Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
20. jan 2010

já tedy musím říct, že od té doby co beru ten hořčík, tak taky žádné problémy nemám. Jen mám na tom příbalovém letáku napsáno, že se má brát jen 7 dní... Můžu ho brát dál nebo ne..?

antynka1
20. jan 2010

Tak dej pak vědět, co to na to Dr. řekl. Začínají se mi potvůrky dělat......

blanka.k
20. jan 2010

Lucik - já jsem koupila svatební album asi půl roku po svatbě... koukali na mě jak na blázna a nabízeli bílé se zaltým aprstýnkama, atd...a že jak můžu chtít svatební s černýma listama? 😝 Tak jsem si je objdnala přes net a bylo. Tohle jsem naštěstí koupila tady za 299,-, má 60stran a 30x30 😉 A měli i žlutooranžové, takové holčičí 😉

aaadus
20. jan 2010

lucik já si myslím, že se může brát v kuse do 34tt, pak už by se brát nemělo
antyn jj, dám vědět, poradnu mám příští týden. normálně jsem brávala Glyvenol 400, ale ten se v těhu nemůže

lucik...
20. jan 2010

blani my svatební teda dostali, docela hezké, tak jsme ho využili, jinak bych ho asi neměla dodnes, protože to je zlej sen to co se prodává 😀 😀 😀

blanka.k
20. jan 2010

Lucik - mg se může brát jak píše Adus dlouhodobě, akorát před porodoem se vysazuje, tak nějak ten 34, 35tt, aby to netlumilo orod, kdyby náhodu přišel 😉

zdenkapo
20. jan 2010

Lucik
tak hlavně,že tam to zrnko máme,že? Hořčík se bere vkuse,ale prý do 34tt,a moje gyndr mi minulé těhu řekla ať to beru až do porodu,tak si taky mysli,že to měo vliv,že jsem se neotvírala,takže teď 34tt vysazuju...

Medan
tak jsme napapaný,dala jsem si skoro 3 😀

Anty
😀 tak já trochu umim německy a anglicky,ale ten doktor na té klinice v Sebnitz je čech dokonce z mého okresního města a jezdí tam každý den pracovat 😉

medan29
20. jan 2010

zdenkapo:to je ale provokace 😀

lucik...
20. jan 2010

holky mam jeden debilní dotaz 😀 Zítra jdu do poradny, ale až ve 14hodin. Mám sebou mít ranní moč??? Nebo jakoukoliv denní 😀

mishutka
20. jan 2010

Já budu mít palačinky zítra, mě nějak nejdou(se mi nechce 😝 ) tak je dělá manžel 😀 Akorát já je mám ráda tlustý a jen tak a ty mu nejdou 😅

Lucik:malá opravdu krásná 😉 By mohla dělat reklamu na marihuanu 😀

aaadus
20. jan 2010

lucik já myslím že moč by měla být co "nejčerstvější" takže bych vzala tu, která se ti povede až než půjdeš z domu

blanka.k
20. jan 2010

Já beru moč vždy ranní, že je nejméně zředěná 😅

pralinka25
20. jan 2010

mishutka ja som na palacinky tiez lava a tiez ich u nas roby manzel

Lucik tazko povedat. Mne vzdy kaze ranny lebo v dennom je uz vselico co zjem a moze sa tam potom dostat aj bielkovina a skreslit to vysledky.
Ved tam rano zavolaj

mishutka
20. jan 2010

Já myslím, že ranní 😉 páč v není ovlivněna tím co sníš a vypiješ za celý den 😅

Holky, dneska mě zas pálí žáha jak čert a ten Gaviskon není špatný, ale natahuje mě z něho a Rennie už nemám ☹

aaadus
20. jan 2010

mě zase říkali, že když jdu na poradnu dopoledne, tak mám brát až tu moč, než půjdu z domu. a když zapomenu, tak se tam hned na ten papírek vyčurám

pralinka25
20. jan 2010

asi je to vsade inak 😒
ja mam dnes tiez otrasnu kyselinu. ale ja ju mam skoro kazdy den. davam si na to mandle co mi poradila v poradni no ale moc to nezabera 😝

bibi13
20. jan 2010

lucik, malá je kráááásna.. uplne zalatučka..

aaadus
20. jan 2010

musím zaťukat, že nevím co je to pálení žáhy

mishutka
20. jan 2010

aadus:buď ráda 😉

lucik...
20. jan 2010

Děkuju holky 🙂

Tak teď teda babo raď 😀 Oni jsou tam zítra právě až odpoledne, tak tam nemůžu ani volat... Hm tak asi vezmu ranní...

mishutka
20. jan 2010

lucik:uvidíš kdyžtak to zahraješ do autu 😀

Já jsem po dlouhé době sama doma a je to pěkný hnus ☹

lucik...
20. jan 2010

nebo nevezmu nic a bude 😀

mě pobavil švagr, přišel a řiká ty jo ty už si tlustá, jak kdybys byla už v šestym 😀 Tak řikám: sem v šestym 😀 😀 😀

pralinka25
20. jan 2010

lucik dones ranny a keby sa im nepacilo ocikas tam ten papierik alebo sa vycikas do skumavky 😉

aaadus
20. jan 2010

lucik 😀 😀 😀

lucik...
20. jan 2010

aaadus no on je hroznej 😀 Když nemá holka 170cm tak max. 50kg tak je pro něj tlustá... No jooo no, spoooortovec 😀 😀

mishutka
20. jan 2010

Mě zas kámoš říkal jestli jsem nesnědla balón 😀 Až na to, že ta jeho vypadá jak mby je jedla furt 😀

lucik...
20. jan 2010

mishu taky dobrý 😀

aaadus
20. jan 2010

lucik tak to já jsem podle jeho představ trpaslík a mega tlusťoch 😀

lucik...
20. jan 2010

aaadus mě řikal že sem tlustá i před těhu, takže s rezervou 😀 😀 😀 On má břišní svaly jak blázen a najdnou ho to chytne, furt řiká že má špeky a má z toho depky 😀 😀 😀

mishutka
20. jan 2010

lucik:co dělá za sport?hokej, ne?? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre