Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
4. jan 2010

mishutka no ale ta zimní verze zavinky bude přes léto příliš teplá a na zimu budeš mít stejnak fusak a zavinka bude třeba malá.... letní verze tenká je s kapucou,pak tam jsou dvě takové teplejší s výplní než ta letní a pak ta zimní...

DM DROGERIE- JSEM TAM REGISTROVANÁ od prvního těhu před 3lety a před Silvestrem teĎ jsem se tam registrovala znova jako těhule

ANDĚLKA LEHÁTKO do lehu jde určitě Relax§Play od Chicco a je to potřeba,aby v tom mimi nebylo v sedě a s ohlou páteří...

aaadus
4. jan 2010

já zrovna tu letní zavinovačku vybírám ať se konečně pohnu, ale nevím jakou barvu 😅 žlutá, béžová, limetka nebo dokonce červená?

zdenkapo
4. jan 2010

adus a taky chceš tu úplně letní verzi s kapuckou? já beru tu oranžovou žirafku

blanka.k
4. jan 2010

Ahoj holky,
gratuluji dalším úspěšným výsledkům a dalším chlapečkům (snad v červnu budou holky, aby se ti naši nemuseli přeorientovat, aby si někoho našli 😀 )
Sterilizátor chci, není to zas taková invetsice a jsem jedna hrooozně líná a pak, když vidím, jak tu voda ničí vše nerezové a skleničky po umytí jak špinavé,... 😝 Jen mě napadlo, je to nějak chráněno ten přístroj protoi takovéto vodě? V Praze (Bubeneč, Michle) to byllo ok, centrum Brna taky, ale tady máme jako výjimka jiný vodovod odjinud a voda dobrá, ale asi dost těch minerálů či co to je 😅
K tomu pracáku...stačilo mi, když jsem po VŠ šla na pracák, co vše tam chtěli a ještě jsem jako absolvent mladší 25 let musela absolvovat spec.kurzy...no super, byla jsem tam s holkama a klukama z učnňáku, učili nás psát CV, jak na intenet a nabízeli nám rekval.kurzy (třeba na pomocné síly na stavbe, v kuchyni...) no prd... 😀 naštěstí na mě byla ta moje pracovnice hodná, tak to šlo, jen jsem musela nossit takové domácí úkoly, jak si aktivně hleádm práci a co proto dělám. A napsala si tam, že bydlím v Praze a tam hledám práci, a mě nic u našich (na Hané) nehledala a nikam mě nenutila chodit. Ale teřba jsem tam pomáhala v čekárně vypisovat chlapíkovi papíry a on ani nevěděl, jakou školu studoval (nějaký učňák)a kdy, kde dky dělal.... 😅 Ale na UP mi nedali ani korunu, že jsemsice chodilana brigády, ale že to nebyl na ten sprácný poměr a smlouvu a nemám nic odpracovaného, ať jdu na městký úřad na sociálku.... tam jsem musela nosit každý měsíc výpisy, že je zaplacené inakso, popelnice, že bydlím u našich, atd... a dostala jsemmaximum na přežití 2000 a pár korun 😅 A výpis z účtu, že tam nemám žádné peníze, prohlášení, že nemám žádný majejtek (uznvali akortá třeba lednici, telefon.....), fakt šílenost. 😝
Dens jsem se naštvala, včea jsem potřebovala něco vyfotit kvůli reklmaci a nšel mi blesk, moc jsem to neřešila a dnes zas odmítal se nabíjet, pak zas chvíli ok, pak problikával displej, a v blesku vrčelo, jak vrní elektrika v rozvaděčích, takže asi pljde na reklamaci, snad ten web.obchod nekrachl, by mě asi trefilo ☹ Akorát nemůžu od něj najít účtenku....to by mě trefilo podruhé 😅 Ale na chvíli jsem ho přemluvila a bříško mi vyfotil, tak ho stáhnu a hodím do alba 😀

zdenkapo
4. jan 2010

adus aha,tak to není ta úplně letní ale s výplní,taky ned tím teď uvažuju,která je lepší,ale u té s výplní co chceš ty si nejsem jistá barvou, mám sedačku i kočárek se zelenou,tak nevím,ale ta červená je nejsytější,ale zase zda se to bude k sobě hodit

arcik
4. jan 2010

kočenky...

gratuluje kitty k chlapákovi...

potřebuju radu....co použít na pálení a svědění bradavek..holky jediný co mě pomohlo bylo když mi je manža žul...ale to nemohl až do rána 😉

zdenkapo
4. jan 2010

Blani jj právě,že na těch stránkách Aventu psali,že to zašednutí lahviček z působují ty minerály jen ve vroucí vodě,že jsou právě stavěné na sterilizaci parou,proto taky pořídim ten jejich ster. a taky kvůli času a mobilitě

GRATULACE K CHLAPEČKŮM....holky co rodíte v květnu jste samí kluk,skoro,až snad na dvě.,,, nevím jak jsou na tom tady na koníkovi dubnovky 2010,ale já budu mít holčičku,tak schválně mrknu na jejich počty

arcik no mě pomáhal moc ten Bepanthen na bradavky při kojení

aaadus
4. jan 2010

Pracák - když jsem po maturitě skončila na ÚP, nedostala jsem ani korunu. A ze sociálky taky ne, protože manžel (tehdy) přítel měl svůj byt a podnikal - a to brali, jakože podniká vydělává hodně tak na co by mi dávali aspoň nějaké minimum. Takže jsem na něm byla finančně absolutně závislá. a náhoda tomu chtěla, že jsem se přihlásila do rekvalifikačního kurzu a praxi jsem měla na úřadu práce. a protože jsem se vedoucí natolik zalíbila, tak tam pracuju dodnes 😀
blanka ono záleží jaký sterilizátor koupiíš - značkový za 750,- nebo neznačkový tesco za 250,- 😉

aaadus
4. jan 2010

zdeni ty myslíš asi tady tu že? i ta jarní bude dobrá, na podzim se taky sejde a vyjde levněji jak ta letní. no my budeme mít kočárek hnědý, tak nějakou neutroš barvu bych chtěla
http://www.nej-kocarky.cz/emitex-zavinovacka-le...
arcik tak to neporadím. manžel se mých bradavek teďkom nesmí ani dotknout jak jsou citlivé. já mažu rakytníkovým balzámem a je to lepší, hlavně už se mi neloupou jak se mi loupaly

arcik
4. jan 2010

Zdeni bepanten mi nepomohl a aaadus ten olej taky neee-....asi je budu muset uříznout

antynka1
4. jan 2010

Arcik a nedraždí ti to nějaké oblečení: Já se včera oblékla do své noční košilky, kterou jsem bežně používala no ale ona má krajkový vršek - a včera jsem jí musela shodit, jak mě strašně podráždila bradavky (a den předtím mi nedělala nic....). Namazala jsem si to mlékem na strie z Rosmanna a teď už je to dobrý.

blanka.k
4. jan 2010

Adus - tak to máš dobrou práci 😉 není to občas na nervy s některýma "nechápavýma"? ted aspoň co jsem měla zkušenost na UP, tak někteří fakt nejskou schopni ani vyplnit ten formulář, natož aby si někam šli zeptat na práci 😅 A na ten sterilizátor jsem nekoukala, jen, že se to dá sehnat do 1000,-, to mi přijde rozumná cena
Arcik - ti pošlu naše fretky, jsem si je včera vzala na klín a jedna s emi sápala po prsou na rameno a vypadám jak doškrabaná z nějakých zvrhlých sex.praktik přes ty prsa... 😀 ty by tě toršku poškrabkaly 😀

antynka1
4. jan 2010

CO znamená když je lahvička označena - bez BPA? Je to u lahviček od Aventu, co je to to BPA?

aaadus
4. jan 2010

blani já dělám sekretářku vedoucí, takže jsem s těma lidma až tak moc nepřišla do styku. jenom když si přišli stěžovat, to byly někdy perly 😀 zvlášť když tam přišli naši "občané" tak to ji bylo vážně těžké něco vysvětlit. nebo když tam někdo vyřvává a vyhrožuje, to se volala ochranka někdy i policajti 😅
arcik tu ten jsi zkoušela?
http://www.saloos-shop.cz/zbozi/429/bio-karite-...

antynka1
4. jan 2010

Už jsem to BPA našla 🙂

arcik
4. jan 2010

Blani díkes ale fretky bych asi nepřežila...ty já nemusim.....spíš nějakýho cucu dobrovolníka

Anty mám furt jen bavlnu
😒

antynka1
4. jan 2010

Arcik - a co třeba prací prášek nebo nějaká jiná aviváž?

blanka.k
4. jan 2010

Já jsem dnes byla v jednom velkým obchodě se spodním prádlem a nějak se mi prsa "rozlezly" do šířky a zapichují se mi do nich kostice a není to nic příjemného :( tak nevím,jeslti koupit velký obvod, a nechat si popišít zapínání, aby to nepadalo.... ☹ A co budu nosit za 4 měsíce, tak to fakt nevím. Včera jsem se měřila a už jsem přibrala i 4cm přes prd... 😅 A kozačky, ve kterých se fotím s pupíkem už nezapnu, ale na fotkách to není vidět 😀

blanka.k
4. jan 2010

Arcik - si dej inzerát....hhledám dobrovolníka pro zklidňování bradavek 😀

zdenkapo
4. jan 2010

Adus jj přesně tu myslim,ale pořád nevim kterou,ale zase když budu rodi v půli dubna,tak ta teplejší by byla asi lepší,tak babo raĎ 😖

jinak máme podobou profesi- já jsem před první mateřskou pracovala jako úřednice na městském úřadě jako sociální pracovnice-pro nezaměstnané- je to věc teda

RODIčák- protože mi při první mateřské skončila smlouva na dobu určitou za mateřskou,tak teď nemám nárok při Aničce na pěněžitou pomoc v mateřství,takže budem muset po porodu rovou žádat o rodičák- jenže bych měla nárok pouze na 4 letou variantu a tu nechci,tak bude muset po šestinedělí alespoň na jeden den fakticky nastoupit na mateřskou manžel a pak si požádat on o rodičák a zvolí variantu a pak to převede po měsíci třeba na mě ale varianta už tříletá zůstane.- já akorát musim napsal na mou pojišťovnu,že se starám o dítě do 4let,abych si nemusela platit zdravotní pojištění- snad to letos taky tam půjde udělat- taky to tak některá provedete?

arcik
4. jan 2010

Blani těch by bylo----------- 😀 😀 😀 😀

Anty používám furt jen to stejný tak ymě to napadlo ale když je mam v podprdě tak jsou v pohodě 😒

antynka1
4. jan 2010

Manžel může na mateřskou? Já myslela, že jen na rodičák. Tak vidíš, to ani nevím. I když u nás o tom neuvažujeme.

zdenkapo
4. jan 2010

anty no může ,ale až po šestinedělí... tak při Tomáškovi jsem to taky řešit nemusela,ale když mi to teď s Aničkou navazuje,tak to tak musíme udělat

aaadus
4. jan 2010

zdenka já nevím, ale myslím že jarní využiješ více, i na podzim. v létě bude stačit tenká deka, v tescu mají za 149,- to by jsme si mohly vyprávět zážitky že 😀
blanka tak já jsem loni sháněla kozačky, které zapnu přes ty moje tlusťochy lýtka a světe div se, koupila jsem je u batě jenom za 399,- jinak stojí takové kozačky majlant a do normálních se fakt nevejdu, tak leda před 10kg bych se vešla 😀

blanka.k
4. jan 2010

Arcik . to věřím a dělali by to i zadarmo, co ? 😀
A ještě vám napíšu jak jsem dneska byla šikovná...chtěla jsem se vyfotit, tak sjem dala foťák na barovou židli, blesk namířila nohoru do stropu a pak se k němu sehnula (oči asi 30cm od blesku!, min. doporučení vzdálenost je 3 metry) a místo samospouště zmáčkla spoušť... po cca 3 hod. stále vidím na jednom místě bílý obdélník 😅 i s otevřenýma očima.... 😝 fakt těhu demence... 😅

antynka1
4. jan 2010

Blani 😀

aaadus
4. jan 2010

blanka pěkně 😀

zdenkapo
4. jan 2010

adus no právě,že jak se Tomášek narodil 6.6. a byly vedra,tak jsem zavinku nepotřřebovala,ale dek mám dost a pak jsem rovou dala fusak,ale asi spíš tedy zauvažuju nad tou co chceš ty tu jarní verzi,ale teda jakou barvu nevim- chtěla jsem oranžovou,ale ta jarní ji nemá- lososová a růžová mi připadá moc světlá,tak jedině ta červená,tak snad to bude s tou limetkovou vypadat schopně 😒
jj,zážitky teda mám na rozdávání- někteří lidé jsou fakt na odstřelení 😉 každou chvíli jsme tam měli městské,státní i kriminálku- dokonce mě jednou přesvědčovali k trestnímu oznámení, ale měla jsem strach,když mi ten chlap vyhrožoval,že si na mě počká až půjdu večer na BUS- a oni by ho jednou pustili-to ne díky

blanka.k
4. jan 2010

Zdeni - to věřím, že tam musí chodit individua ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre