• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky 2006. Nájdu sa tu nejaké?

Evka ani nie to ,ale mam viac casu ked maly spinka. a mozem v klude robit co potrebujem.

Ako to riesite s trestami,vcera som mu dala na zadok a maly sa mii smial,ale niekedy si neviems nim dat rady.
5. mar 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako s trestami????Aj ja dám Emke občas na zadok nech si myslí kto chce,čo chce,občas sa to inak nedá.Ale najnovšie na nu zaberá to,ked ju nechám tak.Poviem jej,vyrev sa a nechám ju.Ona sa hodí o zem/doslovne/aj hlávku si o nu búcha vyzlostí sa a je pokoj.Potom sa chodí ku mne líškat,tak vtedy jej vysvetlujem,čo spravila zle a že to nesmie.To je na porazenie ináč,ked sa ti začne smiat,že :grinning:
5. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka to akoby si presne popisovala mojho maleho :grinning:
Maly si bucha hlavku aj ,aby mohol plakat,ked sa mu nedari.
6. mar 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ako to vhodne napísat,ale som rada,že nie sme jediní takí nervoši :grinning: Dnes je malá taká zlá,, :confounded: nie je nejaká urevaná,ale stále robí napriek.Napr.búcha smetárikom o sklo a ked ju upozorním aby to nerobila,že ho rozbije tak to robí ešte viac a ked jej ho zoberiem,tak nasleduje "hod o zem"azlostný škrek.Aj zaspávanie teraz bolo kadejaké.................................................No čo už je nám veselo :sweat_smile:
6. mar 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte, tak malý je od pondelka doma, mal vysoké teploty a keďže mu neprestali, dnes sme boli u doktorky a robila mu crp, tak má infekciu, podozrenie na zápal močových ciest... :frowning2: mojenko malé....
a to ešte neviem ako malému vezme vzorku moču do skúmavky, keď do sáčku nemôžem, doslova: musí byť umytý a a rovno do úzkej skúmavky odobrať moč zo stredného prúdu.. :grinning: :grinning: :grinning: sme sa s doktorkou pobavili, že mi drží palce :sunglasses:
6. mar 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirko,to ma mrzííííííííííííííííííííí!Prajeme skoré uzdravenie a veselé cikanie do skúmavkky.A vieš,kedy ciká stredným prúdom?????????????? :grinning: :grinning:
6. mar 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirko06,prajem skore uzdravene,nech to mate za sebou.

Evka to je presne tak,este ked robi zle, tak sa tak popod nos usmieva a pozera sibalskymi ockami.

A zo spanm to je tiez zabava. :grinning:
7. mar 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ASpon,že je teraz pekne von,že sa dá vymysliet nejaká aktivita.. :wink: My máme problém zaspat už od malička zaspávala na cicíku ale teraz /dva týždne/ sme sa odstavili tak sa učíme zaspávat ponovom.Často je to aj s plačom,ale nie je to už také zlé ako na začiatku.Dúfam,že sme na správnej ceste a v noci ako spinkáte????????????My ako sme sa odcicíkovali,tak sa konečne po 15mes.trochu vyspíme.......... :slight_smile:
7. mar 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez mame od malicka ten problem,nechcel spinkat vobec ani cez den.
My sme boli vcera takmer cely den vonku a zistla som, ze je to dobre ked ho necham vyblaznit a vybit energiu,ze potom sam zaspi,inak ja tez este kojim aj v noci,ale uz pomenej,tak tiez by som bola rada keby sam zaspaval.
Prajem pekny vikend a MDZ :slight_smile:
8. mar 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kangaroo
zákrok sme mali mať teraz v piatok ale čo čert nechcel ochoreli sme ako vždy
takže sa to odkladá možno nabudúci týždeň by sme to mali mať za sebou neviem ako nás objednajú
8. mar 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čo bude asi nepravdepodnobné, neviem čím to je ale vždy máme v tomto smolu
keď máme určený dátum lekára a kontroly, tak vždy ochorieme
ale teraz sme sa držali neboli sme chorí celý február a to je u nás zázrak
8. mar 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca,tak to je neprijemne :frowning2:

Nech vam vsetko dobre dopadne
8. mar 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca,aj nám je lúto,človek sa aj tešil,že to budete mat za sebou a teraz zase čakat,že??Mna by porazilo pri mojej stres povahe.Držíme palce a skoré uzdravenie...MAta,nám tiež teraz prospievajú prechádzky...len keby sa to počasie stále neserkalo :angry:
8. mar 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dík, teraz som sa vrátila z pohotovosti, máme zápal ženských vecí, tak som na nervy ešte viac, dúfam, že jej to prejde čoskoro a budeme môcť ísť aj na operáciu do konca tohto mesiaca. ahojte
9. mar 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca,chúďatko malé.... :frowning2: Myslíme na vás...To z tohto blbého počasia.Ide mi to na nervy.Den svieti slniečko,na druhý prší,potom hmla potom nám ide vietor odfúknuť strechu.................................................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa liečte
9. mar 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca prajem skore uzdravenie,niekedy je to ozaj vsetko na nervy,mna by asi porazilo :frowning2:

Drzim palecky,nech je mala zdravucka- chudatko

Evka,no aj to pocasie je na houby
:frowning2:
9. mar 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky, ako ste oslávili Mdz? ja som dostala burinku v kvetináči, čo sop si vybrala pri nákupe v ikea :slight_smile: , ale keby sme o tom nehovorili aspon tak 3x počas dna zase by som bola zabudnutá...
a kamoš zrušil svoju babenku s tým, že je to komunistický sviatok.....tak to ma dojalo

maca, nech vám to skoro výjde, viem o čom hovoríš, tiež sme tým prešli, ale u nás to išlo ako po masle... mali sme štastie
9. mar 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásim,že sme objavili ďalší zúbok :grinning: Preto je asi taká nervózna :unamused: Ešte jeden a sme v cieli.Som zvedavá,či sa potom polepší :sweat_smile: kangaro,bolo MDŽ? :grinning: :grinning: JA som aj pripomenula a nič....Ked bolo po,tak:"Jááááááááááááááááááááááááááj ,ja som zabudol" a bolo po MDŽ :grinning: Ale prežijem .Pa pa
10. mar 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja som k MDŽ dostala najskôr pozdrav mailom a v sobotu kytičku ruží :slight_smile:

v piatok celý deň malý behal bez plienky, ale asi sa bál skúmavky, lebo ani kvapka moču... zlato moje, asi som ho vystresovala. a v pondelok som ho postavila do vane a už to išlo. a som chytila aj "stredný prúd" :grinning: :grinning: :grinning:
som proste frajer :sunglasses:
11. mar 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,kde ste????Mata,čo nestíhaš??mirko,maca už ste OK???????
12. mar 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau mirko:frajerka - s tým cikaním :wink:
malá sa konečne vrátila k celonočnému spánku vdaka svetielku, asi sa ozaj bála :frowning2: a zase slintá, musím jej skontrolovat pusu,žeby ju boleli tie očáky?
14. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kangaroo
vám idú očáky?
14. mar 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka39
ahoj ja som len o víkendoch na pc keď sa podarí. tento týždeň bol hektický, doktorka nasadila malej antibiotiká, zistili jej bacila v nose, ktorý je typický pre školákov, takže sa nakazila od detí. v stredu sme mali ísť na operáciu, ale kôli bacilu nejdeme, pravdepodobne len v apríli.
14. mar 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako vidím, tak sa to tu nehne. máte niečo nové? my strašne veľa neviem ako vaše radosti, ale moja je strašne zlá a všetko si privlastňuje. všetko je jej, strašne kričí, vrieska, čo by som dala za to, keby sa vrátila do svojich starých koľají, keď bola strašne zlatá a nekričala? :frowning2:
22. mar 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ako vidím, kašlete na túto stránku :grinning:
konečne sme po operácii, všetko dopadlo dobre, takže až časom sa ukáže, či to bolo účinné. dúfam, že všetky choroby a infekty nás budú zdaleka obchádzať. a ako sa máte?
my sme v poslednom čase strašne nervózny, strašne štriekame, a hneváme sa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca, čoby sme kašlali, ja si tu prevelice rada skecnem.
31. mar 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: srandičky od srandy....pekné.....
no maca, tak vám gratulujem a prajem vám vela zdravíčka,tie očaky jej rástli, ale ešte mám chýbajú tie posledné zadné stoličky....malá je čoraz tvrdohlavejšia, a dá mi vela práce spracovať ju, najhoršie že decká po sebe opakujú ako opice a myslíte že to dobré?......figu.........tak sa mi niekedy dobre postarajú o zvýsený krvný tlak.......to mi pripomína že od kedy som na materskej, mám ovela zriedkavejšie bolesti hlavy z nízkeho tlaku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
najnovšie má" idim,idim" akože vidim vidim, hovorí to strasne múdro.........sa na nej musíme smiat
1. apr 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,maca som rada ,že všetko dobre dopadlo a neboj aj moja je ako sto čertov...bije ma vrieska hádže sa o zem a tak si mi tu žijeme :wink:
2. apr 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak sa pridávam do spolku "zúrivých" detí :frowning2:. Náš Filip sa tiež hocikde hodí o zem a zúri. Ked chcem aby išiel doprava, tak určite pôjde vľavo. Ked chcem aby stál, tak leží, al. beží.... No skrátka užijeme si srandy - asi to všetky dobre poznáte. :grinning: :sweat_smile:
3. apr 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,ako ste na tom so zúbkami.Ja som dnes Emke našla pokazený zúbok Stoličku a som z toho mimo-smutná...Ešte nemá ani všetky von a už sa kazia....nemáte niektorá s tým podobné skúsenosti???A Ako často čistíte detom zúbky???JAj taká som smutná,dúfam,že ju nebolí.V pondelok nalusáme k zubárke :confounded:
4. apr 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok