Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
24. feb 2010

blanka 😀 ja som niekedy unavená aj keď upracem posteľ, ale v izbe poriadok musím mať, na to ja som zasa pedant, všetko má svoje miesto a minule utieral prach mm a posunol mi o kúsok jednu sošku na poličke a hneď ako som vošla do izby som sa pýtala, že čo robil, keď mám poprehadzované veci 😀 so mnou je to strašné v tomto 😅

blanka.k
24. feb 2010

Luci - tak to hned kouknu na můj účet, jestli už došla. BYlo by to fajn. A taky mám v obýváku 3 černé police, což je asi o 3 kusy víc než jsem schopná uklidit 😀 😀 😀 Kolikrát si říkám, že jsem je neměla kupovat a místo toho tam dát max.nějaké umění, no pozdě no. Mít tam nějakou skříň nebo obýv.stěnu, tak mě asi trefí. Stačí mi konferenční a jídlení stůl v kombinaci černé a klasické sklo,ale to utírám jen když má dojít návštěva, jinak bych to mohla drhnout furt 😝

lucik...
24. feb 2010

blani no já úplně čuměla, protože já jsem na PN od 11.ledna, takže mi většinu platila ještě práce a sociálka jen jeden týden a hlavně mi to vyplácí Praha 8 která je v tom prý nejhorší, takže jsem počítala že mi to přijde tak v červnu 😀 Tak mám aspon naději že to bude chodit pravidelně 😵 😵 😵

zzuzullka
24. feb 2010

my teda teraz bývame so svokrovcami, takže máme len jednu izbu ale plánujeme v priebehu nabližších rokov si postaviť nadstavbu k tomuto domu-podkrovie a tam určite chcem len minimum nábytku. v spálni len postel, nočný stolík a veľkú vstavanú skriňu a v obývačke len nejaký bar na alkohol a takú uplne nízku skrinku pod televízor a to je všetko 😀 alebo potom viac nábytku a hodne detí aby to mal kto upratovať 😀 😀 😀

lucik...
24. feb 2010

zzuzul my taky nemáme moc nábytku a to utírání prachu mi zabere tak půl hoďky ale já to taaaaak nesnášim 😀 😀 😀

zzuzullka
24. feb 2010

lucik a čo tak mať stále zapnutý nejaký ventilátor a ten by ten prach priebežne z toho nábytku sfukoval a nemusela by si nič utierať 😀

blanka.k
24. feb 2010

Zzuzul - no jestli budou děti po mě, tak mě by ani 10 dětí na úklid asi nestačilo 😀 🤐 🤐 My teda nemáme v obýváku ani Tv,ale plánujeme ji časem, jako doplněk, ale bude to jediná věc na té stěně. Ale až budou dělat za rozumnou cenu ty Tv kolem 1,5m úhlopříčka nebo levné projektory, na to se M. už těší 😀

nikkka
24. feb 2010

velka telka je asi snom kazdeho chlapa, ten moj vzdy v obchode pri nich stoji a sniiiiva..

yanika
24. feb 2010

Tak to ja prach utieram rada, snáď moja naj činnosť z upratovania, mám rada činnosti, ktoré sú rýchle a výsledok je evidentný 😀 najlepšie sú tie jednorázové pronto utierky, je to hotovo raz-dva... Ale umývanie dlážky, tak to nenávidím, teraz sa mám na čo vyhovoriť, tak umýva mm.. dokonca ani schodište neupratujem ja 😉
No a najhoršie sú všetci tie somarinky čo sa nazbierajú ( rôzne darčekové predmety, knižky, CDčka, fotky, rámiky a kopec iných serepetičiek.. ). Ja tomu hovorím "lapače prachu"..

lucik...
24. feb 2010

zuzzul si piš že občas jdu a z té poličky to jen "sfouknu" zpátky ke krbu 😀 😀 😀

jo holky, to asi každý chlap, to je fakt 😀 Můj taky vždycky před nima stojí půl dne 😀 A furt že si jí koupíme, tak jsem mu řikala ať zapomene, když nám funguje ta co máme - taková stoletá, ale funguje tak co 😀 Tak myslím, že už se modlí aby přestala fungovat 😀

zzuzullka
24. feb 2010

my máme stolík s PC pod oknom a tento týždeň nám spadla polovica garnýže na záclonu-máme ju dvojitú a tak ju šiel mm opravovať a hovoril, že kiež by spadla aj tá druhá polovica a priamo na monitor od PC aby si mohol kúpiť nový a väčší 😀 😀 😀

blanka.k
24. feb 2010

Lapače prachu jsem eliminovala, mám vše v krabicích, 3 jsou na jedné polici v ložnici, zbytek schovaný, potřebovala bych ještě aspoň jednu komoru a další sklep 😅 Zrovna min.týden jsem prohrabávala skříně a vyhazovala nějakéoblečení, zrovna dnes jsem se domluvila se sestrou, že 2 krabice plyšáků (většinanových, co jsem za těch X let dostala k různým příležitostem) dám do dětsjého domova, pak ještě protřídím skripta a knihy, a dám do antikvariátu,...
Telku potřebujeme velkou už jen z toho důvodu, že od sedačky k ní bude přes 5 metrů, v ložnici máme 82cm tv asi 1m před postelí a občas mám problém s titulkama 😅 , bych konečně měla dojít k očaři 😅

lucik...
24. feb 2010

blani tak to my máme od sedačky k telce asi tak 1,5metru takže nám stačí mini telka 😀 😀 😀 Máme taky plnou krabici plyšáků, ale v dětském pokoji jsme zazdívali dveře a vznikl tam "výklenek" tak tam dáme poličky a ty plyšáky vyperu a naskládám je tam 😉
A lapače prachu ja většinou na chvíli vystavím a pak letí do koše 😀 Takže tu máme jen CD,DVD, svíčky a rámečky s fotkama ale i tak je tu toho mraky 😀

blanka.k
24. feb 2010

Zzzuzul - tak měl té garnyži trochu pomoct 😅
Lucik - vlastně nad postelí mám jednu poličku a na ní je asi 10 plyšáků (asi 5 ledníh medvědů mého M. a pak asi 5 mých plyšových krtků, ty mají u nás čestné místo, ty nedáme 😀 )

zzuzullka
24. feb 2010

blanka, na to som ho hneď upozornila, že nech to ani neskúša, tak si to potom rozmyslel 🙂 tak plyšových krtkov chápem, že ty nemôžeš vyhodiť keď je to tvoja srdcová záležitosť 🙂

lucik...
24. feb 2010

blani my máme nad postelí 2 poličky a dřív tam měl manžel vystavené modely motorek, asi 60.. Dokážete si představit ten prach???Tak sem se jednou naštvala a řekla ať si to laskavě utře nebo že to strčim do krabice... Skončilo to v krabici a chudák doufal že budeme mít kluka aby mu to mohl dát do pokojíku 😀 😀 😀 Smůla no

zdenkapo
24. feb 2010

holky
tak tu mateřskou vám přeju,taky jsem si užívala prašulí poprvé,teď už na ní nárok nemám...

LÉKÁRNA.CZ
objednávala jste některá z této e-lékárny a byly jste spokojené?

xxx.klarka
24. feb 2010

zdenka, já objednávala z lekarna.cz a byla jsem spokojená, objednávka brzo dorazila a vše bylo v pořádku. Objednávala jsem i termoobal na lahev, ale ten neměli, tak mi volali že není, jestli chci něco jiného nebo poslat prachy. Tak mi poslala zpět na účet prachy. 😉

lucik...
24. feb 2010

zdeni taky jsem tam objednávala a byla jsem spokojená 😉 Něco z objednávky neměli tak hned volali jestli chci poslat to co mají a pak ten zbytek nebo jestli vydržim pár dní 😉

blanka.k
24. feb 2010

Lucik - M. má několik stovek asi 5cm miniatur pajďuláků, plus několik desítek tanků, letadýlek, atd...naštěstí to má ve skleněných vitrínách, na to mu nesmí nikdo sáhnout, myslím, že kdybych mu švihla s notebookem o zem, tak nešílí tak, když jsem u jednoho pajduláka ulomila ručičku 😀
Zdeni - já tam hodně koukám na věci, co si chci koupit tady v kamenné lékárně, abych věděla přesně název a velikost, a ceny mi přijdou skoro stejné, a třeba odsvačku hlenů jsem sehnala atdy levněji 😅

lucik...
24. feb 2010

blani mě málem zabil když jsem je jednou myla a ulomila stoupátko 😀 😀 Taková miniaturní věc který by si samo nikdy nikdo nevšiml a on to hned poznal 😀

aaadus
24. feb 2010

lapače prachu - v bytě jsme měli klasickou obývací stěnu plnou keramických nesmyslů a nevím čeho. Než jsem utřela prach a pak to tam zase narovnala bylo půl dne. Teď v baráku máme v obýváku pouze sedačku a TV, žádná polička nic. To samé v ložnici. Máme tam pouze postel, noční stolky a TV. Jenom v šatně máme dvě komody a z těch prach utřu tak jednou do roka, protože na mojí půlce mám asi 10 parfému a asi desaterny roznošené náušnice a patery korále a nevím co ještě. Tak vždycky jenom fouknu a je uklizeno 😀

blanka.k
24. feb 2010

Lucik - já jednou sousedovic klučinovi půjčila jeden tank, a on měl různě hýbavý ty kanóny, otvíravý dvířka atd...no a jedna část hýbavá nebyla....no už je, drží "taktak", je zas hezky ve vitrínce a já dělám jako že nic 😅 🤐

lucik...
24. feb 2010

blani 😀 😀 😀

no nic holky, já mizim, mám toho dneska nějak moc 🙂

zzuzullka
24. feb 2010

blanka, presne tak:"zatloukat, zatloukat, zatloukat" 😀

zdenkapo
24. feb 2010

jé holky díky, no já nevim,zda tam nakonec objednám,tady u nás v lékárnách mají houbelec, třeba ten teploměr určo mít nebudou,vše je stejně na objednávku a dražží,tak je to fuk... ještě uvidim,ale apoň vim,že chodí kvalitní věci 😉

zdenkapo
24. feb 2010

Blani
😀 tak teď doufat,že si to tady tvůj manža nepročítá ve volných chvílích 😀

xxx.klarka
24. feb 2010

Zdenka, taky právě dělám ještě jednu objednávku toho co mi chybí.

blanka.k
24. feb 2010

Zdeni - tanky naštěstí moc ne, ale jinak s nima hcodí hrát turnaje, tak na nějakouulomenou ručičku by brzy přišel. 😅 Už přemýšlí, jak ty vitríny zabezpečit, abby to nich děti nemohli, tak jsem si z něj dělala srandu, že podle toho , jak má ty potvory rád, že minimálně jak v "Mision Imposible", laserové paprsky okolo, při narušení prostoru alarm a spuštění mříží,... 😅 😅 😅 😀

zdenkapo
24. feb 2010

Klarko
taky to prohlížim a uvidim...

Blani 😀
no mi na skřínkách,kde mám v TV stolku z Ikei za zašupovacím sklem dané taky zábrany- takové ty na boku do L,přilepí se to na to a dítě to pak neotevře....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre