Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
17. dec 2009

aji moc gratuluju k výsledkům a blahopřeju k chlapečkovi 😉

ajina
17. dec 2009

Aspoň bude mít Ondra bráchu a já se s tou růžovou hold musím rozloučit 😉 DO třetího už nejdu.

antynka1
17. dec 2009

Ajina - gratuluji.
Luciku - budu držet palečky.

xxx.klarka
17. dec 2009

🙂 juchůů, já jsem to snad přivolala, kouknu z okna a tam krásně sněží a drží se to i na zemi. Tak snad to tak zůstane 🙂

nikkka
17. dec 2009

vraj sa ma na buduci tyzden oteplit.. ☹ tak asi biele vianoce nebudu..

aaadus
17. dec 2009

nikka a na štědrý den to snad ještě vydrží, potom ať klidně taje a když do konce nenapadne ani jedna vločka nebudu se zlobit
lucik... písni potom jak jste dopadli ju? budu držet palce ať to není nic vážného a nemusí bíglouška na operaci 🙂

lucik...
17. dec 2009

aaadus no vzhledem k tomu že tam byl manžel už od 10.15 a doteď se mi neozval tak předpokládám že jí operuje ☹

mishutka
17. dec 2009

Ahoj,
Ajina.Vítej do klubu 😀 Já když viděla prcka na 3D utz tak mi už pak bylo jedno co to bude, hlavně že se má k světu 🙂 A holčička bude třeba příště 😎

aaadus
17. dec 2009

lucik... to by ti přece dal vědět jestli musela na operaci ne? já bych se zbláznila a bombardovala ho telefonáty

mishutka
17. dec 2009

Jo a u nás je sněhu kupa 😀 a už dlouho kolem -6, ale teď svíti sluníčko úplná krása a romantika na procházku 😉

bibi13
17. dec 2009

ahojte.. u nas je krásne nasnežené.. včera padal sneh celý den a dnes a sa to drží.. 🙂

mishutka
17. dec 2009

aaadus.ty fusky v albíčku to máš z CaA?Já je mám taky a říkám jím metrosexualní 😀

michalag
autor
17. dec 2009

Ahojte 🙂
tak som doma ... od rana som bola u zubarky a ta mi povedala ze zub (mudrosti) musi ist von, lebo ze mi rastie na krivo a preto ma boli sanka, ale kedze ona tieto zakroky nerobi, tak som musela ist k druhemu a tam som cakala vyse 2 hodiny kym ma zobral, lebo mal nejaky chirurgicky zakrok, tak dufam ze uz to bude v pohode a stihla som aj preventivku 🙂

musim vas este docitat, ale najskor sa idem napapat, lebo od rana som nic nejedla a chuda drobcek kopal o 106 kym som cakala 😅

ajina, gratulujem ze je vsetko v poriadku a tiez k chlapcekovi 😵 🙂

zdenkapo
17. dec 2009

ajina moc gratuluji k dobrým výsledkům a koukám,že jste dali jméno Adam,to jsem moc chtěla já,kdyby to teď byl zase kluk,ale bude to Anna,ale díky bohu za zdravé dítě a pohlaví už je to vedlejší a znáš už ten pocit,když ti poprvé v porodnici dají ten uzlíček,tak je ti stejnak úplně fuk,jakého je pohlaví 😉

nikka.má se oteplit,ale na Štědrý den z mínusů jen na nulu,prý -1 až +3,zase jak kde,tak by to mělo vydržet,nevim jak v nížinách,ale myslim,že u nás jo 🙂

holky a co Ježíšek u vás,už má vše nakoupené? 😀 mě chybí ještě asi tři věci,tak se musim činit

lucik...
17. dec 2009

aaadus tak na operaci nebyla 😉 jen tam bylo moc lidu. Zase jí vyšetřil a řikal že se mu to zdá lepší, tak dostala zase injekce a uvidí se. Zkusim koupit tu pastu 😀

zdeni u nás nakoupeno i zabaleno 😀

mishutka
17. dec 2009

U nás není co balit nic si nekupujem vše máme 😀

zdenkapo
17. dec 2009

lucik teda to si rychlík,ale vlastně ty nemáš ještě starost s dárkama pro prcka,to bude největší makačka všechno zabalit,hlavně ty objemné dárky,to si dám teda,ale co bych pro jeho zářící oči u stromečku neudělala,že 😉 už teď každý den chodí a každému vypráví jak se těší 😀

aaadus
17. dec 2009

mishu jj, z CaA, to bylo první co jsem koupila, ty si budu brát do porodnice ať je pořádný frajer 😀
michalag a bolelo to? mě bolí zub moudrosti už 3 dny, dáseň mám nateklou že ani pořádně nemůžu otvírat pusu ale trhat se mi jít nechce, to bude bolet 😢
lucik... tak to je super. a co zkusit ještě koupit nějaké spešl granule?
zdeni i u nás nakoupeno, ale zabaleno ještě ne. letos to bude rychlovka, máme jen pár dárků a zbytek hodím do dárkových tašek 😀

nikkka
17. dec 2009

nakupene je, ale este nie vsetko a zabalene tiez nie, to az na stedry den..

michalag
autor
17. dec 2009

aaadus Dr. mi dal injekciu od bolesti chvilku nechal posobit a potom uz to trhanie nebolelo, ale jasne ze som sa pred tym pytala ci to neublizi drobcekovi a moja zubarka ma ubezpecila ze je to 100% neskodne pre babo ze sa nemusim bat 😉 🙂

xxx.klarka
17. dec 2009

zdeni, u nás nakoupeno a zabaleno už asi měsíc 😀 akorát včera mi dorazila ta knížka ahoj,tati , tak jsem ji hnedka zabalila a schovala ať mám klid🙂
Jinak můj drahý pro mě má zatím jen mikynu co jsem si vybrala. jede o víkendu nakupovat😀 do globuu prej, tak jsem zvědavá cot o bude 😀 a hlavně jak přijede vynervovaný z těch lidí. On je takový klidný typ:D:D:D

michalag
autor
17. dec 2009

zdeni, ja mam takmer vsetko, este chcem mamine kupit kozmetiku, ale drahy je taky kludas ze este nic nema 😅 😝 dokonca ani pre svokrovcov, svagrinu, svagra, tak v sobotu ideme este na nakupy

nikkka
17. dec 2009

ani moj manzel este nic nema, jedine zeby bol kuzelnik a zahadnym sposobom isiel na nakupy cez den, ale on je workoholik pracu dobrovolne neopusti...tak som fakt zvedava co dostanem...

brisilda
17. dec 2009

niki nezabudaj ze aj cez internet sa da vela nakupit 😀 mozno tvoj manzel pouzil prave tuto variantu 😉

nikkka
17. dec 2009

no neviem ci ho napadlo cez internet nakupovat...ale necham sa prekvapit...ale chudak stale sa ma vypytuje co by som chcela, ked ja sama neviem, jednu knihu som si rozkazala, tak snad ju dostanem..

brisilda
17. dec 2009

kocky moj vianocny darcek je moja rodinka 😀 u nas je nakupovanie tazke kedze vsetko co potrebujeme kupime hned a necakame s tym do vianoc 😉 no inak coto pokupene uz mam manzel si objednal cez net nejaku sadu po ktorej tuzil a aj si ju zaplatil ze vraj mu toto mam zabalit 😀 tak zabalim co by som nezabalila a mne kupil velke biele kozene kancelarske kreslo aby sa mi dobre konikovalo 😀 😀 😀

aaadus
17. dec 2009

michalag aha, já jsem myslela že se ty umrtvovací injekce v těhu nemůžou. no uvidím jak přes víkend, jinak si tam v pondělí skočím a nechám dobrovolně ať mám po 2 letech klid

zuzana0409
17. dec 2009

ahojte je tu niekde kto sa chysta rodit v snine?termin mam zaciatkom maja........ 😀

brisilda
17. dec 2009

fiha zuzka no neviem ci na niekoho takeho tu natrafis skus radsej medzi kockami co su zo Sniny 😉 ja som tiez medzi PB 😀 ale inak mas taky datum porodu ako ja 😀

michalag
autor
17. dec 2009

aaadus, ja som sa bala ale ked ma na 100% ubezpecila, tak ... a aspon budem mat cez sviatky uz pokoj, teda aspon dufam 🙂

zuzana vitaj!!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre