Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
19. jan 2010

zdenka no jestli jde o velikost bradavek tak jsem asi v pr... doufám, že ještě porostou jinak mě picne
lucik... nemachruj s břichem jo 😀

už hodinu se snažím vybrat svatební fotky, které nechám udělat a už mě to nebavíííííí

xxx.klarka
19. jan 2010

jsem ani 2 týdnu už nefotila břucho, budu muset zíítra 🙂 😅

bibi13
19. jan 2010

blani, stan ma aj tyčky.. tie udržia prsia a nepadnu dole ako v prípade padakov. 😀 😀

blanka.k
19. jan 2010

Jako jeden konec opřeš o pupek, druhým podepřeš prso...ale hctělo by to nějaký kulaté na konci, aby tě to nepropíchlo 😀

pugie
19. jan 2010

tak to já mám zase opačnej problém - mně ty moje kůzlátka snad ani v těhotenství nevylezou 🤐 🤐 😉 zato se to všechno valí do břicha, mám pěknej pupek 😒 musim konečně taky něco nafotit a přidat..
Lucíku, takový břiško jsem měla na začátku těhu 😵

pugie
19. jan 2010

Blani, hezký nový úlovky v albu 😉

blanka.k
19. jan 2010

Jsem hodila do alba fotku pupku (nebo spíš břicha) ve 13tt 😅 A taky to byl ještě stav o těch 11cm přes prsa míň. Dnes jsem vyzkoušela blesk k foťáku a funguje, huráá, takže o víkendu se pokusím nějak nafotit, snad se vlezu do objektivu 😀

doli1
19. jan 2010

lucik máš pěkný holčičkovský bříško.já ted dobrovolně vyžehlila to jsem šikula

blanka.k
19. jan 2010

Holky, tak jsem od 20:00 hladem a nějak začínám mít hlad 😅 To jsem zvědavá, co budu dělat v 7 ráno 😅
Doli jé, ty jsi šikulka, dojeď nám taky vyžehlit ☹

lucik...
19. jan 2010

Taky bych potřebovala žehlit ☹ ☹ ☹

blani já to nemohla vydržet 😀 V 8 ráno jsem šla na oGTT a v půl jedenáctý v noci jsem si dala v posteli půlku housky,jinak bych umřela 😀 😀 😀

blanka.k
19. jan 2010

já do sebe zatím liju čaj 😅

doli1
19. jan 2010

chce to spíš jít brzo spat a všechno zaspat.když si budeš nalívat žaludek vodou tak ráno bude větší hlad.

blanka.k
19. jan 2010

Jenže já takhle brzo neusnu... chodím spát tak v 1 nejdřív a stejně se v noci budím, kdybych šla teď, tak od 2 koukám do stropu. už jsem si dala do kabelky čokoládu, až to zítra skončí, ať se nadlábnu 😀

zzuzullka
19. jan 2010

blanka a čo takto skúsiť nejaké manželské hrátky s manželom, aspoň by si zabudla na hlad a aj by si potom určite ľahko zaspala 🙂

blanka.k
19. jan 2010

Zuzul - 😀 😀 😀 😀 tak jsem tento návrh přečetla manželovi, pokýval hlavou, řek Hmmm, zčervenal a kouká dál na nějaký pořad v TV 😝

simi.w
19. jan 2010

blanka, krásně si vedeš album miminka, to jsem vždycky chtěla taky, ale chybí mi ta schopnost, u Aničky nic a teď si říkám, že už je zase pozdě, závidím, je to fakt krásná památka 😉

simi.w
19. jan 2010

holky, nevíte, kde na netu se dá najít kalkulačka výpočtu data porodu podle početí ? všude nacházím jenom podle poslední menstruace

blanka.k
19. jan 2010

Simi - děkuji, mě tyhle kravinky baví a aspoň doma nepropadám trudomyslnosti 😀 Hlavně, co si nenapíšu, nevyfotím, to má hlava neudrží...
teď hledám, co si vzít za knihu sebou zítra na GTT, a co neváží 3kg 😀

simi.w
19. jan 2010

Mě to taky baví, ale jsem neschopná a vůbec nemám múzu, pak jenom lituju, protože taky co si nenapíšu, tak hned zapomenu a je to v pr.... 🙄

simi.w
19. jan 2010

A to máš nějaké speciální album nebo normál ? jsem se dívala na těhotenské deníčky a taky je to pěkné, jen třeba stále sledovat příslušné kolonky a zapisovat, takže opět nic pro mne

katarinka151
19. jan 2010

blahoželám májovkám aj my sme pred rokom už robili bordel v brušku a ešte vám ponúkam pekné tričko na predaj s milým nádpisom "Plánujem svoj útek v máji" pozrite do albumu

blanka.k
19. jan 2010

Simi - to je klasický album s černýma listama,kam lepím UZ fotky, pod to vždycky napíšu, jaký je to tt, kolik měřil, občas napíšu, kdy mě poprvé kopl, kdy tatínka, a pak jsem tam dala fotky, co mě fotila kamrádka. Mě se moc nelíbí, takové ty hodně "dětské" deníčky,c o hýří barvami a jen vyplňuješ,na UZ fotku tam mám třeba jen jednu stranu,...takto si to udělám podle sebe a je 😉

blanka.k
19. jan 2010

úplně obyč.album https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😉 k tomu koupená bílá fixa a je to 😉

simi.w
19. jan 2010

jasně, když jsi kreativní, tak to máš v pohodě, vytvoříš si to album podle sebe a díky za odkaz, možná se ještě k něčemu dokopu, chce to motivaci

blanka.k
19. jan 2010

nemáš zač. Udělat ho můžeš kdykoliv 😉 Co doma najdeš, to tam dáš, já cchi pak takto dělat i další alba, až se malej narodí...na prvnní stranu mu chci otisknout nožučky a ručičky (a pak třeba každého půl roku), ale nevím, čím ho můžu namatlat aby se neosypal 😀
Já mám hlad, a kručí mi v břichu 😅 Tak jdu koukat na tv ať přijdu na jiné myšlenky, dobrou noc všem a kdo jde zítra taky na GTT tak hodně štěstí. teda vlastně už dnes 😀

simi.w
19. jan 2010

dobrou noc, hlad nezávidím a taky přeju hodně štěstí na GTT 🙂

simi.w
19. jan 2010

já jsem malé dělala otisk ručičky a nožičky a matlala jsem jí temperovýma barvama, chudák byla trochu v šoku, ale jinak žádna újma nebyla, dělala jsem taky otisky do sádry a teď je má na zdi ve svém pokojíčku, takže jak tak zjišťuju, tak na tom nejsem zase tak špatně s tou múzou 😀 😵

dobrou noc, už jdu

antynka1
20. jan 2010

Krásné ráno holky,
tak jak jste se dneska vyspaly?

michalag
autor
20. jan 2010

Dobre ranko 🙂

anty, ja celkom fajn, len bolo malo 😅 a ty?

aaadus
20. jan 2010

Dobré ráno,
blanka držím palce ať to zvládneš. mě ta hladovka čeká za týden už od 19:00 😝
dnes jedu za kamarádkou co má půlročního chlapečka tak se těším až si s prckem pohraju. říkám to manželovi, že se jedu podívat jak to u nás bude vypadat za 3/4 roku a říká mi - nikam, zase přijdeš chytrá jak rádio 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre