Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
29. nov 2009

Bibi aj tebe peknu nedelu 😉
ja neviem co s tym kocikom .. mam hlavu jak melon 😅 , to vy ste ma tak navnadili ,do teraz som na to kaslala 😅 😅 😅 😅

klaarka22
29. nov 2009

Vladka ani mi nemluv....jsem z toho už na prášky....hotovo prostě...nechám to ejt kočíko kupim až tak měsíc před porodem...
bibi i tobě hezkou neděli přejeme

zdenkapo
29. nov 2009

holky tak souhlas s DOli,prvomamči na to ale přijdou,ale proto jsem tu mi,abychom jim poradili že? 😉 Baby merc mám po Tomáškovi a je jak nový,ale právě proto,že jsme ho používali po roce málo,koupil jsme buggy fit a baby merc vytáhli zase právě na zimu- a prvomamči hlavně bacha při nákupu zimního fusaku! aby jste ho mohly použít i pto rok a půl leté dítě další zimu,proto jsme koupili Emitex COmbi,má připínací spodní část a tím se o dost prodlouží,skvělý i do kočáru i do sporťáku i do autosedačky....

autosedačku mám stejnou jako Doli,akorát v té barvě zelenošedé a ten nánožník k tomu je úplně super,třeba i proti dešti na přeběhnutí, ale teĎ k tomu dělají i pláštěnku a síťku proti hmyzu,pořád jsou novinky

holky na státních dávkách sociální podpory se nic nemění- porodné a rodičák,mění se jen výše mateřské,kterou vyplácí OSSZ od šesti týdnů před porodem 28 týdnů

vladkaz1
29. nov 2009

ten sporat sa mi nepaci na tom Q 12 tusim si hovorila bola som si to omrknut .. ja neviem ja si to vsetko budem musiet nechat prelezat a naserem sa a kupim osveceny x lander a hotovo ..a nebudem vymyslat s Maxi cosi Mura a tak ☹

klaarka22
29. nov 2009

Vladka jojo spomínala jsem ho tu...mě se líní to že mám velkou jak hlub.tak sport verzi...to je fajn...taky jsem řekla,že už do kočáru nedám tak hříšný prachy jako při prvnim to jsem dala 13 a prodala jsem ho za 4000,- takže jsem na tom pěkně projela...a drahej kočár nemá cenu kupovat..proto musim vymyslet zlatou střední cestu...ještě se mi líí ten kočár co má v alu xxx klarka...ten je taky v pohodě jen nevim jak bych ho narvala do kufru felicie..kor když hned v červenci jedem na dovolenou 😖

vladkaz1
29. nov 2009

Jasne uvazujem tak isto ,preto rozmyslam, ze ked najdem nieco drahsie tak si to vyrdazim na e bay a nebudem to kupovat tu 🙂
Sak ano aj my sme sa vcera s MM lom na seba len kukli ,ked ta Mura stala so vsetkymi doplnkami aj 800E akoze im hrabe .. ale nasli sme aj za 18 nast tisic ,ale to je fakt dost ved to mam oblecenie na rok na dva 😝

klaarka22
29. nov 2009

jo asi tak ale radši dám míň a koupim novej než víc a ojetej... 😉

michalag
autor
29. nov 2009

baby, dajte si nad kocikmi pauzu, lebo sa vam bude aj snivat 😅

Ja stale neviem ale uz som skor priklonena k tomu ze si necham ten stary a ked bude mat drobcek rok zacnem pouzivat golfacik

klaarka22
29. nov 2009

Michal máš to nejlepší...taky bych si nechala ten první ale v zápalu vášně že druhý dítko bude až tal za 6 let jsem ho dala pryč ☹

michalag
autor
29. nov 2009

mne sa tiez strasne vela kocikov paci, ale tatino ma trochu schladil a povedal ze naco nam bude treti, tak som zacala uvazovat a racsej si kupim poriadnu odsavacku a kopec dalsich veci, aj ked este to nie je uplne rozhodnute 🤐

vladkaz1
29. nov 2009

michalag no sak mne sa uz sniva 😅 ,idem si lahnut moj vari .. tak vstanem akurat ked dovari veceru 😀

michalag
autor
29. nov 2009

to mas dobre premyslene 😀
u nas je to naopak chlapi spia a ja kukam na nete po e-shopoch 😀
inak baby zo Slovenska, celkom dobru stranku som nasla tu: http://www.babymania.sk/index.php?

blanka.k
29. nov 2009

Ahoj holky, nechce s emi vás dočítat. Dnes chtěl muž jet obhlídnout kočárky...tak jsme s úderem 10:00, kdy mi začínají vycházky, vyrazili, a pořád u mě vede kočárek Peg Perego GT3, tady ho mají za stejné ceny jako na netu, takže pohoda, mají i kolekci 2010, tak jsem se ptala na rozdíl a jediný je v barvách a ceně 😉 A prý tto tak je u většiny kočárků, jsem čekala, že těch pár tisíc navíc má jiný důvod 😅 Akortá mi kamarádka říkala, že s nějakým nástavcem na něj jde sedačka MaxiCosi, ale v jednom obchodě mi řekla, že nejde 😅 V druhém zas neprodávali Pergo a ve třetím ty autosedačky 😀 Taky jsme koukali po postýlkách, klaisckou obyč. se "šprušlema" v barvě bříza nikde neměli (Asko, Kika, Chicco, babystar,... 😅 ) Ale co mě překvapilo, v Kice mají i oblečení pro mimčo (ale jen pár kusů) a třeba 3 body s dl.rukávem za 129,- atd. 😉 Ješte jsme zkoušeli kočárek Xlander, ale ten měl zadní kola hodně od sebe, a nebyl tak skladný jak Perego.to spíš se nám líbil CasualPlay, ten vypadal taky bytelně a zárověň ovladatelně, suoer pérování do terénu,... 😉

mishutka
29. nov 2009

ahojk, jsem tu naskok 😀
blanka.peg je hodně dobrý jak už jsem psala kdyby mi nebylo líto peněz tak ho taky koupím 😅

blanka.k
29. nov 2009

Mě je těch peněz taky líto, ale když on je tak super 😅 😅 😅 😅 A právě teď tu v jednom obchodě mají výprodeje kolekce 2009, tak přemýšlíme. 😅

doli1
29. nov 2009

holky mě dneska bolí jedno prso 😖
venku se chystá stromeček a bude za chvíli svítit.hasiči vaří svařáček a grog už se docela těšim 😀

doli1
29. nov 2009

Vy jste rodila přirozenou cestou. Jak to šlo?

Mně bylo špatně celých devět měsíců, měla jsem komplikace a ten porod byl za odměnu. Byl rychlý a euforický. Nejdřív přišla na svět Majda. Prý je ten první vždycky dominantní, ale já si myslím, že ji Pepa vykopl ven. On byl v bříšku tak akční. Narodili se devět minut po sobě.

dobrá hláška 😀 kámoška má taky dvojčátka holčičky a ta druhá je dominantnější tak to bude asi tak že eliška vykopla pavlínko ven aby měla klid 😀

vladkaz1
29. nov 2009
vladkaz1
29. nov 2009

http://www.top-bazar.sk/detsky-tovar/kociky/cas... aj tento je pekny a dobra cena ,ale nepaci sa mi tam ta brzda

bondy1
29. nov 2009

Lucik 😀 tak akosi som si to predstavovala, ak s ním máte niekto skúsenosti - môžem sa spýtať čo Vás vyšiel?
to Vladkaz1 - to je fakt máličko 🙄

blanka.k
29. nov 2009

Vladka - přesně na ten Qunny i Casual jsme se dívali taky 😉 protože na oba jdou sedačky MaxiCosi a podle netu jsou to dobré značky 😉

vladkaz1
29. nov 2009

😕 Body to je vela?, na taky kocik dobra cena
Blanka ,no vidis ,aspon niekto rozmysla ako ja 🙂 , ja som sa vcera nasrala a povedala som si ze si kupim ten maxi cosi Mura za tych 18 nast tis. ked nic ine nezozeniem ... ale budem vcelicka usilovna a nieco pohladam urcite 😅

blanka.k
29. nov 2009

Manžel našel na netu nějaký Xlander s velkými kolami, odpružený a je vhodný i na sport (nas brusle), má ty kola natočená "do sebe", zkusím z něj vytáhnout typ.... prý tento: http://www.kocarky.cz/kocarek-x-lander-x-run.html
já už na cenu skoro rezignovala, hlavně aby byly nafukovací kolečka, velký košík na nákup, velká korbička, a odpružený ... 😅 Co nám říkali dnes: zn.ABC není vhodná do terénu vůbec,není odpružená, u Ouinny měly korbičky spíš menší (roční dítě se do toho nevleze), a u Xlenderu XT http://www.x-lander.cz/x_zobraz_vyrobek.php?obr... u trojkolky si prodavačka stěžovala na ovládání, že čtyřkolka je lepší, že tato trojkolka se hůř ovládá. 😉 Prý to perego má dobré ovládání na to, že je trojkolka 😉

bondy1
29. nov 2009

to Vladkaz1 - myslím materská 🙂 kočík je pekný a cena fajn. My sme viac menej rozhodnutý pre Jane Slalom Pro - vzhľadom na skladnosť, váhu a terénne vlastnosti - má aj nevýhody, ale asi žiaden kočík nie je dokonalý... Objednávať budeme asi z Nemecka - vychádza najlacnejšie. Tie autopásy pre maminy som obzerala na e-bayi - už som našla - u nás stoja okolo 1000 Sk - asi risknem objednať tam, vychádzajú lepšie...

michalag
autor
29. nov 2009

mne sa paci aj tento: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... ... ale ta vaha 😕 😕 😕 😝 , je dost tazky 😒 ☹

blanka.k
29. nov 2009

Bondy - já si ten pás už taky objednala, ještě nedošel, tak jsem zvědavá, včera i dnes jsme jeli autem a já si pořád držela pás od těla, jak mi to vadilo 😅 Akortá mi nedošlo, že se "zapíná" mezi nohy a já nenosím kalhoty, ale sukně, takže v autě vždy asi trochu proběhne lehce erotické zapínání 😀 😀 😀

bondy1
29. nov 2009

Blanka 😀 - ja a sukne nie sme kamaráti, takže u nás tento problém odpadá - minulý týždeň som už nedopla bežné nohavice, takže prišli na rad zakúpené tehu riflošky, sú super, lenže cez bruško ešte voĺné - takže mi postupom času zkĺzavajú nižšie - si v nich pripadám ako puberťák - pudlo niekde medzi kolenami 😀 Asi to dočasne vyriešim trakmi 🙂 bruško časom dorastie 😵

blanka.k
29. nov 2009

Já si koupila těhu sukni už někdy před 2 měsíci 😅 Nějak moc rostu 😀

bramburka
29. nov 2009

X lander ma malou korbičku strasne, pisi skoro vsude do 6 mescíu, ve skutečnosti je to do 4 mesicu...no jsme zvedava jak ztako ve mimi davate do sportaku, ale jak rikam, uz se nevyjadruji radsi. Masírka obchodů je větší.

ja spis premyslim, jak vypnout airbagy, mam pocit, ze to u naseho auta nejde a ty mi prijsou nebezpečnější nez pásy.

blanka.k
29. nov 2009

Brambur - na X lnader jsme nekoukali na korbičky 😅 Ty airbagy, někde je psáno, že vypnout, a jinde jsem zas četla, že stejně míří na hlavu a ne na břicho 😅 Taky jsme si nechávali do auta dodělávat to vypínání airbagů v Praze do už hotovýho auta, rovnba tento týden, takže to mám teď čerstvě, říkali cca 3000,- no nakonec to bylo 6000 😅 Ale teď ho ještě nevypínám, jak je bublina hodně nízko 😉 Ale hlavně to chceme pak kvůli autosedačce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre