Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
7. dec 2009

bramburka, toho sa obávam, že keď už budú kopančeky pekne cítiť a napr. celý deń ho nejako neucítim, že budem stresovať

zzuzullka
7. dec 2009

zdravá strava v tehotenstve nadovšetko 😀

doli1
7. dec 2009

já už tkay jednou prcka naháněla aby aspon jednou kopl nebo se pohnul.kontrola pohybů je super ale někdy pěkně stresuje.

zzuzullka
7. dec 2009

už sa asi budeme stresovať stále:najskôr keď sme objavili // či je to naozaj pravda, potom tripply, teraz kedy začnú pohyby, potom kedy začnú už silnejsie pohyby, prečo tak moc kope, preče nekope, máme všetko prichystané na porod, ako spoznáme porod no a po porode toho bude ešte oveľa viac 😀

zzuzullka
7. dec 2009

dnes ku mne prišiel oneskorene Mikuláš a prinieslom mi sladkosti a skoro všetky som ich práve zožrala...chro chro...ako také prasiatko 😅

xxx.klarka
7. dec 2009

zzuzullka: 😅 😅 😅 😅 😅

doli1
7. dec 2009

zuzulka to máš fajn že se nemusíš znikym dělit 😀 😀 my udělali blbost všechny cukroví jsme dali dohromady a dali to šimkovi jako že je to pro všechny a ten ted řve když mu něco vezmu.večer jsem mu ukradla želé a neuklidila papírek a to bylo ráno řevu.ještě pomahá když mu řeknu že Mareček by chtěl taky 😀to mu dá ale mamince nee

zzuzullka
7. dec 2009

klarka máš IP

bramburka
7. dec 2009

zzuzulka, presne, me to nakonec prislo taky jako takovej jeden velkej stres, po porodě se taky stresujes ale me prislo ze min, tem miminkum, toho moc nebyva, spis jako jestli dobre jí a tak, ale to uz jde ovlivnit a hlavně vypozorovat, takže mi to prislo tak nejak lepsi, v tom brisku to ani neovlivnim, ani nepomuzu, takova bezmocnost.

Ted tu byla kamoska moje nej z Itosky a ona nevedel aze jsem tehule, ja myslela ze jsem ji to psala'! byla z toho paf 😵

zzuzullka
7. dec 2009

doli, tak to máš zlé, no ale aspoň že Marečkovi dá a že aby to mohol dostať Mareček tak to musíš zjesť ty 😀

mumu12
7. dec 2009

Ahojte majovky, možem sa pridaťk vám? Čakáme druhé babatko na konci mája alebo začiatkom júna. velmi sa tešime i ked nebolo planované tak skoro. 🙂 gratulejem všetkým ktoré čakajú babatko v takom krásnom mesiaci ako je máj- lásky čas. 🙂

xxx.klarka
7. dec 2009

mumu12: Ahojky a vítej.

bramburka
7. dec 2009

ahoj mumu

zdenkapo
7. dec 2009

jé holky já jsem ráda,že už můžu tak nějak jíst všechno,ale stále zvracim po ránu hned,ale pak je to už celkem dobré,jen teda nesnese vedro a když se vaří a stát u sporáku je někdy síla,musím mít nejen zaplou digestoř,ale otevřené i okno...

Klarko tak ať ti o dobře dopadne ráno... já jedu na 4D až ve 4 hod

bibi13
7. dec 2009

ahoj mumu.. vítam ťa..🙂
idem si pre gumače do auta, som ich tam zabudla..🙂

bibi13
7. dec 2009

zdeni, nezabudni dať vedieť ako dopadlo 4D..

zzuzullka
7. dec 2009

mumu, vitaj medzi nami 🙂

klarka, ešte na tom pracujem, som trochu pomalá 😀

xxx.klarka
7. dec 2009

zdenka: děkuju, já budu držet Tobě palce, aby mimí ukázalo co má mezi nožkama. 🙂

zdenkapo
7. dec 2009

holky děkuju,ještě se zítra určo ukážu během dopoledne,ale večer se snad ještě dostanu k PC,přijedem až večer,ale doufám,že se mimi nenechá přemlouvat a ukáže se 😉

koukáme na superstar s malým tak dobrou noc

zzuzullka
7. dec 2009

klarka, tak konečne som ti to poslala 🙂

zdenka, hlavne sa nám nestraťte po ceste 🙂 a musíš celú cestu drobca prehovárať aby vám ukázalo pohlavie, lebo sme zvedavé.budem držať palce ale ty sa nám ozveš asi až niekedy večer keď prídete domov že

mumu12
7. dec 2009

Zdeni, vidim že uz jedno babo mas, skoro v takom veku ako moja Lenka, nemas strach? Mna niekedy pochití taký zachvat strachu či to budem zvladať, hlavne s poobedňajsím spánkom ale potom si poviem čo panikárim, že je to ešte ďaleko a nejako predsa zvladneme, pritom som typ človeka s chladnou hlavou. 😉

xxx.klarka
7. dec 2009

zzuzullka: máš IP.

Tak já se pro dneska loučím, snad se zítra ukážu s dobrýma zprávama. 🙂 Dobrou noc holky

bibi13
7. dec 2009

aj ja sa lučim.. dobru noc všetkým.. pa

zzuzullka
7. dec 2009

baby, lúčim sa s vami...pa zajtra 🙂

zdenkapo
7. dec 2009

zuzu neboj nestratíme,víme kde to je,takže to je ok,ale hlavně bylo mimi v pořádku a pohlaví bude sice druhotné,ale přesto důležité 😉

mumu jj,včera bylo tomáškovi 2,5 roku,je narozen 6.6.,a rodit budu měsíc před tebou,počítám s tím od půlky dubna,takže zase tak daleko to pro mne není... a strach,no tak říkám si že to zvládli jiné maminy,tak proč né já a Tomášek je moc hodný a v noci hezky spinká už od narození,takže ten mi problémy dělat nebude a když bude takové i tohle mimi,tak to bude super,ale pořídim monitor dechu,abych mohla v klidu spát a ne jak u TOmíka,že jsem pořád seděla u postýlky a zkoušela zda dýchá,takže to bude taky úleva... to zvládnem...musíme 😉

babara
7. dec 2009

Zdeni, klarko, tak at vime zitra dalsi 2 pohlavi ;)

nara, bacha na toho Mikulase, at z toho nemaj moc velky stresy, cetla jsem, ze se tim nekomu spustilo koktani.

doli, to je podivne s tema holcickama u vas v rodine. Jak to doktori vysvetluji, proc to ovlivnuje pohlavi? U nas v rodine z mamky strany jsou taky katastroficky porody, ale predcasny snad ani ne. I kdyz mou mamku taky museli zasivat a musela lezet. A kdyz si to tak vezmu, tak Hynecek je po 2 generacich u nas 1.kluk, mama i jeji sestra maj samy holky...Zeby to bylo taky pohlavim? I kdyz Hynecek to taky nemel jednoduchy no a sestrenka co rodila kluka cervenci taky ne... Drzim palce at je to v poradku, i kdyz by to byla holcina!

Ja ty pohyby citim jen pozde vecer, kdyz si lehnu na zada a taky tentokrat hodne nizko. Tak uz du na kute, snad budou i dnes 😵

lucik...
8. dec 2009

Dobré ránko 😉 😉 😉

Mě je dnes zleeee.. Bolí mě pěkně v krku ☹ Tak přemýšlím že do konce týdne zůstanu doma.. Ať se nerozjede nic horšího 😔

bramburka
8. dec 2009

Tak Mikuláš treošku plakala kdyz ho videla, ale kdyz videla, ze ostatni deti dostavaji čokoladu, dala mu dudlik a rekla i pisnicku. No dulezite je asi rict, ze Mikulas nosi darky a nestrasit kdyz bude zlobit prijde cert, kdyz budes zlobit, dostanes na prdel a basta 😀 pak dite bude mit respekt z Mikulase, ale ne strach. Ale videla jsem u kamaradek, jak straší čertem a děti jsou pak uplně roztřesený.

arcik
8. dec 2009

Ahoj holky....to jsem já klaarka22 jen jsem si musela změnit nick páč mi na tamten někdo začal psát a nebylo to moc příjemný takjsem si ho změnila.... 🙂
a jakpak se máte??nějaký novinky??nestíhám dočítat děvčata.. 🙂

bramburka
8. dec 2009

no to je dobry teda...jsou věci na koňovi 😀 my jdeme dnes cukrarna s detskym koutkem, solna jeskyne, pizzerka s detskym koutkem....mnam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre