Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
8. feb 2010

klárko u Sk bych to viděla na Michalag a nevim 😉
a Zdeňka nevim nevim když to bude druhé mimi,aby všechno stíhala,já z vlastní zkušenosti řikám že bych nestíhala

xxx.klarka
8. feb 2010

arcik, já jsem si to vůbec neuvědomila že Zdenka bude mít vlastně druhé 🙂

arcik
8. feb 2010

Klári to je v poho nebudem mluvit za ní třeba jí podceňujeme(teda já) 😉

arcik
8. feb 2010

i když po pravdě Klári kdybych nebyla druhorodička taky bych navrhla Zdeňku 🙂

xxx.klarka
8. feb 2010

Uvidíme až se ozvou holky co a jak kdo se toho ujme🙂

Holkyyyy, já s enemůžu dočkat. Jsem tak napjatá a nervozní. Ve 3 se jdu obléknout a jedu pro drahého do práce a na ten byták .. 🙂

miladkad
8. feb 2010

xxx.klarka držíme všetky palce i to malinké v brušku! 😉

arcik
8. feb 2010

jojo Klárko jsem zvědavá jakej to bude mít úspěch....

jinak držíme pěsti ať vám to vyjde a bydlíte ve většim.. 😉

antynka1
8. feb 2010

Ahojky holky, s těmi telefoními čísly jsem pro, klidně mi pošlete na sebe mobil do IP a já vám zase pošlu svůj 🙂 Akorát nevím, jestli budu umět MMS stáhnout do počítače, ale ještě je čas, tak můžu trénovat 🙂

doli1
8. feb 2010

ahojky já myslim že vhodnější budu já nebo michalag nebo jak má nick.jsme druhorodičky už vim co nás čeká a děti máme ve školkách takže nás první nebude až tak zatěžovat.je to jen muj názor.vim jak jsem bojovala s časem u prvního.nebo ještě někoho kdo má termín úplně poslední.

aaadus
8. feb 2010

Jsem kaput, sice vyčištěno, ale záhul jak prase 😝

zdenka jj, jedeme na dovču na Slovensko, dostali jsme od švagra poukazy do Čedoku za hodně peněz - on si myslel, že pojedeme teď v zimě na hory, ale nevím co bysme tam dělali - nelyžujeme a nic jiného se tam teď jaksi nedá dělat. K moři taky teď nemůžu, nebylo mi to doporučeno dr, pouze na vlastní zodpovědnost a to jsem nechtěla riskovat. Takže nezbylo nic jiného než se vydat v létě i s prckem. Jedeme Západní Tatry, takže to není taková dálka. A příští rok bysme taky chtěli do Řecka

Na veletrh do Brna se nechystáme, o davy lidí nemám zájem.

A s tou evidencí jak začneme rodit souhlasím. Klidně se toho ujmu. Navrhuju nějaký takový způsob jako mají únorovky - jedno album bude čistě kdo kdy porodil - přezdívka, míry, čas. A druhé album budou fotky miminek - to by si tam každá vložila už sama. Nejsem se jistá, jestli jsem schopná stáhnout MMS z mobilu do PC 😝 Sice ani nevím jak se dělá takové to povídání k albu jak to mnohé máte, ale to vyzkouším na svém albu 😉

doli1
8. feb 2010

jo holky manža byl dneska na soc.jak je to stim aby mohl jít na mateřskou on a vyhnout se nevolbě 4let 😅 a stále to jde bez problémů ani nemusí pozastavovat živnost a může jít třeba jen na den ale až po šestinedělí ale vyřízený hned po porodu dítěte

antynka1
8. feb 2010

To abum vypadá Adus hezky - takhle bychom to mohly mít taky 🙂. A asi bych neurčovala jednoho člověka, každý ať pošle telefon komu chce, případně někomu do reervy 🙂 Já už jsem si vyměnila telefon s Klárkou 😀
Tak se tu holky opatrujte, asi na Vás budu občas koukat, ale na pokec přijdu až asi zítra večer nebo ve středu.
Tak papa a zítra na mě myslete, už teď je mi špatně a mám žaludeční nervozu...... No ale co, jsou to jenom státnice...... Kdyžtak si je zopakuji 🙂

doli1
8. feb 2010

anty vem si neco pekně oplého až jde vidět pořádně bříško a kojný 😀 a určitě to dáš 😀 😀

aaadus
8. feb 2010

antyn budu držet palce 😉

xxx.klarka
8. feb 2010

anty, tfůj tfůj aby to dopadlo na jedničku!!!! 🙂

blanka.k
8. feb 2010

Doli - tak to je super, a pro nějaký spol.seznam narození jsem taky. Já teda pokud seženu nadstandart , tak budu mít i přístup k netu, tak vám snad dám vědět sama. Ale kdo ví co bude.
jiank jsem nasr.... obednávala jsem vakuové vaky, baba poslala půlku, a to ještě místo obyč. tak navoněné po uháněnní teda přiznala, že půlku ještě neposlala, tak sjem jí psala, že ty velké chci ale nenavoněné, a oan zas že neví,jeslti budou (tak proč na aukru nabízí 500ks!!!), min.týden ,jsem jí po týdnu zas psala, jak to teda vypadá a už se mi neozývá. Tak ndes jsem jí poslala poslední mail, že pokud mi nepošle ten zbtek velkých nenavoněných, ať mi okamžitě vrátí peníze, že nebudu čekat do jara! Ještě je to Polka, a to jsou věty typu - "Podivat na to, vyrobce nevim dodat jestli" A teď ještě dalšcíh 5000,- mám naobjednáváno v tom Malviku, ti mě taky točí bby člověk řekl, že za čím víc objednám, tím víc se budou snažit, ale prd. Jinde objendám pár kousků za 200,- a mám to za 3 dny doma, ale tohle....no nic, mjusel ajsem se vypsat, když zanadávařt nemám komu 😝

doli1
8. feb 2010

blani v bohunicích mají všude přípojky ale nejedou.švagrová měla taky nachystanýho notbuka a bylo jí to na nic.vim že to nabízejí ale ona měla ten nejdraší nadstandart a stejně net nejel ale už nevim proč je nemají připojený

aaadus
8. feb 2010

blanka a do toho Malviku si zkoušela psát znovu? Jestli jo, už ti odpověděli? A s tou babiznou z Polska budu držet palce, aby jsi viděla zpátky peníze když už nic jiného

blanka.k
8. feb 2010

Antyn - držím palce, ajak píše Doli, pupek a prsa vystrčit 😀

zdenkapo
8. feb 2010

jé holky děkuji teda za důvěru,ale sama nevim,jak to budu s dvěma prckama zvládat,do školky ho letos nevezmou,přednost mají děti pracujících 😒 , ale tak dohodli jste se na Adus- a jak to provedem? Adus pošle číslo na sebe všem do IP a mi jí pak napíšeme z porodky?

Doli
mi to taky tak uděláme s tím rodičákem,ale manža bude žádat v práci po šestinedělí o mateřskou na 1 den... akorát po porodu já žádat o ROdP nebudu,až on po té mateřské si požádá zpětně od porodu,tak nám to doplatěj, zvolí rychlost a po měsíci to převede na mě ..... akorát musíš do 8 dnů,co ti zrušej rodičák na starší dítě dát vědět na pojišťovnu,že jsi jiná skupina pro placení státem- péče o dítě do 7 let- a na OSSZ nic hlásit nemusíš- budou to počítat péči o dítě do 4 let do důchodu automaticky

xxx.klarka
8. feb 2010

zdenka, a to nejde že bych zažádala já o rodičák, a pak po šestinedělí ho zrušila a šel jakoby přítel na PPM?? Já se v tom moc nevyznám pořád, uvidíme co nám pak poradí paní na sociálce.

blanka.k
8. feb 2010

Doli - muž má ještě internet přes mobil, takže by mi ho nechal, abych mohla být "online". Už mi ho nabízel teď, ale na klas.pokoji jsem to neriskovala a ni neměla touhu serfovat
Adus - zkoušela. I volat, ale nikdo to nebeer,ale to bylo tak i minulý týden ☹

aaadus
8. feb 2010

holky s tím číslem záleží na vás jak se dohodnete. Ale jestli chcete, aby to vedla doli záleží na vás, mě je to vcelku jedno. A nevím jestli posílat každému nebo jen těm co tu jsou fakt často? Některé tu nebyly hodně dlouho (třeba dezyre, snad je ok) ať to nevypadá hloupě

m.c.
8. feb 2010

Lucik - my jsme letěli s malou když měla 8 měsíců, takhle malý děti mají při vzlétání a přistávání pít, takže jsem ji kojila a bylo to v pohodě.

miladkad - veletrh Pro dítě v Brně moc nedoporučuju, nicmoc tam nemají, hromady lidí, ale jak chceš, na inspiraci to asi není špatný, ale já bych tam určitě už znovu nejela.

My jsme to s telefonama dělaly tak, že jsme jedné holce poslaly do IP na sebe telefon a ona nám pak rozelslala "telefonní seznam" přes IP na všechny cochtěly dát tel. číslo. A pak jsme si vybraly na koho pošlem zprávu o narození mimča.

Já teď tak hrozně jím, úplně se bojím zvážit...

Jo a my máme lehátko tohle, akorát starší typ: http://www.e-broucek.cz/lehatka-a-houpacky/leha... Já jsem hlavně chtěla aby šlo do lehu

aaadus
8. feb 2010

blanka to je k vzteku. A to máš objednávku důležitějších věcí než já ( já tam objednáno akorát odsávačku hlenů, teploměry, kojící polštář, lahvička a ještě jakési prkotiny) A nechceš to zkust přes lucik, její manžel tam má známou

lucik...
8. feb 2010

Mě je fuk jak to uděláme, nějak se dohodněte a já se přizpůsobím 😀 Ale to jak píše m.c. se mi zdá dobré, že se každý rozhodne komu chce SMS poslat a nebude to tak muset oddřít jedna mamina, která už bude mít určitě plné ruce práce..

doli1
8. feb 2010

jj přes mobil to samozdřejmě jde.myslela jsem že se chceš přímo napojit přes porodku oni to totiž nebízejí ale pak to nejde.
zdenčo u tebe je to jiný ty přestupuješ s MD na MD ale u mě nee já bych si den porodu musela zvolit mateřskou a pokud by tam nešel manžel že bude žádat on po šestinedělí (ale musí tam jít hned po porodu)a mě musí přijít papír o zamítnutí mé žádosti jinak budu hned na 4 roky den porodu.já budu stále na úp nebo na nemocenské dokud to manža zas nepřevede na mě.

doli1
8. feb 2010

xxx.klarka jak jednou zvolíš už nemůžeš měnit.

doli1
8. feb 2010

my teda taky měli že na koho jsme měli číslo tak temu to poslali ale vznikalo pak to že došla MMS a přeposílalo se to přes další lidi aby to někdo stáhl na pc a dal to sem.protože ten neměl gábl,temu to nedošlo,ten to neumí a fakt to ěšlo někdy až přes tři lidi.je pravda že zas jeden člověk by toho měl moc.no musíme se nějak domluvit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre