Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
16. dec 2009

Ahoj holky 😉

Tak jsem po dlouhé době v práci ☹ Mám toho tu strašně moc a musím to do pátku stihnout abych dostala tu dovču, takže se tu moc neukážu..

aaadus
16. dec 2009

zuzul jo, mamka mi furt říká a to nedělej a to nedělej, až mi to už někdy leze na nervy 😅 já mám dneska šišky s mákem 😀

xxx.klarka
16. dec 2009

ahojky holky,

tak jsem včera byla v tescu a koupila jsem si batole tekutý na praní, aby jsem to měla doma. A koupili jsme mimískovi alespoň čepičku, když už nic jiného 🙂

Týýý jo, už 19tt, to je krása. Ale to moje zlatíčko furt ještě necítím, snad se do Vánoc dočkám. Jsem celá napjatá z toho.

Holky, večer když se natáhnu do postele tak se mi hrozně napíná břicho, je to normální??

baterka: vítej!!🙂

m.c. : super pohlaví 🙂

xxx.klarka
16. dec 2009

medan: to mě mrzí, hlavně že je mimi v pořádku. 😉

aaadus
16. dec 2009

klarka tak neležet s nataženýma nohama, to jediné ti můžu poradit

aaadus
16. dec 2009

michalag tak párek nebo volí oko 😀
lucik... vidím že to funguje všude stejně

m.c.
16. dec 2009

Já jsem dneska poprvé v životě vařila v papiňáku 😉 . Maso na polívku, naštěstí jsme nevybuchli 😀 .

zzuzullka
16. dec 2009

klarka, aj ja cítim ako ho mám trochu napnuté keď ležím na chrbte ale nijako mi to neprekáža ani to nie je nepríjemné tak to je asi OK. len cítim že sa mi trochu horšie otáča na posteli a keď si čupnem tak cítim ako mi drobček zavadzia, no ale veď 19cm to je už kus chlapa 😀 si neviem predstaviť ako sa budem pohybovať v 9-tom mesiaci

blanka.k
16. dec 2009

Zuzul - já od prázdnin byla u našich 1x, takže nemusím "rady" řešit 😀 A co budu mít na oběd netuším, chodím tady kousek na meníčko, tak uvidíme co bude 😀

zzuzullka
16. dec 2009

m.c. tak to si odvážna,ja sa toho nástroja bojím a keď v ňom mamka niečo varí tak ho obchádzam oblúkom lebo mám pocit že každú chvíľu vybuchne 😀

aaadus
16. dec 2009

zuzul no s tím čupáním mi ani nemluv 😀
m.c. já když jsem poprvé vařila v papiňáku tak jsem skoro celou dobu u toho stála 😀 ale je to úspora času

m.c.
16. dec 2009

no měla jsem fakt strach, hlavně když se vypoustěla ta pára, no je to asi o zvyku 🙂 . A úspora času je to fakt velká.
Holky, co pijete? Já mám ořád problém s pitím, mně normálně skoro nic na pití nechutná. Akorát kofola, ale tu nemlůžu pít pořád. I z vody je mi občas blbě 😒

michalag
autor
16. dec 2009

baby, nemate niektora neprijemnu skusenost zo zapalom zubneho nervu??? potrebujem poradit

blanka.k
16. dec 2009

My jsem dostali papiňák ke svatbě... je ještě někde originál zabalený, nějak v tom moc nemám co vařit 😅 A ktomu zavazení bříška, poslední týden mám docela problém s punčochama, tak nevím, jak to budu dělat za pár týdnů, jelikož nosím jen sukně. Teď se snažím nožku vytočit nějak na bok a spíš se ohnout doboku než dopředu.... 😀 Asi mě muž jak pljde ránodo práce punčochy obleče a večer mi je vysvleče, abych mohla ven 😀 😀 😀

zzuzullka
16. dec 2009

blanka 😀

adus, a to si takto riskovala život keď si stála u toho? ja utekám do inej miestnosti pre prípad výbuchu 😀 a mamka sa mi vždy smeje 😀

m.c. ja pijem čaj alebo vodu z vodovodu,ale včera si manžel urobil červené víno s kofolou a bolo také dobré, že som si pár glgov dala, možno preto malý tak kopal večer 😀

michalag,nemám s tým skúsenosť a som rada lebo to znie tak bolestivo

aaadus
16. dec 2009

m.c. problém s pitím mám taky. ráno si dám kakao a čaj, no a přes den se musím donutit pít vodu ze šťávou. aj sem obětovala peníze a koupila si nějaký lepší sirup, ty levné žblundy mi nechutnají. mě totiž postrašila PA na cvičení že pokud se do 25tt nenaučím vypít 3l denně může se stát, že ve 30tt skončím na JIP a předčasně porodím a to bych nerada
mi stačí si nazout ponožky, už si k tomu musím sedat, ve stoje to už nejde 😀

xxx.klarka
16. dec 2009

aaadus: Snažím se, pomoooc, já tak ráda spím na břiše, hodím na bok pod sebe vždy deku nebo nohu aby jsem netlačila na mimi. Ale bojím se, aby jsem mu něco neudělala. Jsem už taková nejistá když mimí necítím, jestli je vše v pořádku.

zzuzullka: Já vůbec nevím kolik ta naše " beruška " měří. Doktorka mě neměřila naposledy. Tak se to dozvím až toho 29. na velkém UTZ. Holky, jestli mi řeknou že to je kluk, tak se zblázním, už jsme si zvykli že to je beruška, a né brouček 😀

Holky, co je to čupání? 😀

aaadus
16. dec 2009

michalag neporadím, moje mamka by ti poradila, ta už měla snad všechny možné problémy co se zubů týče. mě od včerejška bolí zub moudrousti, mám to zase parádně nateklé. doufám že to přejde jako vždy, trhat ho fakt nechci jít

aaadus
16. dec 2009

klarka dřepnout si 😀

xxx.klarka
16. dec 2009

aaadus: aha 😀

Jéé, tady u nás tak krásně poletuje snížek.

Holky, jste mě včera navnadili a jdu se zaregistrovat na to aukro😀

zzuzullka
16. dec 2009

nepovie sa po česky čupnúť si náhodou aj dřepnout na bobek?

klarka, mne včera gyndr povedal, že veľkosť teraz zodpovedá približne týždni v ktorom sme, takže my sme na tom cca rovnako, tak myslím, že tiež mám cca ako ja 19cm a 250g

xxx.klarka
16. dec 2009

zzuzu: Na UTZ v 12tt mi říkala že je mimí o 3 dny menší, ale zase to přisuzovala tomu že jsem měla dlouhý menstruační cyklus. Tak jsem zvědavá na ten veliký UTZ co mi řekne. Snad bude vše ok, a snad "ji" do té doby budu cítít.

aaadus
16. dec 2009

zuzul jo řekně, ale my říkáme čupnout
náš bobek má 20,5cm a 341 g 🙂

xxx.klarka
16. dec 2009

zzuzu jo taky se to řekne dřepnout si na bobek 😉 ............. koukám na foto z UTZ minulého a normálně vidím ouško 😀

zzuzullka
16. dec 2009

klarka 12tt bolo už dávno, tak to možno už dobehla. mne pred 2 týždňami vyšlo že je podľa utz o 3 dni staršie ako podľa PM a včera sa už termíny zhodovali

xxx.klarka
16. dec 2009

zzuzu, jasný že to je dávno, proto jsem zvědavá. 🙂 Ještě že smenou půjde můj drahý, nechci jít sama.
Týý jo, už jenom 8dní do Vánoc. Já se tak těším.

zzuzullka
16. dec 2009

klarka ono to možno nie je ucho,aj ja som sa tak včera napálila na utz som myslela, že je to ucho a mi povedal gyndr že to je mozok, že to tak presvitá 😀

a mám vybavený ten utz na 28.12. tak to som fest rada, tam sa určite potvrdí, že je OK a nebudem musieť ísť na genetiku

zdenkapo
16. dec 2009

papiňák- taky ho zbožňuju- je v tom vařeno raz dva- máme teda takový super set od fagoru- dva hrnce - jukněte

http://www.centrumobchodu.cz/Kuchyn-a-domaci-po...

a to jsem se toho pořád bála-moje mamka koupila tlakáč s takovým pružným víkem-taky značkový a normálně jí to dvakrát bouchlo,poklice vylítla a měli díru ve stropě-ještěže u toho nestála 😖

Lucik,tak co holič včera?

Adus v kolik razíš ty?

brisilda
16. dec 2009

ahojte kocky ja k vam sice uz dlho nechodim no teraz by som sa len chcela informovat ci uz viete pohlavie babatka mne v 20 tt doktor povedal, ze je este skoro tak nechapem lebo pri prvom som vedela pohlavie uz od 4 mesiaca

xxx.klarka
16. dec 2009

zzuzu: Určitě to je ucho, na mozek to je moc nízko a malinké 😀

Já v tlakáči nevařím, ani ho nemáme ani nechci. Já bych s ev tom bála vařit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre