Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
16. feb 2010

zdenka, asi jo. uvidím, kdyžtak si ho pak objednám🙂 Teď toho mám nějak moc zase. Chci koupi pamatkovou knížečku o drobečkovi 🙂 a taky už mám objednané ty šablony. Na to se už těším🙂

lucik, co ty, šablony Ti ještě nepřišli?? Já čekám jakmile dorazí koruny a hnedka objednávám🙂

lucik...
16. feb 2010

klari nepřišly, oni tam píší že dodací doba je 15 dnů od připsání peněz na účet.. Platila sem to minulý týden, počítám že to tam měli tak v pátek, takže ještě do příštího pátku musíme čekat ☹

Taky chci koupit památkovou knížečku 😉

xxx.klarka
16. feb 2010

lucik, aha, tak to jo 🙂 Jem zvědavá jestli to já ztihnu namalovat ještě do porodu nebo až se malá narodí 😀 Já chci právě ject zítra do města do knihkupectví a nějákou pěknou vybrat 🙂

lucik...
16. feb 2010

klari já jedu za chvilku 😀
Sem zjistila že ty akce na podprsenky mají jen do dneška tak jedu teď a rovnou se stavim v knihkupectví 😉

No manžel říkal že bude tenhle víkend malovat, takže doufám že až to přijde, tak já můžu hned začít 😉 Už se na to strašně těšim. A jinak v hornbachu apod. prodávají asi 250ml barvy jako primalex atd a stojí to 40kč, takže to budu malovat tim 😉

xxx.klarka
16. feb 2010

lucik, já jsem na ně taky koukala, ale zajímalo by mě zda se to musí nějak ředit nebo jak. 😒

zdenkapo
16. feb 2010

Adus
to je to co řikám, na začátek obyč podrdy a pak mezi lidi asi Anitu nějakou... ale až se kojení a prsa ustálý...

lucik...
16. feb 2010

klari normální barva se ředí vodou, ale já to ředit nebudu, aby to nebylo moc řidké a nestékalo to. Max. to naředím bílou aby to bylo světlejší, ale jinak ne. Myslím že to vyjde nakonec levněji než ty tempery, protože ty stojí kolem 100 a to množství co v té tubě je, je minimální..

zdenkapo
16. feb 2010

no asi na dlouho by to třeba vadolo,ale můžeš to přehazovat po chvilce na druhé rameno,ale na tu chvíli by to nevadilo a aspoň máš volné ruce,třeba na úřad nebo v obchodě

lucik...
16. feb 2010

zdeni jasný 😵

xxx.klarka
16. feb 2010

lucik, jasan, se pak musím podívat, zda to budou mít i tady v baumaxu nebo baumarktu, a za kolik. By fakt vyšlo levněji 🙂 Jsem na to zvědavá jak nám to půjde 🙂 Nejsem žádný malíř, bojím se toho docela.

lucik...
16. feb 2010

no to já taky 😀 Max. to nakreslim tužkou, obtáhnu fixem a bude to bílý 😀 😀 😀 Ba ne, to zvládnu.. Dyť to je jen jak maxi omalovánky 😀 😀 😀

xxx.klarka
16. feb 2010

No jsem na to zvědavá jak se nám to povede 🙂

zdenkapo
16. feb 2010

holky na malování jsme používali taky primalex doku jsme nepoužili Remal http://produkty.obi.cz/new/barvy/remal.html lépe kryje -i různé barvy přes sebe

babara
16. feb 2010

aadus, jasny, chapu, sak na to ja mam taky ty lepsi - na ven, ale myslim zuzul psala, ze by rada tu vyztuzenou i na doma, to moc nedoporucuji, a ty tampony ty bradavky zakryji 😉 i kdyz ja je uz po prvnich par tydnech ani nepotrebovala, jen na ven pro jistotu.

lucik...
16. feb 2010

zdeni když tyhle jsou moc velké. Já bych potřebovala třeba jen 1kg maximálně a ty barevné prodávají po 7,5kg 😀

xxx.klarka
16. feb 2010

lucik, myslím že i 1kg by bylo hodně. 🙂 Bych řekla že jedna dvě lahvičky od potřebných barev budou stačit🙂

zdenkapo
16. feb 2010

😀 to, já to myslelajako na malování celých pokojů....

blanka.k
16. feb 2010

Ahoj holky,
dotaz k těm podprsenkám, to se asi pak nosí furt jen ty kojící místo běžné, že? protože já mám strašnou spotřebu podrpsenek, tak min. 3 za týden, tak mám obavu, kolik jich koupit. 😅 A mám depky z toho, jak se do ničeho nevlezu prsama, jsem dnes se vrhla do vyžehlení hormady věcí (i z léta) a když vidím ty šaty vel.S, do kterých mi chybí takových centimetrů, tak je mi skoro do breku, asi taky hormony 😅

simi.w
16. feb 2010

holky, pak napiště, jaké jste sehnaly ty památkové knížečky 🙂

zdenkapo
16. feb 2010

Blani
neboj to zase zhodíš brzo, mě šli kila rychle dolu při kojení
jj,nosí se i na noc,ale vždy jsem je hodila do pračky budˇs Tomáškovýma věcma nebo s plenkama na vyvářku a bylo na střídání furt 😉

aaadus
16. feb 2010

zdenka i na noc podprdu? Kvůli vytékajícímu mlíku?

blanka.k
16. feb 2010

Ale prsa asi moc nezhubnu, že? Mě právě ty věci byly už "naknop" přes prsa na konci léta, a hned jak jsem otěhotněla, tak jsem přibrala přes prsa přes 10cm, teď přibírám všude, a říkám si, že po porodu sice zhubnu (doufejme 😀 ), ale asi ty prsa se nezmenší, spíš se naopak ještě nalijou, nebo ne? Co myslíte, zkušené maminy? 😅

blanka.k
16. feb 2010

Mě kamarádka říkala, že by se podprda měla nosit furt, aby prsa neztratila tvar, ale já ji už od září doma nenosím, jen vždycky venku, takže max.4hod. 😅 Mě už vadí i obyč.kalhotky, furt chodím v nočních košilkách nebo letních elastických šatech... 😅

blanka.k
16. feb 2010

Právě jsem dostala kopanec nahoře pod žebrama, poprvé....ale asi se jen nějak točil, protože teď kope úplně dole na boku (na obou, takže asi máchá nožičkama, ručičkama), asi mě už žene na oběd, tak všem dobrou chuť, pokud právě obědváte 😀

babara
16. feb 2010

Blani, to te obdivuju, ze vydrzis bez podprdy, to ja i citim tu gravitaci jak ta prsa pritahuje na zem kdyz ji chvili nemam 😀 Ale asi je to jen psychicky 😀
JInak, asi budes mit prsa vetsi nez pred tehu, ale ja urcite mensi nez treba ted. A az prestanes kojit, mozna je budes mit mensi nez pred tehu, tak jsem na tom byla ja, nastesti jen jedn mesic, nez jsem zas otehotnela 😀
Ale zas kazdy to muze mit jinak, no.

zzuzullka
16. feb 2010

blanka, mňa tiež práve kopal na obidvoch bokoch, tiež asi naraz aj ručičkami aj nožičkami 😀

tak to aj ja kúpim asi na doma tie obyčajné podprsenky, nech sa to teda dobre vetrá a tak, a keď hovoríte, že tie tampóny zakryjú bradavky, tak vám verím 🙂 len sa trochu obávam aj toho, aby mi po kojení neostali prsia vyťahané až po pás, také "kokršpanielky" 😀 , čo myslíte?

zdenkapo
16. feb 2010

Adus,
jj i v noci,jak na nic budeš ležet bude mlíčko víc vytékat,tak určo podrsenku s vložkou,jde ale o zvyk...

Blani
po porodu určo větší po kojení jak kdo,někomu scvrknou,mě zůstaly trochu větší než pře těhu
a podrsenka by se měla vážně nosit,nebo se ti prsa vytaj-kůže- a to už nezpevníš...

zzuzullka
16. feb 2010

ja si hlavne musím zvyknúť na to, že keď sedím, tak mám prsia položené na bruchu 😝 mám pocit akoby som mala 150kg 😠

andelka
16. feb 2010

koukám, že se bavíte o podprsenkách 🙂 Včera jsem byla ve Sparu, tak jsem si koupila jednu tu Dorinu (poslední 85D v bílé), dneska jsem ji zkoušela a je fajn, asi ji budu nosit už teď. Ty košíčky nemá celoodendávací, vespod a uprostřed košíčku je to přichycené, ale aspoň něco. Je moc příjemná a já už do moc původních podprsenek nevlezu. Nadoma nosím takové ty elastické lambady.

Holky co malujete na zdi - ať vám to jde a už se těším na výsledek, doufám, že se pochlubíte 🙂 My malovat nebudem, ale koupila jsem pěnové dekorace na zeď (dva obrázky) a v neděli mi švagrová donesla plnou tašku dalších 😅 Jsem nevěděla že to ještě schovává.

zdenkapo
16. feb 2010

zuzu
musíš pořád nosit podprsenku a až přestaneš úplně kojit,tak zpevňovací cviky a mazat

holky hlavně bacha,když budete chtít cvičit v období kojení- látka co se při tpom vylučuje ze svalů při námaze se dostává do mléka a ovlivňuje chuť a dítě to prý může odmítat, když už trochu cvičit,tak se doporučuju hned po jednom kojení,aby se to do druhého spravilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre