Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

terkajesterka
2. mar 2010

blani, jasně, myslela jsem vanu s horkou vodou, to by se mohly bolesti rozjet ještě víc.

mně osobně nejvíc pomohla ledová sprcha na nohy, v teplé vodě se mi dělalo zle.

xxx.klarka
2. mar 2010

terka, hehe, snad né. To furt odkládáme a pak by jsme na to zapoměli, tak tam radši zajdeme at mám ten papír doma, at s tím nejsou pak potíže. 🙂

medan29
2. mar 2010

simi.w :je to kolekce 2010 a budeme ho kupovat přímo tam kde jsem posílala ty stránky, zajedeme si pro něj do OV na tu Slezskou

blanka.k
2. mar 2010

Terko - jojo, horkou vodu si užiju až po porodu, už se těším, teď si napustím tu vanu a furt připouštím vodu, protože po 10 min. je to studené, fuj. Ale co by člověk pro toho drobka neudělal, že? 😅 Ledová na nohy je super, ale dávám si ji tak 1x týdně, většinou jsem líná 😀
Zdeni - ten Mam s tou takovou pevnější matnější vrstvou mám taky, a byl levný, asi 30,-? Tak nějak...

xxx.klarka
2. mar 2010

Tak mi přišli věci z lékarny, viz albíčko. Tak už mi chybí akorát jelení lůj. 🙂 Jinak jsem tam objednala pidi chrastítka na ručiku pro miminko a jsou tak maličký a úžasný🙂

blanka.k
2. mar 2010

Klárko - super, já mám ty stejný, akortá ten druhý druh - krávu a prasátko 😀

xxx.klarka
2. mar 2010

Blani, já jsem si ani nevšimla, že tam je nějáký druhý druh 🙂 Ale jak je to pidi, jsem nechápala. Je to úžasný. 😀 a dudlík co jsem objednala: http://www.lekarna.cz/mam-dudlik-night-0-6m-s-1ks/ tak jsem zjistila že prý ve tmě svítí, tak jsem na to zvědavá. 😀

m.c.
2. mar 2010

čau,
tak jsem byla v poradně, podle UTZ je mimčo o měsíc větší, váhový odhad 1550 g, Dr. říkal že by nemělo být větší než 3,7 kg, Peťula měla 3,2 kg a narodila se skoro o 14 dní dřív. Jinak všechno dobrý, natáčeli mě na monitor, musela jsem ležet na boku, na zádech se mi dělalo blbě. Akorát mimčo je natočený zadečkem, tak musím doufat že se přetočí, ale prej ještě v pohodě může, tak sem zvědavá... A na MD nastupuju 28.3.:-).

simi.w
2. mar 2010

m.c. tebe už natáčeli monitor 😕 ?

simi.w
2. mar 2010

medan, jo, já jsem se dívala, že je to kolekce 2010, ale mě se tehdy líbil ještě fialový a ten byl z kolekce 2008
asi se na tu Slezskou zajedeme taky podívat, chtěla jsem objednat kočárek z netu, ale pak s případnou reklamací je to na nic, posílat kočár poštou............. 😒

michalag
autor
2. mar 2010

Ahojte

klarka krasne vecicky z lekarni 🙂 a pozeram ze nakupovacia mania je vo velkom prude 🙂

m.c o mesiac vacsie 😲 😲 😲 ... nasa mala mala v 31tt 1670g a dr. vravela ze im vychadza ze je vacsia o 3 dni

xxx.klarka
2. mar 2010

michalag, u mě musím mánii už zastavit. Už mám tak nějak vše. Akorát pro malou pak potřebuju nakoupit ještě nějáké ponožtičky a tak, nemám skoro žádné. O víkendu pojedu do kiku, tak snad něco budou mít. 🙂

michalag
autor
2. mar 2010

mne toho chyba este dost, ale snad to do porodu stihneme 😅

doli1
2. mar 2010

xxx.klarka já ted v kika kupovala troje teplé ponožky za 89
holky dneska jsem prala bílé prádlo pro mimi a dala ho ven a nepřevrhne se mě celí sušák ☹ ☹ ☹ 😠 posledný dva dny jsou děsný.nic se mi nevede.

nikkka
2. mar 2010

ja som bola pozriet v sobotu v tom KIK obchode, no nic moc..hlavne som sklamana a to zo vsetkych obchodov, ze okrem modrej a ruzovej ine farby pre nich neexistuju...

doli1
2. mar 2010

u nás v kik těd měli i oranžovou a béžovou ale připadalo mi to že je to jak na panenky tak 52 ale měli i jiné barvy.v brně ve velkém tescu mají velký výběr barev dokonce i fialovou to se moc nevidí

medan29
2. mar 2010

simi.w:No já jsem byla ráda že jsem si to prošla s manželem, protože třeba ten co máme vybraný tak jsem si myslela že za tu cenu tam bude vše a ono prd, je třeba k tomu ještě dost věcí dokoupit, tak si to tam pak objednám a vyzvednu abych si to zkontrolovala že tam je opravdu vše. A už víš kde nakonec budeš rodit?

xxx.klarka
2. mar 2010

doli, to je fajn. Já jsem tam už dlouho nebyla, tak snad nějáké pěkné vyberu. Ale musím přiznat že před rokem tak měli mnohem větší výběr ponožek pro děti. Teď to nějak odflákli. Koukám že se ti moc nedaří.

Já teď přebírala moje hadry a to co už hoodně dlouho nenosím jsem dala do toho vyxkovacího pytle a vyfoukla, aby jsem měla více místa. Stejně to nikdy už asi na sebe nevezmu. 😀

doli1
2. mar 2010

mě přijde že v kik ted docela podražili dalo se tam nakoupit levněji.jj nedaří.už přijel dom táta tak se bude starat o šimka a ja si chvíli odpočinu.

terkajesterka
2. mar 2010

holky, já ty váhové odhady neberu moc vážně, mně při Jiříkovi říkali, že bude normální 3kg miminko a měl o kilo a něco víc.

xxx.klarka
2. mar 2010

doli, já si tam chci koupit nějáký triko pro sebe až se oteplý, to co mám mi za chvíli bude těsné přes břicho 😅 tak snad něco vyberu.

zdenkapo
2. mar 2010

váhový odhad je fakt k ničenu,Tomášek měl o 500g víc...

Blani
mi ten Mam kupovali až je začal prokousávat,jinak byl nejlepší ten Avent sensitiv

holky

teda furt nevim,co mám udělat s tim papírem na mateřskou od doktorky,když nemám zaměstnavatele,asi dát na OSSZ?

xxx.klarka
2. mar 2010

zdenka, ano, myslím že se to musí odnést na sociálku.

blanka.k
2. mar 2010

Já doufám, že se ty odhady váhy v našem případě nepotrvdí a že malej bude mít míň 😅
Medan - kupujete sporťák, korbu + Maxi Cosi? A je to jak u toho Freest., že tam u korby je vše a u sporťáku nic? Budeš dokupovat to co jsi mi psala? 😉
Simi - to souhlas, taky jsem radši koupili kočár v kam.obchodě (a ještě levněji než na netu 😅 ), záruka nám běží ode dne porodu, v případě reklamcí to dovezeme, vyfaujeme nový podvozek, atd. 😉 Teď přemýšlím, že monitor dechu koupím taky tady v Brně, bude o 100,- dražší, ale zas kdyžtak mu to tam můžu přijít osobně omlátit o hlavu 😀

medan29
2. mar 2010

blanka.k:autosedačku jsem koupila obyč od Chicco, protože já to moc nevyužiji na ten kočár, ale jinak jo jak jsem ti psala, u sportáku taky nic není, tedy doufám že to madlo tam už bude jinak ostatní budu dokupovat ale jak jsi psala vše u jiné firmy

blanka.k
2. mar 2010

My tu sedačku taky na kočár asi moc nevyužijeme, ale určitě jsem chtěli MC nebo Romer, tak jsem ráda, že tam pasuje. 😉 A s těma cenama pláštěnek atd. je to fakt děs. Já jdu konečně vyzkoušet tu moskytiéru za 98,-, jestli tam padne. 😅

adelka89
2. mar 2010

ahoj holky 🙂
nestiham docitat, dneska jsem prijela k nasim a nechala jsem doma nemocneho manzela, zitra totiz musim na pracak 😠 snad me konecne zaeviduji a budu mit pokoj.
Prave jsem dojedla medovnik s carem 🙂 juj sem si pochutnala 🙂
ad plastenky: my jsme ji teda dostali ke kocarku zdarma, ale moskytieru jsem koupila v rossmanovi za 78 myslim 🙂

adelka89
2. mar 2010

holky jake mate monitory dechu? My jej prave chceme kupovat, ale ten nanny je vzdycky hodne drazsi nez ostatni

blanka.k
2. mar 2010

Adel - my právě máme vše jen ke korbě a ke sporťáku nic nedali, a originál za 1350,- teda fakt kupovat nebudu 😝 Monitor chci 100% Nanny kvůli 4 leté záruce na druhé dítko. V Kohoutovicích ho prodává pán za něco málo přes 2000,- 😉 Tak čekám těsně před porodem a koupím ho. 😉

adelka89
2. mar 2010

blani tak to je suepr ta zaruka 🙂 ale my druhe ditko mit do 4 let stejne nebudeme (neplanujeme 🙂 ) takze mozna koupim na aukru nebo tady v bazarku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre