Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
3. jan 2010

zuzul toto letí že? 6. měsíc a než se nadějeme budou tady prcci s náma a pak už nebudeme mít tolik času si tu psát

xxx.klarka
3. jan 2010

zzuzu, jo ale až příští týden ne? 🙂
já se těším na úterý na ten 3D, nemůžu se už vůbec dočkat.

antynka1
3. jan 2010

Fatimuska - mě triply vyšly blbě na Downa, riziko 1:80, screening v 1. trimestr dobře. Nechala jsem si Tripple test zopakovat (měla jsem špatně spočítaný stáří mimíska) a ten zopakovaný mi vyšel dobře 1:390 - sice spíš hraniční, ale už negativní. Takže jsem amnio odmítla. Takže asi tak.

aaadus
3. jan 2010

holky a ještě dotaz:
zavinovačka - s nebo bez výztuže?
cestovní postýlka - jakákoliv pro úplné malé mimi nebo raději nějaká taková?
http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1651816

xxx.klarka
3. jan 2010

aaadus, nevím, ale podle mě je zbytečné tak drahá cestovní postýlka, jestli nebudete cestovat každý týden.

doli1
3. jan 2010

ahojky holčiny venku je pěkná zima.
adus teda to je zážitek stim psem to nemám ráda.hlavně lidi co za nic nemůžou 😠
já se vážim večer před koupáním ale ted mi došli baterky.myslim že jak pujdu k dr tak bude na 60kg tedy 4 na víc.
už nevim na co všechno jsem chtěla reagovat 😖
stále doufám že testu na cukr se vyhnu.
holky no letí to za chvíli budem mít prcky doma
já prcka taky cítím hodně dole jen někdy kolem pupíku.když bych to měla srovnat s šimonem tak Adélka je dosti lenoch.málo kdy pořádně kopne.spíše se tam převaluje a natahuje.ještě jsem necítila kotrmelec u šimče se mi úplně zhouplo břicho ted zatim nic asi to teprve přijde

misicka85
3. jan 2010

AAADUŠ - já jsem cestovní postýlku kupovala až když bylo Adélce 6 měsíců, doma byla buď ve svojí postýlce,na hrací dece nebo v křesílku,ale tu cestovní jsme potřebovali na chatu.Kupovla jsem myslím od Babypointu za 1400Kč nebo tak nějak a úplně stačí! 😉

Zavinovačku nevím,já měla jednu jen tu rychlozavinovačku a Adélka v ní stejně nechtěla být,max.ten první měsíc,pak už ne...

doli1
3. jan 2010

my cestovni postýlku máme a kdyby jsme ju nedostali tak by mi bylo líto peněz.využijem ju párkrát do roka a jinak leží a zabírá místo a je dost těžká.sem tam si ju někdo pujčí což jsem ráda aspon se využije trochu víc.

aaadus
3. jan 2010

doli už jsem z toho vcelku oklepala, ale kdyby ti lidi přišli později tak mají po psovi
klarka jo je drahá, ale má rošt i pro malá miminka, přebalovací pult a síťku proti hmyzu. já právě nevím jak dlouho v cestovní postýlce může mimi být. nečekaně totiž pojedeme na dovolenou v srpnu na 14dní

aaadus
3. jan 2010

misicka,doli my jsme cestovní postýlku neplánovali kupovat, ale trošku nám to zkomplikoval švagr, který nám koupil poukázky do čedoku na dovču

xxx.klarka
3. jan 2010

aaadus, a kam se chystáte na dovču?? No jo, ale jestli zase jí chcete jen na dovču, tak bych koupila nějákou levnější jak psala misicka, to mimí na posteli vždycky přebalíš.

doli1
3. jan 2010

šimi když jede k prabábě tak v ní spává i ted.pokud budeš mít velký kočárek tak v srpnu tam může ještě spat i přes noc a nemusíš ju kupovat.

zuzub
3. jan 2010

ja chcem, aby sme cetovnú postieľku kúpili a budeme ju mať u mojej maminy, môj mm chodí často na týždnovky takže ked nebude doma budem s malým u maminy, ale inak by sme ju asi nevyužili.ešte by som rada keby sme kúpili kresielko, to je podľa man celkom dobrá vec ked sa v tom mimčo naučí

misicka85
3. jan 2010

A jenom půjčit si ji od někoho nemůžete? Přeci jen kvůli jedné dovči ji kupovat a pak ji už nevyužít mi příjde docela zbytečný 😒 A nebo koupit fakt jenom nějakou levnou. V srpnu budou malému 3 měsíce,tak to už může spát i bez toho roštu pro úplně malá mimi 🙂

blanka.k
3. jan 2010

My taky plánujeme nějakou koupit, počítám tak za 1500, amx.2000,-, když pojedeme ke tchýni na návštěvu, tak ať má kde spát. takto to tam měla švagrová, když dojeli, děcka spaly v postýlce v pokoji a my jsme kecaly v obýváku. Sice tam nebýváme přes noc,ale mimčo stejně dost spí...

blanka.k
3. jan 2010

tak sjem dostala mail od kamarádky, o které jsem tu psala, že má vystudovanou fyzioterapi na lék.fakultě a napsala mi toto:
myslim si,ze je to zbytecne kupovat tak drahou matraci. Navic pater jeste neni vyvynuta a zakrivena dokud dite nechodi,takze nejake to sendvicove prorezani matrace je pro mimino k nicemu. To bych spis koupila az bude dite spat v detske posteli,ale do postylky asi ne. My jsme kupovali nejakou pohankovou matraci do 700Kc a myslin ze to staci. JMP studio zdraveho spani je dobre,ale v tuto chvili se mi to zda vcelku neucelne. 😉

aaadus
3. jan 2010

půjčit nemám od koho. a jestli pojedeme jenom tady na tu dovču uvidíme jak to všechno zvládneme. pokud to půjde dobře, budeme jezdit častěji na víkendy. jinak v tom srpnu jedeme na Slovensko a už teď z toho mám hrůzu, to je mimo mé možnosti představivosti 😅

zuzub
3. jan 2010

a kam na Slovensko sa chystáte?

aaadus
3. jan 2010

blanka no vidíš, zase ušetřené korunky
a co chránič matrace, takovýto je to dobrý?
http://www.babymax.cz/chranic-matrace-60-x-120-...

blanka.k
3. jan 2010

Vím, že v Brně je nějaký bazárek a prodejna dětsk.potřeb a mají tam, že půjčují dětské postýlky.... ale to bych radši asi nějakou za 1300,- koupila a pak po dovči za 800,- prodala. přece jen, děti kakají, blinkají... 😅

aaadus
3. jan 2010

zuzub Západní Tatry-Roháče 😉

zuzub
3. jan 2010

no tak o máte super, je tam náááááááááááááádherne 🙂

vladkaz1
3. jan 2010

adus ano je dobry ,ja chcem zohnat este taky do vanicky kocika .. keby daco 😀

vladkaz1
3. jan 2010

No ste ma navnadili dnes si pojdem spravit asi zoznam co treba pokupit ,este .. sa nedoplatim ..ake novinky a vsetko su natrhu 😀 ,ale za snemusime mat vsetko ze?

newyorkgirl
3. jan 2010

baby a co takto cestovna postielka, je to ako ohradka ale mava to aj vlozku pre male babatka aby boli vyssie, my sme do takej zainvestovali pri Nikolke a super sme boli spokojni, lebo tiez cestujeme, akurat teraz si ju musim nechat poslat... najskor sla z USA na Slovensko a teraz pojde po 3 rokoch zo Slovenska do Anglicka, no co uz, ked je krasna s mackom pu 😀

aaadus
3. jan 2010

zuzub my jsme tam ještě nebyli, jezdíme spíše Nízké a Vysoké Tatry
vladka to ani nevím že jde sehnat i chránič do kočárku, neslyšela jsem o tom

vladkaz1
3. jan 2010

ano ide u nas sa to vola inak troska pohladam a hodim ale inak mi to pride ako super vec ,ked chcem mat vanicku peknu cistucku ,ved sa stane ze sa babko precurka alebo prekadi .. nasa mala bola pravidelne az na chrbte!!!! 😀 😀 ani pampersky s gumickou nepomohli 😝 😀

blanka.k
3. jan 2010

Ono možná stačí koupit nějaký ten do postýlky a obstřihnout 😉

aaadus
3. jan 2010

vladka už jsem to našlo, asi toto že?
http://www.babymax.cz/nepropustna-podlozka-40-x...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre