Májovky 2006. Nájdu sa tu nejaké?

davidko
20. sep 2006

Ahojte 😉 nájdu sa tu maminky s detičkami narodené v máji 🙂

martina2007
5. mar 2008

Evka ani nie to ,ale mam viac casu ked maly spinka. a mozem v klude robit co potrebujem.

Ako to riesite s trestami,vcera som mu dala na zadok a maly sa mii smial,ale niekedy si neviems nim dat rady.

evka39
5. mar 2008

Ako s trestami????Aj ja dám Emke občas na zadok nech si myslí kto chce,čo chce,občas sa to inak nedá.Ale najnovšie na nu zaberá to,ked ju nechám tak.Poviem jej,vyrev sa a nechám ju.Ona sa hodí o zem/doslovne/aj hlávku si o nu búcha vyzlostí sa a je pokoj.Potom sa chodí ku mne líškat,tak vtedy jej vysvetlujem,čo spravila zle a že to nesmie.To je na porazenie ináč,ked sa ti začne smiat,že 😀

martina2007
6. mar 2008

Evka to akoby si presne popisovala mojho maleho 😀
Maly si bucha hlavku aj ,aby mohol plakat,ked sa mu nedari.

evka39
6. mar 2008

Neviem ako to vhodne napísat,ale som rada,že nie sme jediní takí nervoši 😀 Dnes je malá taká zlá,, 😖 nie je nejaká urevaná,ale stále robí napriek.Napr.búcha smetárikom o sklo a ked ju upozorním aby to nerobila,že ho rozbije tak to robí ešte viac a ked jej ho zoberiem,tak nasleduje "hod o zem"azlostný škrek.Aj zaspávanie teraz bolo kadejaké.................................................No čo už je nám veselo 😅

mirko06
6. mar 2008

...ahojte, tak malý je od pondelka doma, mal vysoké teploty a keďže mu neprestali, dnes sme boli u doktorky a robila mu crp, tak má infekciu, podozrenie na zápal močových ciest... ☹ mojenko malé....
a to ešte neviem ako malému vezme vzorku moču do skúmavky, keď do sáčku nemôžem, doslova: musí byť umytý a a rovno do úzkej skúmavky odobrať moč zo stredného prúdu.. 😀 😀 😀 sme sa s doktorkou pobavili, že mi drží palce 😎

evka39
6. mar 2008

mirko,to ma mrzííííííííííííííííííííí!Prajeme skoré uzdravenie a veselé cikanie do skúmavkky.A vieš,kedy ciká stredným prúdom?????????????? 😀 😀

martina2007
7. mar 2008

Mirko06,prajem skore uzdravene,nech to mate za sebou.

Evka to je presne tak,este ked robi zle, tak sa tak popod nos usmieva a pozera sibalskymi ockami.

A zo spanm to je tiez zabava. 😀

evka39
7. mar 2008

ASpon,že je teraz pekne von,že sa dá vymysliet nejaká aktivita.. 😉 My máme problém zaspat už od malička zaspávala na cicíku ale teraz /dva týždne/ sme sa odstavili tak sa učíme zaspávat ponovom.Často je to aj s plačom,ale nie je to už také zlé ako na začiatku.Dúfam,že sme na správnej ceste a v noci ako spinkáte????????????My ako sme sa odcicíkovali,tak sa konečne po 15mes.trochu vyspíme.......... 🙂

martina2007
8. mar 2008

my tiez mame od malicka ten problem,nechcel spinkat vobec ani cez den.
My sme boli vcera takmer cely den vonku a zistla som, ze je to dobre ked ho necham vyblaznit a vybit energiu,ze potom sam zaspi,inak ja tez este kojim aj v noci,ale uz pomenej,tak tiez by som bola rada keby sam zaspaval.
Prajem pekny vikend a MDZ 🙂

maca793
8. mar 2008

kangaroo
zákrok sme mali mať teraz v piatok ale čo čert nechcel ochoreli sme ako vždy
takže sa to odkladá možno nabudúci týždeň by sme to mali mať za sebou neviem ako nás objednajú

maca793
8. mar 2008

ale čo bude asi nepravdepodnobné, neviem čím to je ale vždy máme v tomto smolu
keď máme určený dátum lekára a kontroly, tak vždy ochorieme
ale teraz sme sa držali neboli sme chorí celý február a to je u nás zázrak

martina2007
8. mar 2008

Maca,tak to je neprijemne ☹

Nech vam vsetko dobre dopadne

evka39
8. mar 2008

Maca,aj nám je lúto,človek sa aj tešil,že to budete mat za sebou a teraz zase čakat,že??Mna by porazilo pri mojej stres povahe.Držíme palce a skoré uzdravenie...MAta,nám tiež teraz prospievajú prechádzky...len keby sa to počasie stále neserkalo 😠

maca793
9. mar 2008

baby dík, teraz som sa vrátila z pohotovosti, máme zápal ženských vecí, tak som na nervy ešte viac, dúfam, že jej to prejde čoskoro a budeme môcť ísť aj na operáciu do konca tohto mesiaca. ahojte

evka39
9. mar 2008

Maca,chúďatko malé.... ☹ Myslíme na vás...To z tohto blbého počasia.Ide mi to na nervy.Den svieti slniečko,na druhý prší,potom hmla potom nám ide vietor odfúknuť strechu.................................................... 😝 Tak sa liečte

martina2007
9. mar 2008

Maca prajem skore uzdravenie,niekedy je to ozaj vsetko na nervy,mna by asi porazilo ☹

Drzim palecky,nech je mala zdravucka- chudatko

Evka,no aj to pocasie je na houby

kangaroo
9. mar 2008

ahoj babenky, ako ste oslávili Mdz? ja som dostala burinku v kvetináči, čo sop si vybrala pri nákupe v ikea 🙂 , ale keby sme o tom nehovorili aspon tak 3x počas dna zase by som bola zabudnutá...
a kamoš zrušil svoju babenku s tým, že je to komunistický sviatok.....tak to ma dojalo

maca, nech vám to skoro výjde, viem o čom hovoríš, tiež sme tým prešli, ale u nás to išlo ako po masle... mali sme štastie

evka39
10. mar 2008

Hlásim,že sme objavili ďalší zúbok 😀 Preto je asi taká nervózna 😒 Ešte jeden a sme v cieli.Som zvedavá,či sa potom polepší 😅 kangaro,bolo MDŽ? 😀 😀 JA som aj pripomenula a nič....Ked bolo po,tak:"Jááááááááááááááááááááááááááj ,ja som zabudol" a bolo po MDŽ 😀 Ale prežijem .Pa pa

mirko06
11. mar 2008

Ahojte,
ja som k MDŽ dostala najskôr pozdrav mailom a v sobotu kytičku ruží 🙂

v piatok celý deň malý behal bez plienky, ale asi sa bál skúmavky, lebo ani kvapka moču... zlato moje, asi som ho vystresovala. a v pondelok som ho postavila do vane a už to išlo. a som chytila aj "stredný prúd" 😀 😀 😀
som proste frajer 😎

evka39
12. mar 2008

Baby,kde ste????Mata,čo nestíhaš??mirko,maca už ste OK???????

kangaroo
14. mar 2008

wau mirko:frajerka - s tým cikaním 😉
malá sa konečne vrátila k celonočnému spánku vdaka svetielku, asi sa ozaj bála ☹ a zase slintá, musím jej skontrolovat pusu,žeby ju boleli tie očáky?

maca793
14. mar 2008

kangaroo
vám idú očáky?

maca793
14. mar 2008

evka39
ahoj ja som len o víkendoch na pc keď sa podarí. tento týždeň bol hektický, doktorka nasadila malej antibiotiká, zistili jej bacila v nose, ktorý je typický pre školákov, takže sa nakazila od detí. v stredu sme mali ísť na operáciu, ale kôli bacilu nejdeme, pravdepodobne len v apríli.

maca793
22. mar 2008

ahojte ako vidím, tak sa to tu nehne. máte niečo nové? my strašne veľa neviem ako vaše radosti, ale moja je strašne zlá a všetko si privlastňuje. všetko je jej, strašne kričí, vrieska, čo by som dala za to, keby sa vrátila do svojich starých koľají, keď bola strašne zlatá a nekričala? ☹

maca793
29. mar 2008

ahojte, tak ako vidím, kašlete na túto stránku 😀
konečne sme po operácii, všetko dopadlo dobre, takže až časom sa ukáže, či to bolo účinné. dúfam, že všetky choroby a infekty nás budú zdaleka obchádzať. a ako sa máte?
my sme v poslednom čase strašne nervózny, strašne štriekame, a hneváme sa. 😝

sranda
31. mar 2008

maca, čoby sme kašlali, ja si tu prevelice rada skecnem.

kangaroo
1. apr 2008

😀 srandičky od srandy....pekné.....
no maca, tak vám gratulujem a prajem vám vela zdravíčka,tie očaky jej rástli, ale ešte mám chýbajú tie posledné zadné stoličky....malá je čoraz tvrdohlavejšia, a dá mi vela práce spracovať ju, najhoršie že decká po sebe opakujú ako opice a myslíte že to dobré?......figu.........tak sa mi niekedy dobre postarajú o zvýsený krvný tlak.......to mi pripomína že od kedy som na materskej, mám ovela zriedkavejšie bolesti hlavy z nízkeho tlaku 😀 😝
najnovšie má" idim,idim" akože vidim vidim, hovorí to strasne múdro.........sa na nej musíme smiat

evka39
2. apr 2008

ahojte kočky,maca som rada ,že všetko dobre dopadlo a neboj aj moja je ako sto čertov...bije ma vrieska hádže sa o zem a tak si mi tu žijeme 😉

jaja25
3. apr 2008

No tak sa pridávam do spolku "zúrivých" detí ☹. Náš Filip sa tiež hocikde hodí o zem a zúri. Ked chcem aby išiel doprava, tak určite pôjde vľavo. Ked chcem aby stál, tak leží, al. beží.... No skrátka užijeme si srandy - asi to všetky dobre poznáte. 😀 😅

evka39
4. apr 2008

ahojte babule,ako ste na tom so zúbkami.Ja som dnes Emke našla pokazený zúbok Stoličku a som z toho mimo-smutná...Ešte nemá ani všetky von a už sa kazia....nemáte niektorá s tým podobné skúsenosti???A Ako často čistíte detom zúbky???JAj taká som smutná,dúfam,že ju nebolí.V pondelok nalusáme k zubárke 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre