Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
18. sep 2009

Cuculík, priste se povede, uvidis, bohuzel se to stava hodne casto. ☹
tak dnes mam KO, ale jsem teprve 5+5 tak jeste nemyslim, ze bysme neco videli, ale doufam....
Babara, aha ja myslela ze jedete za brachou? on se rozvedl?bych se nedivila.

aktaka
18. sep 2009

dobré ráno všem
Cuculik, tak ať nezjistí nic špatného a příště už to určitě dotáhneš do zdárného konce 😉

já jsem dnes jak přejetá parním válcem, asi z toho počasí 😒

gabap
18. sep 2009

cau majovky 🙂
bramburko,ja uz v 5+6 videla srdicko,takze ty mozna taky uvidis 😵
u nas je pocasi taky naprd klidne bych cely den prolezela 😅
nechci to zakriknout ale prestala jsem spinit,huraaaa 🙂

aktaka
18. sep 2009

holky vy se máte, že všechny vidíte svá mimča tak brzy, já až za tři týdny!! já ani nevím, kolik jich je ☹

gabap
18. sep 2009

aktaka,taky se dockas a uvidis prcka uz krasne 😉

bramburka
18. sep 2009

Ataka, no ja chtela prijit az pozdeji, ale Dr. rekl, ze uz ted, tak se nebráním 😉 mě každá KO stresuje, tak jsem radsi kdyz jich je mín a do té doby si problémy snažím nepřipouštět.

Gabap, no já vim, ale radsi nedoufám 😉 minule tehu Xenuska 5+4 nebylo videt srdícko, a o tyden pozdeji uz jo. 😉

aktaka
18. sep 2009

já bych těk ko ani nepotřebovala mít víc, jen tu první dřív 🙂 až tam půjdu, budu už v 8tt. no co nadělám, mají to tak určené

doli1
18. sep 2009

krásné ránko
venku je fakt počasí na spaní.včera jsem skoro celí den proležela bylo to fajn 😀 večerní procházka lesem v mlze no prostě pohodoví den a do rána všichni spali jak miminka ani šimi se v noci nebudil.
já taky u šimona kolem 5tt neměl srdíčko ale za dva týdny už tam bylo tak doufám jak pujdu toho 29 tak budu 7+6tt a to by měl byt vidět.

andelka
18. sep 2009

aktaka: Tak se budem těšit spolu 😉 Já jsem na první taky nic neviděla, taky jsem si myslela, že mě objednají na později. Ale říkám si, že když tam jdu až na začátku 9tt, tak už bude všechno pěkně vidět, pokud bude bleška v pořádku. 🙂
U nás je docela hezky, akorát bydlíme nad MŠ, takže je pod náma pěkný povyk a ještě sousedům opravují balkon, tak uvažuju o špuntech do uší. 😅

doli1
18. sep 2009

andelko to musíš mít doma fakt rachot.když si vezmu co je u nás když šimi řádí a mít pod námi takovích 20 dětí tak ted a nevim.to asi nikdy nemáš klid.

aktaka
18. sep 2009

Andel, nebylo vidět vůbec nic nebo jen gestační váček?
no musím to přečkat, nic jiného nezbývá

ivanka612
18. sep 2009

Ahojte,no tak ja som sa vcera vecer dostala do stadia,ze som uz aj vracala,ale dnes mi je uplne fantasticky,ziadna nevolnost tak neviem co to ma byt.
Citam ako kupujete uz tehu oblecenie,no ja som zatial len vytiahla veci co mi boli velke moja vaha byvala tak 53 kg a potom som schudla na 45,co sa doktorke nepacilo ale nemohla som za to,proste neslo pribrat naspat,no a za posledne dva tyzdne som pribrala 2kg,co je umna ako zazrak ale jemtolko,ze to az neni normalne tak sa uz asi budem musiet krotit,nech to zasa neprezeniem.
Prave sa chystam do prace ale vobec sa mi nechce a este aj zajtra sa tam musim trepat,no ale co uz.....

andelka
18. sep 2009

doli: No ona není přímo pod náma, jako pod bytem, ale zahradu má na našem dvoře, balkon máme ještě nad ní. Ale jako čurbes to je, jak vytáhnou odrážedla, motorky a podobně.
aktaka: Byla vidět jen dutinka, mám ji v albu. Ale bylo to fakt brzo, 5+0

ivanka: v sobotu do práce? 😝

kornelia223
18. sep 2009

Ahojte dievcence, chcem sa vas opytat ako ste na tom s milovanim v tychto tyzdnoch. Ja mam taku z prveho trimestra a vsetkych tych veci ktore by sa mohli prihodit ze sa toho vyslovene bojim. Na partnerovi vidim ze mu to uz chyba tak musim nejak potlacit strach, len dufam ze sa nieco nestane.

andelka
18. sep 2009

kornelia: Máme to podobně. U nás téměř od zplození blešky nějak nic, trochu se bojím. Ale taky vím, že to chybí. Já moc chuť nemám, ale taky se tomu nechci vyhýbat. Tak to asi zkusíme, cvičně, lehce.

kornelia223
18. sep 2009

Ja asi pockam este na kontrolu 23.9. a ked bude vsetko OK tak budem kludnejsia.

wobludka
18. sep 2009

aktak, já mám Utroš poprvé, předtím jsem měla vždy native iui a zatím dobrý... no teda neopouštím postel, ploužím se jak mumie a zvracím jak Amina, ale v tom je ten Utroš asi nevinně 😝

dezyre
18. sep 2009

Korny 🙂.. tak tento problém jsem řešila taky nedávno :D .. když jsem nevěděla, že jsem těhotná, milovali jsme se normálně s manžem.. a potom když jsem se to dozvěděla tak párkrát taky .. no ale včera už jsem měla "problém" a docela strach (psala jsem to tu holkám), protože jsem slabě krvácela, ale pak to ustalo, takže od miminka to asi nešlo... Manžel ten měl strach už předtím se milovat a teď po včerejšku se bojíme oba 🙂.. takže to vyřešíme jinak.. prostě mazlením a táááák a jak radila Doli, jinýma polohama, aby do mě nevnikal celej :D ... ale jen kousek...

zuzana232
18. sep 2009

Ahojte.. tak ja mám výsledky z krvy už zapísane🙂 všetko ok.. počujte v kolkom týždni idete na sono? ja som od 4tého týždna nebola vobec.. prvú poradnu mám 23.9 😀

aktaka
18. sep 2009

Andel, tak to mám aspoň naději, že v tom 8tt něco uvidím 🙂

Woblud, to je fakt blbé, jestli ti dělá blbě i utroš, ne jen těhotenství 😖

u nás bude sex tabu pravděpodobně do 12tt, dokud budu brát crinone,t akže já mám o jeden problém k řešení méně 😅

kornelia223
18. sep 2009

Dezyre precitala som si tvoj prispevok, presne toho sa obavam. No uvidime, skusam to nahradzat neznostami a pockam do tej kontroly v stredu.

mayocka
18. sep 2009

Baby ja mam take blbe napady ale tak neviem si s tym poradit a chcem to vediet...neviete kolko trva to prve krvacanie po porode?a od neho sa potom pocita aj nasledujuca menzes ci ako to je? 😕 no a matersku kedy treba zacat vybavovat?mesiac pred porodom ci ako?A baby zo Slovenska neviete aky je zakon teraz na vysku materskej?podla odpracovanych dni?zaklad je od januara min.mzda a k tomu sa este pripocita aj nieco naviac podla odprac.dni?

andelka
18. sep 2009

aktaka: to víš že jo, ono je sice pěkné vědět, že dutinka je tam kde má být, ale pak člověk stejně čeká, až bude vidět i mimčo. Mně to teda moc neuklidnilo. Doktor mi řekl akorát, že to těhotenství je, že je v děloze, ale jestli je v pořádku, že mi teď stejně říct nemůže, že je tam zatím jen váček.

dezyre
18. sep 2009

Korny.. ono totiž manža je docela vyvinutej 😀 a i před těhotenstvím občas tak přirazil, že mě to zabolelo až v bříšku.. sice si poslední dobou dáváme pozor, aby nešel úplně hluboko... ale tak neuhlídáš to 😀
Každopádně já jdu příští týden ve čtvrtek k doktorovi, tak se ho na sexík taky zeptám.. a hlavně jestli je to normální, malinko po tom krvácet..

aktaka
18. sep 2009

Myočka, tím krvácením od porodu myslíš očistky? ty by měly být v šestinedělí, ale každá to má jinak, takže těžko paušalizovat. s menstruací to moc společného nemá, zvlášť, pokud budeš kojit, tak se jí pár měsíců pravděpodobně nedočkáš
nevím jak na slovensku, ale u nás vyřízení mateřské spočívá akorát v tom, že dr vypíše papír, ten se pošle zaměstnavateli, který jí zase přepošle na sociálku. nástup na mateřskou je 6-8 týdnů před plánovaným termínem porodu (v čr)

Andel, to je taky fakt, ale zase aspoň můžeš být klidná, že to není mimoděložní, to je taková druhá meta hned po dvou // 🙂

andelka
18. sep 2009

aktaka: jo, tak to jo. Ale nějakou obavu to rozežene a další zas přijde, je to vždycky o krok pokrok 😅

aktaka
18. sep 2009

andel, to je jasné, vždycky bude čeho se bát. po kontrole klídeček, před další zase nervy, jestli bude všechno v pořádku. to zná snad každá těhule

andelka
18. sep 2009

No jo, musíme vydržet 😉

newyorkgirl
18. sep 2009

mayocka ja som krvacala asi 2/3 tyzdne po prvom porode a potom ked kojis tak vacsinou dlho nic menzes nechodi ja som neskor od 4.mes. malej nasadila antiku cerazette a pri nej som dostala menzes potom 1x a potom zas nic ale musela som ju vysadit lebo som mavala hrozne migreny z nej 😒

mayocka
18. sep 2009

newyorkgirl - juj tak to dost dlho potom to je riadna haluz ja ze bude pokoj a to asi utrpenie 😕 no a cakat kedy asi pridu prve kramy tak to asi nebude ktovieco ...kazdy den na vazkach vau no mam sa na co tesit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre