Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
20. jan 2010

antynka, tak aspon, že to dopadlo dobre.. niektorí lekari su "užaaasní"..

vladkaz1
20. jan 2010

antynka, apon ze si to dotiahla do konca a bude dobre uz 😉

bibi13
20. jan 2010

vladka, hej. každý si uvaži sam.. len som si myslela, že ta lovela je priamo pre miminka a že persil nie je vhodny.. ja používam tiež persil a som s ním spokojna.. preto a pýtam..

xxx.klarka
20. jan 2010

anty, tak to je dobře že to tak dopadlo. Ta doktorka je fakt na pěst. Já přecházela k této dr když jsem zjistila že jsem těhu a ta si taky sama vyžádala kartu d bývalé když jme jí řekla, že jsem s ní měla problémy.

vladka, já bych už nejradši začala prát a žehlit pro mimi. Tak jsem furt přemýšlela jestli není brzy a tak, ale tak teď jsi mě docela nakopla. Tak začnu přebírat věci po ségře a začnu s tím už asi 🙂 Ať mi ty dny rychleji utíkají. 🙂

Jinak tady mám lovelu asi na 3 pračky, a pak jsem koupila Batole myslím.

antynka1
20. jan 2010

Holky díky, byl to boj 🙂
Ale už to je snad na dobré cestě 🙂

matpaj
20. jan 2010

Ježiši, baby ako u nás sneží a je hrozná zima....... 😖 a ja som chcela ísť s Pajkou peši zo škôlky..... 😝

mishut aj ja sa teším keď už bude bábo.....ako bude vyzerať, máme už jednu dcéru a s mm uvažujeme, že ako bude vyzerať druhá....som zvedavá... 🙂

mishah
20. jan 2010

antynko,tak to je supr,že to máš vyřešené s dr🙂 a na Bul jde na velký UTZ?
ad lovela-u mně teda taky nic moc body 😝 byla jsem ráda, když jsem to obr balení spotřebovala...jinak jsem používala i prací ořechy a docela mi vyhovovaly🙂)

zzuzullka
20. jan 2010

antynka, gratulujem k novej lekárke 🙂

antynka1
20. jan 2010

To tady u nás je pět stupňů nad nulou a sníh taje 🙂 Ale stejně je ho pořád dost ☹

bibi13
20. jan 2010

wow, u nas vyšlo aj slniečko..🙂

babara
20. jan 2010

Anty, to je fakt des, ta doktorka. Nebo to jen sestra?
A do Gennetu uz jsi to kvuli ni nestihla? Hlavne, ze te vzala ta nova doktorka

Taky nechapu ty doktorky, nebo sestry?, co Vas sprdnou za pribrana 2 kila za mesic. Mozna tak 5 by bylo moc, ale 2 kg?? To mam dole treba pres noc, to zalezi kolik clovek toho zrovna sni a vypije... Ja o Vanocich pribrala 2 kg asi za 4 dny, ale celkem asi tak 8/9 kdyz odectu pocatecni ubytek tak vlastne 5/6.

Blani, ja studovala na Suchdole hnojarnu, obvodacku jsem mela tam, ostatni v Bechynove. Taky tam byl jeden sileny uchylny ocar pred duchodem, debil, me se zanetem rohovky poslal do zavrene nemocnice (meli prazdniny) a staral se spis o muj muzskej doprovod nez o me oko. A to jsem kvuli nemu musela vydrzet do rana, pac to podcenil, v noci jsem nemohla vydrzet bolesti do 7, abych tam sla znova a pak ta zbytecna cesta, nastesti me pak vzali na Karlaku, tam jsou na oci machri.

mishah
20. jan 2010

matpaj:já jsem taky strašně vědavá,jak bude vypadat naše druhé mimčo 🙂 vůůůůbec si to neumím představit 😉

zdenkapo
20. jan 2010

Vladka
nevadí...

Babara
no to asi nic nevyužiješ,protože zrušili snad úplně všechny příspěvky,mrkni na jejich www

Lovela- peru jedině v ní malmu a jsem teda spokojená, Batole mi moc nevonělo....

antynka1
20. jan 2010

Babaro - krávy jso obě - pardon az ty výrazy ☹
Já taky studuji v Suchodle, PEFku 🙂

vladkaz1
20. jan 2010

Klarka ja som ich zavoxovala do igelitu len som odsala vzduch mozes aj vysavacom nemas take sacky?
A potom len budem vytahovat jak cerstvo vyprate ,ked to na to niekde nepada prach ,nemas mat preco obavu nepoprat a ozehlit 😉
idem este dorobit co potebujem a idme s malu von .. 🙂

xxx.klarka
20. jan 2010

vladka, mám je, ale zase když to do toho dám tak to budu mít pomuchlané ... 😒 ... by se nemělo ale ve skříni zaprášit ne, svoje oblečení tam taky máme třeba x měsíců ... 🙂

blanka.k
20. jan 2010

Babara, Antynka - tak tam pozdravujte, já i bydlela kousek odtam, v Bubenči 6 let, super čtvrť 😉 A pak v Michli, to taky šlo. 😉 měla jem to 5 min. do Stromovky, 10 do školy, fakt pohodička...
Teď jem koukala na Aukro, co mi dnes došel balík a půlka zboží v něm chyběla, tak má za posledních pár dní dost negativních komentářů. Mě se od pátku taky nezoval, když jsem urgovala, kde to zboží je a uvidím co mi napíše, na to, že balík konenčě mám, ale jev něj jiné zboží (ale klidně ho vezmu místo toho pův.) ale půlka chybí ☹ Ke všemu to je Polák a fakt ty emaily pak stojí za to v jeho polské češtině 😒
Tak jdu radši spát, dnes jsem po snad čtvrt roce vstávala v 7..brrrrrrrrrrrr 😀

blanka.k
20. jan 2010

Vlaďko - tak přesně ty vaky mi dnes došly, jak jsem psala, že jsem je objednávala, a došly za 10 dní a jen půlka kusů 😅 Ale ani rozdělat je nemůžu a vyzkoušet, když nevím, jaká bude domluva s prodávajícím a jeslti mu je nebudu třeba posílat zpět 😀

mishah
20. jan 2010

Holky a vydrží vám ty vakuovací pytle?mně se teda polovina proděravěla...a to jsem měla i nějaké dost drahé z tchiba 😠 asi to s nima neumím 😀
jinak u nás vysvitlo sluníčko a já jsem objevila zapadlou Merci bonboniéru 😉 🙂

xxx.klarka
20. jan 2010

mishah, já je mám za pár korun od čínanů a mám to v tom už aby 2 roky a furt drží, i jsem to v tom stěhovala ..

babara
20. jan 2010

blanka, tak to je neprijemny, snad ti to posle za to postovny drahy.

anty, tak PEFku, nekecej 🙂 jaky obor, PaE? Uz koncis, vid? Ja statnicovala uz 2006. Zlobi te nejaci profesori? S par z nich kamaradim 😉

antynka1
20. jan 2010

Babara - dělám dálkové PaE, státnice mám začátkem února.... Jo a zlobí mě Získal a stará Regnerová, ty jestli chytnu u komise, tak tam snad ani nepůjdu 🙂 Regnerová mě učila mluvit česky a Získal mi naznačil, že takového blba jako jsem já už dlouho neviděl a že mi tu zkoušku raději dá než aby mě musel ještě někdy potkat 😀

zuzanky
20. jan 2010

Ahojte babuľky
Dlho som tu nebola mala som nejaké problémy idem si Vás prečítať 🙂

babara
20. jan 2010

anty... Ty jo, Regnerka jeste zije, to cucim, no to je mimon, nechapu co dela na VS. Ziskal je z KOSY, ekonomicko-matematicke metody? Tak toho jsem mela jen na prednasky, oba tusim v druhaku, to uz je let 🙂 tak drzim palce, at uz je nepotkas a at mas hlavne stesti u statnic!

antynka1
20. jan 2010

Misah - jo jdu na Bulovku, zatím tam mám jen přijít a že vymyslí co se mnou. Tak doufám, že mě na ten UTZ vezmou, ty jsi psala, že tě vzaly bez objednání, že?
Zuzanky - tak doufám, že se problémy už vyřešily a vše je OK.

antynka1
20. jan 2010

babara - Regnerka ještě žije - no i když už na to nevypadá - ale je pořád pěkné ostrá... A Získal je z KOSY 🙂 Pamatuješ si to dobře 🙂

zuzanky
20. jan 2010

Anitka to za dozviem na 100% až v pondelok ale zatiaľ je to dobré 🙂

Vy ste toho ale popísali ja mam pre malého len tie vecičky čo sme dostali pod stromček ale vo februári pôjdem k sestre a tam si zoberiem veci a perinky ona ich už nepotrebuje. To sa mám keď mám po kom dediť. 😀

antynka1
20. jan 2010

Zuzanky - tak to bdue určitě dobré, každopádně držím palečky 🙂

zuzanky
20. jan 2010

to dúfam aj ja a ďakujem 🙂

xxx.klarka
20. jan 2010

http://www.magazin.cz/lifestyle/5219-zena-ktera... 😀😀😀😀 ty voleeeeeeeee, pardon, ale k tomu nemám jiná slova 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre