Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
13. feb 2010

Zkušené mamči - když půjdu s mimčem ven - třeba pár dní po porodu a bude vedro, tak musí mít bavlněnou čepičku a rukavičky? To by mu bylo teplo ne?

michalag
autor
13. feb 2010

antynka, ja by som ciatpocku taku tenucku nechala, predsa to bude novorodeniatko a malicke deticky su nachylne na zapal stredneho ucha a rukavicky nemusi mat, to sa dava hlavne preto aby sa neposkriabali a nie preto aby im bolo teplo 😉

antynka1
13. feb 2010

michalag díky

michalag
autor
13. feb 2010

anty 🙂

andelka
13. feb 2010

zdenka: Tak lehátko bude příští týden doma 🙂
Přebalovák budu mít taky s dvířky, je to vlastně starší skříňka a na ní bude přebalovací podložka s pevným dnem.

antynka1
13. feb 2010

Andelko, koukala jsem do tvého albíčka, ty jsi se vdávala 25.8.2007??????

xxx.klarka
14. feb 2010

Krásnou neděli přeju, u nás zase sněží. To je hrozné.

bibi13
14. feb 2010

krááásnu nedelu prajem..🙂..

anyntka, dakujeeeeeeeeeeeeeeem... 😀 😀

klarka, no ti poviem, ty maš riadne prsiska.. 😀 kurna a ja som si myslela, že mám teraz velké prsia.. sa môžem schovať..xi

xxx.klarka
14. feb 2010

bibi, jsi mě rozesmála pěkně😀 No jo, je to můj zlý sen. Víš jak mě od nich bolí záda. A když jdu koupit podprsenku, tak mám problémy jak blázen. Zrovna v pátek mi přišla nová co jsem si objednávala 90G a je mi akorát tak pak budu muset objednat asi ještě jednu větší na kojení, protože s ebojím že až s emi nalejou budou ještě větší ☹

bibi13
14. feb 2010

tak to ti verím s tou bolesťou.. a aj s tým vyberom podprsenky... ale raz sme to tu už spomínali, treba kupiť bud stany alebo padaky 😀 😀 😀 ..xi.. ale tak zase priatel musí byť spokojný, nie nie?

xxx.klarka
14. feb 2010

bibi, vím, pamatuju si. Si že mě taky drahý dělá srandu že si pak budu kupovat stany, nebo že mi půjčí na ně pytle 😠 😀 Tak to mi od bolesti ale nepomůže že on je spokojený ... hehe 🙂

bibi13
14. feb 2010

klarka 😀 😀 😀 to teda nie, to ti nepomôže..xi

zdenkapo
14. feb 2010

ahojky holky

Andelko
to je fakn,že ho ještě měli a jakou máš barvu?

Anty
tak pokud budou vedra, což vzhledem k tvému termínu možná budou (já rodila 6.6.) tak rukavičky určo ne a čepičku buĎ úplně tu bavlněnou tenoučkou-hlavně taky na ouška a pokud bude hic jak blázen a bezvětří a budeš mít mimčo v kočárku,kde bude zavřené a nebudeš mít odeplé na síťku aby v korbičce neprotahoval průvan,tak i bez čepičky,ale zas nějaké 40°C vedra nebudou,tak tu slabounkou snesete... já teda budu kupovat i teplejší čepičku nějakou fleesovou- v dubnu ještě může být sníh 😀

teploměry
jsou někde nějaké testy,jak jsou přesné a rychlé a tak? mi máme ten digi,ale taky mi nepřijde že by byl nějak super rychlý,tak mrknu po nějakém a musim hledat ty testy

antynka1
14. feb 2010

Kársnou neděli, u nás je dneska pěkne, svítí sluníčko, tak doufám, že to vydrží.
Klárko, to ti nezávidím, záda z toho musí bolet jako čert.....

michalag
autor
14. feb 2010

Ahojte majovky 🙂

zdenkapo
14. feb 2010

u nás také po dlouhé době sluníčko..... taťka nám ale dnes na týden odjíždí pracovat do Německa,tak to bude nuda doma... v úterý jdu k zubaři a ve středu na srdíčko- ECHO,tak se mi moc nechce...

čtěte- přišlo mi mailem,jak jsou zloději vynalézaví...

Jestli se Vám stane, že za jízdy v noci Vám někdo hodí vejce na
# # # # # # přední
# # # # # # sklo, hlavně nespouštějte stěrače ani nestříkejte vodu !!!!
# # # # # # Na skle by se vytvořila hustá mléčná neprůhledná hmota a už byste
# # vůbec
# # # # # # nic
# # # # # # neviděli. Byli byste nuceni okamžitě zastavit a s velkou
# # # # # # pravděpodobností
# # # # # # byste byli okamžitě okradeni !!!
# # # # # #
# # # # # # Tedy žádné stěrače, žádná voda, ale odjet co nejdál od místa
# # # # # # "nehody", pokud možno na místo bezpečné a osvětlené.
# # # # # #
# # # # # # Jde o nejnovější techniku, kterou si vymysleli šikovní zloději.

bibi13
14. feb 2010

Zdeni nestraš.. ja pevne dufam, že v apríli už sneh nebude..

michalag
autor
14. feb 2010

v aprili uz musi byt krasne slnieckovo 😉 🙂 .... co si ja pamatam tak minuly rok koncom marca uz sme chodili so Samim na piesok, tak snad april nebude studensi

bibi13
14. feb 2010

michalag, takto nejako si to predstavujem..xi

michalag
autor
14. feb 2010

bibi 🙂

zdenkapo
14. feb 2010

ha a já zase pamatuju,že na své narozeniny 24.4. byla halda sněhu,takže abychom byli připraveni na vše 😀 a u nás to vypadá tak do července 😒

antynka1
14. feb 2010

Zdeni- kdybys našla nějaký test teploměrů, bylo by to super, protože je v tom fakt zmatek 🙂
Michalag, Zdeni - No u mě to fakt vypadá, že budu rodit až začátkem června - tedy dle termínů na UTZ, takže si nějakou slaboučkou čepičku pořídím 🙂
Musím na sebe prásknout, že včera v deset hodin večer jsem našla na netu nějaký recept na vajíčkovou pomazánku - vůbec jsme nebyl líná si jí udělat, takže jsem se tady v noci pěkně cpala 😀 Byla výborná - ke snídani si právě dělám druhou dávku 🙂 Takže teď až půjdu na poradnu, tak už určitě budu mít nějaké to kilo nad svojí původní váhu 🙂

lucik...
14. feb 2010

anty a nechceš sem ten recept hodit 😀 Nebo do IP 😉 Miluju vajíčkový pomazánky 😀 😀 😀

lucik...
14. feb 2010

Jinak bré "skoro poledne" všem 😵 😵 😵

zdenkapo
14. feb 2010

Anty
tak to já ybch byla líná takhle večer a prosím taky receptík....
když testy najdu,zveřejním 😉

antynka1
14. feb 2010

Holky máte to tam. No já fakt líná nebyla a bylo to rychlé 🙂

lucik...
14. feb 2010

Anty rychlé jo, nejdřív musíš uvařit vajíčka 😀 😀 😀 Už u toho by mě takhle večer přešla chuť 😀

antynka1
14. feb 2010

Když mě honí mslná, tak těch pár minut než se to vajíčko uvaří vydržím - to mě ještě neznáš, když dostanu na něco chuť 🙂

antynka1
14. feb 2010

Horší by bylo kdybych dostala chuť třeba na svíčkovou 😀

lucik...
14. feb 2010

😀 😀 😀
To já když si vždycky představim za jak dlouho to bude hotový, tak mě ta chuť přejde 😉 Ale pomazánku urobím dneska nebo zítra 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre