěli fakt dobrou, takže jsme dost dlouho hledali a nakonec zvítězilo JMP a koukala jsem, že dětský tam mají třeba za 1500,-, tak se tam podíváme. Předtím naše 3 pronájmy a podnájmy byly starý válendy a to se nedalo. 😅 Ale výběr vidím na tom, že dojdeme a necháme si poradit, postel nás nechali vybírat ještě hodinu po zavíračce 😅

lucik...
23. nov 2009

kapka my budem kupovat casual S4

blanka.k
23. nov 2009

Mě se líbí tato matrace: http://www.loznice.cz/zbozi.php?id_sestavy=130&... je to i s obalem , který jde prát na 90st., podobný máme na svých matracích, a i když to na nich nemusí být, nedovedu si představit, jak by ta mtrace vypadala bez nich, takto to hodím vyvařit do pračky a je to bílé i bez nějakého Persilu 😀

aaadus
23. nov 2009

blanka na tu jsem se dívala, protože je pojmenovaná po mně 😀

zdenkapo
23. nov 2009

holky tak jsem doma z poradny a gyndr.se konečně dopočítala v jakém jsem tt,takže dnes 18 +0tt takže jsem v už v 19tt 🙂 2.12. jdu na ECHO-srdíčko,8.12.3D v Německu a 9.12. velký utz u gyndr.,takže už příští středu bych mohla vědět co čekáme 😉

a ještě dnes 16:30 jdu k obvodnímu dr. + EKG

ten kufřík Happy Baby jsem dostala v poradně taky

andelka
23. nov 2009

aadus: Já jsem si myslela, že se tak jmenuješ 😉

aaadus
23. nov 2009

zdenka super. a jak je veliký prcek?
andelka originálnější přezdívka mě fakt nenapadla 😀

blanka.k
23. nov 2009

Zdeni - super, teda ty jsi "stařena" oproti nám ostatním 😉

aaadus
23. nov 2009

blanka neobjednávala sis ten bezpečnostní pás do auta? objevila jsem ho za 880,-

blanka.k
23. nov 2009

Adus - ještě ne, chtěla jsem aby mi ho muž vyzvedl, až pojede pro auto, jelikož mají prodejnu cca 50 m od dálnice 🙂 takže sem s ním 😉

aaadus
23. nov 2009

http://www.vitalshop.cz/besafe-bezpecnostni-pas...
ale jestli máš možnost to koupit v kamenném obchodě, tak to asi vyjde na stejno když připočítáš poštovné

blanka.k
23. nov 2009

Super, díky, já to objednám přes ten net, protože nevím, kdy se muž do té Prahy dostane a nedošlo mi, že po dálnici jet nemůže, takže okolo toho kamenného obchodu nepojde... takže super, hned to objednávám. Včera večer jsem objednala 4 věci na Aukru, pak mixer, dnes jsem si vyhlídla žehličku, stará stojí za prd, ať už mi dojde za září nemocenská 😀 😀 😀 😀

aaadus
23. nov 2009

blanka tobě ještě nepřišla PN za září? já už mám i za říjen 😅
já jsem si zase dneska objendnala těhu knížku, svetr, tuniku, bezpečností pás do auta a těhotenský pás 😀
zítra jsem měla jet na zkoušku kabátu co si nechávám šít a dnes mi volali že jim látka přišla teprve dneska 😠

blanka.k
23. nov 2009

Adus - nedošla mi ani koruna (včera večer na účtu nic nebylo) ☹ A pás je už objednaný 😀 😀 😀 😀

bramburka
23. nov 2009

¨holky tak jsem volala do fitka co maji pro těhule a nabídli mi tophle, mate zkusenost? http://www.heatprogram.cz/heat_co.php

kapka
23. nov 2009

m.c. já si Tě taky pamatuju z diskuze říjňátek...sem tam nakuknu..... 😉
Taky si už za chvilku budu muset koupit těhu kalhoty....
Ten bezpečnostní pás do auta mě taky láká....

aaadus
23. nov 2009

blanka jak tak sleduju asi jsem jediná komu PN chodí včas
bramburka neznám, ve fitku jsem nikdy nebyla a nikdo mě tam nedostane ani za milion 😀

bramburka
23. nov 2009

no ja musim, uz me chxtyli zase zada a ja jak necvicim, tak to jde ke dnu

blanka.k
23. nov 2009

Kapka - já jsem seděla v autě jako těhule teď poprvé a furt jsem si dole ten pás držela a hrozně mi to vadilo, takže jsem si ho objednala... uvidím, jak bude fungovat 😉

aaadus
23. nov 2009

bramburka já na cvičení chodím, ale ne do upoceného fitka 😀

lucik...
23. nov 2009

brambur a tohle ti doporučili jako těhu? To je divný, to vypadá že je to dost fyzicky náročný

bramburka
23. nov 2009

no ja koukala po nejakym cvicu, jsou tu balony, max. 10 zenskejcha pak mi doporucil tohle, ze je to chuze, jdes podle svych moznosti, neběžíš. no nevim. Proto se ptam

luciik
23. nov 2009

Ahoj holky, koukám, že rozebíráte cvičení.
Co se týče HEATu, tak toto je určeno i pro těhule, ale mělo by to být rozděleno.

Jestli můžu doporučit, koukněte pod nemocnice na odd. rehabilitace. Většina nemocnic nabízí kurzy pro těhotné, cvičení vč. aquaaerobicu a následně přípravy na porod. Tohle mi příjde mnohem lepší, protože cvičení je vedeno porodní asistentkou a ta přece jen ví víc nežli instruktorka ve fitku. Ale to je jen můj názor 😉

bramburka
23. nov 2009

hm nevim podolí má prej blbý cvíčo a navíc jen jedna hodina, nic pravidelného...

hepinka
23. nov 2009

ahojte baby, aj ja ta dodatocne vitam kapka🙂 Mne je cely vikend total divne - toci sa mi hrozne hlava, asi mam nizky tlak alebo je to z toho blbeho pocasia 🙄 Kontrola ma caka v piatok tak dufam,ze budeme OK.
Ja som si tiez objednala DVD s cvicenim pre tehotne tak som zvedava kedy sa do toho pustim 🙂 pekny zbytok dna vsetkym!

zdenkapo
23. nov 2009

adus tak to jsem se ani neptala-furt byla dr. tak zaneprázdněná tím počítáním kolik jsem tt,že jsem ani nevzpoměla,ale 20tt by mělo mít okolo 20cm

BLani to jo no, měla bych už patřit mezi dubnovky s přehledem,protože podle pohybů mám termín dokonce 17.4. 😉

luciik
23. nov 2009

Brambu, tak u nás to nemocnice nabízí, týdně 2 hoďky a pak o víkendu plavání, ale asi záleží na nemocnici. Já tam ještě nebyla, ale chystám se, tak jsem zvědavá na cenu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre