Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
8. mar 2010

ahojte,
konecne som vas od rana docitala, veeela ste toho popisali..

u nas v porodnici je oblecenie aj pre babatka aj pre mamicky..tak asi len na cestu domov mi manzel potom donesie veci...

antynka1
8. mar 2010

Tak jsem se na podnělí obejdnala ke kadeřnici a od příští středy bych měla začít chodit na předporodní kurzy. Hurá - už se těším, že budu mít konečně čas an sebe 🙂

lucik...
8. mar 2010

Anty já jdu ke kadeřnici v úterý 😉 Ve středu jedem fotit bříško tak ať nějak vypadám 😀 😀

blanka.k
8. mar 2010

Já budu mít taky 1 sporotvní tašku, ale asi se tam nevleze vše a tak budu mít ještě takovou pevnou appírovou, kde budou plínky, přebalov.podložky a ubrousky pro maléjo.
Adel - já jsem právě v Bohunicích viděla paní, a ta měla 2 tašky. 😉 Místa je tam dost, bych se nebála pořádně se nabalit. Já hlavně pití a nějaké čokolády nebo něco co mě rychle zasytí 😀 Bez jídla nerodím 😀

xxx.klarka
8. mar 2010

U nás padá sníh, tý jo, a to bylo ráno tak pěkně.

Holky, včera jste mi nějak ani neodpověděli na to kdy přichystáte postýlku?? 🙂 Já jen abych věděla. S bytem se to nijak zatím nehýbe, tak se to asi do porodu neztihne, tak ji budu stavět tady, ale vůbec nevím kdy. 🙂

Holky, a co myslíte pro mimi na cestu z porodnice?? Vím že záleží na tom jaké bude počasí, ale zase nevím aby nebyla mimču zima nebo moc teplo 😔

Lucik... , co Ty jak jsi na tom s kresbičkama?? Já musím dneska napsat té paní a poslat jí koruny aby mi to už poslala. Ještě jsem s ek tomu nějak nedostala.

michalag
autor
8. mar 2010

Ahojte, tak som doma z mesta 🙂

bola som nakupit, ostrihat kedze neviem ci o mesiac uz obsedim a potom sa uz asi tak lahko ku kadernicke nedostanem 😝 a samozrejme ze som si doniesla domov aj ulovky pre Lucku 😅 😀 ... idem pofotit a precitat si vas 🙂

Marcelka vitaj 🙂

blanka.k
8. mar 2010

Klárko - složit ji chci tak za 14 dní, abych věděla, že je ok, a nic nechybí, ale chytat ji nebudu, aby se na to třeba ještě X týdnů prášilo. Myslím, že povléct prostěradlo a uvázat mantinel zvládnu klidně jak dojedeme z porodnice 😉
A oblečení ... overal, dupačky, body s dl. rukávem, mikina, deka,...

lucik...
8. mar 2010

klari já budu chystat postýlku někdy zatátkem dubna..

A kresbičky zatím nic 😀 Jsou namalované na zdi 😀 Ale vymalované ještě neeee 😀 😀 Se mi do toho nějak nechce 😀

xxx.klarka
8. mar 2010

blani, já právě přemýšlím, když chci mimi dávat do té zavinky do autosedačky, zda bude stačit třeba body dl. rukáv, dupajdy, čepka a rukavičky a popřípadě třeba pletený kompletek, nebo aby to nebylo moc.

lucik... , tak to jo. Jsem zvědavá co budeš říkat až to budeš malovat.

lucik...
8. mar 2010

klari to ja taky 😀 Tenhle týden se do toho někdy vrhnu 😵 A nevíte někdo jak namíchám fialovou?? Modrá s bílou a ještě s nějakou?

nikkka
8. mar 2010

modra s cervenou tusim..

xxx.klarka
8. mar 2010

lucik, doli poradí, ta měla hezkou tu fialovou. Mě nic nenapadá. Já bych řekla mordá,červená?? bíla? nevím 😀 budu jen týden pak míchat ty barvy 😀

kitty123
8. mar 2010

My máme postýlku už sestavenou, ale jen proto, že se nám ji nechtělo rozmontovávat,když ji přestal Honzík používat. Ale povlékat ji budu takna konci dubna, nebo to může udělat manžel až budeme v porodnici. Času je dost a nechci aby se na to prášilo.

nikkka
8. mar 2010

my budeme mat kolisku, ale to manzel pripravi ked budeme v porodnici, dam mu pokyny co a ako a moze sa realizovat... 🙂

kitty123
8. mar 2010

Holky, a to máte nějaké speciální barvy? Jsou vhodné pro děti,neodpařují se z nich nějaké škodliviny?

lucik...
8. mar 2010

kitty já mám normálně barvy na zeď jako primalex apod... Nemyslím si že by se měl dětský pokoj malovat jinou barvou, zeď snad olizovat nebudou 😀

xxx.klarka
8. mar 2010

Já právě že si nejsem jistá zda by drahý dal dohromady nebesa, mantinel, přidělal kolotoč atd 😀 tak proto. Asi to v dubnu udělám a dáme přes to velký igelitový pytel aby se na to neprášilo. Protože kdyby to měl dělat drahý tak nevím nevím jak by to dopadlo. Né že by byl nějáký trouba, ale na tohle moc není. 😀 kdybych mu napsala at tam dá chránič matrace, tak kdo ví co by tam dal. 😀

zdenkapo
8. mar 2010

Klarko
postýlky obě nachystám tento týden,ale tím způsobem,že budou sestavené na svém místě a v tom matrace v obalu a pod ten obal nastrkám vše,co k té postýlce bude patřit- nepropustná podložka,prostěradlo,límec okolo postýlky,kolotoč,spirálky na postýlku,hračky na postýlku- aby se na to neprášilo a až budu v porodce,tak to manža nachystá-to není nic těžkého,takže tak...

hračky jsem všechny prala vždycky v pračce na 30°C a nikd to nepustí ani barvy-i ty drahé a hracíma strojkama-dala jsem pak na topení aby vyschly a hrály dál....

mimčo musíš obléknout dle toho jak bude venku... určitě body dlouhý rukáv,dupačky,kabátek bavlněný,capáčky nebo ponožky,čepičku-dle počasí buď slabou bavlněnou-já budu chystat i teplejší kdyby byl ještě sník nebo víc zima, a pokud bude fakt zima,tak ještě kalhoty a bundu nebo teplejší overálek a do zavinovačky té letní emitexové do sedačky....

kitty123
8. mar 2010

luciku, fakt takovéhle normální barvy, tak to jo. Já měla představu, že se to dělá nějakýma vodovkama nebo temperama.

kitty123
8. mar 2010

Doufám, že už bude brzo krásně teplé jaro a nebudeme muset miminka moc oblékat.

bibi13
8. mar 2010

tak tak, ako píše zdenka.. radšej si klari nachystaj viac obečenia a sestričky ti poradia, čo obliecť a ako je vonku.. som zistovala na všetky strany a takto mi bolo povedane.. 😀 😀

a zdeni, čo ta plienka? budu pýtať od teba lekari hned na pôrodnej sále?

michalag
autor
8. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... ... moje dnesne ulovky, tak ak chcete kuknite 🙂

lucik...
8. mar 2010

bibi to záleží asi na porodnici... V té kde budu rodit já tak tam celou dobu pobytu jsou pro miminka plínky jednorázovky k dispozici...

kitty123
8. mar 2010

Přesně, záleží na porodnici. U nás nedávají jednorázovky, musíš mít svoje. Ale pokud jim svoje nedáš, tak dají mimču látkovou plínku.

blanka.k
8. mar 2010

Michala - super žirafky 😉
Bibi - tady zas dávají jen 6ks plínek do začátku a pak musíš mít svoje 😉

xxx.klarka
8. mar 2010

michal, krásně jste koupili dneska 🙂 ty bodyna jsou úžasný 🙂

bibi, jasně, připravím toho radši více a pak se uvidí 🙂 děkuju holky.

adelka89
8. mar 2010

michal krasne zirafky 🙂
ja uz nic nekupuju nemame to malemu ani kam davat, uz ma vic obleceni nez ja 😀

bibi13
8. mar 2010

😠 adelka, u mna je to rovnako.. nemám to už kam dávať a má viac oblečka ako ja..

blanka.k
8. mar 2010

Adel - my včera složili novou komodu, a říkám M., že tak 2 šuplíky zabere malej a zbytek si může zaplnit...ehm, všechny 4 zaplnil malej, plus min.se zaplní obě velký plastový krabice pod postelí, ve kterých to zatím vše bylo. 😅

adelka89
8. mar 2010

bibi presne 😝 dyt mu to ani nestihnu vsechno oblect 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre