Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
1. dec 2009

lucik... : ona říkala, že většinou týden, tak snad to za ten týden bude.

aaadus
1. dec 2009

klarka nevím, posledně mi sestřička říkala, že už to mockrát nebude 😀 ale kolikrát sem se raději neptala 😅
lucik... tak si dej hodně velký kousíček 😀 a v kolik tam jdete? doufám, že pak dodáš foto

xxx.klarka
1. dec 2009

aaadus: taky práve nevím, ale sestřička se smála dneska a říkla že si smenou ještě užije 😀

lucik...
1. dec 2009

aaadus ve 2 🙂 Jasně, pak hned hodím foto a doufám že vám i řeknu jestli Matyáš nebo Viktorka 😀

xxx.klarka
1. dec 2009

lucik... : a kdy jdeš?? dneska??

doli1
1. dec 2009

ahojky holky to snad neni možný toho tolik nakecat.jeden den tu nejsem. 😀
vladce gratuluji k chlapečkovi super mít doma páreček taky bych chtěla 😅
adus to máte nějakýho stydlounka že se nechtěl ukázat.já vim že dr tenkrát chtěla abych si vyběhla schody a chodila po chodbě.mezi tim vzala další pacientku a zas mě.vim že mi říkala že musí všechno prohlídnout.
zácpa to je taky muj problémek.od včera mám balon jak pra... dnes jsem do sebe narvala dvě aktívie a kávu.snad střeva povolí 😠
epidurál bych nechtěla.řekla bych že se to dá zvládnout ikdyž poslední kontrakce jsem dosti nadávala 😀
blani ty otoky to je na prd.snažila bych se to hned řešit neni stim žádná sranda.třeba jen nasadí magnésko a bude to lepší.
mě dnes děsně bolí svale na nohách a nevim sčeho

zdenkapo
1. dec 2009

ahoj holky
teda vy jste mě úplně navnadili na ten zítřek, jdeme ráno na ECHO a tam bych se chtěla zeptat doktora,zda uvidí pohlaví,tak taky vidim na manžovi jak se těší a napnutý,zda to bude holčička,ikdyž říká,že je mu to jedno,vím,že by byl rád za holku,dokonce on si vybral jméno... no pokud to nevyjde zítra,tak snad příští úterý na 4D v Německu,snad to taky nebude stydlínek,zatím se vždy točil na utz předem,tak doufám,když už jedem až do ciziny 😀

a jenom jak jste psaly- 4D je to samé jako 3D,akorát to 4.D je veličina reálný čas... tak si myslim,že není rozdíl,kdy na které jdete,že by to šlo na 4D vidět dřív,jen záleží na pracovišti

zdenkapo
1. dec 2009

lucik tak hodně štěstí a ať se ukáže v tom správném úhlu 😉

aaadus
1. dec 2009

lucik... já věřím ve Viktorku 😉
doli do velkého utz mu promluvím do duše, že to je fakt důležité aby se pěkně ukázal. a přece si neudělá ostudu před babičkou a prababičkou 😉 mě už ta zácpa naštěstí přešla, ale včera jsem taky byla jako balon

xxx.klarka
1. dec 2009

Holky když jste se objednávali na to 3D / 4D ?? Já chci počkat do úterý a zeptat se dr a pak se objednat kam mi poradí. Se bojím aby měli místo a neobjednal mě třeba až za měsíc dva. Chtěla bych jít někdy začátkem ledna asi.

aaadus
1. dec 2009

zdenka já taky nechápu proč někde na ten 3D objednávají tak pozdě. já jsem byla ráda že byl prďola vidět celý a nebyl tam moc namačkaný
manžel byl celý zděšený že viděl žebra, tak se hned ptal doktora jestli je to normální 😀

doli1
1. dec 2009

xxx.klarka já bych řekla že oni se snaží tě objednat na termín v kterym je to nejlepší.pokud mají místo.fakt se snaží vyhovět a lidi tam nacpat.

aaadus
1. dec 2009

klarka já objednávala na doporučení z těhulek z ostravy a taky proto, že tam mají otevřeno do 8 do večera aby stihl i manžel

lucik...
1. dec 2009

aaadus to asi proto že sou tam později už víc vidět ty rysy a vidíš ten obličej líp než teďka, ale já chci taky vidět celé mimi v kuse a ne na části 😀

aaadus
1. dec 2009

lucik... ještě si musíme užívat toho, že jdou vidět mimča celé, za pár týdnů už to budou obříci

zdenkapo
1. dec 2009

Klarko a Adus já jsem objednaná na 4D do Sebnitz 8.12.a budu 21tt,protože v tomto tt dělá i ECHO srdce,tak proto jdu tak pozdě,jinak tam bere asi od 17tt... tak tam už snad uvidíme co budeme mít... manža byl na prvním utz tenkrát taky vykulený

doli1
1. dec 2009

adus. žebra a páteř má fakt hodně viditelnou ale je to normál.myslim že někdy ted se teprve začne vytvářet sval a už nebude tak průhledný 😅 😅 😅
já bych řekla že objednávají tak pozdě protože 3D a 4Dmá byt zaměřeno na hlavičku jsou stoho krásné fotky.včera jsem si četla jak se dítě vyvijí a teprve došla očička na své místo a ouška tam ještě nejsou atd takže když se jde až kolem toho 23tt a vic tak jsou lepší fotky.ted v tom 20tt pujde vidět celí a vim že dr i v tom 20tt to hodně přepínají do 4Daby lépe viděli.o nic se nepřijde když se jde později a jsou pak lepší záběry.

xxx.klarka
1. dec 2009

děkuju za info. Já uvidím podle toho kdy mi řekne dr. že mám jít na ten velkej UTZ. Podle toho se objednám buď dříve nebo později na ten 4D nebo 3D.

aaadus
1. dec 2009

doli jo já vím, že je to normální, manžel z toho byl vykulený a prý ho malé krmím 😀 tak mu dr. musel vysvětlit že malý váží cca 250g. jo a pak dal dr manželovi fotku a to se zase ptal, prý jestli to fotka v životní velikosti 😀
zdenka já už jsem na echo objednaná zvlášť

zdenkapo
1. dec 2009

adus no to jsem psala,že jdu zítra na echo do Děčína a tam nám taky snad řekne pohlaví a další úterý jedem do Sebnitz na 4D a k tomu taky v ceně udělá ECHO takže budem mít dvojí kontrolu 😉

aaadus
1. dec 2009

zkušené maminy poraďte jak se měří pánev? zvenku nebo zevnitř? minule mi dr říkala, že mi ji na příští poradně změří. a to se asi podle velikosti určuje jestli budu moct rodit normálně že?

klaarka22
1. dec 2009

AAdusměří se zvenku takovejma kleštěma... 😉

klaarka22
1. dec 2009

a ano určí ti jestli máš pánev dost širokou pro normální porod 😉

nikkka
1. dec 2009

ahojte..teda ja vobec nestiham citat, ste nejake ukecane.. 🙂

mne panvu merali hned na prvej poradni s takymi kliestami, strasne mi to bolo smiesne..mam tie rozmery aj v knizke napisane a jeden si zakruzkovala sestricka, ale absolutne netusim co to znamena,,

zdenkapo
1. dec 2009

adus měří se to zvenku a mě to měřila zapisovala,když mi vydávala průkajdu... je to právě proto,zda jsi schopna prodit normálně nebo bude nutný císařský řez

michalag
autor
1. dec 2009

tak mne meraie panvi nerobil 😕 ... ale uz na pohlad vedel ze mi to asi netreba 😅 😝 😀

xxx.klarka
1. dec 2009

mě taky ještě neměřila.

lucik...
1. dec 2009

mě měřila asi na druhé kontrole, říkala že mam dobrou pánev že se mi bude dobře rodit, tak sem zvědavá 😀

aaadus
1. dec 2009

no aspoň že se to měří zvenku. a boky mám vcelku dost široké, tak snad bude vše ok. císaře nechci ani za nic, bojím bojím

zzuzullka
1. dec 2009

ahojte, mne tiež ešte panvu nemerala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre