Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
8. mar 2010

Bibi
no jak píše Lucik,co se týče vybavení pro mimčo a mamču- oblečení,zavinka,plenky,vložky a košile pro mamču-to jsou věci,které má každá porodky nastaveny jinak... tam kde chci rodit,vše dávají,ale třeba plenky pro mimi dávla při Tomáškovi 4 na den a teď mi při porodopisu sestřičky řikali,že mají změnu a dávají už jen na první dva dny pobytu a zbytek musím mít svoje-zrovna tak košile,mají určitý počet a o víkendu neperou,takže si musim dvě nové na kojení pořídit,kdybych se trefila do víkendu- takže i v rámci jedné porodky nastávají změny...

nespoléhej ale rozhodně na to,jak je to v tvé porodce,protože se úúúplně lehce může stát,že tam rodit nebudeš- stačí,aby měli plno,nebo jako mě hrozí,že pokud budu rodit a v termínu,tak budou malovat... a v jiné porodce můžou mít nastaveno jinak....

yanika
8. mar 2010

postieľka: tú bude chystať mm keď budem v nemocnici - na tom trval on, ja všetko prichystám..
oblečenie z pôrodnice: mám kúpený biely set: body dlhý rukáv, dupačky, kabátik, teplejší kabátik, ponožky, rukavičky, 2 čiapočky (teplejšiu a menej teplejšiu), emitexku prechodnú a deku..

Tak som dostala v praci obrovsku kyticu🙂 som sa neovladla a revala som ako tur hihi

nikkka
8. mar 2010

vcera som kupovala vypln do klasickej perinky - 10eur som za to dala...za niektore veci si fakt prehnane vela pytaju...

nikkka
8. mar 2010

yanika aj si nieco nachystala na rozlucku? lebo ja neviem ci mam napiect a tak...

yanika
8. mar 2010

nikka: u nas je to take specificke, robim v korejskej firme a tu sa neda ani otvorit sampanske pocas pracovnej doby,nechystala som nic, na to nemam energy 😀 Ved z firmy neodchadzam, kedze som na dobu neurcitu.. clovek nikdy nevie... Som im slubila, ze sa stretneme v lete v ZA niekde na teraske a dame pivko..

michalag
autor
8. mar 2010

babenky dakujem 🙂

yanika, hormony robia vela 😀 , ale aspon si mozes aj oddychnut

bibi13
8. mar 2010

no ja beriem určite pre drobca plienky.. lenže tie plienky mám v druhej taške a pýtam sa len preto, či si mám jednu plienku zobrať do tej mojej velkej tašky, ktoru si budem brať do pôrodnej saly.

blanka.k
8. mar 2010

Nikka - já si zrovna o víkendu dovezla od našich výplň do peřinky - novou nepoužívanou flees.silnější deku (růžovou 😖 ), tak ji mamka ustřihla na vel.peřiny, obšila, na konce dala patentky a když bude teplo, tak bude jako výplˇb sloužit 1 vrstva, když zima, tak se patentkama k ní přidělá 2 vrstva 😀 A z další nepoužité věci - bílých ručnníků - mi ušila snad 10 žínek na mytí a osušku s kapucí, já jen na to za 12,- koupila nášivku 😉 Zkusím to vyfotit.

nikkka
8. mar 2010

ani ja nebudem nic chystat, tiez neodchadzam z firmy, ved na buduci rok sa sem zase vratim..a u nas sampanske tiez nehrozi, jedine detske..

zzuzullka
8. mar 2010

baby, koľko mi treba kúpiť balíkov týchto plienok s výstrihom na pupík? http://www.detskeplienky.sk/?p=productsMore&iPr...

nikkka
8. mar 2010

a su vobec potrebne s tym vystrihom na pupik? vcera kamoska akurat hovorila, ze sice je to super ze tam ten vystrih je, ale aj tak su tie plienky tomu babatku velke a ma to az niekde na prsiach..

zzuzullka
8. mar 2010

takže stačia normálne nejaké jednorazovky? ja som myslela, že tieto s tým výstrihom budú super, ale keď ten výstrih aj tak nie je na pupíku tak to je asi fakt zbytočné...neviem no 😅

aaadus
8. mar 2010

Ahoj holky,
všem gratuluji k dobrým výsledkům.
U dr to dopadlo tak, že mám mykózu jak vyšitou. V těhu normální, že prý se kvasinky rády množí. Tak jsem vyfasovala čípky na 10 dní + ještě nějaké, kdyby se mi to vrátilo. A ptala jsem se jí, že jsem v pátek měla poslíčky hodinu v kuse a říkala, že už na ně mám nárok 😀

antynka1
8. mar 2010

Adus - to jsem si myslela....

nikkka
8. mar 2010

zuzlka ja neviem mozno ine maminy maju dobre skusenosti s tymi plienkami..

kitty123
8. mar 2010

My jsme vůbec nekupovali plínky s výstřihem na pupík,je to zbytečný.

matpaj
8. mar 2010

co? zuzull, výstrih na pupik? aj tie pampers new born to maju? inak teraz je fajn akcia v dm, aj na obrusky a toto by vas mohlo zaujimat.....

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon?src=2&lang=...

aaadus
8. mar 2010

antyn taky jsem to tušila. A to si dávám fakt bacha
zuzul já ty plínky s výkrojem mám, 2 balíky. Do porodky budu brát tady ty a ty Pampersky bílé Newborn

matpaj
8. mar 2010

aaadus, tak mykozu nezavidim, ja sa jej uspesne zatial vyhybam.......no, chodim do prace bez nohaviciek-preventivne 😀 😀 😀

doli1
8. mar 2010

lucik fialovou se mi nepovedlo namíchat musela jsem koupit přímo fialovou barvu a tu jsem řeedila bílou podle odstínu.zkoušela jsem snad všechno a vždy stoho vyšel nějaký tmaví hnus.ty barvičky jak mám já tak mi říkali že je použivají učitelky ve školkách tak asi závadný nebudou.

holky jedna věc na kterou nezapomente do porodnice nejen oblečení pro dítě ale i pro vás.v tom včem přijedete tak je na prd protože vám to bude padat.manža mi dovezl troje oblečení abych si vybrala do čeho se vlezu.

brnandy tak co ten zítřek slezem se na randíčko? 😀

blanka.k
8. mar 2010

Doli - tak to naštěstí nemusím řešit, pletené šaty nebo sukně, silonky mi jsou furt 😀 A na srázek bych úplně zapomněla, v kolik a kde?

aaadus
8. mar 2010

doli nad tím v čem pojedu domů už jsem taky uvažovala. No hold nachystám manželovi několik možných variant, do kterých si budu myslet že vlezu a budu zkoušet, co mi bude ok. Snad z toho nechytnu depku 😅

matpaj
8. mar 2010

doli, pochybujem, za ked pojdem z porodnice, tak mi budu tehu rifle padat......do mojich normalnych 38.sa neobleciem dost dlho......... 😀
nejake volne sexi saticky si zoberiem....hm?

doli1
8. mar 2010

já musim zaklepat že svoje bokovky stále obleču bez problémů takže velikost měnit nebudu 😝

blanko v 10 někde na náměstí? kam zajdem? kdo se ještě z brna přidá?

lucik...
8. mar 2010

matpaj přesně 😀 Taky se do svých 38 jen tak asi nevlezu 😀 Takže to taky vidím na legíny a šatičky 😵 😵 😵

lucik...
8. mar 2010

doli to závidim.. Já kalhoty sice obleču ale přes prdel jen tak tak.. (těch 15kg musí někde být, že 😀)Rozhodně je nezapnu a i přes stehna mi jsou dost fest.. ☹ ☹ ☹ Ale v létě to vyřeší sukně a pak už snad nějaké obleču 😒

matpaj
8. mar 2010

doli, zaaaaaaaaavidim.....ja moje normal rifle tak po kolena... 😅

nikkka
8. mar 2010

myslite ze tehu nohavice nam budu padat po porode?

doli1
8. mar 2010

já měla 38 u šimče ale do toho jsem se už nevlezla tak jsem přešla na 40 😒 a ta mi naštěstí ted zůstane žádný další číslo na víc.další mimi už nebude tak doufám že přejdu zas na tu 38 byla bych ráda

doli1
8. mar 2010

niky pánve budou stále roztáhlé ale břicho už nebude.mě teda těhu kalhoty drží břicho ne pánve takže by ze mě spadli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre