Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
24. feb 2010

Tak já už odeslala objednávku, dalších 1200,- pěkné 😀

xxx.klarka
24. feb 2010

http://foto.dama.cz/foto.php?f=756619 nabídněte si, ale moc se mi nepovedly. ☹ Nevím proč, asi jsem udělala slabé těsto.

jemrykka
24. feb 2010

klarka, teraz sa tie peniažky sypú....
mám takú otázku videla som aj vo vašich albumoch tu zavinovačku zn. emitex do autosedačky, prečo ju všetci tak chvália? lebo neviem či ju mám kúpiť nebude stačiť obyčajná zavinovačka?

zdenkapo
24. feb 2010

Klarko
a posílat si to necháváš českou poštou zdarma že?

xxx.klarka
24. feb 2010

zdenka, ano českou poštou, nic jiného jsem už nepotřebovala, aby jsem dosáhla na 1500,- aby mi to poslali kurýrem.

jemrykka, to jo, ale tohle je to poslední a už máme vše, snad. 🙂

jemrykka
24. feb 2010

klarka a kolko ťa to vyšlo celé? myslím len kozmetiku a veci z lekárne...

xxx.klarka
24. feb 2010

jemrykka, minule jsem měla objednávku asi za 1700,- a teď za 1200,- . Jsou v tom ale i jedno balení plen 2-5kg pampersek do porodky a 2 balení po 4baleních vlhčených ubrousků. Nějáká ta kosmetika pro mimi, vložky, kalhotky, šidítka, obal na šidítko, rybylka, bepanthen, pupík, nějáké kapičky pro mimi do nosánku, 2osušky, prsní kloboučky, odsávačka do nosu, nějáké chrastítko a tak.

xxx.klarka
24. feb 2010

jemrykka a ještě ušní a čelní teploměr vlastně.

adelka89
24. feb 2010

nazdarek devcata 🙂 po obede jsem si hodila slofika 🙂 a po probuzeni jsem dostala zase hlad, tak delam palacinky 😀

jemrykka
24. feb 2010

tak potom je toho dosť, lebo ja čo som pozerala tak taká stránka slovenská moja lekaren nieje vobec lacnejšia ako u nás v lekárni a plus ešte poštovné...tak sa mi to neoplatí objednávať pôjdem si to postupne nakúpiť k nám🙂 a tá zavinka?

zdenkapo
24. feb 2010

a jaké jste objednávala buničité čtverečky- na pupík a otírání očiček, já tam našla tyto,ale myslim,že stejné,jak jsme měli na TOmáška, je to balení tak na 100 dětí http://www.lekarna.cz/vata-bunicita-delena-40x5...

adelka89
24. feb 2010

Zdeni a to se nemuzou pouzivat normalni vatove odlicovaci tamponky?

xxx.klarka
24. feb 2010

zdenka, i ty mám,ale jen 2 kola, ale ty jsem kupovala u nás v lékárně, když jsem objednávala z lekarna.cz tak jsem na ně zapoměla.

xxx.klarka
24. feb 2010

zdenka, já když je nevyužiji tak je dám ségře, ona má cukrovku, tak je určo spotřebuje.

blanka.k
24. feb 2010

Tak já udělala "výcuc" z mých výdajů, které mám položku po položce, za kolik, kde, od koho...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Už mi zbývá nakoupit "jen" za 7.000,- 😉

adelka89
24. feb 2010

ty jo blani to je fakt mazec ....
my jsme utratili za prcka ani ne polovinu 😨

blanka.k
24. feb 2010

No je no, ale zas zatím jsem dostala darem akortá 2 ponožky, 1 overal a 2 oblečky, který nosit nebudeme, jsou hnusný 😅 Ale zas tam není nic nadstandardního, nejsou tam věci ze stánku, ale zas nic luxusního, věci z Nextu atd, jsou z netu za pár korun, atd. 😉 nějak mě nenapadá žádná věc, která by byla fakt zbytečně drahá 😉

zzuzullka
24. feb 2010

jemrykka, ja tú zavinovačku od emitexu do autosedačky kupovať nebudem, budem mať tak 2 normálne zavinovačky a do autosedačky budem dávať deku. prijde mi to ako zbytočnosť za toľko peňazí, aj keď je to pekné, ale zasa tak často v tej autosedačke nebude bývať, takže deka bude stačiť 🙂

zdenkapo
24. feb 2010

Adelka
to asi ne, nám tenkrát řekli i v porodce tyto čtverečky,nehledě na to,že se z toho dělají z půlek ruličky,které uválíš mezi dlaněmi a ty pak požíváš do nosánku a do oušek ze začátku,tak nás to naučili v porodce....

Blani
jj,to znám,taky jsme měli šílené výdaje při Tomáškovi a ikdyž jsem myslela,že teď výdaje moc nebudou,tak to byl omyl,ale tak do 20 tis. bysme se měli vejít,když nebudu počítat průběžné kupování holčičích věciček...

Klarko
to bude to samé,v tomhle a i v tom co jsme kdysi koupili byla dvě kola těch namotaných čtverečků, menší balení nemaj....

adelka89
24. feb 2010

to je fakt...
no my jsme obleceni dostali (podedili) fakt dost, v podstate bych rekla tak 80% sice neni moc krasne, nektere kousky jsou samy zmolek, nektere jsem nosila dokonce i ja a po mne dalsich 5 deti, ale rikam si, na doma je to dobre.... po porodu planuju malemu kouopit jeste nejake kousky nove ale az tak na podzim... bodynek na leto mame dost a stejne ty deti strasne rychle rostou...

blanka.k
24. feb 2010

Kecám - "finanční úlet" byla lahvička za asi 250,-, dudlík a čepička s krtečkem, to samé bez obrázku by vyšlo na polovinu, no ale krtek je krtek 😀 Třeb alehátko se mi líbilo Jané za 3800,-, cest.postýlka taky Jané za 4.200,-, klasickou jsem původně chtěla odtam co máme ložnici... necleých 5.000, matrace 1.800,-, jo kdybych nebyla omezená (myslím finančně, jinak, že mi to nemyslí, to vím dávno 😀 ), to by byla jiná částka 😅

blanka.k
24. feb 2010

Zdeni - já plánuju, že většinu věcí zdědí druhé dítko, proto taky kupuje ty neutrální barvy - červená nebo zeleno/žlutá, takže nové bude jen oblečení (pokud to bude zas kluk, tak jen pár kousků), a kosmetika a co 1. zničí, snad toho nebude moc. 😅 Kočárek, postýlky, přebalováky, textil (plínky, osušky, povlečení,...), lehátko, komoda,.... to je skoro většina rozpočtu, se bude dědit 😉 Doufejme. 😅

zdenkapo
24. feb 2010

Zuzu
tu zavinku jsem koupila ,ale nebudu jí používat jen v autosedačce, je letní,uvnitř s bavlnou,tak se dá v pohodě běžně užívat doma nebo v kočárku a tak....

blanka.k
24. feb 2010

Myslíte, ž ebude v druhé půlce května stačit dítko obléct a přikrýt ho v kočárku peřinkou? Nebo ho tam šoupnout v klaiscké zavinovačce? Jak to budete řešit? Já původně chtěla nechat ušít tu zavinovačku, protože to pak vyjde na pár korun, ale říkám si, že ji moc nevyužiju, že spíš ho stejně pak přikryju dekou a bude...autem buedem jezdit jen k rodičům, spíš bych si ji pak nechala ušít na podzi ma zimu, ale po porodu to asi jistí deka 😉

jemrykka
24. feb 2010

blanka aj ja si to tak píšem, ale my sme dostali strašne vela aj nových vecí máme v rodine ročné bábo a tiež dievčatko takže vela vecí mám od nich a dokonca jej kúpili postielku s drahým matracom a vôbec v nej nechcela spávať takže aj na tom som ušporila aj chodítko mi požičali. také vyše 100 eurové takže v tomto so mala šťastie🙂 ale aj tak je toho dosť čo treba pokúpiť...

zzuzullka
24. feb 2010

blani, keď bude tak teplo ako bolo minulý rok, tak si tiež myslím, že deka bude stačiť, no ale nech radšej povedia skúsené maminy lebo pre mňa je obliekanie bábätka taká španielska dedina zatiaľ 😅

adelka89
24. feb 2010

blani ja myslim, ze staci oblect podle pocasi a prikryt deckou, v kvetnu byva nekdy i 20st.
ja ani nemam koupene teple obleceni pro maleho, pujcim si to od kamosky, kdyby nahodou byla zima nebo se maly narodil driv. Ale jinak mame tu zavinovacku do autosedacky, mamka mi jednu zavinku klasickou usila tak mozna u tak a na to decku.

zdenkapo
24. feb 2010

Blani
😀 no tak to jsem si taky malovala,že na druhé nebudem nic kupovat....
pokud bude venku neutrálně,tak pod mimi něco- dávala jsem třeba přeloženou rychlozavinovačku a přikrýt dekou,silnou,dle teploty... plymo jsme dostali,ale ani jednou nepoužili,je to k ničemu

zzuzullka
24. feb 2010

nehovoril tu niekto, že chodítko by sa nemalo používať? ale už nieviem kvôli čomu 😅

zdenkapo
24. feb 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre