Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
25. jan 2010

Mishu a už si ten monitor zkoušela? mě by měl přijít do pátka,tak jsme zvědavá...

Adus
a nejde ti ani nechat to na těch 30°C vyprat a pak znovu zapnout pračku program jen máchání znovu? a nebo úplně vypnout ždímání a nechat nad vanou vykapat... ty hračky taky v pračce,dokonce jsem vyprala i tu kostku od Taf toys a ta má v tom srdíčku hrací strojek a po uschnutí hrál dál 😉 myslim že v tom míčku je jen hrací strojek a ten můžeš vyndat a pak tam zase dát,když se bojíš,taky to tak udělám...

mishutka
25. jan 2010

zdenka: nevím jak vyzkoušet, děti nevedem 😅

adelka89
25. jan 2010

medan my zvazujeme jestli koupit Epiro GT nebo Tako jumper x 🙂
ad prani hracek, co pujde urcite vyperu v pracce v detskem prasku na prani jak rikala zdenca a kousatka apod pokud je mozne vyvarim. Zatim ale moc hracek nemame, ani jich moc kupovat nebudeme, maly urcite dostane neco od znamych a od rodiny a zase nechci aby byl zahlcen hrackama a pak nevedel, se kterou si hrat první...
Holky taky vam vecer tak blbne kun???

lucik...
25. jan 2010

Adel blbne 😠

medan29
26. jan 2010

Dobré ránko 🙂 , tak ještě jeden den a čeká mě kontrola u lékaře a konečně budu vědět výsledky z té cukrovky, ach jo

adelka89
26. jan 2010

dobre rano holky.
Chystate se na predporodni kurz se svyma drahyma polovickama?

aaadus
26. jan 2010

Dobré ráno,
zdenka no nějak to s tím praním budu muset vymyslet. na těch hračkách z té hrazdičky je napsané, že se nemají prát vůbec
adelka kousátka by se vyvařovat neměla, stačí opláchnout teplou vodou a dětským mýdlem. teda aspoň tak to na nich píšou. a na předporodní kurz se chystám i s manželem, jen teda nevím jestli ho k tomu dokopu 😅
medan taky mám zítra kontrolu a jdu na cukr

adelka89
26. jan 2010

aadus prave, na nekterych hrackach je primo napsane, ze se nesmi vyvarovat ty vyvarovat nebudu 🙂
ve kterem tydnu se chodi na ty kurzy? abych neco nepromeskala 😅

luciik
26. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Holky, je nějaká speciální připrava před tím testem na cukr? Mě jen objednali, ale nic mi neřekli.

aaadus
26. jan 2010

adelka záleží kam na ten kurz chceš jít. porodnice ty kurzy mívají třeba až od 30tt. já budu chodit do kurzu k PA a tam se můžu chodit od 25tt
luciik každá dr to má jinak. já před testem nesmím 12hodin jíst, můžu pít pouze holou vodu. a během testu taky jenom vodu

luciik
26. jan 2010

Adus a ty jdeš kam na ten test? já jdu do fakultky

aaadus
26. jan 2010

luciik já jdu k svojí dr

michalag
autor
26. jan 2010

Ahojte 🙂

luciik, mne sestricka povedala ze nesmiem jest 12hodin (mne to vychadzalo od 18:00) pred testom a pit mozem len cistu vodu a to len do 00:00

u nas sa chodi na predporodnu pripravu zhruba od 30tt

ja som hryzatka umyvala v teplej vode a mydlom

baby tie co mate uz deti a mate hryzatka, budete pouzivat aj tie co malo prve dietatko ci kupujete uplne nove?

luciik
26. jan 2010

No, tak to tam asi ještě zavolám, jsem taky trouba, že jsem se nezeptala hned 😠

michalag
autor
26. jan 2010

luciik a sestricka ti nic nepovedala 😕 ?

luciik
26. jan 2010

Michi, vůbec nic. Byl tam šílený rachot, u nás to dělají v obděrovém centru a je tam strašně moc lidí. Ale teď mě napadlo, že tam byla kamarádka, tak se jí na to zeptám 🙂

michalag
autor
26. jan 2010

to je cudne, ale ako prvorodicku ta mala informovat, ale je dobre ze sa mas koho spytat 🙂

luciik
26. jan 2010

Jo, ještě, že tak, jdu na to příští týden a už teď mi je zle 😝

aaadus
26. jan 2010

manžel byl teď ráno pro kočárek, tak mi volá co prý za to dostane. mu říkám, že pomazlení 😵 a on prý to je všechno? tak mu říkám, že jako bonus se mnou bude chodit na předporodní kurzy 😅 a bylo ticho 😀

medan29
26. jan 2010

aaadus:ty mu dáváš 😀

aaadus
26. jan 2010

medan když jsme tvořili náš výplod lásky taky u toho byl 😀

aaadus
26. jan 2010
mishutka
26. jan 2010

Ahoj,
aadus:ještě máte doma dusno? 😅

aaadus
26. jan 2010

mishu už nééé 🙂

adelka89
26. jan 2010

lucik, mne taky nic nerekli.... jen jsem dostala papir a doktorka mi rekla jestli chcete tak tam jdete 😅 myslim, ze nejaka extra priprava byt nemusi, jen proste nesmis nic jist ani pit v den OGTT
aadus ten mantinel je hezky my mame tento http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1513415 a ta barvicka je trosku svetlejsi, strasne moc se mi libi 🙂

xxx.klarka
26. jan 2010

ahojky holky🙂

začali mi praskat a loupat se bradavky, obyč krém na to nepomáhá, myslíte že mi pomůže ten bepanthen? Nebo máte nějakou lepší radu??

adelka89
26. jan 2010

klarko mne to tady delalo, ale pomaha mi olejicek od Hippu 🙂 vyzkousej klidne i ten bepanthen, myslim, ze pomuze cokoli jen to musis natirat castej.

aaadus
26. jan 2010

adelka na ten jsem se taky dívala 🙂

adelka89
26. jan 2010

🙂
holky kdy zacnete pro prcka prát? ja jsem jeste ani tu lovelu nekoupila.

mishutka
26. jan 2010

Já jsem dneska nějaká dobitá ☹ asi z toho plavání 😉
A to musím ještě do práce podepsat daň.přiznání 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre