Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
11. dec 2009

holky chůvičky jsou perfektní tyto http://www.malvik.cz/Na-doma/elektronicke-chuvi... jen mi je kupovali v 2007 kolem 1000,-Kč 😀 protože v globusu měli poslední vystavený kus,tak jsem měli slevu,takže super... jsou do el. i na baterky a dosah mají hodně daleko i z jednoho patra do druhého a reagují i na pohyb ne jen na zvuk...

antynka1
11. dec 2009

Blani díky a držím palce, ať magnézko zabere.

mishutka
11. dec 2009

zdenka.od roku 2007 nejsou k dispozici jsem našla na nějakých stránkách 😉

mishutka
11. dec 2009

Ale určo bude nový podobný typ 😉

blanka.k
11. dec 2009

Misha - nepotvrdili, já jsem mu chtěla říct, kdyby viděl, co to je, ať řekne, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem slezla, jak mi gyn.nevadí, tak tento nebyl moc "šetrný" 😅
Kamarádka tady z baráku má nějakou chůvičku a když chodila vedle na kafe, tak ji měla zaplou, a to je přes 3 patra a celý barák (takža přes několik bytů na patře 😉 ) se jí poptám, co to má zač.

zdenkapo
11. dec 2009

mishutka,to těžko- ten odkaz jsem našla teď,takže se daj normálně koupit

xxx.klarka
11. dec 2009

🙂

mishutka
11. dec 2009

zdenka.já ještě nevím přes elektro je manžel, vybere typy a já přečtu recenze 😀

Teď vybíráme i teploměr nějaký do ucha i na čelo...

xxx.klarka
11. dec 2009

mishutka: taky ho chci, přemýšlím nad tímto http://www.tipnet.cz/pro-zdravi/infracerveny-te... , kamarádka ho má už na poště tak počkám na její dojmy z něj a pak se podle toho rozhodnu. 🙂

terkajesterka
11. dec 2009

my máme obyčejnou rychloběžku a taky to fungovalo. Naštěstí jsme měřili asi zatím jen 3x.

mishutka
11. dec 2009

Tak my ho chcem i pro sebe protože ten digi držet v puse s rýmou je na prd nebo v podpaží a stejně nemáme horečku 😅 Ale je nám na chcípnuti 😀

xxx.klarka
11. dec 2009

mishutka: taky jsme koupila digitální a furt mi měří nějak divně, tak nevím co to má být 😀 proto chci ten ušní a čelní

blanka.k
11. dec 2009

ještě jsem vám neřekla, jak jsem se ztrapnila v té porodnici. Hlavu jsem měla jak střep, jak jsem v noci nespala, do toho ty bolesti, ..., stoupla jsem si k nějaké recepci a sestřička začala zadávat do PC údaje a ptala se na adresu zaměstnavatele, já měla v hlavě jak vymeteno, nemohla jsem si vzpomenout, tak pak se mi koukla na neschopenku, připadala jsem si jak debil, ale zas mě omlouvá to, že firma má sídlo v úplně jiným městě než pracuju, takže tak. A pak chtěla jméno mojí gyn. a ze mě vypadlo jen Kateřina.... 😅 Chvíli jsem přemýšlela a pak mi řeka ať se zas kouknu do průkazky, ale já si pak vzpomněla 😅 takže na mě hodila výraz, že jsem totální debil 😀 😀 😀

mishah
11. dec 2009

Hmmm tak my používali až do září digit. rychloběžku a v pohodě..pak z toho měl ale malý děsné trauma a pokaždé při přebalování hrozně brečel a vzpomínal na "PIPI"(jak důvěrně nazval teploměr..)..pak jsme museli začít měřit v podpaží,ale taky z toho není 2xnadšený ☹ takže asi je lepší ten na čelo nebo spíš do ucha- netuším, jak to ale měří přesně.Máte s tím někdo zkušenosti?

aaadus
11. dec 2009

blanka že by se dostavovala těhotenská demence? 😀 já si taky někdy připadám jak úplná blbka

mishah
11. dec 2009

Blani: 😀 dobrý 😀..

blanka.k
11. dec 2009

Adus - ta se dostavila už dávno, to je taky jeden z důvoů, proč jsem na PN, prostě mi nejde soustředit se na nic, natož něco hlavou vymýšlet 😅 Ale dnes ráno to byl extrém 😅 naštěstí tam měli nějakou databázi pojišťovny, takže můj telefon, bydliště, atd. tam měli. Já bych si snad musela vytáhnout i OP, já fakt měla okno 😅

zzuzullka
11. dec 2009

blani, ďakujem za info o chúvičkách a s tým zabúdaním to mám občas tiež tak 😅

antynka1
11. dec 2009

Teď jsem se dívala na nějaké kojící polštáře - a nemůžu se nezeptat - asi taky mám těhotensku demenci, takže na to nemůžu přijít - spousta mamin si je vychvaluje v těhotenství - ale mě pořád nějak nedochází na co jsou v těhotenství dobrý a jak je v těhotenství používat????

terkajesterka
11. dec 2009

antynko, já ho používám na spaní, jeden konec si dám mezi nohy, prostředkem si podložím břicho a druhý konec si dám pod hlavu. Je to super, bez něj v podstatě nemůžu spát.

antynka1
11. dec 2009

Terko díky za vysvětlení 🙂

terkajesterka
11. dec 2009

😀 😀 rádo se stalo. můžu jen doporučit. A pak jsem na něm cca do půl roku kojila, popřípadě jsem na něj pokládala Juráška - obložila jsem ho polštářem, aby se nezkutálel z postele.

mishah
11. dec 2009

Terko: a ty kuličky uvnitř ti nevadí? Já ho měla pjčený v minulém těhot. i na Lukáška,ale nějak jsem si na něj nezvykla 😅 😀 Podkládala jsem si polštáře..a ty mi vyhovovaly nejvíc 😉

terkajesterka
11. dec 2009

míšo, nevadilo mi to, asi jsem si zvykla. Ale jsou i jiné náplně, třeba špalda nebo duté vlákno.

antynka1
11. dec 2009

Asi ještě zkusím napsat Ježíškovi, aby mi polštářek dal po stromeček 🙂

mishah
11. dec 2009

Tak já bych asi potřebovala něco míň šustivého 😀 manžel u toho nemohl spát 😀 takže u nás asi jedině to duté vlákno 😀

antynka1
11. dec 2009

A dají se ty s tím dutým vláknem také tvarovat?

zdenkapo
11. dec 2009

holky tak teploměr- TOmáškovi se taky přestalo líbit měřit rychloběžkou v zadečku,tak jsme ten minulýtýden koupili v lékárn ěteploměr na čelo a do chu v jednom a stál přes 1000,-Kč a druhý den to šel manža vrátit- byl to děs- měřilo to hrozně nepřesně- na čele i celé dva stupně méně než měl a v každém uchu úplně jinak,takže pak si vyberte- nás to zklamalo teda,tak měříme digitálním v podpaží a tam ten teda nedoporučuju

doli1
11. dec 2009

ahojky holčiny
probíráte výbavičku.chůvičky jsme využívali skoro furt je to skvělá věc.monitor taky o tom žádná.kojící polštář jsem neměla a ani ted neplánuji.velikosti jestli je někdo malej jak já 160 a manža kolem 170 tak si je 56 nakupte.v 62 se vám prcek bude úplně strácet.třeba bude jen na měsíc ale bez ní to nešlo.
dnes jsem nějak neměla čas pozorovat pohyby tak se ted snažim probudit prcka aby kopal.štouchám do něho,pustila jsem mu kabáty.řekla bych že sem tam se něco zavrní ale nevim jestli je to on 😒 doufám že se za chvíli probudi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre