Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

iwonka
30. dec 2009

no ved ano ale je to take ze sa clovek nevie dockat🙂))))))) 🙂

xxx.klarka
30. dec 2009

iwonka, děkuju, je to slabounké, určo se brzo taky dočkáš. 🙂

adelka, pěkný bříško🙂

zdenkapo
30. dec 2009

adus to jo ale ty slevněné věci byly zamíchané normálně mezi neslevněnýma věcma na věšáčkách,tak je třeba trochu pohrabat...

na cukrovku jdu 8.1. a nesmí se jíst od půlnoci předtím....

dneska mi přišla nová maminka- manža -teda Ježíšek-mi jí předplatil na celý rok,tak jí budu dostávat do schránky a nemusím shánět 😀

jo a asi jsem odhalila ten klíč proč mažou fotky z alba stáhlé z netu,mažou ty,na které je vodoznak s www adresou,tak musím najít ty fotky z jiných stránek 😉

xxx.klarka
30. dec 2009

zdenka, takto mám já předplacenou betynku🙂

aaadus
30. dec 2009

adelka pěkné bříško, takové kulaťoučké
zdenka tak samo to měli v tescu, mezi neslevněnýma věcma. ale letos mě ty výprodeje baví tak jsem hrabala dlouho

halintoa
30. dec 2009

Ahoj kočky,
možno si ma pamätáte, patrila som medzi Vás. Chcela som Vás len pozdraviť a oznámiť, že už sa zasa potichu tešíme z tehotenstva, ktoré tento raz hádam dotiahneme do šťastného konca 🙂.Maminky, dávajte na seba pozor a nech Vás miminká v bruškách poslúchajú 😵 .

adelka89
30. dec 2009

taky mate hezka briska 🙂 nekdy mi fakt prijde,ze jsem spolkla kopacak 😀
jestli potrebujete jeste nejakou vybavicku pro deticky kuknete na www.brumla.cz uzasne vecicky, fakt 🙂

aaadus
30. dec 2009

halintoa gratuluju a budu držet palečky 😉
adelko proč tu dáváš takový odkaz, chceš mi zruinovat peněženku? 😀 ale ceny tam mají teda super

antynka1
30. dec 2009

Halintoa - gratuluji a držím palečky 🙂

adelka89
30. dec 2009

aadus 😀 musela jsem se podelit 😀 zakazala jsem si z tama neco objednavat,asi by me manza zaplestil, doma mame vybavicku na dva chlapecky 😀 mooc vecicek jsme dostali po bratrancich kteri se narodili loni a uz to ani neni kam davat 😀
ale do budoucna by to chtelo tento odkaz nejak zamrazit,abych na nej nezapomnela 😀

xxx.klarka
30. dec 2009

adelka, tý jo, to jsou ceny, super 🙂 akorát že můj účet je na nule 😀

aaadus
30. dec 2009

adelka my nedědíme nic, takže musíme všechno kupovat. no určitě tam objednám overalky, bodyčka, dupačky, mikiny, svetry. ty ceny jsou fakt jedinečné

xxx.klarka
30. dec 2009

halintoa, držím palečky🙂

aaadus, že😀 budu muset sject věci kolik čeho mám a pak podle toho objednat až budou korunky😀

aaadus
30. dec 2009

klarka manžel si furt myslí že oblečení už máme hodně, ale jenom to tak vypadá. jak to bude ukakané u ublinkané dítě tak se to sejde více věcí

xxx.klarka
30. dec 2009

já se už těším na praní a žehlení 🙂 a to skládání do skřínky, hehe 🙂

andelka
30. dec 2009

halintoa: No to jsou skvělé povánoční zprávy 😵 Gratuluju a držím všechny palce co mám 🙂

Já mám taky předplacenou Betynku, od manžela (ehm, teda od Ježíška 😀 ), tak doufám, že dostanu už lednové číslo. Maminku jsem si jeden čas taky kupovala, ale pak jsem přesedlala na Betynku a tu už kupuju víc jak rok. Jsem psycho, no. Těhu 5 měsíců a tyhle časopisy od února 2008 😅

xxx.klarka
30. dec 2009

andelka, tak to jsem stejný psycha já taky kupovala časopisy ještě než jsem byla těhu😀

zdenkapo
30. dec 2009

tak to já jsem včera přebrala věcičky po Tomáškovi a ty malé jsou fakt jako úplně nové, ani praní není znát 😉

michalag
autor
30. dec 2009

hal, tak to vam s celeho srdiecka Gratulujeeeem a nech toto tehu uz vyjde uspesne az do konca 😵

xxx.klarka
30. dec 2009

Holky ptala jsem se tý porodní babičky tady na koníku na to moje tlačení do spodku a ona mi napsala, že je těžké to posoudit, ale že to mohou být poslíčci 😖 že tomu může napomoct námaha. Den před tím jsem tahala basu piva do auta a balení vody. Týý jo 😒

dezyre
30. dec 2009

Hal drčím moc palečky, aby to tentokrát vyšlo (pamatuju si tě).

Kláry.. neděs se... může to být úplně cokoliv.. I mě dnes chvílema strašně tlačilo břicho do spodku, jako by mi tam malej padl.. a buď to bylo tím, že jsem byla celé dopoledne na nohách, anebo tím, že jsem měla plná střeva.. protože pak jsem byla asi 3x na velké a přešlo to 😉 ..
Každopádně se nestrejsuj... lepší bude diagnóza od doktora, který tě prohlídne ..

andelka
30. dec 2009

klarka: no, mně za před pár dny a dneska zase píchalo jakoby z boku břicho. Nejlepší je klidový režim, nenamáhat se, nechodit dlouho a tak. Tím nic nezkazíme, když se budeme šetřit.

xxx.klarka
30. dec 2009

dezyre, nestresuju se, jen píšu info🙂 vím že si za to můžu sama, že nemám tahat nic těžkýho, ale holt jsem nemohla nic jiného dělat. Budu si muset zvyknout na pomoc od ostatních a začít se šetřit.

andelka, přesně jak píšeš. V neděli jsem byla v tchýni na procházce a bylo to na mě asi moc a začalo mě píchat dole a zase ty tlaky. Tak musím trošku opatrněji.

arcik
30. dec 2009

Ahoj holky,

halintoa gratulujeme ale psssssst ať to nezakřikneme 😉

Klári břicho mam teda megální při Klárce jsem takový měla až v 7 měsíci a s timhle prckem ho mam už teď no haluz a s tim pícháním já to mívám taky ale povětšinou stačí abych se vycikala a na chvilku vypla a sedla si a pak je to v pořádku.... 😉

xxx.klarka
30. dec 2009

arcik, pěkný máš to bříško, to je pravda🙂 takový velký🙂 jasný, já vím, tak ale byla jsem zvyklá že jsem si vše dělala vždy sama, a nejsem schopná si říct o pomoc ... 😀 David sice když je potřeba umeje nádobí a vyluxuje, na tohle je puntičkář. Ale stejně. 🙂

arcik
30. dec 2009

KLárko já to znám ....taky mi lidi okolo chtěj pomáhat ale já nejradši sama a co se týče nošení malý na ruce to už vůbec a to váží 16 kil

bibi13
30. dec 2009

no čo ste sa bavili o tej cukrovke.. ja idem 18.1. na siedmu rano a od siedmej nemám jesť a mám piť len nesladené napoje..
inak ten môj drobec kope a kope.. od včera sa zastavil len na pol hodinku.. sa vytešujem..xi

antynka1
30. dec 2009

Tak jsem si dneska objednala první věci pro miminko - kojící polštář (to je spíše pro maminku) a dudlíky 🙂

bibi13
30. dec 2009

ja mám dudlik len jeden..🙂 a aj ten som dostala.. uvidíme, či ho vôbec využijem..🙂

vladkaz1
30. dec 2009

Ahojte kocky boli sme popozerat kociky .. ale ine palky to co sa nam pacilo ako jane 25 tisic hruza. 😝
Este sa mi celkom pozdaval X lander XT zeleny bol ozaj pekny .. ale za tu 3 kombinaciu ... teda tu cenu mozem mat spod ruky dajme tomu nieco fakt lepsie ,aj aby sa otacala korba ,ten Geselin bol pekny ale cena ma odrovnala 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre