Májovky 2006. Nájdu sa tu nejaké?

davidko
20. sep 2006

Ahojte 😉 nájdu sa tu maminky s detičkami narodené v máji 🙂

maca793
24. nov 2007

ahojte ja lyžovanie nemusím. moja auká už od roka, vždy keď v autobude do nej niekto nechtiac buchne, tak povie au. najnovšie bukla a dá si pofúkať rúčku. bľaboceme zase o niečo viac. už ani neviem, koľko toho vieme. každý deú niečo nové, hádam aj zo 4 nové výrazy. do 2 narodenín budeme bľabotať ajajaj. 😀
od piatku máme zase soplíky 😢 a k tomu sme sa boli očkovať proti chrípke druhý krát. dúfam, že jej to zase nudrie do uší. 😉 ☹

jaja25
30. nov 2007

My sa teraz dva týždne držíme bez soplíkov./musím zaklopať 😉 /. Celkom sa tesím, lebo od októbra sme mali hádam každý druhý týždeň.
Minulý týžden sme mali ale inú nepríjemnosť. Vykradli nás a ukradli nám počítač a fotoaparát. Tak som teraz na internete len v robote... ☹

maca793
30. nov 2007

jaja25
tak to je smutné 😢
ja som zase na nete v kaviarni 😢
sestra ma odrovnala aj s frajerom, ten bude u nich oxidovať cez víkend. som s toho chorá.
tak naštastie nás už soplíky obyšli, teraz sa púšťame do nových vecí, rozprávame zase viac nezatvorí sa nám pusa od rána do večera. už 2 den sme bez plienky na den, malej to začalo vadiť, tak jej dávam gaťky.

jaja25
2. dec 2007

Maca, no ty máš šikovné dieťa. Normálne vám byby závidím že máte dievčence. Síce by som našich chalanov nevymenila za nič na svete 😉 , ale mohli by už viac hovoriť. Niekedy ma to poriadne jeduje, že neviem čo mi chcú povedať. 😖

mirko06
2. dec 2007

maca793: byt bez pleinok je pre nas zatial nedosiahnutelna meta ☹ nie anie ist na ten nocnik.... ale raz to musi prist 😲
maly rozprava vela a dokonca mu uz aj rozumiem. ked nevie povedat co chce, tak pride ku mne alebo muzovi a zacne nas tlacit zo stolicky dole a chyti nas zaruku a ide a ukaze co chce... zlato nase 😀

jaja25
2. dec 2007

Tak to len moji chlapi sú takí leniví na rozprávanie? Rozmýslam, že so starším začnem od januára chodiť niekam na logopédiu. No ešte neviem kam... ☹

mirko06
4. dec 2007

chlapci su vraj vobec lenivejsi, co sa tyka rozpravania... zato nase deturence v tomto veku vynikaju inymi vlastnostami: schopnost urobit za minutu bordel ako v tanku, vsade sa neuveritelne rychlo dostat, schmatnut nieco v priebehu sekundy, vyspliechat pri kupani celu vanu a pod.... zlaticka nase 😀 😀 😀

jaja25
5. dec 2007

No s tou vaňou, to je aj u nás. Ale mňa to s tým rozprávaním jeduje 😝 . Ale včera sa pekne vycikal a vykakal do šerblíka, čo sme boli všetci happy 😀

mirko06
6. dec 2007

tak k nocniku gratulujem, u nas ani naznak, maly ho statocne obchadza, no nic, vydrzime 😉

kangaroo
8. dec 2007

ahoj babenky, už máte pokúpené darčeky?čo dáte prckom k druhým vianociam?

maca793
8. dec 2007

ahojte, zdravím. ja som kúpila malej sedačku pre bábiku a lopárik na sniežik. idem jej ešte kúpiť koníka, majú ho za 129,- Alltoyse zlacneného zo 269,-. je dosť veľký. od našich dostane strašne veľa vecí, hlavne bábiky a knižky, ale aj skladačky. rozmýšľala som aj nad kočíkom s bábikou čo majú v tescu, ale nepáči sa mi. po vianociach to bude za facku. takže potom jej to kúpim. a čo vy ste vymysleli pre drobcov

mirko06
9. dec 2007

my, co sa tyka darcekov, tak rozmyslame nad nejakou takou hrackou, co by ho nieco naucila, nasli sme taku ze interaktivnu topanku, kde sa uci zapinat cvoky, viazat snurky, zapisnat zip a pod. a hlavne nejaky vlacik, lebo nas maly je zamilovany do masiniek a vlacikov. a muz, co mu uz kupil akoze pod stromcek, tak nevydrzal a dal mu to, tak asi uz len nejake auticko. ved cim sa im zavdacite?
mozno ho vezmeme na vlakovu stanicu a bude 😀 😀 😀

harper
9. dec 2007

ahojte, my sme malej kupili taku kuchynku v tescu s dost velkym prislusenstvom. minule vianoce to bol upratovaci vozik z dm. s tym lieta do dnes. i ked teraz ma radsej mop a vysavac, ktore pouzivam ja 😀

mirko06
9. dec 2007

harper: nechcete nas do rodiny? maly najradsej vysava a ked vysavac odlozim, tak je strasny rev, ze preco 😀
a anetka, ked ma rada mop, no idealna dvojica 😀 😀 😀

harper
10. dec 2007

no ona ma rada aj vysavac. v poslednej dobe vysavame, tak ze ona pri tom drzi hadicu a vysavame spolu. ked nemoze, reve ako tur 😀 😀

mirko06
10. dec 2007

vidim, ze tie nase deti su rovnake v tomto veku 😀

harper
10. dec 2007

a este rada sklada puzzle. kupila som jej knihu o palculienke, kde na jednej strane je napisanych par riadkov a druha strana sa sklada zo siestich ks skladaciek puzzle. a to stale vybera a sklada. a takisto aj penove puzzle. ma take cisla, tie jej musim vsetky nahadzat na kopu a za chvilu uz to ma vsetko zase povkladane na spravnom mieste.

mirko06
10. dec 2007

no sikulka to je, my sa mordujeme s kockami a tak, musi to vkladat do spravnych otvorov, niekedy sa podari, niekedy nie ☹
ale zato pomaha tatovi rano s obuvanim, uz presne vie, kde ma dat obuvak 🙂 su to koumaci, tie nase ratolesti 😉

kangaroo
10. dec 2007

no vidím že už máte po starostiach, pre syna máme toho fúru no malej sa nám akosi nedarí, no máme nafukovacieho hopsacieho koníka a kačky na špagáte🙂 a manžel rozmýšla o bicyklíku s rúčkou pre mna .....tak asi tak. No keby sa dalo tak by som jej pod stromček najradšej zabalila pár vecí po synovi 😀

jaja25
11. dec 2007

My sme kúpili 2 rovnaké vláčiky s kolajnicami na baterky(aby sa nebili). A ešte Šreka 3. No a u našich dostanú tiež vláčiky-lokomotívu Tomáša, tak budeme mať ovláčikované vianoce. 😉

mirko06
11. dec 2007

nas vlacik neminie, maly je do nich zblazneny, asi bude zelezniciar 😀

kangaroo
11. dec 2007

viem o čom hovoríte? no ja sa s tým tiež rada zahrám
😀 😀

mirko06
11. dec 2007

ja mám potom doma dve malé deti. aj sladkosti kupujem 2x, lebo aký otec, taký syn... a tato je železničiar, tak vraj po kom to to dieťa má 😀

maca793
22. dec 2007

ahojte, už so tu dlho nebola. ako sa máte? čo nového? u nás toho strašne veľa. začali sme viacje hovoriť, prekonali sme zápal priedušiek a zápal uška. malej som kúpila bábiku, takže dostane tieto vianoce 3 bábiky. malá mi pomáhala aj s pečením, váľkala cesto, tak sa jej to páčilo, bola s toho hotová.

maca793
25. dec 2007

ahojte tak akos te oslávili vianoce? maličká bola z nich hotová ahlavne z bábiky.
už nám idú posledné stoličky a tak máme znova soplíky. dúfam, že keď vyjdú všetky zúbky, tak nás soplíky budú zdaleka obchádzať.
strašne veľa rozprávame. stále niečo nové hľadáme a bádame.

jaja25
27. dec 2007

No štedrý deň bol jeden velký chaos. Hlavne tá večera. Chalani nechceli nič jesť okrem trúbaliek, ktoré sme mali po celom dome. "Obžierali" stromček zo všetkých strán 😅 . Ale inak sme to v celku dobre prežili. Manžel povedal, že snád o 10 rokov, budeme večerať bez toho, aby sme 20x neodbiehali od stola 😉

maca793
30. dec 2007

tak to nie je pravda, tu sa to nejak nehne 😢 😢 😢 😢
nemáte nič nové?
jaja25
našťastie s oberaním stromčeka začíname po 6.januári, takže budeme mať veselo

kangaroo
6. jan 2008

ahojky, no nasu malú darčeky nejak nenadchli, celý vecer chodila okolo konferenčneho stolika a ham hamkala, to je jej najoblúbenejšie.ale kočíky a hovoriaci hrniec sa jej pačili.ked rozpráva vynecháva s. namiesto sama povie ama. no neviem ako potom bude hovoriť svoje meno 😅 no a tešim sa az sa skončí toto "sladké" obdobie a opat sa dostaneme do normalu.

mirko06
7. jan 2008

ahojte všetci,tak v prvom rade všetko len to naj, naj, naj v novom roku, vám všetkým 😀 😀 😀
malý bol dnes prvý krát v "jasličkách", aj zabudol, že má nejakých rodičov, tak mu tam bolo dobre 😢
a zistili, že máme doma ľaváka 😲
strašne mi to bolo ľúto, celý deň v robote som na neho myslela a nevedela som sa dočkať, kedy už pre neho pôjdeme a myslíte, že chcel ísť domov? 😖 kdeže, čo doma, tam to už pozná.....

maca793
26. jan 2008

ahojte, nejak to tu viazne 😢 😢 😢 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre