Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
5. nov 2009

můj praktický lékař (je fakt dobrý,sleduje vše nové) říkal, že očkování proti klasické chřipce je na prd. Údajně se očkuje pouze proti tomu viru chřipky, co u nás byla naposledy. Ale pokud se letos objeví nový vir, tak tu chřipku stejně dostaneš. Takže asi tak. Já se očkovat nenechám. Celou zimu piju čaj s citronem a medem a nebyla jsem ani nachlazená.

lucik...
5. nov 2009

tak já většinou taky nejsem nemocná, ale když jo tak to stojí za to 😀 Naposledy jsem byla v únoru a předtím asi před 5ti lety

mishutka
5. nov 2009

Ahojky holky, už jsem dorazila od Dr. testy a vše je O.K. máme 7,5 cm 😀
Akorát nemám foto páč se naše dítě nechce fotit a taky doktorovy se asi nechtělo protože tam měl frmol 😅

zuzub
5. nov 2009

ja tiež nedávam očkovať a ani sa nedám, iba ak by to bolo úlne nevyhnutné, ale verím, že to tak nebude a hádam to raz prejde 😒

lucik...
5. nov 2009

mishu gratuluju, a jaké to byly testy?

mishutka
5. nov 2009

to se mě ptáš moc 😅
Já mám v těch pojmenování strašný chaos 😉
Byly to ty jak ti berou krev a k tomu se dělá UTZ a výsledky jsou za deset dní 😉 asi NT

zuzub
5. nov 2009

mishu gratulujem 🙂 mne asi tie testy čakajú budúci týžden

lucik...
5. nov 2009

mishu jo jo NT 😉 Mě ale brali krev a za 14dní UTZ takže sem měla výsledky hned 😉 Řekli ti hodnoty jaké máš?

mishutka
5. nov 2009

ne,jenom že je to v pořádku a kdyby něco tak by mi už dávno volal.
on tam měl dneska opravdu nějaký pres, byl v civilu a za něho psala sestra druhého doktora a te svojí sestry se furt ptal kolik ještě lidí 😀

lucik...
5. nov 2009

asi špatnej den 😀

mishutka
5. nov 2009

Holky, ví někdo kdy chodí nemocenská 😀

aaadus
5. nov 2009

mishu mně nemocenská za září přišla 12.10. 😉

mayocka
5. nov 2009

ahojik krasny dnik vsetkym!
vcera som pofotila drobceka ako rastie, je v albume 😉 ked uz si fotite tie bruska tak som aj ja tak trosku chcela ukazat nase 😉

mishutka
5. nov 2009

aaadus:za celý měsíc? a můžu odhadem vědět kolik to bylo 😅

lucik...
5. nov 2009

mishu to záleží na předchozím platu.. Někdo to tady má v albu, ale nevím kdo.. Snad blanka nebo doli..

mishutka
5. nov 2009

Jo, blanka ale mě to furt nic neříká.
podle tabulkly bych při svém platu i tak měla hovno 😅 Podle tabulky je ten nárust nějaký malý,kámoška mi tvrdila,že se stejným platem jako já měla kolem 10 tis. nem.

to neřeš 😀

aaadus
5. nov 2009

mishu prvních 14 dní mi platil zaměstnavatel, zbytek OSSZ, dohromady to dělalo necelý 10 tis, takže asi o 2 tis tis mín než normální výplata ☹

mishutka
5. nov 2009

aaadus.dík 😉

aaadus
5. nov 2009

holky jak řešíte oblečení na zimu?myslím tím kabát nebo bundu...

lucik...
5. nov 2009

adus já zatím normálně 😀 To co mám z lonska.. Ale až se do toho nevejdu tak nevím.. Asi to nebudu mít zaplé

mishutka
5. nov 2009

zatím se do všeho vlezu, jak jsem už psala mám rada volné oblečení takže mám nezervy 😉

Jo a ještě mě sestra pochválila, že pěkně přibírám ☹ já jsem poprvé nahlasila špatnou váhu tak to teď vypadá,že jsem přibrala 3 kg 😅

aaadus
5. nov 2009

lucik já už to teď sotva zapnu. ještě že jsem doma na PN, to ven vylezu až když doma není nic k jídlu 😀
včera jsem si koupila semišové těhu tepláky, dneska už je mám na sobě a jsou super,konečně mě nic netlačí

yanika
5. nov 2009

Ahojte, opat po dlhsej odmlke sa pripajam, ja som si vyhliadla paradne teplaky zn. Litex, tak si ich pojdem kupit cez vikendik, napisem potom ake su.... A tehu nohavky som si kupila v H&M, aj tie mi super sadli. No a co sa tyka zimnej bundy a kabatov, tak zatial vystacim s tym co nosim normalne ale uvidime ako to bude vyzerat po novom roku 😅

Baby dost vam "zavidim" ze ste doma, mne nic nie je, takze makam a chodim normalne do roboty, ale domov prichadzam uplne vycerpana... 😔

mishutka
5. nov 2009

Yanika.mě taky nic není!To rozhodnutí nechal doktor na mě jestli chci pracovat nebo ne.Ještě nějaký měsíc jsem mohla, ale proč bych to dělala 😀
Penízky nám sice chybí,ale pro mě nemájí tu hodnotu jako dítě 🙂 Radši si utrhnu od huby než mít pak výčitky co jsem udělala špatně 😔
Ale je to každého věc a kdyby dělala třeba někde v kanclu tak bych asi taky chodila....

aaadus
5. nov 2009

yanika v háemku mají pěkné věci že? po "výplatě" se tam zase chystám 😀 já jsem taky měla v plánu chodit do práce až do MD, ale bohužel jsem skončila v nemocnici a to člověk rychle přehodnotí co je důležitější

aaadus
5. nov 2009

mishu není kancl jako kancl. já jsem taky kancelářská krysa. v pátek jsem byla po 2 měsících za holkama v práci a jsem ráda, že tam nejsem. a pak se řekne státní správa....

mishutka
5. nov 2009

Já neřikám,že se nudíte 😉
V mém případě ve fabrice 8 hod. na nohou+nějaká sobota a i 16 hodin pro netěhotnou je záhul 😀
Já mám rada honičku protože to utíká, ale ne stát na míste a mačkat čudlíky 😅

andelka
5. nov 2009

No, oblečení...do konce roku snad budou stačit jen jedny těhu rifle, co potom, nevim. V bundě mám ještě rezervy, ale po novém roce už ji asi nezapnu. Tak asi budu nosit rozepnutý kabát a pod tím nějaký teplý pás na bříško. Na pár měsíců se mi nechce kupovat kabát za 2 tisíce (ale v HM měli pěkný). Ke konci těhu to snad vyřeší teplé pončo.
Ale pořád si říkám - lepší když budu s bříškem v zimě já, než aby se malé narodilo do zimy.
Jinak já jsem taky doma, takže ani moc těhu oblečků potřebovat nebudu, do obchodu odskočím v něčem obyč volnějším. Jen do školy, na schůzky s kamarády a tak si pořídím něco pěkného těhu.

aaadus
5. nov 2009

andelka já jsem maniak na oblečení, tak je pro mě těžké odolat moc nenakupovat 😀 ten kabát jsem v HM taky viděla, i si ho zkoušela, ale při mé výšce jsem v něm vypadala jako selka. nakonec jsem si nechala ušít takové paleto, které vynosím i jako netěhu a cenově to výjde nastejno jako v obchodě

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre