Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzub
13. apr 2010

a celkom zapadaš nie? 😀

vavenka
13. apr 2010

Zuzi, myslim ze sa potykam s rovnakymi problemami ako vacsina, tak som pokojnejsia 😉

bramburka
14. apr 2010

Tak máme za sebou cvičný výjezd do porodnice. Kontrakce stupňující se až na 3 minuty mě přinutily o pulnoci se rozjet, vyburcovat dědu, kterej přijel hlídat. No tak nic, dostala jsem injekci magnésia a mám být v klidu. Ok, ještě že jsem včera byla nakupovat, pak si skočila do knihovny a další...pak se světe div 🙂

aktaka
14. apr 2010

dobré ránko
já se dnes po dlouhé době cítím nějaká svěží, podezřelé 🙂

bramb, to je dobře, že to byl jen falešný výjezd, ať prcek ještě chvíli drží, kde je, je brzy 🙂

mishutka
14. apr 2010

Ahoj,
chtěla jsem vám napsat, že jak každý psal, že kupovat více věci velikost 56 je zbytečné tak ani nevíte co bych dala za vel.50 😔
Naše ptáčatko je tak malé, že 56 je velká jak ... 😝

aaadus
14. apr 2010

Dobré ráno,
mishu já to určitě nebyla, my máme vel. 56 až až, že to ani nestihneme vynosit 😅 Ale Štěpánek je opravdu maličký

dezyre
14. apr 2010

Dobré ráno holky 😉
Dneska je venku zase hnus, a to se chystám jet do obchodu, fuj.. vůbec se mi nechce, ale musím. Musím nachystat manželovi jídlo a upéct buchtu na tu cestu, dnes odjíždí a vrací se zítra odpoledne, kruci, jak já jsem nerada sama přes noc 😅 Bojim bojim, bydlíme na samém konci vesnice naproti hřbitovu a kapli, no super výhled 😀 😀 😀
Já mám holky taky docela dost 56, ale drobečka nečekám určitě... takže mi z nich asi rychle vyroste 😕

aktaka
14. apr 2010

mishu, ale štěpánek je drobek zatím 🙂 kámošce se narodila větší holčička, tak ta zase 56 skoro nevyužila

nara
14. apr 2010

Ahoj holky,
miskutko, musím ti ty velikosti potvrdit z prvního dítěte. A to nebyl žádný prcek 3800 g a 52 cm a přesto jsem litovala, že nemám žádné malé věci. Přesně, všichni říkali, že je to zbytečný, tak jsem měla asi jednu pěknou 56 a zbytek 62 a když jsem měla jít k dr. tak to bylo za trest. Sice to nosil do třech měsíců, ale dost mě to probudilo a samozřejmě týden po porodu jsem nešla nic kupovat.
Teď jsem koupila alespoň 2ks 50 dupaček a bodýček a máma z toho šla do vrtule, že je to moc prťavý. Ale asi záleží i na výrobci.

Xeni, tak klídeček, ať pěkně nakoupí Jirka 😉

Dneska jsem sama doma, babička si právě odvedla na celý den Františka, jupííí.

Takže jdu uklízet ☹

nara
14. apr 2010

napsala jsem prudilo a ne probudilo, že by tady existovaly nějaký automatický opravy...?

xxx.klarka
14. apr 2010

ahojky,

tak jsem dala péct bábovku, nasnídám se, vytřu, malinko poklidím a ve 12 jedu s mámou pro babi s dědou, chtějí se podívat na náš nový byteček 😵

Jinak jsem včera byla večer kaputo, celý den jsem malovala, aby jsem to měla hotové kvůli babi s dědou, aby to viděli 😀 Takže jsem to v 9 večer dokončila, dala koupel a zalehla, hrozmě mě boleli záda a chodidla. A o tvrdnutí břicha ani nemluvím. Ale noc stála za prd, furt jsem se budila, vypila jsem 1 dobré vody a 10x jsem byla čůrat. Mě z toho už trefí. Teď si malá máchá ručkama až někdě úplně dole, fakt super pocit.

Tady moje dílka, musím se pochlubit 😵 😵 😵 😅 😅

dezyre
14. apr 2010

Kráááásný Kláry, moc se ti to povedlo 😉

gabap
14. apr 2010

dobre rano holky 🙂
brambur to je dobre,ze jsi doma,Ondrasek ma jeste cas 😉
mishutko jak byl velky Stepanek kdyz se narodil?taky jsem mela nakoupeno vic ve vel.62 a bohate stacilo 56
nara aspon si pri uklidu "odpocines"

nara
14. apr 2010

Kláry, teda ty jsi šikulka!!!! 😉

mishutka
14. apr 2010

já jdu zítra s malým k doktorce to bude trapas 😅 My nemáme vůbec nic v čem by aspoň trochu nelítal 😝

Je to opravdu drobeček 😉

gabap
14. apr 2010

klarko naadhera 😵 jsi sikulka 🙂

gabap
14. apr 2010

mishut,krasny drobecek 😵 😵 😵

aktaka
14. apr 2010

kláry tedy, to sis mákla. já bych u toho tak stát nevydržela

mishu, já myslím, že to dr řešit nebude, když ví, že je drobínek

xxx.klarka
14. apr 2010

mishut, ten je krásný 😵 😵

děkuju holky, mám z toho radost.

aaadus
14. apr 2010

klárko šikovná 😵
mishu a nechceš poslat manžela pro nějaký obleček třeba do Tesca?

dezyre
14. apr 2010

Mishu opravdu slaďoučkej.. Žádnej trapas.. Doktorka to určitě pochopí.. Mojí kámošce se narodila holčička, měla rovný 2 kg a plandala jí i 50, a to fakt mega.. a co hůř, byly ji velké jak dlouho i všechny plíny 😀 Nejsi jedinná, kdo má drobečka a doktorka na to je zvyklá.. Takže žádný trapný pocity si ani nepřipouštěj 😎 😎 😎 😎

nara
14. apr 2010

Mishut, krásnej brouček!
Když vidím ty fotečky, začínám se čím dál tím víc těšit.
Neboj, doktoři jsou zvyklí, hlavně když bude čisťounkej 🙂

mishutka
14. apr 2010

Je úplně úžasný a já jsem ráda, už to máme za sebou.
V porodnici bylo i spousta holek co přenášeli a já jsem si jenom říkala, že to bylo pro nás překvapení, ale přenášet a ležet v nem. bych nechtěla ani omylem 😝

xxx.klarka
14. apr 2010

Holky, nebo spíše Michal, nechceš přidat do tabulky v jakým tt se dětičky narodili?? Docela by mě to zajmalo a takto vím prd, si to nepamatuju. 😒

babara
14. apr 2010

Mishu, Stepanek je fakt nadherny! A ten overalek krasny, v tom urcite nelita 😉 a ty pliny, to jsou dvojky?

Xeni, kam se zenes! Dyt jsme se domluvily na 1.5., ne? 😀 Jern hezky odpocivej at to vydrzite, to my asi urcite 😖 su zvedava ve Ct, jestli se neco pohlo, ale cuju, ze nikoliv

aktaka
14. apr 2010

mishu, štěpánek je fakt krásný, prďolka k pomuchlování 😵

xxx.klarka
14. apr 2010

babara, já si to také plánuju na 1.5. 😅

xxx.klarka
14. apr 2010

babar, jo a dorazil Ti ten email, a šlo to otevřít??

aaadus
14. apr 2010

Vidím, že nás tu je více, co mají v plánu rodit 1.5. 😀 A vsadím se, že 1.5. neporodí ani jedná z nás

dezyre
14. apr 2010

Tak holky koukám, že si to hezky plánujete na 1.5., to mám zrovna termín, ale já si to plánuju na 24.4. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre