Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

terkajesterka
14. sep 2009

zdenko, gratuluju ke srdíčku, já jdu zítra a už se nemůžu dočkat, jestli bude všechno ok.
jinak plísňový sýry teda jím, protože mi hrozně chutnají, jen si vždycky pohlídám datum výroby, aby byl co nejčerstvější. ne, že bych jich jedla kila, ale třeba jednou za týden si ho koupím. Obecně mám ale míň času řešit stravu, pití atd....jako při prvním těhotenství. Prostě jím, co mi chutná 😉

michalag
autor
14. sep 2009

Ahojte tehulky 🙂
Ale sme sa krasne rozrastli 🙂 ... vitam nove tehulky 😉 🙂

Ja v poslednom case velmi nemam chut chodit na PC a hlavne vecer lebo som dost unavena a chodim spavat uz po serialoch, ktore niekedy ledva dopozeram .... stale mi byva tazko na zaludok, ale nie stale, hlavne po vitaminoch (MaternaDHA), ale nastastie zatial som misu este ani raz neobimala 🙂

Budem sa snazit vas docitat, ale je toho vela tak snad sa mi to podari a tiez uz sa pokusim sem chodit castejsie 😉

Inak baby, tie co cakate svoje druhe babo, uz ste to svojim ratoslestiam oznamilii a ako?

bramburka
14. sep 2009

ono to máte těžký http://www.novinky.cz/ekonomika/178928-tesco-pr...

no jéje, prcek porad chodí a říká ež má maminka miminko v bříšku, práskla to i našim, tak se to vlastně dozvěděli...

terkajesterka
14. sep 2009

míšo, Jirka už taky chodí, a ukazuje mi na břicho a říká "mimi". Občas se teda netrefí a ukazuje třeba na ruku nebo na prsa 😀 Jinak si myslím, že je ještě malej na to, aby to chápal - pochopí to moc dobře, až se mimi narodí a já na něj nebudu mít tolik času.

michalag
autor
14. sep 2009

ja neviem ako mu to povieme a vysvetlime, ale aj ked uz je dost velky, este stale nie natolko aby vsetko uz chapal, ale urcite mu to planujeme povedat niekedy teraz aby vedel ze budeme mat dalsieho clena rodiny

andelka
14. sep 2009

Já mám teda jen malé neteře a jsem zvědavá na jejich reakci 😅 Už nebudou jediná vnoučátka.

Jo a zítra by s Sama doma mělo být něco o výživě těhotných, tak jsem zvědavá.

andelka
14. sep 2009

zdenka: Gratuluju k srdíčku 😵

wobludka
14. sep 2009

Ahoj všem,
já s alkoholem a kávou asi teprve teď začnu 😀 Nevolnosti ještě moc nemám, ale nízký tlak a to strašně (jinak ho mám normální). Ploužím se bytem a nejsem schopná dělat vůbec nic.
S tím pitím s mírou - ono tělo si řekne, teď taky piju víc než normálně, ale když se budete přemáhat, tak to tělo stejně vyloučí a zbytečně si zatěžujete ledviny.

mayocka
14. sep 2009

v ktorom mesiaci sa chystate kupovat vecicky a postielku?a vybavicku celu?

terkajesterka
14. sep 2009

mayocka, já nic kupovat nebudu 😉 už všechno máme. Ale když jsem čekala Jiříka, tak jsem kupovala všechno až tak od 7. měsíce.

dezyre
14. sep 2009

No my už asi něco dostaneme na vánoce.. ale zbytek asi až někdy únor/březen ;).. Popravdě to asi stejně nevydržím a něco málo koupím už i dřív .. přece jen, co kdyby mimčo přišlo dřív 😉

berenisse22
14. sep 2009

ahojte baby, pridavam sa k majovkam 2010 🙂) vcera mi test potvrdil tehu - cakame nase druhe dietatko 🙂 k doktorovi sa este len chystam

doli1
14. sep 2009

až budu vědět co to bude tak taky něco málo nakoupím.pár věcí mám po šimonovi.mám fajn že jedna kámoška má holčičku květnovku a druhá bude ted rodit a ta má chlapečka a ani jedna už další mít nebudou tak mám výbavičku zajištěnou 😀 jen musim koupit postylku a chci noví kočárek potom nějaké vymoženosti co jsme si při prvním nemohli dovolit

andelka
14. sep 2009

Já budu mít něco po neteřích, postýlku, zavinovačky, vaničku, oblečky a pod. to se bude muset přebrat, tipuju už před vánoci. A pak se dokoupí co bude chybět. A kočárek až tak po novém roce nejdřív.

berenisse: Gratuluju k pozitivnímu testu 😵 A kdy půjdeš k doktorovi?

simlenka
14. sep 2009

Ahojte.tak uz sedim v cekarne a cekam a cekam... No snad se dockam! My to male taky rekli,aby mi neskakala po brichu a semtam to ucinkuje,ale nekdy nema na mimi naladu a pohopsa ho 🙂 ale nema jeste rozoumek,trdylko moje milovany. Ja na prvni nakupovala hned od zacatku - nemohla jsem to vydrzet,takze prubezne cele tehu.Ted neco malo dokoupim,pze jsem neco prodala a taky kdyby to byl kluk,tak mame vetsinu ruzovou, na novej kocarek prdim - poridim si satek a tam planuju mit mimi vetsinu casu.Za prvy si myslim,ze mimi je pak nejspokojenejsi a za druhy,Terinka nebude tolik vnimat to,ze se venuju mimcu,kdyz bude v satku "schovany". Jee,tak uz pujdu na radu,tak zatim.

bramburka
14. sep 2009

my tak dost máme a dost podědím, koupím jen nová bodíčka a zavinovačku. Asi. A to počkám na lednové slevy, to bdue tak akorát 😀

z.lienka
14. sep 2009

ahojte tehuľky! Test som si robila minulý piatok a boli tam dve čiarky. Krááásny pocit. Máme už chlapčeka ktorý mal v júni dva rôčky. Neviem ani kedy mám ísť k doktorke. Viem že ma minule vysmiala že som prišla skoro.

dezyre
14. sep 2009

Ahoj z.lienko.. nechápu proč se ti doktorka vysmála.. já jsem šla dokonce dva dny před MS a i tak mi doktor dělal vyšetření a ultrazvuk a bral mě na krev.. a dokonce se mě ptal co dělám za práci.. a už už mi chtěl dát i neschopenku kdybych chtěla... no a za týden si mě pozval znovu na kontrolní odběry krve.. a za týden už do poradny a na další odběry.. no a teď tam jdu za 14 dní.. Myslím, že to spíš značí o menší nezodpovědnosti tvé doktorky.. co kdyby si náhodou a nechci malovat čerta na zeď .. chraň bůh.. měla mimoděložní a přišla později? ..

dezyre
14. sep 2009

Holky.. představte si... mám problém.. nemůžu jít domů z práce 😀 ne teda spíš takhle ☹ ☹ ☹ chytl mě tak strááášnej průjem.. že mám normálně strach jet domů, abych se neposerkala někde 😅 A to mám domů čtyřicet minut a když je ucpané Brno, jakože bude.. tak skoro hoďku ☹ Teda vůbec nevím co mám dělat.. bojím se to risknout...

zdenkapo
14. sep 2009

děkuji za blahopřání...byl to takový pocit úlevy,že je to jak má být a to srdíčko ...super... mimi má 1,24 cm...

taky máme spoustu věcí po Tomáškovi,ale možná koupíme nový kočárek,ale to se ještě uvidí... určo ale taky nevydržim a nějaké věcičky koupim už po 3.měsíci 😉 a až budem vědět,zda je to holka nebo kluk tak to obvzlášť začne 🙂

dnes budu po netu Tomikovi objednávat odstrkovadlo Junior s brzdou- je to takové to kolo bez šlapek, je o to velký zájem,tak kupuji už ted k Vánocům- máte s tím některá zkušenosti? zatím jsem slyšela samou chválu

bramburka
14. sep 2009

Zdeni, prej je to super, taky to bdueme chtit, ale my asi az pristi rok nebo nevim...

gabap
14. sep 2009

ahoj kocky,tak jsem zpet od dr.srdicko uz bylo videt 😵 ale mam hematomy takze lezet,jinak nemocnice ☹

dezyre
14. sep 2009

jé gaby .. gratuluju k srdíčku.. no ale ty hematomy.. tak určo to bude v pořádku.. držím pěsti 😉

stanulav
14. sep 2009

Ahojte žienky, tak sa k vám pridávam. Doteraz som bola pri aprílovkách, ale po dnešnej návšteve u lekára sme zistili, že to bude 9.5.2010.
Chcem sa vás niečo opýtať: stalo sa niektorej, že vždy mala v stále menzes rovnakej intenzity, až raz sa stalo, že menzes prišiel skôr o 10 dní a bol veľmi slabý?
Mne sa to stalo, a to som si myslela, že krvácam z nejakého divného dôvodu...a tak som to nebrala za menzes a podľa symptotermálnej metódy som si myslela, že som neplodná, čo bol omyl a tak sme spolodili nášho malého drobca.
Stalo sa niečo také niektorej z vás? Môže sa slabulinké krvácanie pokladať za menzes aj keď prišiel skôr?

berenisse22
14. sep 2009

andelka: asi tak za dva tyzdne planujem 🙂 takisto ako pri prvom

zdenkapo
14. sep 2009

gabi,také blahopřeji k srdíčku,ale dávej na sebe pozor a odpočívej,chápu ale,že s dalším dítětem to jde těžko 😒

doli1
14. sep 2009

zdenko my kolo odstrkovadlo máme už asi tak dva roky a melej na něm stále jezdí.je fakt super.jen ta kvalita nic moc.dnes mi jedno kolo došlo objednavala jsme kámošce.brzda dřela o zadní kolo ono se to za chvíli obrousí a snad každý má osmicu na zadním kole.ještě ted prodavají pleumatiky který se nadají dofoukat.jen jedna paní měla se starýma klasikama.ale jinak je to fakt báječný výmysli.ještě doporučuji hned k tomu koupit helmu jezdí to dost rychle.do vánoc dlouhá doba já to kolo měla po víkendu doma a to jsem ho ve čtvrtek platila

gabap
14. sep 2009

dezyre,zdeni diky 😵
holky nas uz tu je tolik,ze se zacinam ztracet 😅 😀

zipik
14. sep 2009

Ahojky holky omlouvám se, že se vtírám,ale jestli se Vám Barča líbí, hlasujte pro nás na

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

třeba něco vyhrajeme, děkujeme

simlenka
14. sep 2009

Cagos,chtela jsem vecer pisnout,az mala usne a usnula jsem driv nez ona,ted nemuzu spat ☹ holky,gratuluju k srdickum - ja ho dneska uz taky videla,bije jak splaseny 🙂 za 14 dni dostanu prukazku a podle UTZ jsem 7+6... Vse v pohode,spineni nikde. Mamka nam chtela to odstrkovadlo taky koupit a nejak se o tom zminila pred tvorivym strejdou a ten ho vyrobil 😀 je teda na pohled nic moc,ale funguje stejne.Akorat na nem jezdi decka z okoli,pze Terinka to jeste neumi,jen ho tak vodi po dvore.Ja k Vanocum vubec nevim,jediny co me uplne okouzlilo byla nova detska kuchynka v Ikea,ale stoji temer 3 tisice ☹ no ale je fakt dokonala a hlavne pevna,proti tem plastovejm hrachovinam... Tak uvidime,kdyztak pockame a dame ji to az v lednu k druhym narozeninam.No a jeste jak me rada napodobuje,tak jsem videla detske koste,smetak s lopatkou... Nebo ten vysavac od playschool se mi libi taky... No,asi ji letos o Vanocich budu stylizovat do hospodynky 😀 Nejak me pro dvouletou slecnu nic moc nenapada.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre