Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
14. jan 2010

Micha - nesmí? fakt? to ani nevím.... 😨 tak zas jsem o něco chytřejší...

nikkka
14. jan 2010

nemali by sa strihat takym malym, ale co viem od kamosiek a sestry, tak strihali a nic sa nestalo...
lepsie ostrihat ako ked sa babo poskriabe..
a tie rukavicky co davaju tym babatkam na ruky su uplne otrasne...teda aspon mne v tom pridu tie babatka chudence..

zzuzullka
14. jan 2010

matpaj, ja ti poradím ako na tú žravosť- keď doma nájdeš niečo sladké tak to zabal do krabice a pošli mi to, ja s tým už niečo urobím 😀

michalag
autor
14. jan 2010

nikkka, racsej dam malemu rukavicky ako ked ma byt behom 5 minut doskriabany, podla mna je to lepsie

blanka.k
14. jan 2010

Já mám ty rukavičky koupené, 2ks, bílé, za asi 30,-, ale jen proto, žejsem koupila obyč.čepičku a tak to mám k tomu, kdybych náhodou porodila a byla kosa, tak aby měl rukavice 😀 Ale jinak původně to jsou rukavice právě proti škrábání, ale myslím, že je to jedno, všude totiž mají jen nějaké extra chlupaté , zimní 😀

zzuzullka
14. jan 2010

sunny, ja mám tiež objednaný kočík bexa b4 ako bibi aj z tej istej stránky len farbu mám inú. ja mám farbu S10-čierny so žltými kruhmi a v pondelok idú pre tovar tak na konci budúceho týždňa by som ho mohla mať doma.a to som ho objednávala pred 2 dňami takže je to rýchlo 🙂

ja mám len fakt zopár vecí veľkosti 56- tušim dokonca len 2 body a inak veľkosti 0-3 mesiace a 62. náš drobec bude asi trošku väčší a keby bolo treba ľahko nejakú veľkosti 56 dokúpi manžel keď budem v porodnici.

sunny323
14. jan 2010

zzuzullka to fakt tak rychlo? super..
len mne sa to zda podozrico lacne, lebo doteraz co som chcela JANE kocik, tak tie su aj za 890eur.
a teraz zrazu BUM len 255,- 🙂
snad sa nerozsypu po mesiaci hahhahha

aaadus
14. jan 2010

vítám nové těhule 🙂
jsem byla na nákup a jsem úplně hotová, nohy mě bolí jak šlak. ale za odměny jsem si koupila 2 věnečky 😀

sunny323
14. jan 2010

aaadus tak si daj aj za nás 🙂) Ja som zjedla zas celu konzervu SALKO s nanukovou tortou, tak kto viac zhrešil? ☹

xxx.klarka
14. jan 2010

koukám holky, že si dáváte dobře do nosu, nevím mě to zatím nijak nebere ....... někdy mám chut na něco tak si dám, na sušenky a lentilky jsem ujížděla vždycky, a o bramburkách nemluvě. 😀

bibi13
14. jan 2010

sunny, keby si chcela aj autosedačku je tam doplatok 45 eur.. a baby čo používaju, zatial sa nerozsypal..🙂.. pozri si vo forume vybava, Bexa.. je tam toho dosť napísané.

zzuzullka
14. jan 2010

sunny, jane kociky su strasne drahe, ale co som porovnavala ceny kocikov ktore som videla nazivo v obchode a na tom e-kociky.sk tak v obchode vychadzaju ako ktore od 1500 do 3000Sk drahsie. takze ta cena neni zas az taka strasne podozrivo nizka ale je super.porovnavala som v-max, tako jumper, v-cross. inak v-max je skoro rovnaky ako bexa aj dizajnovo, len bexa ma navyse nejake vychytavky a v-max stoji cca 12 000Sk a bexa 9 000Sk

aaadus
14. jan 2010

sunny salku odolávám 14dní, myslím že na něj brzy dojde 😀 jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží dnešní nákup 😀

bibi13
14. jan 2010

presne ako hovorí zuzka..🙂

sunny323
14. jan 2010

no babule, tak asi idem do tej Bexy.. Volala som muzovi, ze je to na mne 🙂 tak snad sa zhodneme na farbe este..

blanka.k
14. jan 2010

holky, já už asi blbnu, teď jsem smolila mail pro kamarádku a pořád is říkala, že co jsem to dnes vše snědla, že mi ty střeva tak zlobí....jak nejsem zvyklá, že malýho přes den vůbec necítím, tak teď se tam asi 5 min. mlel, vždycky pohyb, 20sec.klid a zas další...až jsem dosmolila mail, tak mi došlo, že jsouto pohyby 😅 Fakt jsem už magor 😀 Tak doufám, že dnes se vyřádí přes den a večer, až půjdu spát bude taky spinkat 😝

nikkka
14. jan 2010

mne ten moj kocik mal prist tento tyzden a este mi stale nevolali ze ho posielaju.. ☹

zzuzullka
14. jan 2010

nikkka, možno ti zavolajú až zajtra, že už sú na ceste 🙂

mne marek povedal, že ak sa to stihne tak by nám ho mohli priviesť do konca budúceho týždňa, tak uvidíme.

sunny, aj my sme to tak mali, manžel povedal že mu je jedno aký kočík vyberiem, len so mu ho potom ukázala že tento chcem a pozeral na neho že nech ho teda objednám, lebo má fakt krásnu cenu a všetky parametre ktoré chcem aby kočík mal. a farbu som zasa povedala, že tú si môže vybrať manžel, že mi je to jedno. ale našťastie vybral takú aká sa páči aj mne, lebo keby vybral nejakú škaredú tak by som to tak nenechala 😀

nikkka
14. jan 2010

moj manzel tiez nechal vyber kocika na mna, ved najviac s nim budem chodit ja..

zzuzullka
14. jan 2010

to môj manžel sa už teší že kedy nám ten kočík príde a kedy už bude malý na svete, sa tesí ako ho bude chovať na rukách, voziť v kočiku, hrať sa s ním... 🙂

blanka.k
14. jan 2010

Tak to u nás vybíral kočárek spíš M., naštěstí máme podobný vkus, dokonce tu četl i diskuze o jednotlivých kočárcích a kždý víkend jak mi začaly v 10 vycházky, tak šup po Brně obhlížet kočárky, až mi to lezlo na nervy, asi 3 týdny po sobě furt... 😝 Ale nakonec mi řekl, že jsetli chci ten Peg Perego, že ho koupíme, ale až ho budu reklamovat, tak je to moje věc 😅 A pak viděl na netu ten "náš" a vytáhl mě zas na obhlídku a zrovna ho měli ve výprodeji, tak je doma... a muž je šťastný, občas si s ním popojede do obýváku, návštěvám se s ním chlubí a já mám od kočárků klid 😀 No..klid... 😅 týden nato večer oznámil, že jede pro něco do Electroworldu pro malého, přijel šťastný jak malý kluk a v krabici Playstation 😝 😝 😝 A teď ještě kouká po vláčcích 😅 Kdo si hraje, nezlobí.... 🤐

zzuzullka
14. jan 2010

blanka, tvoj muž je pekne prefíkaný- že playstation a vláčky pre malého. to si myslí, že mu to niekto uverí? 😀

zdenkapo
14. jan 2010

mishah
fusak emitex combi lze taktéž stáhnout kolem hlavičky

Osušky
na mimčo určitě jedine bavlněné tetra,ale ze začátku stačí malé pleny a ty froté s kapucou jsme používali až po pár měsících

Bolení bříška- tak TOmášek na to netrpěl nějak moc- od 5.měsíce jsme mu dávali jen Nutrillon Comfort- ten je právě lepší,ale dražší,než ten obyč,ale je právě na lepší zažívání a dr. nám napsala Sab Simpex- ten taky pomáhal

Klarko ty se máš,taky se snad toho zboží,včetně růžové zavinky dočkám

blanka.k
14. jan 2010

Zuzul - no, já přemýšlím, jeslti on si to dítko neudělal jen proto, aby si konečně mohl splnit své sny...najednou se kupovalo auto, pak si koupil Playstation, teď zas koukal na vláčky... 😅 Nevím, na co čekal, však si to klidně mohl koupit i bez toho, jsou to jeho peníze, já si taky koupím, po čem toužím (když na to teda mám, že 😅 ), ale myslím, že výmluva "pro dítě" je dobrá 😀 taky koupil jednu deskovou hru, že se těší až ji bude s malým hrát, akortá je to od 7 let, tak říkal, že to zkusí tak ve 3, že by to mohl zvládnout 😅 No, zatím mi bude stačit, když místo hraní nějakých pinďuláků, bue malýho břebalovat, koupat, a různě mi pomáhat.... 😀

blanka.k
14. jan 2010

Možná bych mohla manželovi ty rzné výpomoci bodovat a při určitém počtu bodů hopustit do dalšího "levelu", třeba mu půjčit malého, aby mohl s chlapama na zahrádku před hospodu na Kofolu 😀 😀 😀 😀 To taky slibavl, když jsme tak v létě seděli, že až budeme mít mičo, tak sním bude chodit, že si po cestě dá osvěžení a pojede dál....

m.c.
14. jan 2010

zdeni, tak jsi nakonec vybrala růžovou🙂? Pak hoď foto jak vypadá v reálu

Mně teda Rybilka smrdí 😝

A já jsem poslední dobou hrozně rozežraná, nevíám co bych dřív snědla... Hlavně teda sladký, no měla bych se krotit když jdu ve středu na ten glukozovej test🙂

xxx.klarka
14. jan 2010

zdenka, jsem ráda že to dorazilo. Ještě čekám na rychlozavinku a kapsář, už jsem psala paní jak to vypadá, nějak se neozala. A taky mi psala paní že dneska odeslala monitor dechu, tak jsem ráda🙂

zzuzullka
14. jan 2010

blanka, tak to je super- stolovú hru od 7 rokov a chce aby to váš malý hrával od 3 rokov.aj ja by som chcela mať také chytré dieťa 😀

xxx.klarka
14. jan 2010

holky pomoooooc, dlouho jsem odolávala a radovala se, že nemám zatím ani jeden opar za těhu, i když před jsem jich měla niminálně 10 do roka. A dneska je to asi tady, nějak mi to nabíhá, mastičku na opary asi normální nemůžu co?? A co kosmín??

antynka1
14. jan 2010

Ty chlapy jsou všichni stejní 🙂 My ani ještě nevíme co to bude a manža už obhlíží auta na dálkový ovládání 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre