Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
16. sep 2009

Holky.. ještě Vám musím něco napsat, ale si budete myslet, že jsem padlá na hlavu ... ale vypozorovala jsem, už se mi to stalo dvakrát.. že jsem jela z práce a bylo mi těžko od žaludku.. a jak hnojili pole a jeli jsme okolo, tak mě ten smrad z hnoje dělal hrozně dobře 😀 😀 😀 a i se mi ulevilo ...

simlenka
16. sep 2009

😀 No comment 😀 A priznalas to manzelovi? 😀 Treba je na case,aby zmenil parfem 😀

babara
16. sep 2009

😀 😀 😀 ze bych to taky zkusila?
dezyre a v praci uz o tvem tehu vi?

dezyre
16. sep 2009

No že by mi manžel chodil domů z práce smradlavý od hnoje a mě by bylo imrvére skvěle? 😝 tak to je dobrej nápad 🙂)))
No v práci to ví zatím dvě kolegyně.. pač je to napadlo, že chodím furt k doktrovi.. ale vedoucí to ještě neví a moje soudkyně taky ne (dělám na soudě zapisovatelku).. takže vlastně ti co by to vědět měli to neví 😀

wobludka
16. sep 2009

dezyre 😀 😀 😀
my máme dnes první UTZ, tak doufám, že alespoň 1 tam bude pěkně bouchat 🙂
jinak já jsem úplně nepoužitelná, jen ležím, hekám a nadávám, proč jsme nějaký radši neadoptovali 😝

babara
16. sep 2009

wobludka 😀 , jen vydrz! A preji jen same hezke zpravy dneska u dr.!!

bramburka
16. sep 2009

taky drzim palce, at to dobre dopadne...

dezyre
16. sep 2009

i já se přidávám a držím pěsti...

mayocka
16. sep 2009

ahojte kocky 🙂 moja kamoska ma taha do mesta aj so svojim "novym" a nevie to pochopit ze mi byva blbo a chodim spavat so sliepkami a ze kym nezjem varene tak mi je na odpadnutie ked sa hned po praci nenajem riadne ☹ ja uz neviem co mam robit mysli si ze sa s nou nechcem stretnut ale nemam chut sa ani zoznamovat ani nikam ist som zufala ☹ ☹ ☹ kto nezazije nepochopi ☹

simlenka
16. sep 2009

Tak abyste vedely,ma touha po utopencich zase vzala za sve,vytahla jsem kolo,malou dala na sedatko a vyrazila vedle do vsi do hospody - dali mi je do kelimku,ale nemeli tu folii,takze se mi vylily do batuzku,z batuzku na zada - no co,sezrala jsem je i bez chleba a ted je mi tezko a jen funim.Terca uz spi,tak az mi trochu slehne,tak jdu uklizet a varit. Wobludko,neboj,dopadne to paradne,jinou moznost si vubec nepripoustej.Hele a po tom umelym oplodneni te nejak vic hlidaj a chodis nekam do specialni poradny nebo normal ke svymu gynekologovi?

doli1
16. sep 2009

wobludko držim pěsti at je tam to jedno a už se srdíčkem.
já si dnes oběhla úřady a ted rychle ležim aby stoho chození zas nic nebylo.ueělala jsem si radost a koupila jednu oblečku na prcka 😀
dezyre teda hnuj fuj.já mám opačný problém málem jsem se v busu poblila když jedna paní voněla timto hnusem.zjistila jsem že pokud mám prázdný žaludek tak je mi dobře jenže to nejde při mimi 😖

babara
16. sep 2009

Tak me uz pomalu zacina byt zase blivno, vypada to, ze Torecan pusobi asi 20 hodin, coz neni zas tak spatny.
Zitra by to teda mel byt zas des bes, jestli se bude situace opakovat. A to jedu rano na ty odbery, bojim bojim.

Mayocka, normalne ji to vysvetli, ze jestli nechce abys ji toho pritele pozvracela, tak at pocka na setkani az ti bude lip.

simlenka, tomu se rika apetit! Zavidim!

dezyre
16. sep 2009

Tak i mě je špatně.. už od rána.. celý den.. dokonce jsem se už i dávila na záchodě ☹ teda je to hnus.. ať už je víkend... 😎

zuza25
16. sep 2009

Ahoj holky. Už nějakou dobu jsem se koukala na květěn 2010. Zatím spíše jen pro inspiraci, ale dnes jsem zjistila, že mám pozitivní test. Tak si říkám, že se k vám přidám. Termín porodu vychází na květen 2010. Na kontolu jdu za 14 dní. Doma máme již dvoletou Zuzanku, tak uvidím, jak budeme všichni vše zvládat. Jinam vám všem moc gratuluji k očekávaným miminkům.

andelka
16. sep 2009

zuza: Gratuluju k přírůstku do rodiny. 🙂 Tady má většina už jednoho špunta doma 😉

Holky, teda dneska musím na blešku požalovat. Zřejmě s úderem 7tt (začíná mi zítra) přišly nevolnosti. Nezvracím nebo tak, ale je mi od rána divně, nevalně, sice jím, ale málo, moc mi to nejede a žaludek brzo stávkuje.

dezyre
16. sep 2009

Vítám Zuzi 😀
Andi tak to se máš na co těšit ;).. mě to začalo taky tak.. že mi ke konci pátýho týdne bylo mírně nevolno a divně.. a o týden později už se mi to rozjelo naplno.. už je mi vyloženě špatně, tlačí mě žaludek.. a jsem KO.. a v noci jsem poprvé zvracela.. ale vůbec ne jídlo.. to bylo všechno strávené.. ale prostě humus.. Ale .. konečně se mi udělalo po celém dni relativně dobře... 😀

andelka
16. sep 2009

dezyre: No to budou radosti ☹ a to jsem doufala, že se mi to třeba vyhne, neb to chci ještě 14 dní tajit. 😕

simlenka
16. sep 2009

Zuzu,vitej mezi nami a gratuluju k tehu. Mayocka,jakmile kamaradka neni tehu nebo nema dite,je trochu mimo misu.Je to smutny,ale je to tak.Mam spoustu kamaradek z dob nez jsem mela dite a uz to mezi nami neni takovy,i s mou nej kamaradkou jsme se proste odcizily. Ne nijak ve zlem,vidam ji tak jednou za 2 az 3 mesice,hodku pokecame a jdu domu.Mam ji porad moc rada,ale neni to ono,lip si pokecam s maminama... A utopenci jsou v zachode,prave jsem se poprve brutalne pozvracela.Bud z prejedeni,nebo to nebyl dobrej napad,davat si jidlo z hospody ☹ fuj,svestky a utopence nechci do smrti videt!

wobludka
16. sep 2009

Kontrola ok, mimčo nakonec jen 1, srdíčko ještě nemáme, ale jsme teprve 5+4, takže je na něj brzo 🙂
Simlenko, pořád chodím do Centra asistované reprodukce, mám neschopenku už od stimulace a dostávám preventivně Utrogestan 2-2-2, což je docela silná dávka. Jinak zatím se to asi nijak neliší, potom předpokládám, že nám doporučí podrobnější testy, protože jsme měli metodu ISCI (píchnutí spermie do vajíčka).

bramburka
16. sep 2009

wobludko tak to je super zprava!ne?

mayocka
16. sep 2009

andelka aj mne to tak zacalo sme s dezyre nejak narovnako a aj narovnako nam je zle takze ked nam nevolnosti skoncia dame ti vediet aby si vedela asi kolko mas este cakat 😉 tiez som frajerila ze mi nic neni a zo dna na den som oslabla ako mucha ☹ a prislo to... babo si vybera co bude papat a kedy bude papat a kedy ideme spat, riadi mi organizmus uz sa búri 😉 😉 no aspon viem ze zije a ze ho tam mam beriem to sice fajn ked je druha polovicka dna a preslo to ale tak doobeda nic moc ... dezy vraj do 12-teho tyzdna nam bude asi takto tak mesiac si este pockame ☹

dezyre
16. sep 2009

May.. to nic moc vyhlídky nemáme ☹ .. ale musím zaklepat, že se mi tak kolem půl druhé udělalo celkem dobře a drží se to 😉 ... ale ráno to byla katastrofa..
Ale taky jsem byla hrdinka, že mě nic není, vůbec se jinak necítím.. nebejt bolesti prsou ani nevím, že čekám mimčo.. a ouha.. jak jsem se rouhala.. dává o sobě pěkně vědět 🙂.. když mi zrovna není špatně.. tak mě tlačí podbřišek.. když přestane to.. začne něco jiného 😀 😀 ani na chvíli mi není "normálně" Už jsem pochopila proč se tomu říká jináč.. každou chvíli mi je jinak :p

andelka
16. sep 2009

wobludka: Jedno, ale bude zdravučké, uvidíš a příště už srdíčko taky bude 🙂

mayocka: No já jsem v skrytu duše doufala, že mi třeba nic moc nebude, ale nesázela jsem na to, spíš jsem čekala, kdy to přijde. Už je mi líp, takže možná to bude jne dopo, no uvidím. Docela jsem se bála, jestli se něco neděje, protože mě přestalo bolet břicho, ale vypadá to, že je to naopak 😀 No co už, všechno se překoná a za pár týdnů bude zas dobře. Akorát mám příští sobotu dopoledne brigádu, kdy se nezastavím, ani najíst se nestihnu, tak snad to zvládnu. A od října mám co 14 dní celý den školu, tak snad to taky půjde. Doufám, že v 2. trimestru přijde odměna a bude nám báječně 😅

mayocka
16. sep 2009

od lekarky mam brozuru o kazdom tyzdni v 16-tom tyzdni je vraj najkrajsie tehotenstvo tak to sa nesmierne tesim 😉 ale tak aj dvanasty by uz bodol aspon by som sa v praci mohla sustredit

babara
16. sep 2009

andelka, tak vida, uz i ty..
Mne zaclo byt spatne hned druhy den, co jsem si udelala test (na zacatku 6.tydne az) a asi 4. den uz mi bylo hooodne zle (asi 5+5).
Dnes jsem si udelala na obed michany vajicka a dobry, ale uz bych zas mela neco snist, nez mi bude moc nevolno ze nic nepozru..

Vitam zuzu a gratuluju wobludce

andelka
16. sep 2009

Takže meta je 12tt a 16tt, jo? 😀

mayocka
16. sep 2009

andelka asi tak musime sa tam prebojovat 😉 vsetko nieco stoji...niekoho nie no takych je malo 😀

aktaka
16. sep 2009

ahoj holky
už pár dní vás po očku sleduji, dnes mi ty pozitivní testy potvrdily i výsledky z krve, tak bych se k vám ráda přidala 🙂
jen si ještě musím počkat tři týdny na utz, abych věděla, kolik těch miminek vlastně čekám, jsem po ivf 🙂

andelka
16. sep 2009

babara: Já jsem dneska 5+6, takže to sedí 😅 Jsem si říkala, kdy to teda jako začne.

mayocka: jo jo, po malých krocích se budeme probojovávat dál a dál, až k porodu. Já mám teď metu začátek 9tt (ultrazvuk, srdíčko) a 13tt (konec 1. trim. a snad i nevolností) 🙂

mayocka
16. sep 2009

tak tak presne ja mam prvu metu 12tyzden cize o mesiac kedy uvidim znova miminko aj s rucickami a nozickami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre