Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ajina
2. dec 2009

holky nechte toho máám hlad , ale musím ležet 😒 a nemůžu si nic uvařit , manžel si mě hlídá abych po tom zákroku nic nedělala ..tak čekám až mě přinese oběd 😀 prej až za hodinu ...no tak to zatím pojdu 😅

mishutka
2. dec 2009

Stejně s těmi korbičkami je to na okolnostech.
Já mám vybraný x-lander a budu doufat, že se mi tam prcek vleze co nejdéle 😉 Stejně nemám rada zimu tak pochybuju, že se ze mně stane zimní procházkovy maniak 😀

lucik...
2. dec 2009

Ahoj holky 🙂

Jo jdeme až ve 2 😉

brambur moc gratuluju
luciii taky gratuluju ke klučinovi 😉

Aji ale vždyť na NT v I.trimestru se taky bere krev... Nezoufej, být tebou tak věřím NT, tam je to 90% u triplu asi jen 60% takže pokud ti vyšlo rizko downa tak bych byla v klidu 😉

Já pořád čekám na výsledky.. Dneska je to týden, říkala do 14 dnů, takže ještě týden.. Ach jo

mishutka
2. dec 2009

lucik.už se chystáš 😀

mishutka
2. dec 2009

My nemohli na dnešek nějak spát 😒
Já zítra jdu už na 7 do poradny a pak v 8 k doktorovi a tam ho budu masírovat ať vidí pohlaví!!!!Nebo se nehnu 😒
Nemůžu se dočkat, už jsem prcka dlouho neviděla ☹

lucik...
2. dec 2009

chystám chystám 😀 Jedem v půl jedny, máme to přes celou prahu mhd 😀

aaadus
2. dec 2009

mishu já taky nemám ráda zimu, ale zase se prckovi bude dobře spát když ho vemu do mrazu - nemyslím tím -20 😀
já věřím že budu mít pidi miminko abych si ho co nejdýl užila 😀
lucik... budu na tebe myslet ať je tam ta Viktorka 😀
ajina jenom pěkně lež, já jsem ležela 3 dny a dalších 14 dní jsem raději ani nevytírala, nežehlila nic. měla jsem strach

michalag
autor
2. dec 2009

lucik, budeme na teba mysliet a dufam ze sa vam prcek krasne otoci, aby ste vedeli co budete mat 🙂 😉 ... potom daj vediet ako ste dopadli 🙂

michalag
autor
2. dec 2009

idem dopisat a zmenit tabulku 😉

xxx.klarka
2. dec 2009

Hooolky, já Vám tak závidím, e některé už víme výsledky z tripllu a že už víte i pohlaví. Samozřejmě jen a jen v dobrém. Taky bych chtěla. 🙂
Lucik... : tobě držím palečky ať se hezky natočí :o)

mishutka
2. dec 2009

Lucik:držím palce ať mají kluci z čeho vybírat 😉

U manžela v práci mají teď skoro všichni holky takže náš klouček bude mít z čeho vybírat 😀

ajina
2. dec 2009

aadus: já můžu odpočívat jen 3 dny pak už nemám hlídání 😒 Pokusím se malého nenosit, ale bojím abych třeba nezapomněla.

mishutka
2. dec 2009

nespěte 😅

michalag
autor
2. dec 2009

tak tabulka, je prerobena a prepisana 🙂
mishutka 😀

xxx.klarka
2. dec 2009

6 kluků, to je něco a dívka tam ani jedna 😀

michalag
autor
2. dec 2009

xxx.klarka, no zatial to vyzera fakt zaujimavo, som zvedava kto pride s prvym dievcatkom 😀

aaadus
2. dec 2009

michalag kapka psala že by měli mít holčičku
mishu nespím, obědvám 😀

vladkaz1
2. dec 2009

Este aby s pindura nebolo dievcatko 😀 , ja som na to pripravena ... 😀
To sa neda stihat, ja kym dovarim vy popisete .. 😕 😅

michalag
autor
2. dec 2009

aaadus, bruuu chut

xxx.klarka
2. dec 2009

michalag: přesně jak píšeš, bude to tady asi převládat klukama 🙂

michalag
autor
2. dec 2009

aaadus, ale nema to zatial ani v passe a ani mi nenapisala IP takze asi cakaju este na potvrdenie

zzuzullka
2. dec 2009

som práve poobede.som si varila palacinky, lebo zbytok rodiny má mäso, ale to ja teraz nemám rada. ale teraz sa musím ísť učiť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak toho moc nepopíšte aby som vás stihla večer dočítať 🙂

mishutka
2. dec 2009

Klukům se v krizi asi lépe daří 😉

bramburka
2. dec 2009

no ja depkařka zase: kdyz se rodí kluci, bude válka, říkala moje babička, ale v roce 2007 co se narodila Xenuška, tak se rodili same holky, tak snad!!!

zdenkapo
2. dec 2009

holky nestáhám dočítat

Tomášek měl v noci horečku 38,2 a řval jak tur že nechce teploměr-ten do zadečku,tak jsme dnes koupili ten do ucha a na čela za 920.-Kč a to změřeno za vteřinku

jinak ECHO- opět pan dr.viděl 90% a to v pořádku a jdem tam znovu 23.12.- každého zve dvakrát a POHLAVÍ NÁM NEŘEKL- mám placentu na přední stěně a méně plodovky,tak se vyjádřil v tom smyslu,že by déle trvalo,než by to našel-nechtělo se mu,prý nám to najde za ty tři týdny- no v úterý jedem na ten 4D,tak tam nám to za těch 50 eur snad řeknou 😒

terkajesterka
2. dec 2009

xeni, u nás v prosincové diskuzi byla většina chlapečků 😀 😀 😀 troufám si říct, že naprostá většina 😀

nikkka
2. dec 2009

ahojte...

vcera sme sa boli s manzelom poprechadzat po obchodoch a v nabytku mali vylozene detske postielky..mne sa zdaju tie postielky strasne male, nizke su..ja si pamatam ked moje netere boli babatka ( pred 13 rokmi) tak ta postielka bola vacsia...neviem si predstavit take dvojrocne dieta v takej malej postielke...alebo sa mi to len zda..

xxx.klarka
2. dec 2009

nikka: ahojky, máš pravdu. Dnešní postýlky mi přijdou také malé. naštěstí máme ještě postýlku když jsem byla já mimino. Takže jsem za to ráda, protože bych si asi novou nevybrala.

ciknori
2. dec 2009

Ahoj 🙂
Já se dívala na postýlky a nabízejí matrace 120*60 a 140*60, aspoň co jsem viděla. Mě to přijde celkem veliké, já měla ještě ve čtvrté třídě 121 cm 😀 Akorát jestli Krišpín poroste po tátovi, tak nevím, je o 40cm větší...

nikkka
2. dec 2009

my mame na prve mesiace kolisku, v ktorej este moj pradedko spaval..ale musim sa prehladat dom ci nenajdem postielku ked som bola mala ja, alebo sa sestry opytam, lebo tie dnesne postielky su o nicom a este k tomu su aj drahe..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre