Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

evka444
27. nov 2009

je vás tu teda dosť nestíham čítať a to sa chystám ešte variť a okna umyť no asi sa mi podarí len navariť

aaadus
27. nov 2009

evka jj, už vidím, předtím jsi to neměla v pase
lubka určitě je v pořádku když cítíš pohyby 😉

houbik
27. nov 2009

Ahoj holky, my tedy planujeme na pristi rok dovcu na 14 dni na lago di garda v zari, ak snad to bude v klidu s prckem...jinak jeste v unoru jedu do alp na hory, tak jsem na sebe zvedava 😅 ale my jsme zvykly hodne cestovat a i kazdy vikend hned padame z Prahy...ale pokud je cloveku dobre, tak na tom nevidim nic spatneho a prckovi to uskodit nemuze, spis naopak...hlavne, kdyz je maminka v klidu, ze? 😀

zdenkapo
27. nov 2009

holky vy jedete 😀

zítra jedem už dopoledne do Liberce nakupovat-teda za Ježíškem 😉 dáme si tam v globusu obídek-je to tam fajn i s dětma a razíme nakupovat...

Luba buď v klidu,chápu,že si vše nedočítala-já při prvním těhu zhubla během prvních 4 měsíců 9 kilo a taky je vše v pohodě- hlavně že jsi ty i mimčo ok,každý nemusí nabírat

holky taky jdete jako já ve středu na to ECHO-vyšetření srdíčka v 20tt ? já byla i při prvním a prý je to nadstandart a každá gyndr. to neumožní

houbik
27. nov 2009

jinak ja uz v tehu dvakrat letela - ale oboji na zacatku, pac uz to bylo zaplaceny a nedalo se to zrusit, lae bylo to v klidu...
aaadus: my byli v thajsku presne pred rokem na 3 tydny a byla jsem nadsena, urcite se tam chci jeste nekdy podivat...ta kultura a vse je tam super 🙂 norsko bych taky chtela videt, byla jsem ve svedsku, ale rikaji, ze norsko je mnohem hezci...

aaadus
27. nov 2009

zdenka já jdu na echo 14.12., ale objednávala mě dr. z genetiky kvůli vývojovým vadám

já chci jet taky za Ježíškem 😀

mně se asi začíná spouštět rýma nebo co. já vím že jste to tu psaly co se může, mořská voda ve spreji?

doli1
27. nov 2009

kámoška za snažilek začala rodit.kontrakce po 7min.to mám radost.jen to chudákovi jde vše do křížů to si užije

blanka.k
27. nov 2009

Adus - jojo, mořská voda, tu mi doporučili v lékárně, koukala na různé spreje a u hodně jich bylo, že nepoužívat v těhu 😅 Tuto mám doma: http://www.lekarna.cz/mar-plus-nasenspray-20ml-... 😉

aaadus
27. nov 2009

blanka díky 😉
opouštím vás, vyrážím na nákup

zzuzullka
27. nov 2009

tak pozerám že nám zasa pribudli nové tehulky. tak vitajte baby 🙂

zdenkapo
27. nov 2009

tak moje gyndr,na echo vypíše žádanku všem maminám a pak je to zadarmo,jinak se to platí... tak jeť za Ježíškem,nebo už máš všechny dárky? mě přišel včera balíček,dnes dorazí další a příští týden dva další 😉
jj já jsem používala mořskou vodu Mar plus nosní sprej,může se to používat denně a jitrocelový sirup na uvolnění hlenů,chtěla jsem mucosolvan,ale ten se v těhu nesmí

doli1
27. nov 2009

adus já použivám vincentku.
jak jdu na to veveří v tom ukončeným 20tt tak tam mi budou dělat i to ECHO srdíčka ale neříkal že by to byl nějaký nadstandart.

m.c.
27. nov 2009

dobrý téma, cestování, to můžu🙂. Kdybych měla peníze tak někde trajdám pořád🙂. Jinak minulý těhu jsem byla v 5.měsíci na služebce v Řecku a let OK. Takže krátkých letů bych se nebála.
Thajsko je moje vysněná země, tam se snad jednou podívám, no, asi až našetříme a děcka odrostou 😀 . Jinak Skandinávii je nádherná, a to jsem si myslela že mě severský státy nechytnou 😉. A pak mě moc láká Jižní Francie.

Holky, doteď jsme měly strach z potratu a teď je tu panika z předčasných porodů?? Neblbněte, teď už bude všechno OK!

zdenkapo
27. nov 2009

no nevim,není to běžné to echo-všechny gyndr. na to neposílaj,ale je to dobře

vladkaz1
27. nov 2009

Lubka , to nic neznamena ,ja mam dole 7 kg a nic som nepribrala a podla sona som v 16 tom tyzdni a vsetko je v poriadaku .. neboj sa este priberieme dost do konca tehu, aj predbehneme tie co teraz priberaju 😉
Nemas mat s coho obavu ,vyslovene ze by ti doktor nieco nasiel a ked ti povedal ze je vsetko oki tak nestresuj a bud hlavne v klude .
Proste niektore telo si ziada viacej a niektore menej .. ja mam dost kil este po malej ,tak si to asi telo ziadalo dat dole .. a neni to nic prijemne stale grcat 😝
jaj a zabudla som povedat ze m chuti kysele a na kila pomarance som jedla asi 2 kial denne ,teraz mam taku pauzu .. troska ze zjem aj nieco tuhsie a nevyvraciam 🙂

blanka.k
27. nov 2009

Zdeni -koupila jsem si stejnou kombinaci 😀 ten jitrocelový sirup je mňam 😀

slunicko76
27. nov 2009

xxx.klarka: Ja toho uz takymam docea hodne, neco nove a neco od svagrove a sestrenice, jenom mi chybi takove ty veci jako teplomer nyny decka a chuvicka, jinak si myslim, ze ostatni budu nakupovat az se mimco narodi! Zaplat Pan BUh, ze po detech se v nasi rodine skoro nic nevyhodi a tak jsme toho nemusei tolik kupovat

michalag
autor
27. nov 2009

tak vv tabulke, uz mame 3 chlapcekov 🙂 😉

aaadus
27. nov 2009

doli vincentku ne, tu nemůžu ani cítit 😝

vladkaz1
27. nov 2009

No to by bola sranda keby boli len chalani co?
Ale niekto uz hlasil ze dievcatko tusim ze?
Idem mrknut do tabulky aj na mena ,uvazujem ci si mam teraz 30 teho na sone zaplatit pohlavie alebo pockat 1M na to 3D-4D 🙂 500 sa plati u mojeho gyndosa za zistenie , neviem ci sa bude dat zistit tak skoro 😕 🙂

slunicko76
27. nov 2009

ivka 1603: neboj, mne je taky 33! 🙂 jo a vitej, ja jsem taky z tech novejsich

blanka.k
27. nov 2009

Na beremku mají zas holky z jiné diskuze skoro všeechny holčičky, tak doufám, že my fakt budeme mít kluka a trochu to tam vyrovnám 😀
Čekám na pošťáka, myslela jsem, že mi donese balíček a nikdo nezvoní, tak na to kašlu a jdu na oběd :(

michalag
autor
27. nov 2009

blanka, vy te este nemate uplne potvrdene?

Kazdu zmenu (pohlavie, vek ....), mi napiste do IP 🙂

slunicko76
27. nov 2009

michalag: tak to gratuluji, ja byla na testech v utery a mam si zavolat za 14 dni. Znam to, jsem zdr. sestra na det.odd., musi to poslat k nam do nemocnicni laboratore ke spracovani a ty to pak dal posou do Stresovic, a nez vysedek prijde, trva to dy nez tyden, takze doufam, ze za tech 14 dni by to melo byt stoprocentne hotove.
ivka: ja kupuju v zelene, oranzove, bezove, bile a zlute!

slunicko76
27. nov 2009

jmenuje se toAhoj tati - prirucka pro nove tatinky... zadala jsem to na seznamu do vyhledavace a vyfluslo to nekolik eshopu

doli1
27. nov 2009

vladko 500 za určení pohlaví tak to bych asi vydržela na to 3D
u nás na snažilkách jsou skoro jen holky říkám skoro protože ten jeden kluk je naše okrasa 😀
u nás ve vesnici se tanto rok narodilo celkově 10dětí a stoho jen 2kluci a ted se to obrátilo kdo má rodit 2010 tak zas všichni mají potvrzené kluky.ted jsem na řadě já mohla bych sté řady vybočovat 😀

slunicko76
27. nov 2009

ja vzdavam docitani za posledni dva dny, vubec to nestiham!
my zatim nevime, jestli to bude kluk nebo holka,ja bych radsi holcicku, manzel chlapecka, ae ve sve podstate je to vastne jedno. Obnovila jsem trosku album
vy mate vsechny uz nejake brisko, ja furt nic, teda to co na ty fotce mam, tak to mam asi i normane 😀

michalag
autor
27. nov 2009

Lubka89 ahoj 🙂

vladkaz1
27. nov 2009

Doli ono sa to povie ze pockat 😀 😀 hmm neviem co spravim uvidim ... necham to na nahodu
Prave som vyslovene zozrala pol pohara kyslej kapusty 😅 😀 😀 akoze nesibka mi?
HMM ale bola dobrucka 😅
Ahojte nove tehulky ,nestiham sledovat ,lebo tu sa v takej rychlosti pise 😅 tak vas chcem len pozdravit 😉

michalag
autor
27. nov 2009

vladka, ani ja nestiham to je v poho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre