Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
3. dec 2009

ahojky holky,

kapka: mě občas taky bolí břicho, hlavně večer když si lehnu do postele. Když si lehnu na bok, tak mám úplně tlak jakoby mi mělo prasknout. 😒 Občas i před den se mi střídavě napíná a stahuje, nevím co to je. Jestli je to tvrdnutí, já to nepoznám. 🤐

lucik...
3. dec 2009

tak si taky koupím hořčík 😉

zdenkapo
3. dec 2009

klarko tak to asi bude to tvrdnutí

hořčík si nekupujte,řekněte gyndr. a ona vám napíše,já jen dám 30 Kč za recept a mám vystaráno na měsíc 😉

nikkka
3. dec 2009

ahojte..

mna tiez bolieva brucho..tento tyzden ma tak strasne bolela v pravom boku, som myslela ze odpadnem ani chodit som nemohla, tak som si sadla a potom to preslo, ale asi som to prehnala v robote, dva dni po sebe som bola do pol siedmej v robote a vela som chodila..a este ma boli ked sa zohnem a potom vyrovnam tak taky maly krc ako kebyze mam..a aj ked lezim ma niekedy zaboli..
na buduci tyzden idem na poradnu, tak to poviem sestricke..

lucik...
3. dec 2009

zdeni ok 😉

xxx.klarka
3. dec 2009

zdenkapo: No mě moje dr. řekla že si ho mám koupit normálně v lékarně. Kupuju si ty tablety rozpustné ve vodě. Řekla ať si to koupím, protože mě v noci brali křeče do ruky. Brala jsem ho pravidelně, ale teď jsem na to kašlala a to bude asi tím, musím zase nasadit.

mishutka
3. dec 2009

Ahoj holky,
lucik:můžem si podat ruce 😀
v poradně na UTZ jsem viděla .....
Kdyby se dalo pohlaví poznat podle kostí tak vím nejvíc 😅
Prcek blbě ležel tak nemám ani fotku, ale má krááásnou páteř a všechny kosti 😀

mishutka
3. dec 2009

xxx.klarka:zkus Magnesii 😉

xxx.klarka
3. dec 2009

mishutka: koukám že máte neposlušné dětičky, asi tak dopadnu taky v úterý. Už se toho začínám bát. Kamarádka je v 32tt, a mimí se jim ještě neukázalo, takže neví 😀 DOufám, že to nebude i náš případ.

antynka1
3. dec 2009

Krásné ránko, mě také pobolívá břicho - už méně než na začátku, ale teď o tom také vím ☹ Už jsem to řešila s doktorkou a bude to více faktory - hlavně prý střeva mívají v těhotenství horší "funkčnost" a to pak dělá velké problémy. A hlavně se vše natahuje a orgány dělají místo pro mimíska. Občas když si kýchnu, tak mnou projede taková bolest, že mám pocit, že se roztrhnu - takže při kýchání si vždy držím bříško a je to lepší.

ajina
3. dec 2009

ahoj holky , přidávám se k hořčíkovcům , už ho beru skoro 3 týdny na tvrdnutí bříška.... mám šumivé tabletky a teď jsem dostala předepsaný magnosolv. Ale začalo se mě z toho dělat blbě od žaludku, tak to dost flákám.

mishutka
3. dec 2009

Já doufám v to 3D příští týden 😉

Halvně jsem ráda, že testy mám O.K. Dawn1: 500 000 tak nějak 😅

Dneska tam byla holčina, že ji to vyšlo blbě tak musí na genetiku. Tak jsem se poptala radší na sebe a sestra říkala, že by mi přišel dopis nebo by mi volali kdyby něco 😉

mishutka
3. dec 2009

Antyka:já když smrkám nebo kýchám tak mám pokrčené nohy a stejně mě bodne na pravé straně, ale už to vychytávám a stává se to jenom když spím 😉

xxx.klarka
3. dec 2009

mishutka: Tak to gratuluji. Doufám, že se v úterý bdu radovat stejně jako vy. 🙂 Si furt říkám kdyby náhodou tak jestli jít nebo nejít, ale zase kdybych šla, tak bych věděla na 100% pohlaví. Zase výhoda a nemusela bych se pak celé těhu nervovat. Ale zase pak zkažené Vánoce. Je to těžký.

ant

xxx.klarka
3. dec 2009

antynka1: s tím kýcháním jsme na tom skoro stejně, nevím proč, ale poslední dobou to kýchání na mě jde častěji a častěji.

nikkka
3. dec 2009

vcera som bola v Tescu a maju tam vypredaj na dupacky najmensiu velkost a tiez body s kratkym rukavom, 3ks za 1,90 € lenze maju iba modre alebo ruzove...tusim pojdem dnes kupit modre, ved keby sme mali dievcatko tak by kludne mohllo byt v modrej ale chlapec v ruzovej asi nie...

xxx.klarka
3. dec 2009

nikka: taky jsem v tescu kupovala když měli u nás slevu, koupila jsem jedno balení kde je žluté,bílé a béžové, a druhé modré, zelené a bílé. Taky jsem si říkala kdyby náhodou, tak děvčátko může být v modré. Přesně jak píšeš Ty 🙂

lucik...
3. dec 2009

mishu moc gratuluju.. já čekám na výsledky každým dnem a pořád nic 😔 Měli by se ozvat do příští středy, když to je ještě tak dlouoh

mishah
3. dec 2009

Holky, to tvrdnutí je určitě jiné než když se roztahuje děloha-já to pak poznala u porodu-jak začly stahy.věděla jsem,že to je přesně ono☹(Je to fakt jako před MS ☹ a bolelo to dost bylo mi kolikrát fakt docela zle,že jsem se nemohla ani narovnat.Dr říkal,že tohle určitě hlásit a už minule se mě na to ptal,jestli netvrdne břicho.
klarko:já budu mít výsledky až za 10 dní(z triplů) a taky nevím,zda bych šla na amnio...ta kamarádka, jak jsem psala dřív šla,ikdyž měla NT perfektní a byla pěně ve stresu skoro dva týdny, chudák☹(Doufám,že tohle ná tady prostě nepotká ☹
Tak,my vyrážíme za chvilku s babi do ZOO,trošku sice přituhlo,ale je krásně a svítí sluníčko 🙂 Luky to tam má hrozně rád, navíc dnesk změna,do ostravské ZOO chodíme jednou za uherský rok🙂tak zatím.

nikkka
3. dec 2009

asi tam dnes pojdem a nakupim..a kupim mozno aj ruzove, ked to bude chlapec bude to mat ako pyzamko.. 🙂

kapka
3. dec 2009

to jste mě holky uklidnili,že některé z vás bolí břicho taky.....a to magnezko už mám předepsané asi měsíc a už ho taky takovou dobu užívám....ale mám pocit že to nemá na to bolení břicha žádný vliv...

xxx.klarka
3. dec 2009

mishah: Proto jsem se ptala, opravdu se obávám abych to tvrdnutí poznala. Ja doufám, že budou už v to úterý až půjdu do poradny, To čekání je vždycky nejhorší. Ten stres je nejhorší, ale zase pak nejít a čekat kdy se něco ukáže na UTZ aby jsme věděli na co se připravit. 😒 Tak si to hezky užijte v zoo, u nás je zima. Je tady -1 a hoodně zataženo.

antynka1
3. dec 2009

Mishah - takže to tvrdnutí poznám jak? Je to jako nějaká křeč? Vůbec nevím co si pod tím představit...

lucik...
3. dec 2009

misha ja taky nevím jestli bych na amnio šla.. Asi ne... Rozštěpy se dají zjistit na velkém UTZ a to není zas tak hrozná vada.. Na downa věřím spíš NT a ty ostatní, u těch je nízká hodnota hcg a tu já při NT nízkou rozhodně neměla... a kdyby byla vada tak už by tenkrát byla nízká ne..? Nebo kdy vznikají ty vady? Když jsou vrozené tak předpokládám že hned..

mishutka
3. dec 2009

Já vím, že se mi to lehce mluví, ale já bych nestresovala!!!!!!
Sestra říkala, že za 18 let co pracuje na gyn. byli jenom 2případy Dawn.
Jednou šel na potrat a to druhé si nechali z náboženských důvodů 😉

xxx.klarka
3. dec 2009

lucik... : Vy máte holky alespoň dobré, že jste bylina tom NT, ale já ne. Takže bych asi radši šla na amnio, kdyby náhodou to dopadlo zle.

lucik...
3. dec 2009

mishu mě taky doktorka říkala že se jí to stává tak jednou za 4 roky že se to musí ukončit

mishutka
3. dec 2009

Se podívejte kolem sebe kolik je krásných zdravých dětí 😉

Tak vady jsou srdeční atd. to se asi nepozná 😅
Pak asi takové ty poruchy učení, hyperaktiv. atd.,ne!?

lucik...
3. dec 2009

mishu no ale kromě downova syndromu se tam pak zkoumá ještě nějaký edwardsův a ještě jeden.. A downův syndrom atd vznikne kdy?

mishutka
3. dec 2009

xxx.klarka:jak to že jsi nebyla na NT?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre