Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
18. nov 2009

a hlavne sú dvojičky aj finančne náročnejšie,všetko kupovať dvojmo, ale zasa je to aj dvojitá radosť 🙂

aaadus
18. nov 2009

to věřím, že je to záhul. ale já se na to fakt těším i u toho jednoho po tom všem

zzuzullka
18. nov 2009

baby ja sa tak strašne teším na to až budem držať toho drobčeka v náručí a ten čas tak rýchlo beží, že o chvíľu je to tu. aj keď si síce neviem ani predstaviť čo budem s takým maličkým uzlíkom robiť, veď ja ani neviem ako sa to drží ale nemôžem sa už dočkať 😀

marmar1
18. nov 2009

ahoj holky
tak musím pochválit blance fotky..jsou úžasné 😵 😵 ,je fajn vyfotit si bříško tak brzy,já jsem fotila až v 37tt a nic moc teda i fotografka říkala že třeba ideál je 30tt to je ještě ta ženská taková tvárná.může si i sednout,není oteklá atd..
jinak kočárek z těch co jste dávaly se mi líbí peg perego,ten vypadá dobře 😉

doli já jsem dítě taky nechtěla až tak brzy po sobě,no ale už se jako těším 😀

marmar1
18. nov 2009

taky jsem chtěla vždycky dvojčátka,kamarádka má stejně staré jako moje dítě a myslím,že si nikdo nedovede představit ten záhul,je to opravdu makačka na bednu,ale samo taky dvojitá radost 😀

zzuzullka
18. nov 2009

a zasa aj keď sú dvojičky tak sa dokážu aj sami vyhrať a zabaviť čo je niekedy u jedného problém

marmar1
18. nov 2009

tak to ale až později,rozhodně ne ve 2 letech,je to prostě hodně náročné né jen fyzicky ale hlavně psychicky 😒
ale myslím že by nikdo s dvojčátkama neměnil 😉

marmar1
18. nov 2009

no ale je to těžké hodnotit,každé dítě je jiné,stejně jako každé těhotenství a někdo může mít co dělat i s jedním dítětem 😝

helka1
18. nov 2009

zzuzulka dvojky sa dokazu vyhrat spolu, ale vacsinou malicko 😅 😀 . Viac sa biju o jednu hracku 😝 a ja potom nic ine nerobim ako rozhodcu medzi nimi 😠 . Ja som napr stastna ze dvojky mam, su nezabudnutelne chvile s nimi ako si dokazu navzajiom davat lasku 😵 , ale na dalsie dvojcata by som sa uz necitila 😔

zzuzullka
18. nov 2009

a dvojičky majú medzi sebou aj taký iný vzťah. ja mám rada obidvoc bratov,ale proste s tou dvojičko je to také iné, sme proste nejako spojený. naši hovoria, že aj keď sme boli malí, tak my dvaja sme držali viacej spolu ako nerozlučná dvojka 🙂

kajamatus
18. nov 2009

tak vy tu preberate dvojicky, myslim ze jednym vrzom dvoch drobcekov je krasaaaaaaa.

Moja byvala spoluziacka porodila naraz 4 deticky 🙂 😲 🙂 😲 🙂 1 dievcatko +3 chlapci, tak tam bola v pohotovosti cela rodina, babicky,dedkovia, krstne mamy. A to uz jedneho synka mala. No a dnes uz deturence chodia druhym rokom na ZS. 😉 😉 😉. ja ju obdivujem ako to vsetko zvladla a stale zvlada.

marmar1
18. nov 2009

tak na 4 děti už musíš mít teda velkou rodinu,to je mazec 😀 na to snad i přispívá stát ne?..to se nedá utáhnout finančně 😲

marmar1
18. nov 2009

holky měly jste některá vysoký cukr?

zzuzullka
18. nov 2009

marmar, tak to vôbec neviem. buď mi doktor nerobil test na to alebo je v norme lebo mi nič nehovorili.

kajamatus,teda 4 deti to si neviem ani predstaviť, to sa musia aj steny otrásať keď začnú všetky naraz plakať 😀

marmar1
18. nov 2009

to mi zjistili z krve a šla jsem znovu na krev a nevím co by to přesně znamenalo,tak zjišťuju co a jak,ale já doufám že to bude ok 😉

zzuzullka
18. nov 2009

snáď to nebude nič zlé a budete v poriadku 🙂

marmar1
18. nov 2009

zuzu díky 😵 ,taky v to doufám

bondy1
19. nov 2009

Dobré ráno maminky, ale ste toho popísali 🙂 Dvojičky v rodine sú úžasné, pre maminu to musí byť zaberák 😵 Dnes ráno idem na triple testy - držte paluchy

mahulena
19. nov 2009

ahoj holky, diky za privitani🙂
ja osobne bych dvojcata nechtela, ale decka zahy po sobe klidne ano🙂, u dvojcat by me mrzelo, ze uz nikdy pak nebudu tehotna, protoze vic nez dve deti neplanuju🙂
myslim, ze to ma svy vyhody i nevyhody, jako vsechno. Ale ja bych nechtela, i proto, ze je takovy tehotenstvi brany jako rizikovy a tak. Takhle si asi muzem vic uzivat🙂
Vcera jsem byla poprve na tehotenskem cviceni, bylo to desne fajn. A pupika vyfotim zitra, jdu mrknout na fotky Blanky

mahulena
19. nov 2009

...ty brdo, to uz je pupik tehotenskej 😵 😵 , moc hezky🙂

pepibubu
19. nov 2009

ahoj holky, myslíte že je možný, že jsem včera cítila pohyby? bylo to jako kdyby bublinka ve střevech, nechci si nic namlouvat. kdyby to byly pohyby bylo by to suprácký 🙂

mahulena
19. nov 2009

pepi, urcite je to ono 😉 , ja citim pohyby od minuleho tydne taky, sice takovy lehoucky, ale vecer uz poradny kopanecky. Pry to ty druho a vicerodicky citi driv. Gratuluju 😵

uzijte si den, zase nakouknu🙂

bondy, drzim palce 😉

pepibubu
19. nov 2009

mahu, no téda, tak to mi normálně jdou slzičky do očí 🙂 správně přecitlivělá těhule 😀

pheva
19. nov 2009

marmar 1 ja som mala v predchadzajucom tehotenstve tehotensku cukrovku. Zajtra idem na kontrolne odbery ( nalacno vypit sladku vodu ...) 😖 uz teraz ma z toho striasa.

pepibubu
19. nov 2009

pheva, ty jo, takhle brzo? tady se tenhle test dělá až po 20tt, tuším 24, a mně ho ani nedělali, že když mám standardně dobrou hladinu cukru, tak to není třeba....

pheva
19. nov 2009

Pepibubu doktorka mi povedala, ze je to standartny postup kedze som v predchadzajucom tehotenstve mala dost zle vysledky. Takze mi to odsleduju od sameho zaciatku. Ked to dobre dopadne tak ma test cukru opat caka okolo 24tt a ak to dopadne zle tak ma posle opat na endokrinologiu. 😔 a mozem rovno oprasit moj stary glukomer. Ale to je najmenej len lech tehotenstvo dobre dopadne.

pheva
19. nov 2009

pepibudu zabudla som napisat, ze sa mi cukor objavil aj v moci co nie je najlepsie.

pepibubu
19. nov 2009

pheva aha tak to je pak jiná.... ale to dopadne dobře, neboj....

xxx.klarka
19. nov 2009

Dobré ráno holky 🙂 doufám, že mi dneska už bude dobře. Protože včerejší den se mi fakt moc nelíbil. Taky bych asi dvojčátka radši nechtěla. Musí to být záhul a hlavně finančně to utáhnout. Zatím jsme v pronájmu 1+1, hledáme byt větší že by jsme koupili, ale nic moc tady u nás není. Takže furt čekáme.

gaby21
19. nov 2009

Dievcata, tie co uz citite pohyby, v ktorej casti bruska priblizne? niekde pod pupikom? alebo skor tak nizsie po boku? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre