Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
5. mar 2010

lubka já už mám skoro vše oprané, už mě čekají jenom 2 pračky + hračky

xxx.klarka
5. mar 2010

matpaj, radši bych bolestivé kopance než klídek. Pak jsem nervozní akorát ... 😒

lubka89
5. mar 2010

ahhha ... lebo ja este nemam nic oprane .

antynka1
5. mar 2010

Michalag - dekuji. Poslala mi jenom mail, ze je to v poradku, ze od jater to neni. No svedi me to dal, tak se holt skrabu.... Ale da se to vydrzet.
Zdeni - tak to je sila, to jste meli stesti.
Holky diky za vysvetleni poslicku - bricho me take pobliva jako pri MS - ale jenom slabe - ale doktorka rikala, ze mam prdolku nizko a tlaci me tam.

aaadus
5. mar 2010

antyn mě nejlíp když lítám jenom v tričku a kalhotkách, to mě nesvědí nic 😀 A začala jsem se 2x denně mazat tělovým mlékem a je to lepší

Dneska vůbec nemám hlad. Muž mi dovezl kilo jahod z Německa, tak jsem si dala na snídani misku a na oběd jsem zvládla akorát kopeček bramborové kaše a pidi holandský řízek

zdenkapo
5. mar 2010

no byl to takový mžik,jen jsem koukala jak se na nás řítí,ale dobře to dopadlo....

průtoky měří aby viděla jak se mimi daří.. tak určitě i kvůli té plodovce... gyn. říkala,že od toho 36tt to je pak jedno,kdy se narodí,že akorát by byla trochu hubenější...

věci už mám vyprané všechny a už je uschlý i kočár a sedačka,tak to manža zas dá do kupy- teď je kočárek jen kovová konstrukce,vše jsem vyprala....

lubka89
5. mar 2010

baby teraz lezim na boku a maly ma kope na tom boku kde lezim . je to normalne . mozem tak lezat? 😅

terkajesterka
5. mar 2010

tak kočár mě ještě čeká, bude asi pěkně špinavý, hned vedle kočárkárny nám předělávali schody a prach byl i v 5. patře. Tak to snad budu prát 2x 😉 abych ten prach z toho pořádně dostala pryč 😀

terkajesterka
5. mar 2010

lubko 😀 pokud tě to nebolí, tak je to snad ok, ne?

houbik
5. mar 2010

Aha, diky za rady, tak bepanthen uz mam doma, takze calciovku skrtam ze seznamu 🙂
lucik: urcite vam ji potvrdi 😉 me by ted asi kleplo, kdyby mi rekli, ze se sekli 🙂
holky a vy perete i treba autosedacku a tak? to ani netusim, jestli se da sundat potah...ale matraci do postylky ne, ne? kdyz pres ni bude vyprane prosteradlo...? ja teda jeste nezacla, ale az budu doma, tak bude vic casu..

xxx.klarka
5. mar 2010

lubka, je to normální 😀 ... já tak ležím každý den u televize a notebooku a malá mi vždy kope do toho boku až mi břicho nadskakuje, musím se smát 😅 😅

terkajesterka
5. mar 2010

houbik, já myslím, že z většiny autosedaček by měl jít sundat potah - já jsem ho prala docela často, miminko se v tom může třeba poblinkat a jak bys to dostala dolů? Zkus se podívat do návodu. My máme Maxi Cosi a u těch jde sundat na 100%.

Matraci jsem neprala.........

zzuzullka
5. mar 2010

vôbec vás nestíham teraz sledovať, mám toho teraz moc pred koncom školy...

zdenka, hlavne, že ste v poriadku, chúďa Anička, sa musela dobre zľaknúť, takých magorov šoférov neznášam 😠

som sa tešila, že už bude bývať pekne teplo a slnečno ale teraz sa to počasie asi zbláznilo, začalo tu úplne husto snežiť 😠 dúfam, že to nebude trvať dlho a bude už fakt teplúčko a svietiť slnko nech môžem začať prať veci, nechce sa mi to sušiť doma keď z vonku to je také krásne voňavé 🙂

lubka89
5. mar 2010

ale on si neda ani prestavku 😀 vkuse len kopcuje a vistiera sa:D a niekedy si myslim ze mi roztrhne brucho:D

houbik
5. mar 2010

terka: diky, my mame taky maxi cosi - cabriofix, tak super! teda jeste cekame na dodani, i kocarku, tak snad to stihnou dodat a ja jeste vyprat nez porodim 🙂

zzuzullka
5. mar 2010

lubka, aj náš malý ma tak kope a niekedy to až vyzerá, že chce vystrčiť ručičku alebo nožičku von ako mi tlačí na brucha, je to sranda, sa vždy s mm smejeme, že čo tam zasa vyvádza 😀

na našom kočíku sa dá dať dole úplne každý kúsok látky a vyprať, takže super

zdenkapo
5. mar 2010

Zuzu
no snad se nelkla Anička,jen já jsem se trochu lekla jak se vyřítil,žádný náraz to ani nebyl,no nebýt,že to táta strhnut do protosměru,tak nevim...

Prala jsem
všechno,kočár,sedačku,lehátko,kolotoč,hračky.... matraci teda ne,na té budu mít chránič a prostěradlo a plenku... no už to mám všechno...

tašku do porodky
sbalím dneska,teď už člověk neví,a vše nachystám,i postýlky a zavinku do sedačky a věci Aničce na cestu z porodky a vše co mi manža pak doveze doporodky ať je to do další poradny hotové,pak řekne,že mám jít do porodky hned a byl by chaos

antynka1
5. mar 2010

Tak se právě vyřešilo moje dilema - jestli koupit sterilizátor od Aventu - měřila jsem mikrovlnku a nevejde se mi tam, takže je vyřešeno 🙂

blanka.k
5. mar 2010

Antyn - no jasně, prostě potřebujete novou mikrovlnku 😀 😀
Hodila jsem do alba pár nových úlovků 😉 Ale asi je hodím pak k sobě na net, nějak mi těch 50 fotek nestačí 😀

houbik
5. mar 2010

Blani: koukam na tu vasi cestovni postylku, vypada super, taky zvazuju jakou koupit, tys to nejak vice zkoumala a srovnavala? kolik vas vysla a je manipulace s ni v pohode? ten pultik bych tam mit nemusela, ale jinak se mi zda super

matpaj
5. mar 2010

fuuuuuuu, blanka, ty uz mas riadnu vybavu......jezisi idem znova na MMB nieco objednat... 😀

houbik
5. mar 2010

antyn: vy mate nejakou mensi mikrovlnku nebo je ten sterilizator tak velky? taky ho chci poridit a vubec me nenapadlo merit mikrovlnku...tak na to radsi jeste mrknu 😅

antynka1
5. mar 2010

Houbik - ja nevim, ta mikrovlnka mi prijde normalni - uricte existuji i vetsi, ale radeji si to zmer. Ja jsem e ted divala na vsechny nzne vorobce a vetsin tech sterlizatoru ma prumer 28 cm a moje mikrovlnka ma sirku 27 cm......... Takze mame asi nejakou malou ☹

aaadus
5. mar 2010

Už se mi napouští vana, tak se jdu konečně naložit, snad mi to pomůže

matpaj
5. mar 2010

aaadus, zavidim......ja som v praci ☹

antynka1
5. mar 2010

Houbik - jeste me napadlo, ze i kdybych mela vesti mikrovlnku, tak kamkoli bych jela, tak hrozi, ze tam budou mit malou mikrovlnku do ktery se mi to nevejde.... Takze sterilizator do mikrovlnky skrtam ze seznamu.....

nikkka
5. mar 2010

ja chcem masaz...od bolesti ma az stipe chrbat..

blanka.k
5. mar 2010

Já koupila sterilizátor z Teska obdélníkový za asi 60,- 😉
Houbik - ta postýlka, já měla kriteria: tmavá síť (přes bílou děcka blbě vidí ven a nechtějí tam být), aby tam bylo to vyšší patro pro novorozence, aby měla kolečka, boční výlez a kapsář. A byla v barvách černoá-šedá, žlutá nebo červená 😉 našla jsem jednu za 1100,-, ale nebylo tam to vysšší patro, šlo dokoupit, ale zas stojí 500,-. Tak jsem připlatila necelé 400,- a mám hezčí, má přebalovák (nevím,jak moc budu využívat, asi moc ne, však klidně může ležet doma), má možnost zapnout melodii, vibrace a je tam i v rohu nekde světýlko. 😉 A ta taška má díry na kolečka, takže buď to drapneš pod rameno nebo to táhneš po kolečkách jak kufr. 😉 Ale ještě jsem ji nesestavovala, protože na to nemám sílu a M. se do toho furt nechce 😅

blanka.k
5. mar 2010

Tuhle postýlku jsem měla původně vybranou 😉 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20354938&tab=0

antynka1
5. mar 2010

Blai ale do toho cestvního sterilizátoru z tesca se musí dávat tablety, že jo? Já jsem ho nedávno v Tescu obhlížela četla návod.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre