Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
31. mar 2010

Adelko
Anička měla to minulé úterý 2717g,takže za 7 dní nabrala necelých 200g,ale je to různé,i 250g může klidně nabrat... já bych brala už tak za týden porodit,už to těžce snášim s tím málem plodovky a tlakem dolu... no, do 19.to snad zvládnem,dokud budou v porodce přijímat...

xxx.klarka
31. mar 2010

Jináč jsem říkala že to vyjde krásně. Vymalujeme, začneme stěhovat, předáme tento byt a nachystám postýlku a můžu jít rodit 😀😀 od dneška přesně za 6 týdnů mám termín 😀

nikkka
31. mar 2010
zzuzullka
31. mar 2010

Ahojte tehulky,
ja som bola dnes na kontrole v nemocnici, a nevyzerá to s nami príliš dobre. krčok stále skrátený a do toho mám ešte nejakú infekciu a mäkší krčok, takže sa mi môže ľahšie skracovať teraz. tak mám nakázané ležanie a že ešte aspoň 2 týždne aby malý vydržal. takže ja nepočítam s tým, že by som rodila na termín, myslím že to bude skorej.

dúfam, že všetky ostatné sa máte ako tak dobre, aj keď teraz už to je určite tažšie keď sme ako slonice 😀

nikkka
31. mar 2010

dnes mi je strasne teplo..ja sa asi roztopim..

kitty123
31. mar 2010

ahoj holky

kitty123
31. mar 2010

Dneska jsem musela ráno brzo vstávat, byla jsem na odběrech krve kvůli protilátkám, tak jsem teď jako přejetá. Už se těším až si půjdu s Honzíčkem lehnout po obědě 🙂

nikkka
31. mar 2010

jeej vcera som si strihala nechty na nohaam, no poviem vam narobila som sa...lava noha v pohode, ale pravu som ledva dokoncila, normalne sa divim, ze som si neublizila..

antynka1
31. mar 2010

Zuzulka - tak držím palečky ať ještě alespoň chvilku vydržíte!

lucik...
31. mar 2010

Ahoj holky 🙂
Děkuju, manžel snad doma nějakou našel tak zajedem ke švadleně ať to přešije... 😵

Jinak já jdu 6.4. na poslední poradnu ke své dr., pro výsledky na streptokoka a 8.4. už jdu do porodnice na monitor, to budu 36tt, takže tak nějak 😉
Dneska se mi hrozně spalo, sem se probudila ve 4 a nemohla sem za boha usnout.. Nic mi jako nebylo, nebolelo, jen prostě se mi nechtělo spát 😅

A jak mi brala doktorka posledně krev na krevní obraz tak mi říkala že mám zvýšené leukocyty, tak sem se ptala co to jako znamená a ona že to v těhotenství někdy bývá.. Nevíte jestli je to pravda 😅 ?

antynka1
31. mar 2010

Lucik - já mám také zvýšené leukocyty - dle krve ve 12 tt. - ale co to znamená, to nevím.....

lucik...
31. mar 2010

anty no mě říkala že je to víc bílých krvinek nebo co a že to v těhotenství bývá, tak jsem jen chtěla vědět jestli něco nezanedbává nebo tak

kitty123
31. mar 2010

lucik,tohle jsem našla na netu.
zvýšené leukocyty v období 4-6 týdnů před porodem nesvědčí o systémové infekci bývá to obvyklá imunitní reakce v této fázi těhotenství...kontrola po porodu není nezbytná

lucik...
31. mar 2010

kitty vidíš, děkuju, to sedí akorát na mě 😵

kitty123
31. mar 2010

Myslím, že některé výsledky by nám doktoři ani říkat nemuseli, akorát nás to zbytečně znepokojuje a vlastně o nic nejde.

lucik...
31. mar 2010

kitty no asi tak 😀

bibi13
31. mar 2010

ahojte.. no dnes pršííí.. no fuj.. a to idem troška behať po meste.. idem konečne pre tu zaclonu a na socialku.. mala by som vraj podpísať nejaký list, aby mi socialka platila aj do 2. piliera dôchodkového.. no dufam, že to dnes vybavím..

zuzulka, tak treba ešte vydržať teda aspon tie dva týždne.. pekne lež..

wow.. 38. tyžden.xixix

lucik...
31. mar 2010

bibi hezký hezký 😀 😀 😀

nikkka
31. mar 2010

bibi to treba este aj ten druhy pilier obehat?? ach jaj..na to sa musim opytat teda..

lucik...
31. mar 2010

tak sem si dala první odvar z maliníku 😉 Je to docela dobrý 😉
A teďka jdu žehlit..

matpaj
31. mar 2010

bibi , tak ti troska aj zavidim ten 38............ 😒

lucik...
31. mar 2010

matpaj já jí to taky závidim 😀 Ale zase si řikám že 35 už taky jde 😵

adelka89
31. mar 2010

luci taky jdu zehlit 🙂 a tak do mesta dokoupit nejake pidi oblecky, ve vel 50 a 56 nemame skoro nic

lucik...
31. mar 2010

adelko odkdy si začala cvičit s epinem?

lucik...
31. mar 2010

no mě těší že už to jsou poslední pidi oblečky 😀

nikkka
31. mar 2010

z tej velkosti 50 nemam ani ja ani kus, asi by som mala predsa nieco take male kupit...podla toho co mi hovorila znama, jej mala ma uz skoro mesiac a este stale jej je 56 velka..a to mala pri porode 52cm..

lucik...
31. mar 2010

já taky nemám 50 ani jednu.. Ale 56 docela požehnaně 😀 Tak to vždycky ohrnu a bude 😵

antynka1
31. mar 2010

Já taky nemám žádnou 50 a ani ji kupovat neplánuji - buď to ohnu nebo když to bude opravdu velké, tak něco dokoupím 🙂

nikkka
31. mar 2010

ale nebudem uz nic kupovat, staci to co mame a potom priebezne dokupim..

to moje malinke je uplne natlacene pod rebrami aauuu..

lucik...
31. mar 2010

nikky to znám, mě se malá poslední dobou dost čast vždycky natlačí na jednu stranu do jednoho místa... to je taaaak nepříjemný 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre