Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
17. feb 2010

ahojte babulky, som vám včera aj zabudla napísať ako sme dopadli na kontrole. takže všetko je OK, ale utz mi nerobil, len taký na pol minuty aby pozrel či je drobec v poriadku a za mesiac mi bude robiť veľký utz tak sa pôjde aj mm pozrieť. a sestrička mi brala krv ale ani neviem na čo 😅

matpaj, všetko najlepšie 🙂 ...ale si mi narobila chute s takým krásnym koláčikom, hneď by som si ho dala 😀

aaadus
17. feb 2010

janulka guláš 😀 to je dobré 😀

nikkka
17. feb 2010

ahojte

matpaj vsetko NAJ k narodkam...

ja si tiez nedavam hladkat brucho, iba manzel ma dovolene a este sem tam kamarka nejaka mi ho pohladka, ale viac nikto...nemam to rada..

matpaj
17. feb 2010

janulka, ty si mala prve tehu dvojicky, vsak? tak toto tehu musi byt pre teba uplna pohoda s jednym babatkom v brusku.....

doli1
17. feb 2010

zuzul asi bral krev na protilátky nemáš krevní skupinu - ?
kámošce taky nechám šáhnout na bříško ale i tak mi to neni zrovna příjemné.u šimka mi to nevadilo ted jo.já kámoškám taky šahala na bříško ale jak jsem cítila kopanec tak mi to stačilo.

matpaj
17. feb 2010

zuzul, krv ti brala asi kvoli krvnym skupinam......

zzuzullka
17. feb 2010

mne našťastie ani nikto nejako nechce hladkať brucho, a to som rada, lebo by som asi penila vždy 😠 len mm ten sa vždy zohne k môjmu bruchu a hladká ho a rozpráva sa s drobcom a mne hovorí aby som nepočúvala, že to sú ich chlapské reči 🙂

ako viete kde sú nožičky, ručičky, hlavička? aj ja by som to chcela poznať, ja len viem že na ktorej strane asi tak je ale keď aj cítim napr. takmú malú vec tak neviem či to je ručička alebo nožička ☹

nikkka
17. feb 2010

ja som raz v zivote kamoske chytila brusko a hned ma "nakazila" 🙂

zzuzullka
17. feb 2010

ja viem aké máme s mm krvné skupiny a keď som to chcela povedať na začiatku tehu sestričke aby mi to mohla zapísať do preukazu tak povedala, že to netreba. moju mi tam zapísala hneď ale manželovu nie, tak neviem. a ja mám Rh faktor negat. a mm má pozit. a protilátky som dostala minulý rok v júni v nemocnici hneď po missed ab. ale ešte že ste mi to pripomenuli, sa musím na budúce opýtať doktora, či sa ešte kvôli tomu bude niečo so mnou robiť alebo nie

doli1
17. feb 2010

zuzul řekla bych že je to patička tu rádi prckové ukazují.myslim že spíše všichni polohu nějak odhadujem.patičku nahmatám stoho soudím že kulaté naproti je prdelka.štukání jde s pánve tak tam bude hlavička a pohyby kolem měchýře budou asi ruce.vše je ale odhad.muj prcek se tam ještě dost točí

janulka04
17. feb 2010

matpaj, si pis, siesty nad toaletu len tri emsiace, pri malych 6 mesiacov....a navyse v tomto tt som bola s malymi v auguste, tak to bolo na zdochnutie s prepacenim 😝

z.lienka
17. feb 2010

Janul - tie tvoje slečny sú krásne. Budeš to mať pestré. 🙂
zzuzul aj ja mám v tom celkom nejasno, že kde sú nohy kde sú ručičky. Vždy keď si už myslím že viem kde čo je (keď sa chvíľu pozorujem) vtedy dostanem kopanec odtiaľ kde som si myslela, že je riťula. No tak neviem

nikkka
17. feb 2010

tak ja vobec netusim kde co je...

zzuzullka
17. feb 2010

doli, no včera ma kopal niečím čo mohlo byť patička, bolo to také maličké a gulaté, a bolo to strašne zlaté 🙂

matpaj
17. feb 2010

babky co poviete na tento kocicek?......

http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...

doli1
17. feb 2010

zuzuzl pokud máš negativní a manža pozitivní tak tu krev ted brali na protilátky a pak v porodce budou očkovat i prcka na protilátky.oni si určitě dělali svoje testy a na ty co byli neberou ohled.
mě je ted budou brat taky už mi to dr říkal že je to kvůli tomu faktoru a u šimka to bylo stejný

janulka04
17. feb 2010

matpaj, x-landery boli moje favority uplne odzaciatku, ale vraj maju velmi maly priastor tie sportove verzie, inac dizajnovo sa mi pacia stale 😉 😵
z.lienka....pestre to mam kazdy den 😀
mm povedal, ze poprosi v maji sefa, aby ho stale posiela na sluzobky 😀 😀 😀

nikkka
17. feb 2010

fuj zacina ma tlacit zaludok..

zzuzullka
17. feb 2010

doli, ale dúfam, že tie krvné skupiny nie sú žiadny vážny problém, že drobca v pohode donosím a aj v pohode porodím. môj obvodný lekár mi povedal, že o to prvé sme prišli možno práve kvôli tým skupinám 😢 tak som si to potom stráááááááášne dlho vyčítala, že ja krava som si to nedala zistiť ešte pred tehu aké máme krvné skupiny a teraz mohol náš anjelik žiť 😔

zzuzullka
17. feb 2010

matpaj, pekný kočík, aj my sme chceli kúpiť pôvodne x-lander, jeden sme mali vyhliadnútý ale bol aj dosť drahý ale hlavne kvôli čomu sme ho nezobrali bolo, že športová časť sa nedala otočiť tak aky som na drobca videla a to mi teda vadilo

doli1
17. feb 2010

nee neměl by to byt problém nebo nic takového mi nikdo neříkal.
jednou jsem viděla pořad na diskaveri že se někdy stane že se krevní skupina matky smíchá s dítětem ale dítě bylo v pohodě jen ta matka když otěhotněla a dítě mělo odlišný faktor tak ho tělo zahubilo.to někdy čučim co vše se ještě může stat a jaké komplikace mohou nastat.nebo pořad čekáme miminko to je super.

bibi13
17. feb 2010

matpaj, všeeeeeeeeeeeeetko naaaaaaaaajleeeeeeeeeeeeepšieeeeeeeeee k narodeninkam..
jejda, ma včera tak hnusne bolel žaludok.. neuveritelne, som sa nevedela ani postaviť.. a rano som sa zobudila ale o jednej a stále ma bolel.. teraz už v pohode..
dnes som doma a ako naschvál mi volala kol., že potrebuje otvoriť trezor.. som jej vysvetlila ako na to (ono to je troška zložitejšie) a nešlo jej to.. uf! tak som letela na otočku do prace..
a za par hod. idem na poradnu a bude mi robiť ult.. už sa neviem dočkať..

zzuzullka
17. feb 2010

idem variť obed-palacinky, mňam to si zasa dám 🙂

adelka89
17. feb 2010

ahoj holky 🙂 pridavam se k bolavm zaludkum 😀 dneska v noci jsem spala vseho vsudy dve hodiny ☹
matpaj gratuluju k narozeninam 🙂 kocarek je moc krasny i ve skutecnosti, nedavno jsem ho videla ve meste a ty 2010 jsou vazne mockrat krasnejsi nez stara kolekce 🙂
zuzul juj dala bych si, ja dneska varim zeleninovou polevku jsem doma sama, tak mi to bude stacit 🙂. Mam vyprane bile pradlo pro prcka a dneska me ceka dalsi pracka jeste tu mam pralo na 4 pracky a to jsou jen hadriky, jsem zvedava kdy budu prat povleceni, decky fusaky atd 🙂

zdenkapo
17. feb 2010

krev
na krevní skupinu a protilátky mi brali hned na začátku těhu a v pondělí v tom 32tt mi mají taky brát krev ráno na lačno, a stěry na streptokoka... výsledky htějí při sepsání porodopisu,tak hned po výsledcích popádím do porodky sepisovat

Z.lienka
no,třeba to bude ta holčička 😉

doli1
17. feb 2010

andělka taky jdu zrovna dat pračku s bílim prádlem pro prcka.snesla jsem s půdy ty věci po šimkovi a to by člověk neřekl kolik nachytali prachu.je to strašně zašedlí tak je nejdřív zkusim vybělit snad arielem pustí a pak přeperu v dětskym

adelka89
17. feb 2010

zdeni ja jdu na krev zitra 🙂
uz se nam to holky krati, posledni utz 🙂

adelka89
17. feb 2010

doli snad se ti to pradlo podari nejak vybelit, prace navic, co? 🙂

bondy1
17. feb 2010

Ahoj maminky, dlho som nepísala, ale poctivo Vás čítam 🙂 Blanka, som rada, že je všetko v poriadku 🙂 ja som sa odhodlala kúpiť kočík cez net, zvolili sme Jane Slalom 2009, práve došiel kuriérom - dnes mám dovču, takže akurát - žiaden stres 😎 v obyvke máme zložené dve big krabice, tak sa vytešujem 😀 Skladať ho asi nebudeme, len večer nakuk či má všetko, čo má mať -

zdenkapo
17. feb 2010

Adelka
mě teda dělá pokáždé utz,ale už nastane CTG v každé poradně,která už bude teď častější... krev v pondělí a snad i ty stěryna streptokoka,to nevim,ale už by teda měla...

Prát budu už taky mám to roztříděné po TOmáškovi a budu prát tak do velikosti 68 asi,zbytek pak průběžně až povyroste a vše co máme holčičí a zavinky a sedačku a povlečení a lehátko atd. takže to je tak na dva týdny 😀 ještě že taťka nakoupil zásoby Lovely- meli 4,5l v Penny jen za 199Kč...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre