Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

skretik
17. dec 2009

Nikky ja se taky chystam na nakupy az po novem roce, to jsem nakoupila jen par veci na aukru 😀 a neutralnich,protoze jeste nevime co cekame 😅

aaadus
17. dec 2009

nikka já jsem teď v lindexu koupila tričko za 49,- a body za 99,- měli tam některé věci slevněné, jen se v tom chtělo prohrabat
zuzul důležitým? hlavním?

vladkaz1
17. dec 2009

🙂 baby mna holi uz teraz muz aj umyva chrbat 😀 , treba ich zamestnat 😀

zzuzullka
17. dec 2009

adus, ďakujem, to ma nenapadlo 🙂 a ešte by som potrebovala preložiť: sounáležitost, proklamace, nedílná 😅

zdenkapo
17. dec 2009

skretik a holky super- 😠 tak ten hořčík co beru obě těhu je prý nějaký špatný- čtěte http://www.mediafax.cz/domaci/2970576-Tablety-M... a prý ho stahují z lékáren tak to je teda pěkný- berete to některá taky toto? docela mě to vyděsilo... mám zrovna doma recept k vyzvednutí,tak mi to nedaj a zbytek jim teda vrátim co mám doma,ale co mi daj místo toho teda nevim ☹

xxx.klarka
17. dec 2009

zdeni, teda to je něco. Já si kupuju Ty rozpustné tablety. Tak snad je vše ok.

zdenkapo
17. dec 2009

ale ted koukám,že to možná nejsou ony- dle fotek je to jiný výrobce,tak někam zavolám...

skretik,ty bereš ty jak jsou na té fotce vadné - Magnesii lactici GLO, já beru ale tyto od firmy http://www.mojelekarna.cz/samolecba/produkt-mag...
tak uvidím 😖

skretik
17. dec 2009

Zdeni a jak presne vypadaji ty tablety??? nemuzu je nikde najit a jsem nervozni nez dojdu domu, ale pravdepodobne to budou presne ty, ktere mam a kvuli kterym mi volali z lekarny, jdu si precist ten clanek, nebo snad radsi ne 🙄 ?!

skretik
17. dec 2009

Jo tak uz jsem je nasla http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/sukl-stahuje-d... . Tys to brala i to predesle tehu?

zdenkapo
17. dec 2009

skretik no tak ty moje od Biomedici s koncovkou galmed jsou v pořádku- volala jsem do dvou okolních lékáren,jen ty jak máš ty -od toho konkrétního výrobce, jsou bohužel nějaké blbé,tak se mají vracet,tak ať ti dají ty,co mám já,ty jsou prý ok a za tamty ať ti vrátěj peníze,zda máš účtenku,nebo tam kde si to kupovala a vyzvedáváš pravidelně,tak tě znaj,né? já právě ty moje brala i při TOmáškovi celé těhu...

zdenkapo
17. dec 2009

to je fakt hnus co se děje,jak se to může dostat na trh a dávat to těhulím,ale píšou,že to nemá mít žádný zdravotní vliv,jsou to s prominutím, hovada

aaadus
17. dec 2009

zuzul nedílná = asi neměnná, pevná
sounáležitost nevím
proklamace slyším poprvé 😅

antynka1
17. dec 2009

Sounáležitost - Slovensky je to „spolupatričnosť“ - jink raději ještě - Sounáležitost je vzájemný vztah věcí, osob či skutečností spočívající v jejich očekávané neoddělitelnosti, případně věc či skutečnost v tomto vztahu.

V konkrétnějším významu to může být například:

jednota založená na pocitu nerozlučitelnosti
skutečnost, která je dle zákona nerozlučně spjatá s jinou skutečností

Významově nejbližší jsou asi slova: s(e)pjatost, jednota, korelace, neoddělitelnost, nerozlučnost. Tato slova ovšem popisují objektivní vlastnost.

Proklamace - veřjené prohlášení, provolání

skretik
17. dec 2009

to si taky rikam Zdenko, jak se to vubec muze dostat mezi lidi. Clovek se boji kde co jist a pit, dava pozor, aby si nedal neco spatneho a pak mu sam doktor nasadi spatny lek ☹ . Jsme z toho dost vykolejena. Lekarnik mi taky tvdil , ze to nema nikoho ohrozit, a ja mu rikala, ze jsem ale tehotna, jestli to nemuze ohrozit ten plod, tak pry ne, ale moc presvedcive teda neznel ☹

antynka1
17. dec 2009

to s tím magneskem je tedy síla...... A prý jak se léky kontrolují!!! NO to vidíme..... Kontrolují, ale pozdě....

skretik
17. dec 2009

tak mi to nedalo a volala jsem na gyndu sestricce, aby me uklidnila, tak rikala, ze se nemam ceho bat, ze to neznamena, ze ty leky byly spatny,ale ze to znamena, ze si treba par lidi stezovalo, ze se jim po tom neco udelalo, ze treba byla jedna z tech davek "kontaminovana",ale ze i v tom pripade ta kontaminace neni spatna, jako nebezpecna, ze se toho nemam bat. Muze to byt treba i to,ze tam chybi jedna ucinna latka, nebo tak. Proste nic nebezpecneho. Kdyby to pry bylo nebezpecne, tak se to v zadnem pripade nedostane do lekarny, tak ji budu verit no 😅 . Nic jineho mi stejne nezbyva 😨

yanika
17. dec 2009

nikka, bibi : 😀 😀 😀
Uz vidim ako zapojim draheho do holenia, asi to bude zneuzivat..

K tomu horciku: ja som dostala krce cez vikend - tak mi podarovala segra jej, ktore brala pocas tehu pred 3mi rokmi a bolo z neho na zvracanie - vyrobca: Galvex, Tabulettae magnesii lactici (este nebolo preexpirovane), tak som si v lekarni nove od Glenmark a uz je to ok 😉

zdenkapo
17. dec 2009

skretik to se ti nedivim,já byla taky v šoku,když jsem myslela,že i ty moje jsou špatné,ale co může člověk dělat, měli by ti dát v lékárně jiné místo toho, no fakt děs,ale určo to bude v pohodě...

skretik
17. dec 2009

sestricka mi rikala, ze mi v lekarne daji urcite neco jineho,tak jsem ji rekla, ze uz radsi nic jineho nechci, ze uz pro jistotu nebudu brat nic, tak rikala, ze se nemam bat....

zdenkapo
17. dec 2009

holky koukám na ty monitory dechu a asi půjdem do Babysence II, lépe ho dám do kočárku a jsou na něj i dobré reference...

aaadus
17. dec 2009

to já právě nevím jestli koupit babysence nebo nanny. na obojí jsou dobré reference. já budu kupovat i druhou podložku ať mám k našim
no nic, asi jdu žehlit či co

antynka1
17. dec 2009

Já asi půjdu do kombinace chůvičky a monitoru v jednom od ANGELCARE - finančně to vyjde stejně.

blanka.k
17. dec 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpět z poradny, gyn. se zhrozila, který doktor mi napsal 8tbl magnezka kombinovaného z vit.B6 denně, že musím být šíleně předávkovaná, že se nediví, že mi bylo dost zle, že ona dává max.2-3 denně a ještě bez vit.B6, když já ho beru v nějakých těhu vitamíbnech... tak mi napsala nový recept na magnezium bez B6, že k tomu ty moje vit. a max.3 denně a bude to ok.... Jinak bobulka vypadá ok, tak doufám, že ty megadávky B6 (třeba za víkend jsem tak do sebe dostala skoro padesát denních dávek!), no ještě, že to byl takový "samoser", že jsem si to sama po 2 dnech snížila na 4tbl a pak na 2 😅 A mudr. mi napsala papír, že budu na vánoce na PN u tchýně, donesu to na sociálku a tam mě honili z jednoho kanclu do druhého (bylo poledne, všichni na obídku), a nakonec že to je špatný formulář, že je nějaký nový....tak zas s novým za mudr,a zpět, bylo něco po 14 a vrátný mě vyhodil, že tak muž nikdo není 😝 takhle bych se jendou chtěl mít 🤐 🤐

zdenkapo
17. dec 2009

adus Babysence má už normálně dvě podložky,ale u Nanny musíš dokoupit,když chceš dvě, o to mi nejde,ale Babysence je kapánek menší a o ten kapánek se mi vejde i do kočárku 😉

anty mi chůvičky máme skvělé- mám je v albíčku... a ty chůvi u toho tvého jdou používat zvlᚍ? někdy je budeš potřebovat i bez monitoru třeba...

zdenkapo
17. dec 2009

holky kdyby jste našli e-shop,kde prodávaj Babysence tak sem s nim,u nás mají jen nanny- asi,že je český...

xxx.klarka
17. dec 2009

My monitor dechu kupovat nebudeme, budeme si ho půjčovat z porodky.

aaadus
17. dec 2009

zdenka tady, teď ho mají v akci
http://www.mimistyl.cz/bezpecnostni-technika/mo...
a angelcare jde používat zvlášť i jako chůvička i jako monitor
http://www.monitor-dechu.cz/inshop/

skretik
17. dec 2009

tak ja uz mam koupeny Nanny, myslim, ze mi staci jedna podlozka, jde mi hlavne o tu noc, abych mohla v klidu spat a nemusela mit o mimiska strach 😉

vladkaz1
17. dec 2009

Blanka no pekne si dopadla ,teda hlavne ze sa nieco zistilo ,to jak ja s tymi vitaminmi .. mna vcera sprdol ze nejem ten metafolin ,ale neviem mu vysvetlit ze ma to zapeka a nerobi mi to dobre ... bol uplne zhrozeny a ani sa nepozastavil nad tym ze som schudla nic ,odporucal mi magnezium a horcik .. vraj ked mi trpnu nohy ..
A este som chcela ze som sa mu stazovala ze som po sexe dole napuchnuta a zacal mi vysvetlovat ze nemam pit mineralky s obsahom sodika a ze musime prisposobit sex tehotenstvu .. no vcera som mala den na hovno a vobec ma nepochopil co som vlastne od neho chcela ..
Bola som aj u zubara vsetko oki .. som spokojna az na to ze som tam nechala 62 za prehliadku a za 2 plomby to ma stve do teraz ale co uz ...
A co Kocik uz skusas len tak doma???? Alebo obkukas ci mas zabaleny .. ja vobec neviem co kupime este .. 😀

vladkaz1
17. dec 2009

blanka ten sobik overalik nema chybu nadherny 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre