Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. feb 2010

antyn já jsem kosmetiky moc nechtěla kupovat ať mi to pak doma neleží. Já mám od Weledy akorát měsíčkovou mast na oporuzeniny a tu jsem dostala od kamarádky. Já mám i nějaké slevové kupony na Weledu do DM, jsi měla říct, bych ti je poslala. Teda pokud by jsi je využila. A v pátek chci do lékarny, to bude myslím podobná suma 😝

antynka1
16. feb 2010

Adus - no já právě kupovala to z tý knížečky z DM - to na co je tam selva 😀

blanka.k
16. feb 2010

Adus - já tam nedošla, mě začalo po cestě z oběda hrozně bolet břicho, tak sjem byal ráda, že jsem dolezla domů 😅
Kosmetiku pro mimčo mám Sebamed, ale stejně mám jen nějaké "mýdlo" a pak něco do vody místo mýdla, že se dítko ošplouchá jen tím, pak jen Bepanthen a Rybilku na prd. A těsně před porodem chci koupit nějaký ten panenský olej na tělo, ale vše mám zadarmo za poukázky do lékárny, tak cenu nemusím řešit 😅

antynka1
16. feb 2010

NO jiank jsem zjistila, že ne vždy se e-shop vyplatí - já jsem třeba zvyklá nakupovat na www.lekarna.cz - no nakupovat... - manžel tam má benefit na určitou částku, kterou si tam vyčerpá, tkaže je to vlastně zadarmo 🙂
Schválně jsem se dívala, kolik stojí pleny Bella Happy - ty s tím vykrojeným pupíkem New Born - tak na tom webshopu je mají za 195,- Kč a v GLobusu jsme je viděla - stejný balení za 159,- je docela rozdíl co?
Luciku - na krásu nehleď, na krajkové prádělko při kojení můžeme zapomenout 🙂

blanka.k
16. feb 2010

Antyn - já je koupila v Globusu za 129,- 😉 Jinak já si taky vše hledám na lekarna.cz, abych věděla, kolik to tak stojí, když jdu do lékárny a fakt to nakuju v lékárně přímo v centru Brna a rozdíly jsou korunové 😉
Mě u těch kojících podprsenek štve, že mám třeba hodně taková ty tuniky, co jsou přefiklé pod prsy a mají větší výstřih a z toho mi ty klas.podprdy polezou 😅

antynka1
16. feb 2010

Blani - já nidky po cenách, akcích a slevách nekoukala, ale co se týká plínek tak začnu - vidím, že jsou v tom fakt rozdíly......

blanka.k
16. feb 2010

Přesně tak, já zatím koupila větší v 50% slevě, pak ty Happy o 35%, akortá ty nejmenší Pemprsky nikdy ve slevě nemají. A i ubrousky mám ve slevě 30% + k tomu bylo ještě 4+2 zdarma, a přebal.podložky o 20%. 😅 Jak jsem doma, tak občas kouknu na akcniceny.cz, co kde mají a když mám cestu okolo, tak koupím. 😉

lucik...
16. feb 2010

anty já vím 😀
Jinak jsem byla s mamkou a koupila nám pro viktorku kráné oblečky 😉

A taky mi přišlo povlečení 😉 Tak mám radost, je moc hezké 😵

aaadus
16. feb 2010

blanka myslíš, že ten olejíček má nějakou malou životnost? Já chci koupit všechno najednou + ještě dozásobit lékarničku, beztak je tak půlka věcí prošlých 😅
A akce na plenky se vyplatí sledovat. Já dneska koupila ty Pampers Premium Care New Born a měla jsem kupon na 25% slevu na cokoliv tak jsem to uplatnila na ty plenky. A od jedné maminky mám slevové kupony na Duopack Pampers vlhečené ubrousky, takže kupuju tady ty

antynka1
16. feb 2010

Tak Luciku, šup s tím do albíčka 🙂
Já mám jenom ty slevový kuponky do DM.... Nevíte jestli se vyplatí mít i tu jejich kartu, kde započítávají body při nákupech?

aaadus
16. feb 2010

antyn já tu kartu mám a teď jsem si vybírala nasbírané body a už jsem využila kupon na aviváž Lenor 1litr - se slevou za 35,-, řasenka Rimmel se slevou 99,-, pak jsem tam měla kupon 25% slevu na cokoliv - za to jsem dnes koupila ty plínky, 10% sleva na celý nákup - to jsem taky dneska využila. Já nakupuju jedině v DM

antynka1
16. feb 2010

Aha, takže se to vyplatí 🙂 Tak to si jí pořídím 🙂

aaadus
16. feb 2010

antyn já myslím, že jo.

Kdo budete mít zájem, můžu vám do IP poslat seznam kuponků, které já nevyužiju, ale vy třeba jo 😉

antynka1
16. feb 2010

Adus - tak prosím pošly 🙂 Já ty slevy mám taky, tak jestli něci z toho potřebuješ tak to písni také, třeba to zase nebudu chtít já 🙂

misicka85
16. feb 2010

Holky, já mám taky plno kuponků, tak je vypíšu a pošlu kdo bude mít zájem 😉

aaadus
16. feb 2010

misicka já se hlásím 🙂

antynka1
16. feb 2010

Misicko a ty máš ty kuponky do DM nebo nějaké jiné? Já z těch kuponku nechci hlavně ty různé čajíčky a masážní olejíčky, takže kdo chceta písněte 🙂

misicka85
16. feb 2010

ADUŠ - posláno!

ANTYNKA - jj, mám ty do DM. Tak jestli si Aduš něco vybere tak pak to poupravím a pošlu to i tobě 😉

blanka.k
16. feb 2010

Adus - mě právě kamarádka říkala, že si kupovala nějaký snad přímo vyrobený v té lékárně, aprý je to fakt jen na pár měsíců 😉 Ale nějak jsem to nezjišťovala

zuzana0409
16. feb 2010

ahojte....smiem sa spytat na ktorej strane citite male?javzdy na pravej a uplne dole.......a od vcera skoro vobec necitim pohyby tak raz za 2 hodiny slabunko kopne niekedy vobec...bola som na sono a tam ze je vsetko ok srdiecko bije tak ma poslala na monitor ale aj tam je vsetko ok...nemate niektora tiez take problemy?a zacali a aj nohy-stehna-pobolievat....dakujem

michalag
autor
16. feb 2010

Ahoj zuzana 🙂 , ja citim malu dost takze neporadim ..... ale kludne sa k nam mozes pridat 😉

blanka.k
16. feb 2010

Zuzi - cítím ho v 90% úplně na bocích dole - polohu má většinou "naležato", v 10% jak se asi otáčí, tak někde pod pupkem a okolo močáku. A kope málo, třeba jen 4x za den, klidně ho třeba 8, 10 hod. necítím, pak 2x kopne a zas třeba 4 hodiny klid 😉

antynka1
16. feb 2010

Zuzi - někdy malou cítím více, jindy méně, důležité je cítit mimi alespoň občas.A ctím jí na různých místech.

zuzana0409
16. feb 2010

aha tak ja som sa bala ci sa nieco nestalo lebo pri malej som vobec nemala take problemy a teraz jeden za druhym.....

misicka85
16. feb 2010

Já mám pocit že malého cítím snad všude - na bocích,nebo mě kope do žeber,do žaludku,někdy úplně dole - to asi šmátrá rukama, nevím,nepoznám co je ruka a co noha, a cítím ho skoro pořád,se mele jak divý

aaadus
16. feb 2010

antyn máš to v IP

aaadus
16. feb 2010

zuzi malý je otočený hlavou dolů a nejvíce ho cítím pod pravým žebrem a dole jak rozhazuje ručičkama

xxx.klarka
16. feb 2010

tak tohle se mi fakt dočítat nechce😀

zzuzullka
16. feb 2010

vložila som si do albumu nové vecičky, čo mám pre drobca- také oblečko na leto a súpravu do porodnice a môj pupok, tak môžte pozrieť 🙂

michalag
autor
16. feb 2010

zzuzul krasne vecicky 🙂 ... a nehodis foto bruska aj do albumu majoviek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre