Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
24. mar 2010

Ahoj holky,
vítám nové těhulky.
To jás si budu brát svoje košile i staré tričko k porodu, které pak vyhodím - mám zo v seznamu z porodnice. A župan si vezmu taky určitě - pořád je mi zima. A také nabalím neméně dvoje zimní ponožky 🙂
A tak kde chci rodit se porodopis sepisuje myslím při monitorech v tom 36 tt.

sonita
24. mar 2010

nikkka-je to asi aj dobré ked ho cítiš všade ja malého málo cítim a ked sme teraz v pondelok boli na 4d tak malí nám bol s tváričkou knám a za chvílku sa otočil chrbtom a ani som to nepocítila.A tam bol hore a dr.hovorí kolko kope a mrví sa no cítila som ho len pod prsami,lutujem že ho velmi necítim asi je kludas aj malá bola taká a aj ked sa narodila ináč hovoria že ked tehotná nie je nervózna aj bábo bude mať kludné neviem čo je natom pravdy u malej mi to zabralo

nikkka
24. mar 2010

sonita - to moje male tusim cez den ani nespi...tusim len cez obed si schrupne 🙂 bud sa mu nepaci, ze som v robote a pohybmi mi to dava najavo..niekde som citala, ze uz v tychto poslednych tyzdnoch male vacsinu dna prespi a malo ho citime, no ja mam pocit ze tie pohyby sa znasobuju zo dna na den..

antynka1
24. mar 2010

Tak to ta moje prďolka je přes dopoledne klidná, nejživější je večer 🙂

sonita
24. mar 2010

môj je hore asi po každých 4-5 hod ale to len štuk štuk a večer ho zase cítim o troška viac,akoby aj kopal troška viac

adelka89
24. mar 2010

ja maleho uz taky skoro necitim, hodne spinka a ma v brisku uz velice malo mista,takze vzdycky dostane jen poradny bolestivy kopanec a pak je zase klid 🙂
holky prosim vas kupovali jste lehatko pro prcka? Muzete mi prosim hodit nejaky tip ? 🙂

nikkka
24. mar 2010

ale strasne ma fascinuju tie pohyby...stale musim mat ruku na brusku a je to uzasne ked citim ako sa mi tam nieco stale presuva, vysuva...sem tam kopne.. 🙂

xxx.klarka
24. mar 2010

Jak jsem psala, že drahý mi řekl že ten šátek bude k ničemu 😀 tak mi včera přikyvovala tchýně, že mi ho má koupit, když půjdi třeba sama k dr nebo tak. Že lidi nejsou ochotný a tak, ře mi s kočárek nikdo nepomůže 😀 Tak mi to tak hezky přišlo vhod že stím sama začala, že si ho dneska objednám. 😀🙂

lucik...
24. mar 2010

Ahoj holky 🙂

U nás v porodce se taky sepisuje porodopis až při příjmu..

Holky a kolik si těch košil mám sebou do porodky vzít...?

Já dnes doperu poslední věci pro malou, jupííí, pak už jen vyžehlit tu šílenou hromadu... A tašku budu taky už brzy balit no.. 😀

Mě teda ten hořčík pomáhá.. Beru ho jen občas, ale včera mi šííííleně tvrdlo břicho, to byl děs ☹ Tak jsem si vzala 2tbl a noc dobrá, jen mě teda boleli záda jak čert ☹ Na zádech spát nemůžu, na břichu taky ne a na bocích mě šíleně bolej záda a kyčle, tak teda nevim jak budu spát 😢

lucik...
24. mar 2010

klarli ja mam objednaný toto a moooc se na to těšim 😵 😵

yanika
24. mar 2010

klari, ja mam uz doma toto: http://www.eshopbaby.cz/katalog/relax-play-leha...
na oplatku sa chcem opytat na tu satku, aku znacku ides kupovat?

xxx.klarka
24. mar 2010

lucik, já plánuju si vzít asi 3 košile ...

já si chci objednat ten jak má nebo chce zdenka, a jak si ho koupila antynka http://haipa-daipa.com/product/baby-vak-bio/ 🙂 🙂

yanika
24. mar 2010

oprava: link bol pre adelku 😉

antynka1
24. mar 2010

Já jsem si koupila ten Babyvak od Haipa Daipa a ještě budu mít od kamarádky půjčené nosítko 🙂

zdenkapo
24. mar 2010

Adelka
mám lehátko v albu a to samé si pak objednala i Andelka a taky ho už má... je super,splňuje všechny požadavky a je o polovinu lacinější než třeba chicco,které jsem původně měla vyhlídnuté--- jo a je to Babypoint Lasco...

Lucik
já teda Tři kojící košile,jeden župan- náhradní kdyžtak manža doveze a tři kojící podprsenky...atd.

Klari
já radši koupila ten vak,protože když bych ho potřebovala,tak jedině někde narychlo a někde dělat nějaké úvazy šátku bůhví jak dlouho 😖

xxx.klarka
24. mar 2010

anty, právě ten chci taky. A včera mi ho odkývala i tchýně tak mi ho už drahý nevymluví že mi bude k ničemu😀 pěkně stála za mnou. 😀

zdenkapo
24. mar 2010

Klari
tak to jsme se minuly s příspěvkama 😀 tak to jo,já myslela,že chceš klasický šátek-ten pruh látky co se váže...

xxx.klarka
24. mar 2010

zdenka, i ká měla namysli ten vak, jen jsem to hloupě napsala. 😉

sonita
24. mar 2010

nikkka-jak ti je dobre aj mna ked kope tak tam mám ruku aj ked cítim velmi málo a ked zacítim ked kopne huráááááááá kope malíííííííííí. xxx.klarka-no to máš pravdu že strašne ťažko niekdo pomôže ja by som už z autobusom cestovať ani nechcela s malou som to zažila.Teraz sa teším že mám vodičák a šup do auta a ideme to auto je k nezaplateniu ked niekdo býva v dedine.

xxx.klarka
24. mar 2010

sonita, já hlavně když něco tak všude pojedu autem a nebudu z auta tahat kočárek když pujdu třeba k dr, malou strčím do toho vaku a bude to jednodušší, než se někdě tlačit a tahat s kočárkem. 🙂 né vždy s námi bude moc ject přítel a pro mě to bude i pohodlnější.

I když ted drahý uvažuje že by koupil větši autíčko, v kombiku 🙂 ale i tak.

lucik...
24. mar 2010

klari to méme manželovi je to fuk, ale tchýně furt remcá že sou to zbytečnosti 😀

Taky si vezmu asi 3.. já si koupila 3ks košil na úzká ramínka - jdou dobře sundat na kojení po 39kc ale přijdou mi dost kratke, tak nevim jestli si je mam vzit 😀

antynka1
24. mar 2010

Tak to je super Klárko - ani jsi nemusela bojovat s přítelem a "tajně" něco objednávat 😀

sonita
24. mar 2010

zdenkapo-a kde máš album??????????

antynka1
24. mar 2010

Sonita - teď je problém, že my nevidíme na SLovenské albumy a vy zase na naše české.... Musíš se podívat na českého koníka a tam vyhledat albíčko podle uživatele....

lucik...
24. mar 2010

holky to můj muž je v tomhle zlatej 😉 Je mu úplně jedno co kupuju, já to pak vždycky okecám, jak je to strašně potřebný a tak to pak jen odkejve 😀

xxx.klarka
24. mar 2010

lucik, i já mám košile za 39,- 😀 ale taky jsou krátké, tak nevím zda si je brát ... jen jednu mám delší, tak uvidím. zase si říkám v posteli je stejně budu mít vytáhlé nahoru kdyby jsem protekla, aby jsem ji hnedka neměla od krve, tak uvidím. Na pokoji bude jen jedna žena, máme tu pokoje po 2 tak si říkám zase že by jí to nemuselo vadit 😀 a když budu vědět že přijde návštěva, tak ji vyměním za tu delší 😀

tchýně je u nás v pohodě v tomto, ona nám do ničeho nekecá .. tak jsem ráda 🙂

sonita
24. mar 2010

xxx.klarka- no ja som zato kupovala takí kočík že v lete ked pôjdem k doktorovi tak malého len vyberiem z autosedačkou a dám ho na konštrukciu kočíka,

xxx.klarka
24. mar 2010

anty, super to je. Já bych si ten vak koupila tak i tak, ale ted to je lepší že nebudu muset čekat než dorazí mě peníze a objednáme ho hnedka večer když ho včera mamka tak převědčovala že to budu potřebovat 😀

lucik...
24. mar 2010

klari taky je asi vezmu, když přijde návštěva nebo něco tak obleču župan a bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre