Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
13. apr 2010

ehm, ale ted tak koukám na Vochomůrku, a já mu udělala na rukách 4 prsty místo 3, hmmm, s tím už nic neudělám, takže budu mít 4 rukého Vochomůráka 😀😀

kitty123
13. apr 2010

Taky se výsledky na streptokoka dozvím v pondělí.

gabap
13. apr 2010

aktaka no o monitoru me ani nemluv vcera jsem tam sedela hodinu 😠

kitty123
13. apr 2010

Já mám první monitor až v pondělí. Je super, že tam jdu hned v 8 ráno, protože to má Martínek vždy aktivní období.

nikkka
13. apr 2010

moj manzel ked bol malicky tak prekonal streptokoka - nikto o tom vraj nevedel ze ho ma - a odvtedy ma srdcovu vadu nieco s chlopnou...tak ja dufam, ze to nebudem mat, aby aj nase male nemalo podobny osud..

aktaka
13. apr 2010

gabap, tak to se mám na co těšit. ale zatím je to jen otravné, spíš se bojím pak u porodu jak to bude

andelka
13. apr 2010

No já se na příště připravím a předem ho nadopuju něčím sladkým, teď jsem zapomněla. Malý se tam 20 minut vtářil, že tam není, srdíčko ťukalo jak hodinky, pak teda se párkrát pohnul. Že tam je mi pak dokzaoval vehementně v čekárně - zlobidlo jedno.

Mně ten streptokok štve - nechcu být při porodu napojená na cosik zabodnutého v ruce, nesnáším i injekce nebo braní krve (i když během těhu už jsem si docela zvykla). To mi jako na pohodě fakt nepřidá. toho streptokoka jsem tušila, stejně jako tuším, že malje je po tatínkovi Rh +, takže po porodu mi zas budou něco píchat. A taky mám málo železa, takže čuju transfuzi. 😒

gabap
13. apr 2010

no nesedela bych tam dlouho,ale sestra asi na me zapomela a pak si vsimla ze maly spi tak jeste jednou tolik casu at je neco videt

gabap
13. apr 2010

andelko ja jsem mela a ted mam taky malo zeleza a zadnou transfuzi mi nedali,jen jsem brala leky

gabap
13. apr 2010

holky zase na me jdou ty hnusne poslicky,kdyby uz aspon z toho neco bylo 😒

aktaka
13. apr 2010

blbé je, že já ani nevím čím tu naší donutit k pohybu. na jídlo nereaguje, ani na sladké. když se hýbu, tak tím spíš spí. akorát občas delší sezení, ale to mi nepomůže v tom jak ten monitor urychlit

anděl, já vím, že je to otrava, ale nezbude než se s tím smířit. je to pro dobro prcka, tak co bychom nevytrpěly, že jo

andelka
13. apr 2010

gabap: Já mám taky léky, ta transfuze se dává někdy po porodu, když je potřeba - kvůli zvýšené únavě a omdlívání. Záleží taky na tom, kolik se ztratí při porodu krve.

aktaka: No jo, no. Jen se to na mě nejak sype. Včera jsem depkovala kvůli stěhování a dneska zas tohle. 😖

pugie
13. apr 2010

Ahoj holky, tak včera jsme byli v poradně, mimčo už je prej docela nízko, tak se máme šetřit, aby jsme vydrželi aspoň do 38.týdne 😕 snad vydržíme co nejdýl...
Taky se nám povedl jeden dobrej "kauf" - měli jsme objednanou autosedačku v něm., jen byli trochu problémy s dodáním a neochotou prodavaček, asi že jsme Češi, ale díky jejich blbosti máme nakonec po 4měs. čekání úplně novou sedačku od Römera jen za 45,-Eur! 😝 😀

gabap
13. apr 2010

andelko aha zase jsem chytrejsi 😉 a nedepkuj nejak vse dopadne 😵

gabap
13. apr 2010

pugie taky mam maleho pry nizko a uz nejakou dobu,ale setri se 🙂

aktaka
13. apr 2010

anděl, to věřím, já nedávno taky plašila, protože nám sem měli naběhnout koncem dubna zedníci, a pak ještě malování. naštěstí jsme to odpískali. musíš se pokusit nad to nějak povznést, stresy nejsou dobré 😖

zuzana39
13. apr 2010

ahojte,idem s poslednej poradne u mojho dr,všetko ok, otvorená som stále na 3cm,ale už sa nemusím vraj báť,keby sa aj narodil,bolo by to už vraj ok. od budúceho týždňa už začínam chodiť do porodnice,tam mi vraj majú aj robiť test na streptokoka,som zvedavá.

gabap
13. apr 2010

jo jo holky uz se nam to vsem blizi 😕

gabap
13. apr 2010

zuzko to je fajn ze u dr.vse ok 😵

zdenkapo
13. apr 2010

Streptokok
tak já ho poprvé měla taky a to jsem se moc dole neholila a používala intim gel od Avonu a teď se teda už 3 roky v kuse holim a používám intim gel od Gyntimy a streptokok se mi tentokrát vyhnul....

Andělko
u nás v porodce teda dávaj každé rodičce kanylu do ruky,kdyby třeba na rychlo potřebovali dát narkozu nebo třeba oxytocin,ATB atd.,takže tomu se stejnak nevyhnem a měla jsem jí v ruce teda celý týden i na šestinedělí a sundavali mi jí až při propuštění

pugie
13. apr 2010

anděl, nestresuj se, nějak to dopadne 😉 jsem si teď všimla, že máme úplně stejnej termín 😵

aktaka
13. apr 2010

zuzko, gratuluji k úspěšné poradně 🙂

zuzana39
13. apr 2010

dakujéém,akurát som volala do porodnice a objednala sa na monitor,takže v pondelok mám prísť o 8:00 🙂

matpaj
13. apr 2010

🙂 ahojte

uf, som prave dozehlila no teda, mali by vyrabat nejake specialne zehlicky na tie pidi vecicky, vsak to sa neda ozehlit a to mam este novu zehlicku s tou predlzenou spicou....som pri tom zehleni podskakovala..... 😀 toooolko veci, fuj......

babky ako ste prali hudobne hracky so strojcekami.....a plysove?mne je to luto cele mocit.....mam napr. spiralu od nattou, ako ju mam vyprat?

lucik...
13. apr 2010

Ahoj holky tak jsem zpět z poradny. Monitor mi nedělali prý až příští týden. Vše je v pořádku jen té plodovky mám málo - na dolní hranici normy ale nic na to neříkala tak snad dobrý.

matpaj
13. apr 2010

jeej, zuzi aj mi mame rovnaky termin......budeme sa pretekat.... 😉

matpaj
13. apr 2010

zuzi sorry MY!

aaadus
13. apr 2010

zuzana, lucik gratulka k poradnám 🙂
lucik už jsem se lekla, že jsem jediná co jde tak pozdě na monitor. Ani streptokoka ještě nemám odebraného, to taky až příští týden

Koupila jsem malému komplet na léto - tričko a kraťasové dupačky 😵

lolita.9991
13. apr 2010

mna caka streptokok o 2 tyzdne
poradnu mame v pondelok,som zvedava co nam poviee

zuzana39
13. apr 2010

matpaj 😀 😀 😀 už aby to bolo,lebo som fakt už ako kinderko 😉 ledva sa dogúlam do postele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre